Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 118 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5283065 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı caner.eryigit

Bütün bir haftanın inanılmaz iş yorgunluğu ve stresi çayımızı alıp tv nin karşısına geçip keyif yapalım dedik sinir hastası olduk çıktık.canınız saolsun ne deyim.offline

Çevrimdışı cursedofdragon

Kaptanlik pazubandinin sıradan bir bez parçasından hiçbir farkı yok. Illaha biri olacaksa, o kişi Atiba'dir.

nedemek kaptanlık bi bez parçası ?

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kaptanlik pazubandinin sıradan bir bez parçasından hiçbir farkı yok. Illaha biri olacaksa, o kişi Atiba'dir.
Çok farkı var

O pazubanti taktığından beri top oynamıyor burnu havaya kalktı

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi COB

Yorumumda Caner 3-5-2 nin beki gibi yazacaktim, tam yazmadan Ridvan'in bu yorumu yaptigini gordum yazmadim ama bu konuda hakli. Caner fundamental bek ozellikleri olmayan bir oyuncu. Kanatta cok kotu oldugu icin bek'e evrildi ama evrilirken de fundamental olarak hicbir zaman bir bek olamadi.

Caner cok ideal bir yedek olur bu takimda. Ilk 11 icin bize daha kompakt, top kaybetmeyen, pozisyon bilgisi yuksek, hizli ve oyun gorusu olan oyuncu lazim. Adriano bu yil da goturur oynasa da onumuzdeki yil icin David Alaba'gillerden bir sol bek bulmamiz lazim.

Kaptan demek sahada sorumluluk alan arkdaşlarını yöneten uyarılarda bulunan adamdır

Yani Hocanın saha içindeki yardımcısıdır

Oğuzhan’da bunların hangisi var ??

O pazubant bir an önce alınmalı Oguzhandan
[ Son Düzenleme: 13 Ekim 2017, 23:58:51 Yunus Emre Dökmeci ]

Bütün bir haftanın inanılmaz iş yorgunluğu ve stresi çayımızı alıp tv nin karşısına geçip keyif yapalım dedik sinir hastası olduk çıktık.canınız saolsun ne deyim.offline

:by2: :by2: :by2:

Çevrimiçi Sinan66

Adam zaten "besiktas'ta misyonumu tamamladim" gibi laflar etmisti daha ne olsun

Birde bu namoglu demirore'nin yonetim sekli bana ters geliyor diye istifa edip, niye geri geldiğini simdi anlamiş oluyoruz  :)

Lyon 3-2 yenmiş monaco'yu.

Bari ligde ki kayıp Cl'de bi işe yarasın orayı düşünürek ligin içine ettik.

Gerçi takım 10 kişi kaldı daha çok yoruldular moral bozukluğu filan hayırlısı bakalım.

Çevrimdışı ozankarakoc

Son 3 senedeki haftalık performans tablomuz...

Bu sezon, 8 haftada 2 DY (Deplasman Yenilgisi) var.

2015-2016'da toplam 3 tane (biri şampiyonluğu ilan ettikten sonra son hafta)
2016-2017'de toplam 3 tane.

Salı'ya kadar oyalanacak bir şeyler bulacağız artık böyle gerekli gereksiz...
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı El Nino

Ben puan farkından bahsetmedim ki geçen sene de o takımlara puan bıraktığımızı söylemek istedim sadece.

Hani sen 4 deplasman 1 puan dedin ya ? Geçen sene puan bıraktığımız bütün takımları böyle üst üste koyunca böyle bir sonuç çıkıyor ortaya  :ok:

Ayrıca 8 haftada 14 puan topladık geçen sene 20 puan diyorsan bide oynadığımız takımlara da bak derim.

Ayrıca ben sene sonunda puana bakıyorum.

Sene sonunda ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ yazıyor  :ok:

Senin mantığına göre o zaman gelecek hafta Başakşehir maçında puan kaybetmemiz normal olacak sanırım.

Sence bu sene şampiyon olacak takımın puanı kaç olur acaba ortalama @cursedofdragon

Çevrimdışı Egos

Önümüzdeki 9 maçta 1 mağlubiyet veya 2 beraberlik hakkımız var bunu yapamazsak bu sene şampiyonluk kaçar. Benim bildiğim Beşiktaş 9 maçı da kazanacak güçte ancak herkes gibi korkum takım kadar hoca da inanılmaz isteksizdi. Takım ileriye dair ışık vermiyor malesef.

ben 9'da 9 bekliyorum. yalnız şenol güneş'in bu forumu okumaya başlaması lazım. tabii sonuçlar kötü gelince en büyük lens'çilerin quaresma'cı, negredo fanatiklerinin cenk'çi, oğuzhan 150 milyon diyenlerin tolgay'cı, rüyasına medel girenlerin atiba'cı , hatta hepimizin mitroviç'çi olma hakkı saklı kalmak şartıyla (mitroviç'in yapacağı ilk hataya kadar).

biz burada her hafta 30 tahmin yaparız, aralarından tutan bir tanesi sonraki haftaya taşınır, koskoca hoca olmuşsun, artık o doğru mesajımızı da bir zahmet buluver. mesela ben cenk-negredo birlikte oynasın, demiştim; ama talisca'yı çıkartacaktın hocam! bu yaptığın oldu mu şimdi? bir çuval inciri berbat ettin. okuyacaksan dikkatli oku sayın hocam, insanda kadro sallayacak heves kalmıyor böyle olunca. evvelki mesajlarıma kimse bakmaz, ben yine bir yolunu bulur sana sallarım; ama böyle zevki kalmıyor. benim dediklerimden bir tanesi tutsun da tüm sene foruma havamı atayım, sen yazdıklarımı eksik uygularsan nasıl başarı bekleyebiliriz, sayıyla kendine gel sevgili hocam!

kötü oyun, problemli 11, (bana kalırsa hatasını fark ettiği için) hayal kırıklığına uğramış bir teknik direktör; buna rağmen kırmızı kart olmasa dönebilecek bir maç vardı, kaleyi bulan şutumuz olmamasına rağmen. hiçbirimiz monaco maçını önemsemiyor belli ki (bazılarımız sadece yenilirsek önemseyecek, yenilirsek hem lig, hem avrupa, hem de beşiktaş'ın sonraki 5 yılı gidecek çünkü; tellallık derecesine göre kulübü kayyuma devredenler bile çıkabilir), ama neticede beşiktaş'ın maçı, yine günleri sayacağız. onun ardından ben geçmişe sünger çekiyorum, lige başakşehir karşılaşması ile yeniden başlarız. bana göre bu yenilgiyle birlikte rakibimizin maçlarını takip etme lüksümüzü feda ettik, artık diğer sonuçları önemsemeden takımımızın iyi oyununu bekleyeceğim. kendi adıma iyi oyunun da, kötü oyunun da bizi götüreceği her yere razıyım; daha fazlasını isteyenleri de destekliyorum. bir önceki maçta yerin dibine soktuğu oyuncu oynatılmadı diye takım, hoca, yönetim eleştirisi yapanlar nasıl olsa kötü sonuçlarda aramızdan ayrılacak, her işte bir hayır var.

Gerçi takım 10 kişi kaldı daha çok yoruldular moral bozukluğu filan hayırlısı bakalım.
Ben Marceloyu özledim :by2:

Marceloyu satmasaydikda Medel-Negredo-Lens gelmeseler de olurmuş sankı....

Çevrimiçi underworld

Başka bir şey diyecem de ayıp kaçacak diye bez parçasına bağlıyorum.

Çevrimiçi underworld

Çok farkı var

O pazubanti taktığından beri top oynamıyor burnu havaya kalktı
O bezi oziye verip ondan bir şeyler bekleyenler için dedim ben orda.
Yanlış anlaşılmasin !

Çevrimdışı ozankarakoc

Çok acılı bir yenilgi olmuş. 90+5'te frikik.

9 maçta 24 gol atıp 12 gol yemişler. Maç başına 2.6 gol atıyorlar

Biz 8 maçta 13 attık, 9 yedik. Maç başına 1.6 gol atıyoruz.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Ekim 2017, 00:13:49
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
O bezi oziye verip ondan bir şeyler bekleyenler için dedim ben orda.
Yanlış anlaşılmasin !
Fin maçında Oğuzhan ve Cenk çok iyi oynadı hatta Yırttılar kendilerini.
Ama bugün düzgün bir ver kaçı bile yok.
Şenol hocada kendini kovdurmak istercesine işler yapıyor.
Luce gider Şenol oraya geçer üç dört haftaya böyle giderse...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Senin mantığına göre o zaman gelecek hafta Başakşehir maçında puan kaybetmemiz normal olacak sanırım.

Sence bu sene şampiyon olacak takımın puanı kaç olur acaba ortalama @cursedofdragon

Olabilir başakşehir'e takılırız gider himmetsaray'ı evinde yeneriz mesala  :ok:

Geçen seneden örnek vereyim mi sana ?

12.ci hafta - Beşiktaş 1-1 Başakşehir (Bu maçtan sonrada isyan ediliyordu ne kadar kötü oynuyoruz diye evinde başakşehir'i yenemezsen nasıl şampiyon olucaksın diye)
13.cü hafta  Fb 0-0 Beşiktaş (Bu maçtan sonrada isyan edildi şampiyonlar ligi neden,ligi koyalım diye)
14.cü hafta  Beşiktaş 2-1 Bursaspor (Bu maçı kazanmışız)
15.ci hafta   Kasımpaşa 2-1 Beşiktaş (Şu arada ki bursa galibiyeti olmamış olsa.Bu sene olduğu gibi üst üste 3 maçta da puan kaybı yaşanacaktı üst üste)

Ne oldu sonuç peki kim şampiyon oldu ? Bak puan kayıplarını 12.13 cü haftalar filan yapmışız ha ligin başı filan da değil ?

Umarım daha net anlatabilmişimdir.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Ekim 2017, 00:21:31

12.ci hafta - Beşiktaş 1-1 Başakşehir (Bu maçtan sonrada isyan ediliyordu ne kadar kötü oynuyoruz diye evinde başakşehir'i yenemezsen nasıl şampiyon olucaksın diye)
13.cü hafta  Fb 0-0 Beşiktaş (Bu maçtan sonrada isyan edildi şampiyonlar ligi neden,ligi koyalım diye)
15.ci hafta   Kasımpaşa 2-1 Beşiktaş (Şu arada ki bursa galibiyeti olmamış olsa.Bu sene olduğu gibi üst üste 3 maçta da puan kaybı yaşanacaktı üst üste)

Ne oldu sonuç peki kim şampiyon oldu ? Bak puan kayıplarını 12.13 cü haftalar filan yapmışız ha ligin başı filan da değil ?

Senin gibi Polyanna moduna giriyorum ve şu sonucu buluyorum.
Gs konya ve fb ye yenilir biz başak ve Alanyayı yeneriz sonra gs yi yenip 14.hafta lideriz...
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Ekim 2017, 00:21:42

Gs konya ve fb ye yenilir biz başak ve Alanyayı yeneriz sonra gs yi yenip 14.hafta lideriz...
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı atalay

Monaco'nun bekleri ve stoperleri arasına sürekli birilerini kaçırmak ve gezdirmek gerek. Kademe zafiyetleri var. Lyon maçında da benzer problemler yaşamışlar.

Benim 14.cü haftada ki liderlik umrumda olmaz sene sonunda ki liderliğe bakarım ben  :ok:

Geçen sene 24.cü hafta mı 25.ci hafta mı ne lider olduk liderliği başakşehir götürdü o haftalara kadar.

Önemli olan işin sonunu nasıl bitirdiğin, nasıl başladığın değil.

Ayrıca Beşiktaş'ın lider olması polyanacılıksa başka laf etmemize gerek yok.
[ Son Düzenleme: 14 Ekim 2017, 00:33:42 cursedofdragon ]

Çevrimdışı ozankarakoc

Neyse, ben konuyu şanssızlığa bağlayıp, biraz olsun avunmuş şekilde huzurlarınızdan ayrılacağım.

Fenerbahçe maçı... 2 penaltımız, 1 golümüz verilmedi. Asla haketmediğimiz bir şekilde 3 puanımız çalındı.
Trabzon maçı... Lens'in pozisyonu... 3-1'le maçı bitirecekken, milyonda bir yenebilecek bir golle 2 puanımız gitti.
Gençlerbirliği maçı... Evet kötü oynadık ama... Hayatında faul yapmayan Babel'in, yine milyonda bir denk gelecek şekilde uzattığı ayağının kırmızıya dönüşmesi ve giden 3 puan...

Bunun yanında Galatasaray'ın Karabük maçındaki anlamsız son saniye golü... Falan filan...

Fener maçında düzgün bir hakem olsa, en azından golümüz verilmiş olsa, Trabzon maçında Lens o golü atsa veya pası içeriye çıkarabilse, bugün Babel kırmızı yerine sarı görse, şimdi en az 5 puanımız daha olacaktı.

Halamın bıyıkları falan...

İyi geceler.

Hoca bu akşam takımın balans ayarlarıyla oynadı sonuç hüsran oldu

Çevrimdışı Furkan Sarper

çok güzel bir yazı olmuş

bu sene ilk 8 haftada çok puan bıraktık evet ama fikstürün zor olduğunu bir kenara koyamayız

avantajlarımız

bu haftadan sonra 3 aralık evımızdekı gs macı dahıl butun macları kazanacak gucumuz var
canerın kesılıp adrıano nun kalıcı olarak ılk 11e dahıl olması lazım,kesınlıkle olmuyor her hafta bu postu gırmekten bıktım,son 2 haftada 300 top kaybı yapmısız. bu mu bizim oyun taktıgımız? gecen sene sabırla pas yaparak rakıbı yoruyorduk,sımdı topu sısırıp kaybedıyoruz,kazanmak ıcın efor sarf edıp yoruluyoruz. babel adrıano sol tarafı makına duzenıne sokacaktır. gonulun donmesıyle sag tarafta daha ıyı hale gelıcek

ama cozmemız gereken cok onemlı 2 husus daha var

1. forvet konusu. ya negredoya guvenıceksın 2-3mac 90 dk oyunda tutucaksın adamı kutuda topla bulusturup sut! atmasını saglıycaksın yada cenk tosunu bu sısteme uygun halde oynatıcaksın
2. ve en onemlısı talısca oguzhan rol paylasımı. beraber oynayamıyorlar, ıkısınden bırını klubeye yollayıp elıne cok yuksek bır hamle sansını alıcaksın. ıkısının bu macta yaptıgı 1 (bir) tane olumlu hareket yok. sayısız top kaybıda cabası.

duzeltmemız gereken cok sey var, ama ufak dokunuslarla bu sorunu cozebılecek bır kadromuz var.

Çevrimdışı mellfred

Lamı çimi yok. Bu maçı zorlaya zorlaya verdik.
Bu maç puan bırakılacak maç değildi. Monacoya falan yenilirsin de, rotasyon yapıyorum deyu lig sonuncusuna maç verilmez. Elbet uzun maratonda işlet değişir ama bu maç puan verilecek maç değil arkadaş. Saçmalık oğlu saçmalık.
Şu maç ligin kırılma maçalarından biriydi. 5 puan fark yemişken rotasyon kaldıracak maç değildi.
Umudumuz Konya oldu iyi mi !

Etiketler: