Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 71 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5284574 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Bayern eski gücünde değil :)

Gesendet von meinem LG-H815 mit Tapatalk

Çevrimdışı Alper1903

Kura ayrı fikstür ayrı berbat, hoca şu kadronun değerini anlasın artık kalan 19 maçın 15ini almamız içten bire değil.

Hiçbir şey bitmedi daha. Evet kızıyoruz ama rakipler aşırı kötü. Hocanın şu ŞL sevdası da bitsin artık. Lige konsantre olalım, zevkli 2 bayern maçı izleyelim. Şubata kadar Bayern çıktı diye aynı vasat futbolu izlemeyelim ligde.

Çevrimiçi 38life

18/19 sezonu transfer başlığını açsak? @Necmi

Bu sene Türkiye kupasını kazanalım bari. Büyük maçlarda iyiyiz zaten. Teselli olur.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı mylife1903

Bu sıcak top soğuk top muhabbeti gerçek muhtemelen.

Bayern için geçen seneki sıkıntılı elenmenin telafisi niyetine bizi önlerine attılar.

Real ile PSG de birbirini yesin diye diğer tarafta eşleştirildi.

Lider çıkan majör İngiliz takımlarının hepsi kolay kura çekti, bu sene İngiliz + Bayern senesi olacak gibi.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
La iki dakika hakem yaziyoruz, @Necmi ile basliyonuz ezik aglak falan
Yahu hakemi gectim dunya futbolunu dizayn ettiniz su iletiylen

Çevrimdışı tuncaboylu

Bizden şanssız bir grup lideri var en azından, PSG.

Adamlar lider bitirdi, Real Madrid ile eşleşti. Bayern ikinci bitirdi, bizle eşleşti.

Lider bitirdikleri için iyi küfür ediyor olabilirler.

Çevrimdışı kyiv

Rahat olun eleyeceğiz. Bir sonraki turda karşılaşacağımız real madride karşı hazırlık maçları kıvamında olacak 2 maç :bandit:

Çevrimdışı mayguntr

bayern tarafı en iyi kurayı çektiğini düşünüyor. ne kadar alman takımı olsalar da bi rehavet içinde olacaklar. barça maçına konsantre oldukları gibi olmayacaklar bize karşı, deplasmanda beraberlik alıp maçı arenaya taşıyıp eleme ihtimalimiz var bence. pepe-adriano-q7-medel-babel-negredo gibi oyuncular zaten bayernin oyuncuları ile eskiden takım veya ülke seviyesinde karşılaşmış baş etmiş oyuncular. şenol hoca da büyük maçlara genelde en iyi planla çıkıyor. bence elimizde mükemmel bir fırsat var, bayerni elediğimiz durumda 3-0'lık barça maçı gibi açıp açıp youtube'dan izleyeceğimiz yeni bir maç olabilir.

Çevrimdışı ardiles

"bayern münih almanya'nın beşiktaş'ı." diye açıklama yapmış ağabey.

:evillol: geçin bakalım dalganızı. taraftarı şaşırtıp ters köşe yapabilir beşiktaş

Çevrimdışı mylife1903

Vodafone'da en kotu beraberligi tutup evde yenilmeme rekorunu gelistirelim.
Bence zevkli maçlar olacak boyle maclar icin UCLdeyiz buyuk futbolcularla Vodafone da gormek bu deneyimi onlarda yasasin.
Bi bayern maci hatirliyom ben inonude 1996 falandir hocalari da trapatoni gibi bi efsaneydi
Gelmis gecmis en guclu bayern kadrosu olabilir o kadro ayrica.

Neyse gene yenilmez serimiz vardi diye hatirliyorum sonra cat cat 2-0 tokatlamislardi. Tarnat vardi super oynamisti kaptanlari helmer vardi.

Ne desem. Bayern ozamanki bayern gibi guclu ama biz ozamanki besiktas degiliz.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

böyle elenirsek bir çok insan vefat eder yazık olur.

İstemsizce güldüm... :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı Egos

yurt içinde ağlamak için fazla büyüğüz; ama yurt dışında istediğimiz gibi yaygara koparabiliriz, onlar da şekerimizi elimizden almasaydı.

Çevrimdışı ardiles

zor fikstüre denk gelmişiz. şimdi polyanna diyeceksiniz ama maç ritmi denilen şeyi unutmuşsunuz. gs de böyle yapardı, şl deki zor maçlardan sonra ligde puan kaybedeceği öngörülürdü ne hikmetse! düşünülenin tam tersi olurdu

Çevrimdışı mylife1903

Geçen sene Lyon'u çektiğimizde son top diye hatırlıyorum. Hatırlayan var mı?

Hocanın yapması gereken şey, dünkü Kayseri'nin bize oynadığı oyununun aynısını Bayern'e denemek olmalı. Lensle felan kontra deneyecez, belki bi ihtimal diyorum. %5 ihtimal tabi o da
Yok oyle olmaz. Yandan 1-2 adam sokacaz oyuna. Simdi mesela tam korner atiyoz herkes topa bakarken mitrovici sokacan defansi 5leyecen bir sonraki kornerde top havada herkesin gozu topta necibi sokacan hemen ortasahaya
5-3-3-1 gibi dizilecesz caktirmadan alan daraltacaz

Çevrimdışı tuncaboylu

Sence bu kura işi şansa bırakılıyor olabilir mi?

Çevrimdışı emre_1978

Bi bayern maci hatirliyom ben inonude 1996 falandir hocalari da trapatoni gibi bi efsaneydi

Neyse gene yenilmez serimiz vardi diye hatirliyorum sonra cat cat 2-0 tokatlamislardi. Tarnat vardi super oynamisti kaptanlari helmer vardi.

Aynı golü iki defa yemiştik diye hatırlıyorum :)

Çevrimdışı caner.eryigit

@Alper1903

Fikstür bu.
Aslında bir açıdan iyi konsantrasyonu yüksek maçlar oynayacağız...

Çevrimdışı atakan eraslan

berbat bir kura kağıt üzerinde , ama hayırlısı da bu , başka türlü lige dönemicez çünkü. Elersek zaten ligi bırakıp şl ye asılırız kimse de gık demez. Daha kimi elicen kupa almak için  :D yalnız bayern ve almanlar da çok fena küçümsüyorlar bizi , belki avantaj olur bu her iki takımın motivasyonları açısından , ki ikinci maç istanbulda.

Çevrimdışı Egos

bayern tarafı en iyi kurayı çektiğini düşünüyor. ne kadar alman takımı olsalar da bi rehavet içinde olacaklar. barça maçına konsantre oldukları gibi olmayacaklar bize karşı, deplasmanda beraberlik alıp maçı arenaya taşıyıp eleme ihtimalimiz var bence. pepe-adriano-q7-medel-babel-negredo gibi oyuncular zaten bayernin oyuncuları ile eskiden takım veya ülke seviyesinde karşılaşmış baş etmiş oyuncular. şenol hoca da büyük maçlara genelde en iyi planla çıkıyor. bence elimizde mükemmel bir fırsat var, bayerni elediğimiz durumda 3-0'lık barça maçı gibi açıp açıp youtube'dan izleyeceğimiz yeni bir maç olabilir.

bir sürpriz olursa bu bayern'in konsantrasyon bozukluğundan kaynaklanmaz. onlar büyük ihtimalle ilk maçta fişi çekelim, deplasmana iş bırakmayalım derler. evlerinde oynadıkları maça 5-0'lık yenilginin rövanşıymış gibi çıkacaklar bana kalırsa.

onun dışında beşiktaş'tan umut kesilmez.

Çevrimdışı tuncaboylu

Aynı golü iki defa yemiştik diye hatırlıyorum :)
Maçtaydım, Jancker hıyarı vardı.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

zor fikstüre denk gelmişiz. şimdi polyanna diyeceksiniz ama maç ritmi denilen şeyi unutmuşsunuz. gs de böyle yapardı, şl deki zor maçlardan sonra ligde puan kaybedeceği öngörülürdü ne hikmetse! düşünülenin tam tersi olurdu

Dostum bu sezon ilk defa ŞL maçı oynamıyoruz ki?? Denenmişi var ve sonuç iyi değil. ŞL maçı dönüşü puan kaybediyoruz.. Hele kağıt üzerinde en zor 4 maçın arasına girmesi de kaymağı oldu..

Çevrimdışı mylife1903

bir sürpriz olursa bu bayern'in konsantrasyon bozukluğundan kaynaklanmaz. onlar büyük ihtimalle ilk maçta fişi çekelim, deplasmana iş bırakmayalım derler. evlerinde oynadıkları maça 5-0'lık yenilginin rövanşıymış gibi çıkacaklar bana kalırsa.

onun dışında beşiktaş'tan umut kesilmez.
Su kayseri akhisar ve malatya macinda gorduklerimizi uygularsak delirtiriz herifleri. Iki dakikada bir durduracan oyunu 5 dakikada bir kramp her 10 dakikada saglik ekibi. Topu da hep taca auta vuracan kaleciye basacan vursun hemen alacan gene kaleciye atacan. Ofsayta taca itiraz edecen. 80lerde falan biri cikip kavga cokartacak mesela nejipjan kendini imha edecek gidecek lewaya kafayi cakacak iki takim 10 kisi.
Fabri her autu 45 saniyede kullanacak, her hava topunda sakatlanacak
Oynatmayacan bayerni kitleyecen sonra 90. Dakikada bi frikik taliska saplayacak ohhh mis

Çevrimdışı oblomov

Abi hep senden ötürü be ya!
"Mertens' in havuzu,  Mertens' in havuzu..." diye hep sen çağırdın bu kurayı.
Yalnız buradan da sağ çıkarsak,  bütün oyunculara Antep şalvarı almak lazım.
ASAP

Çevrimdışı mylife1903

Maçtaydım, Jancker hıyarı vardı.

Cok dillendirdim su olayi bayern geldi.

Mateus vardi yahu yok yoktu adamlarda. Elber falan hayvani kadroydu.

Neyse bi boh yapamazlar cikartip yuzune yuzune vururuz bayernin kramponlari

Ich habe fertig

Çevrimdışı Caner Çamalan

Grup aşamasında maç ritmi yakalayamadık mı diyorsun yani abi ? Pek yaramadı sanki bize bu ritim :)

Çevrimdışı mertozlu

Şansımız RM'e karşı %10 olacak iken bu eşleşmede %15 civarı diyebilirim.

Ancak Bayernli oyuncuların sözleşmiş gibi hep bir ağızdan Nice draw, great draw tarzı tweetlerini görünce içimde bir his belirdi. Evrende bu gibi İngilizlerin arrogant dediği hareketler hep cezalandırılmıştır.

Çok havaya girdiler PSG'ye ne geldi bize ne geldi haha gibisinden. Hadi inşallah o hissim doğru çıkar.

Ben iki mağlubiyet almayacağımızı ve Münih'te gol bulacağımızı düşünüyorum.
[ Son Düzenleme: 11 Aralık 2017, 16:45:21 mertozlu ]

Etiketler: