Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 355 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5222325 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Galatasaray'ın bizden fazla yaptığı tek şey faul. :lol: :lol:
Pnu da beceremiyor herifler bokunu cikartiyorlar. Her turlu faulu yaptilar

Çevrimdışı 'TaNeR'

Bu muzleranin kaleye sokusturunca muzleranin alanina tecavuz etmis oluyor muyuz?

Muzlera toteminin etkisini gördük, böyle devam  :ok:  :biggrinking:
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı tuncaboylu

Oyun dominant. Bu hususta mutabıkız. Fakat şu pozisyonları bugün sadece beş dakikalık dilimde ürettik. @tuncaboylu

Sayıca haklısın, yalnız o maçtaki pozisyonlar da ne güzelmiş be. İsmail Köybaşı'nı ara pasıyla sağ taraftan kaleciyle karşı karşıya bile bırakmışız.  :lol: :lol:

Çevrimdışı tuncaboylu

Muzlera toteminin etkisini gördük, böyle devam  :ok:  :biggrinking:

Adam overrated'ın sözlük karşılığı, hala o kadar kredisi var diyorlar sözlükte falan.

Ulan ne krediymiş be, 3 senedir yiye yiye bitiremedi. Sanki zamanında şampiyonlar ligi finalinde Dukadam gibi 4 penaltı kurtarıp kupayı getirdi herif.

Çevrimiçi Necmi

Once durust olmak lazim. Herkes bunun neyi isaret ettigini biliyor. Siniri gecmek oldugu icin mi Nuri Alco vs. muhabbetleri bunun yaninda donuyor? Kaldi ki kelimenin 4. anlami bu. Tartisacak bir sey yok burada.

http://tdk.gov.tr/index.php?option=com_gts&arama=gts&kelime=tecav%C3%BCz&uid=50304&guid=TDK.GTS.5a233cc9af4380.95069656
olabilir ahlak bekçisi değiliz burda insanların neyi neden kullanacağına karar veremeyiz
senin neden zoruna gitti senin yaptığın esas hakaret ve karşılığı 7 gün nopost hayırlı olsun
gs nin haklarını korumak sanamı kaldı bir kelime hakaret içeriyorsa bu renklilere bile söylense müdahale ediyoruz zaten
bunu cinsellik tanımı ırza geçmektir tecavüz bir çok şekilde kullanılan bir kelimedir. Dilimizde bunun gibi bir sürüde kelime var.
gs takımının cisel organları yokki bu kelime kullanıldığında o anlam taşısın bir kadına söylersen evet bu anlamdır ama bir araziye takıma vs söylendiğinde tanımı başkadır.
[ Son Düzenleme: 03 Aralık 2017, 00:09:09 Necmi ]

Çevrimdışı Alper1903

Ayrica alinmaca gucenmece olmasin Quaresma macin belli bolumlerinde sadece "ben" diyor, kendi cikarina oynuyor, takimi umursamiyor begendigim Oguzhanin da buyuk maclarda eli ayagi titriyor. Bu umarim dikkatlerden kacmaz, herkes de farkina varmistir. Hazir keyifler yerindeyken soyleyeyim.

Çevrimdışı cursedofdragon

Medel atiba'yı kesicek yalnız :)

Daha çok hücumu düşünüyor.

Topu fazla eveleyip gevelemeden direk tek pas hücuma aktarıyor :)

Çevrimdışı Berat

Atiba efsane bir maç çıkardı, önde ilk baskıyı yapıp topu arkada en son toplayan isimdi. Yoruldu çıktı her damlasına helal olsun.

Çevrimdışı mertozlu

Ben Negredo kadar aldığı dakika/gol oranı yüksek oyuncu görmedim.

Alanya maçı sahada kalınan süre 7 dakika, 1 gol

GS maçı sahada kalınan süre 3 dakika, 1 gol

Artık bu adamın as forvet olması ge-re-ki-yor.

Cenk cezalıymış sanırım, tabii ki üzüldüm ama bir fırsat olabilir, Kayseri maçında zemin de çok iyi, ilk kez 90 dk süre alacak inşallah (ligde)

Çevrimdışı Sercan62

Arkadaşlar henüz daha ortamlara düşmemiştir ancak allah aşkına maçın tamamını indirebileceğim bir link ya da bulabileceğim bir site varsa lütfen özel mesajla yollar mısınız. Bugün inanılmaz mutluyum. Bu maçı sindire sindire en baştan sonuna kadar izlemem lazım:))

Haftaya cenk cezalı negredo'yu 90 dk seyredicez inşallah :)

Arkadaşlar henüz daha ortamlara düşmemiştir ancak allah aşkına maçın tamamını indirebileceğim bir link ya da bulabileceğim bir site varsa lütfen özel mesajla yollar mısınız. Bugün inanılmaz mutluyum. Bu maçı sindire sindire en baştan sonuna kadar izlemem lazım:))

özeline bak :)

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tuncaboylu

Ben Negredo kadar aldığı dakika/gol oranı yüksek oyuncu görmedim.

Alanya maçı sahada kalınan süre 7 dakika, 1 gol

GS maçı sahada kalınan süre 3 dakika, 1 gol

Artık bu adamın as forvet olması ge-re-ki-yor.

Cenk cezalıymış sanırım, tabii ki üzüldüm ama bir fırsat olabilir, Kayseri maçında zemin de çok iyi, ilk kez 90 dk süre alacak inşallah (ligde)

Cenk de iyi be, bugün çok yırtıcı ve takipçiydi.

İyi olan oynasın işte, rahmetli Seba'nın dediği gibi çok da şey etmeye gerek yok.  :tabe:

Bence devre arasında Cenk'i 20 milyona okutalım. Hem Negredo'nun önü açılsın hem de bütçe rahatlasın.

Çevrimiçi levitate

biz haftaya kimle oynuyoruz şimdi :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mertozlu

Cenk de iyi be, bugün çok yırtıcı ve takipçiydi.

İyi olan oynasın işte, rahmetli Seba'nın dediği gibi çok da şey etmeye gerek yok.  :tabe:

Bence devre arasında Cenk'i 20 milyona okutalım. Hem Negredo'nun önü açılsın hem de bütçe rahatlasın.

Cenk'e sözüm yok, o da çok iyiydi dediğin gibi.

Çevrimdışı tuncaboylu

Cenk nasıl cezalı ya, sınırda bile değildi.

Sınırdaki tek adam Babel'di.

Çevrimiçi murat

Eski açık altta olaylar oldu devre arası forum ahalisi var mı bi sıkıntı @Necmi abi ?

bız 7-8 sıra üstündeydik.sonradan tatlıya bağlandı.

Çevrimdışı mertozlu

Cenk nasıl cezalı ya, sınırda bile değildi.

Sınırdaki tek adam Babel'di.

Aa haklısın, sen deyince tff'den baktım, bu akşamla beraber 2 kartı var sadece. İnternette kim uydurmuşsa artık, ben de okuyunca öyle sandım. Ceza yok. Daha iyi, iki forvet çıkalım.

Çevrimdışı tuncaboylu

Penaltilari gordun mu abi?

Yenileyelim mi senin farlari

O değil de, ikinci golü atanı tekte gördün mü @Necmi abi?

Diğer kaleden o kişiyi tespit ettiysen, ne gördüğünü söylersen inanırım bundan sonra.  :lol: :lol:

Çevrimdışı Berat

Babel sınırdaydı tek sallamayalım.

Çevrimdışı tuncaboylu

Aa haklısın, sen deyince tff'den baktım, bu akşamla beraber 2 kartı var sadece. İnternette kim uydurmuşsa artık, ben de okuyunca öyle sandım. Ceza yok. Daha iyi, iki forvet çıkalım.

Negredo zaten bu hafta içi Leipzig'e karşı oynayacak, sonraki hafta içi Manisa'ya bir 3 tane daha atacak zaten.

Bu ara maç formunu yakalar.

Etiketler: