Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 333 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5224986 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi levitate

Mitrovic oynasa be artık Tosic'ten 10 kat daha iyi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı goktasoktay

Bence 'nasıl verilir' denecek kadar ağır bir karar değil. Renklilere olsa kartın rengi ne olurdu, bilmiyorum. Sarı olurdu belki. Ama bu sebepten 'Babel de sarı görmeliydi' dersek, futbolun ruhuna aykırı bir şey söylemiş oluruz. Geçen sene Trabzon maçında Quaresma'nın yaptığı hareket de çocuğun bileğini kırmak için değildi, öyle denk geldi, sarıyla yırttı. Şans...

Bugün birine fatura kesilecekse, en son hakeme kesilebilir. Ondan sonra da Atiba'ya sanırım. Çocuk sağ açıktan top sürüp orta da yaptı, süper bir kafa vuruşuyla gol de aradı, defansta kritik toplar da kesti, 90. dakikada kaleciye deparla pres de yaptı... Konu dışı ama, takdirimi paylaşayım dedim. Atiba'yı Beşiktaş formasıyla görmek büyük ayrıcalık bence... Keşke 40 yaşına kadar oynayabilse.
Tamam zaten önceki postlarıma bak, bu maç sonrasında. Takımın ve en başta hocanın yanlışlarını uzun uzun yazdım. Babelin hareketi kim yaparsa yapsın bu şekliyle sarının ötesine geçemez. Renkliler bakarak, bilerek yapsalar dahi sarıyla geçiştirilir. Yıllardır haksızlığa uğrayan bir takımın taraftarı olarak ben elbette tasvip etmem bize de ayrıcalık yapılsın, hak ettiğimiz kartlar verilmesin istemem ASLA. Lakin bu hakemin kart istatistiğini yazmıştı bazı arkadaşlar. Bununla etti 9 kırmızı. Biz maçta doğru düzgün faul bile yapamadık ki, hakem ilk denk gelende gerekeni, pardon söyleneni yaptı. Fazla uğraşmasına gerek kalmadı. O sebeple de çok sırıtmadı yaptığı operasyon. Niyetini zeki kazmasının pozisyonunda açık etti ama o da onu görebilene.

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 13 Ekim 2017, 23:18:23
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Şu oyunla puan kaybı kapanmaz ama takımın da bundan sonraki  her hafta böyle oynayacak hali yok değil mi? Evet, bugün kötü oynadık ama haftaya daha iyi oynarız. Diğer hafta bir seviye daha ileri gideriz ve işler yavaş yavaş yoluna girer. Bu hafta kötüydük diye önümüzdeki haftaların tümünde aynı şekilde gideceğiz anlamına mı geliyor?
Ha evet iki monoco maçı var deli top oynarız sonra ligde rezil oynamaya devam.
Gittikçe kötü oynuyoruz düzelmeyi bırak iyice ayarlar bozuluyor takım her an kavga edecek, kırmızı görecek bir ruh haline bürünüyor daha da sinirli olacaklar...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimiçi tolga1903

Ligin bitimine daha 26 hafta var. Puana değil, oyuna bakmak lazım.

Zaten puana bakıp karalar baglamıyor bence kimse. Oynanan oyundan umutsuzluğa kapıldı insanlar ki haklılar 1 puanı olan takıma pozisyona giremedik. Bogarız rakip sahaya yıkarız kaçırırız şanssızlık der geçeriz. Ama ilerleyen süreçte bu takımın toparlanabileceğne dair fikir oluşmuyo çünkü oyunumuz güçlü değil. Şampiyonlar ligi maçları ligin devam için sağlıklı gösterge olabilir mi o da soru işareti. Yani bir kaç ay sonra bari ikinciliği kaybetmeyelim sesleri yükselmesi olası. Avrupa'da devam etmemiz şart kısaca bu takım çok alıştırdı bizi çünkü yarışmacılığa. 10. Hafta ligden koptugumuz dönemleri unutmaya yüz tutmuştuk çünkü.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 13 Ekim 2017, 23:25:00
Dilimizde tüy bitti abu kaleye kutuya götüren adamdı.
Üç adamı alıp sağa sola götürüyordu onun boşalttığı ortaya gelen talisca gol yapıyordu.
İlla gol vuruşu olan adam istediniz al işte Negredoya top getirilemiyor o da atamıyor...
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı cursedofdragon

Bizim taraftar da iyi gün taraftarı olmuş başka birşey değil.

Çevrimdışı goktasoktay

Ligin bitimine daha 26 hafta var. Puana değil, oyuna bakmak lazım.
Ben bugün sahada çok az ‘futbolcu’ gördüm. Oyuna bakacaksak geçmiş olsun. Şenol hocanın acilen bir yardımcıya ihtiyacı var. Anlaşılan tamer iki yıldır başarının sessiz kahramanıymış gibi. Senin fikrin nedir? Şenol hoca ezberlerinden ve şu forma adaletini aşırı tabulaştırmasından kurtulabilir mi?
Bir de şunu merak ediyorum. Yeni transferlerin takıma adaptasyonu hocanın işi değil mi? Gördüğüm kadarıyla hoca özellikle negredoyu futbola küstürdü. İlk 11 seçimleri son maçlarda çok yanlış değil mi? Tosici biz yaza yaza usandık. Mitrovic oynasa bu kadar çok hata yapabilir miydi? Genç oyuncuyu oynatmadan kazanamazsın..

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı ozankarakoc

Bizim ruhumuzda vardır kolayı zorlaştırmak...

Kendi evimizde rahat kazanacağımız Trabzon maçında 2 puan bıraktık.
'Fark atarız', 'Negredo gol atar, kendine gelir' dediğimiz maçta lig sonuncusuna yenildik.

Şimdi deplasmanda Monaco'yu, içerde Babel olmadan Başakşehir'i yenersek şaşırır mıyım? Şaşırmam. Ama ben hiç Başakşehir galibiyeti hatırlamıyorum, o da başka bir konu... Şu iki maçtan en az 1+3 puan çıkmazsa işler fena halde değişir.
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi mellfred

Bu takım bu belirsizlikle fark kapatamaz. Ama bu takım önceliğini lig olarak seçerse ve gs ile oynanacak iki maçı varken ligin seyri değişir elbet. Neyi isteyeceğimize bağlı her şey. Ligin bitmesine 26 hafta var. Ancak rakibimiz Gs’nin tek bir hedefi varken bizim netleşmiş bir hedefimiz yok. Ne hoca ne oyuncular ne de yönetim ne istediğini netleştirmeli. Bu konuda Umarım taraftarları dikkate alırlar

Gökhan    -      Pepe      -    Mitrovic     -    Adriano

Çevrimdışı ozankarakoc

Bu takım bu belirsizlikle fark kapatamaz. Ama bu takım önceliğini lig olarak seçerse ve gs ile oynanacak iki maçı varken ligin seyri değişir elbet. Neyi isteyeceğimize bağlı her şey. Ligin bitmesine 26 hafta var. Ancak rakibimiz Gs’nin tek bir hedefi varken bizim netleşmiş bir hedefimiz yok. Ne hoca ne oyuncular ne de yönetim ne istediğini netleştirmeli. Bu konuda Umarım taraftarları dikkate alırlar

Bence şu an için hedefimiz belli.

Her şampiyonlar ligi galibiyeti 1.5 milyon euro, beraberlik 500 bin euro.
2 galibiyet, 2 beraberlik alırsak, 4 milyon euro.

Gruptan çıkacağımız için +6 milyon euro, etti 10.

Bir de bir şekilde çeyrek finale çıkarsak +6.5 milyon euro daha, etti 16.5 milyon euro.

Bu hesabı yaptıktan sonra Fikret Orman'ın uykuya daldığını ve geri kalanını hesap edecek fırsatı bulamadığını tahmin ediyorum.

Çevrimdışı ozankarakoc

Gökhan    -      Pepe      -    Mitrovic     -    Adriano

Atiba    -    Tolgay (Medel)

Çevrimdışı El Nino

Kasımpaşa ile berabere kaldık bu sene.Geçen sene yenilmiştik ilk mağbluyetimizi orda almıştık.

Karabük'ü yendik bu sene.Geçen sene yenilmiştik şenol hoca tribündeydi.

Fb derbisini yenildik bu sene.Geçen sene berabere kaldık.Hakem filan demiyorum bak.

Bu sene gençlere yenildik.Geçen sene berabelrik almıştık.

Ben beraberlik mağlubiyet olarak bakmıyorum puan kaybı olarak bakıyorum ee nediyorsun bu duruma  :alala:

Puan farkı olarak bakıyorsan geçen sene 8 haftada 20 puan bu sene 14. Böylede baktın mı

Çevrimdışı Berat

Ligde bu senenin başından beri rezilleri oynuyoruz, pozisyona giremiyoruz ama hala saçmasapan goller yemeyi başarabiliyoruz. Hiçbir olumlu sinyal alamıyorum hocanın o surat ifadesi nedir?! Atiba, Pepe, Fabri ve Quaresma direniyor sadece. Yazıktır yazık Ozzy'nin hala imzasını bekliyoruz. Nereye çatsam şaşırdım.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 13 Ekim 2017, 23:44:02
Tosiç mitroviç meselesi değil ofansif olarak yokuz...
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Puan farkı olarak bakıyorsan geçen sene 8 haftada 20 puan bu sene 14. Böylede baktın mı

Ben puan farkından bahsetmedim ki geçen sene de o takımlara puan bıraktığımızı söylemek istedim sadece.

Hani sen 4 deplasman 1 puan dedin ya ? Geçen sene puan bıraktığımız bütün takımları böyle üst üste koyunca böyle bir sonuç çıkıyor ortaya  :ok:

Ayrıca 8 haftada 14 puan topladık geçen sene 20 puan diyorsan bide oynadığımız takımlara da bak derim.

Ayrıca ben sene sonunda puana bakıyorum.

Sene sonunda ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ yazıyor  :ok:

Çevrimiçi COB

Caner'in de artik her topu sisirmemesi gerektigini ogrenmesi lazim. Bizim Peter Crouch yada Ariza Makukula gibi forvetimiz yok ki her kafa topunu alsin. Defansif anlamda da cok zayif kaliyor. Adriano'nun acilen sol beke tekrar gecmesi lazim.

Çevrimiçi underworld

Yarın konya bir güzellik yapsın da kartları tekrar dağıtmaya başlayalım.

Caner'in de artik her topu sisirmemesi gerektigini ogrenmesi lazim. Bizim Peter Crouch yada Ariza Makukula gibi forvetimiz yok ki her kafa topunu alsin. Defansif anlamda da cok zayif kaliyor. Adriano'nun acilen sol beke tekrar gecmesi lazim.

gecicek inşallah bekliyoruz dört gözle.

Monaco maçında adriano'yu görmek dileğiyle sol bekte

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 13 Ekim 2017, 23:47:35
Yarın konya bir güzellik yapsın da kartları tekrar dağıtmaya başlayalım.
En az Üç atar gs bu konya ya...
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı Berat

Keşke haksız çıksaydım ama bu takımın kaptanı Oğuzhan olmamalı. Kaptanlık ve 10 numara fetişinin sonuçları ortada.

En az Üç atar gs bu konya ya...

Ben 10 tane atarlar diyorum yok mu arttıran.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 13 Ekim 2017, 23:49:53
Top yapmadığımız için tosiç pepe herkes şişiriyor sanki Demba veya gomez gibi indiren var. Cenk ayakta duramıyor bırak hava topu almayı yerde bile kontrol yapamıyor...
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimiçi underworld

Kaptanlik pazubandinin sıradan bir bez parçasından hiçbir farkı yok. Illaha biri olacaksa, o kişi Atiba'dir.

Çevrimdışı atalay

O sebeple her kayıptan sonra eldeki ve aradaki puana bakıp, buradan okuma yapmamak lazım diyorum. Bugünkü oyunu 1,5 yıldır yetersiz buluyorum. Benim için yeni bir şey değil. Bu yüzden bana göre ölçü puan farkı değil. Yoksa kazanırsınız fark kapanır. @goktasoktay @tolga1903
[ Son Düzenleme: 13 Ekim 2017, 23:54:13 atalay ]

Etiketler: