Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 64 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5249654 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı goktasoktay

Burada birileri yazmıştı, kimdi tam hatırlayamadım ama bizim gerçekten bu işlerle ilgili profesyonel bir mentörle anlaşmamız lazım. Gerilimli ortamlarda nasıl sakin kalınır, öfke kontrolü nasıl yapılır vs. Madem dünya kulübü olacağız diyoruz, bu gibi ayrıntılar şart. Pazar günü bu çirkefler nasıl olduysa, top oynamaya çalıştılar ama sonucunu gördüler. Bugün eski düzene dönünce istediklerini fazlasıyla aldılar.

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı savaş altay

Burada birileri yazmıştı, kimdi tam hatırlayamadım ama bizim gerçekten bu işlerle ilgili profesyonel bir mentörle anlaşmamız lazım. Gerilimli ortamlarda nasıl sakin kalınır, öfke kontrolü nasıl yapılır vs. Madem dünya kulübü olacağız diyoruz, bu gibi ayrıntılar şart. Pazar günü bu çirkefler nasıl olduysa, top oynamaya çalıştılar ama sonucunu gördüler. Bugün eski düzene dönünce istediklerini fazlasıyla aldılar.

Ben  :)

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı yoruk

Ben yazmıştım.Başka biri de daha önce yazmış olabilir.Ama yakın zamanda ben yazmıştım

Çevrimiçi ferdi1903

aykut denen herifin aciklamalari tam bomba, cirkef kulübün kukla hocasi seni

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Mart 2018, 23:21:53
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Babel'in mental sorunları Kasımpaşa'da ikende mevcuttu, en büyük sorunu da buydu zaten 1 sene bir şekilde o mental sorunları unutuldu ama tekrar başa sardı. Şu saatten sonra Babel'den hayır geleceğini düşünmüyorum.

Mental derken abi ? Biraz acar mısın konuyu? Ne tür sorunu olabilir ?

Çevrimdışı goktasoktay

Ben  :)
doğru hatırlamışım ama olur ya yanlış mentionlamak istemedim

Çevrimdışı yoruk

Quaresma'nın kartı değil daha çok bu maç gördüğümüz sarı kartlar ligi etkileyecektir bence.Sarı kartlarımız ne kadar artarsa o kadar kötü.Tabi sarılar ligi etkiliyorsa

Çevrimdışı mertozlu

Katılıyorum, tam bu konuda çalışan mentorler var tüm dünyada.

Çevrimiçi mellfred

Şu hezimet (kartlar yorgunluk ve rakibe verilen Ümit) şu kupayı alalım diyen ergenlerin eseridir
Alın bu moral bozukluğu sizindir

Çevrimdışı savaş altay

Ben yazmıştım.Başka biri de daha önce yazmış olabilir.Ama yakın zamanda ben yazmıştım
Yoruk ile aynı kafadayız bu konuda. Bak yine anlattığımız gibi oldu üstüne krema olarak penaltımız verilmedi.
Wellcome to the Arabesk time.
Böyle devam edemeyiz.

Çevrimdışı ekrembaser

Quaresma'nın kartı değil daha çok bu maç gördüğümüz sarı kartlar ligi etkileyecektir bence.Sarı kartlarımız ne kadar artarsa o kadar kötü.Tabi sarılar ligi etkiliyorsa
Kupada görülen sarılar sadece kupayı etkiliyor

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Adriano'nun olmadığı Caner'in oynadığı her maç sol tarafımız tam bir madene dönüyor. Bayern maçında da belimizin kırıldığı yerdi yine öyle oldu. Adriano'nun eksikliğinde o bölgeye kaliteli bir adama ihtiyacımız var.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Senol Hocam'ın Caner sevgisi gerçekten takdire şayan. Orkan bu çocuktan daha mı kötü oynardı? daha mı çok takıma zarar verirdi? Çok sevgili Konya'ya kiraladık üstelik. Hocanın bu seneki seçimlerini anlatmakta büyük zorluklar yaşıyorum. Quaresma'yı oyuna alması ise bence bu sezonun tam sıçtın üstüne tüy diktin durumu oldu. Beşiktaş'ı azıcık takip eden 10 15 yaşındaki çocuğa sorsan bu maçta şu gerginlikte Q7 oyuna alınır mı diye deli misin sen oğlum der.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı goktasoktay

Katılıyorum, tam bu konuda çalışan mentorler var tüm dünyada.
Valla biz bu konudan uzun zamandır muzdaribiz. Yönetime yakın olan, ulaşabilen, vs mutlaka vardır bu forumda. Bu artık bizim için önemli bir konu haline geldi. Böyle bir mentörle tez zamanda anlaşmamız gerek.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Yorum yok.

Yav bırak kendini yere işte Tolgay gibi. Az akıllı ol be kardeşim. Çıkan kanat ayrı bi çeşit giren ayrı bi çeşit.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı tangaz

sarılar kupada kırmızılar ligde çift sarıdan kırmızıda sanıırım lige yansımıyor
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi underworld

Bu yaştaki oyunculara peygamber tutsan hava

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Mental derken abi ? Biraz acar mısın konuyu? Ne tür sorunu olabilir ?
Babel'in her dönem mental sıkıntıları vardı, oynadığı tüm kulüplerde daha 26-27 yaşında Liverpool gibi takımlardan Kasımpaşa'ya düşmesinin başka bir açıklaması olamaz. Biz de bi gazla 1 sene idare etti tekrar fabrika ayarlarına döndü, olay bundan ibaret.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tangaz

Yav bırak kendini yere işte Tolgay gibi. Az akıllı ol be kardeşim. Çıkan kanat ayrı bi çeşit giren ayrı bi çeşit.

bitirim ya abi
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi mellfred

Aykut karaktersizi yine hakemi şuçlamış
Adam haklı
Ne kadar sitem ettiyse karşılığını aldı Yönetimi arkasında
Bizimkiler çiçekler böcekler
Ulan şenolla quaresmayı kurban ettiniz
Yönetim gitsin fenere sevimlilik yapsın (şu Albayrak mıdır ne beladır )
Şu maçı fener lobisine kaybettik
Aksini yazan iddia eden saftır

[ Son Düzenleme: 01 Mart 2018, 23:30:43 mellfred ]

Çevrimdışı mertozlu

sarılar kupada kırmızılar ligde çift sarıdan kırmızıda sanıırım lige yansımıyor

Aynen sarılar sadece kupada geçerli.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

bitirim ya abi
Senol Hocam soyunma odasında aferin demiştir prensine büyük ihtimalle.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı savaş altay

Alıntılarsam nereye çıkacak bilemedim.. Yazıyı okuyan atlasın, okumayan göz atsın. Tabii Quaresma vari birisini tutup getirirsen işlemez.

Kasaba takımlarından tut şehir takımlarına kadar herkes bize hususi tribün doluyor, sesler hiç bir maç olmadığı kadar yüksek çıkıyor.
Tam kalp kırdık ortası bulunmuyor. Bize uzakdan sempati besleyenler ve diğer kısım bir kaşık suda boğmak istiyor.
Aslında harika bir sezon ortamı var. Ben bayılıyorum bu tarz durumlara. Hiç bir zaman popüler kültürü sevemedim,
Kültürün tepesinde de bulunmak hoşuma gitmez. Kaos ortamı hiç bir zaman sona ermeyecek, buna alışmamız ve
buna uygun bir Kültür oluşturmamız gerekiyor. Oyunculara kendilerini özel hissettirecek bir formül bulup Ülkede
dönen havanın ne derecede şiddetli ve keskin olduğunu anlatacak bir Kültür'den bahsediyorum.

Oyuncu sahaya ayak bastığında son düdüğe kadar rakibe b*ka bakar gibi bakmaları hissi gibi birşeyden bahsediyorum   O0
Her sezon yenilenen oyuncu grubunun Psikolojik eğitim alması gerekiyor. Sinir testlerinden geçmesi başarısız olması halinde
yeniden başarana kadar antremanların yanında eğitimlerin sürmesi gerekiyor. Sen Şampiyonsun ancak seni oyundan kopararak
ve aleyhinde aklına gelebilecek yada gelemeyecek her türlü karar ile karşı karşıya kalacaksın. Bu dersler içinde Popüler kültürün
etkisi ve takımımıza zararları çevresinde işlenmesi gerekiyor.

Kulağa uçuk mu geliyor ? Nba'de özellikle son yıllarda ağzını açtığında teknik faul'u alırsın tekrarında atılırsın şakası yoktur. Bu siyahi
arkadaşların şakası hiç yoktur, Peki bu denklem nasıl kuruluyor ? Sinir uçları ile oynanan bu psikopatlar ne olursa olsun nasıl sakin
kalabiliyor ve en uç olaylarda bile sabır gösterip kusursuz performansına nasıl kaldığı yerden devam edebiliyor ? Performansı ortalama
ise açılmamış halde ise o an nasıl performansı artabiliyor, oyuna daha sıkı asılabiliyor ? İşte bunlar hep sporcu eğitimidir.
Bilmeyenler Kobe Bryant gibi bir SüperStar'ın ilk yıllarında sahaları Harlem'e çevirdiğini ve daha sonraki yıllarda onu kışkırtma
(Trash Talk) girişiminde bulunan oyuncuların itirafları ile süsleniyor. Bunlar tamamen Kobe'nin takımından sayı almak yada onu oyundan
attırmak ile alakalıdır. Çünkü Trash Talk hedefi ile rakibin etkili silahını devre dışı bırakma denemesinde kendinize de saha dışında bulabilirsiniz.
Rakibin en dandik oyuncusunu sahaya sürüp uygun an yaratılıp fiziksel temas bile sağlanır son çare SüperStar'ın da aynı şekilde karşılık verebilmesi
adına. Rakip koç az süre alan oyuncusundan SüperStar'a karşı yapmasına adına bunu taktik gereği ister. Zorluk ve sabrın ölçülmesi bu sınırlarda işte.
Basketbol'da topla yada topsuz oynama sürelerinin fazlalığı Futbol ile kıyaslanamaz bile. 90 dakika içinde maksimum 5 yada 6 kez müthiş elektriklenme
yaşanır. Sanıyorsanız Nba oyuncularının Futbolculara göre nabzı daha yavaş vs Bilimsel olarak da bu ispatlanmış bir durumdur. Eksiği yoktur Nba oyuncularının.

Önümüzdeki yıllar için buna karşı bir kültür oluşturulmalı. Bu yılda görüldüğü gibi önümüzdeki yıllar en büyük savaş verdiğimiz dal maalesef ki TR ortamında
bu olacaktır. İşte o zaman dışardan bakıldığında Kültürü anlayan ve nasıl karşılık verebileceğini bilen Robotik ve sadece oyununa odaklanmış Futbolcularımız
olabilir. Hakem hatalarında ''başımıza geldi, şimdi şu saniye karşı kale ve taktik disiplin'' diye gözleri ile konuşacak bir ekibimizin olması şart. Rakip kışkırttığında
ona b*ka bakar gibi bakabilmesi gerekiyor oyuncularımızın. Kobe gibi bir uç örnek nasıl başardı ? Onlara b*ka bakar gibi baktı çünkü potansiyelinin ve hedefinin
bilincinde oynuyordu ve tek ilgilendiği şey o sıçanların maç sonu yüzünü görmek istemeseydi.

İşte görüyoruz. Tahrik son tahmin edilebilir insan refleksi seviyesinde peki ya Kobe ? Nba oyuncuları da birer insan ve Futbolculardan daha tahmin edilemez bir potansiyelleri var ve oyunu anlayabildiklerini ama öncesinde eğitildiklerini görüyoruz. Neden sıkıntımızı uluslar arası anlamda ilk 10 şirketlere anlatmıyoruz ve takımızdan daha fazla Prof davranmaları için girişimde bulunmuyoruz ?

Elimizdeki Futbolcu topluluğu da birer İnsan ve Eğitilebilirler..

Edit : Artest nasıl attırmak isterken atılıyor izliyoruz.
[ Son Düzenleme: 01 Mart 2018, 23:37:02 savaş altay ]

Çevrimdışı tangaz

q7nin kırmızı gördüğü pozisyonda ekici direkt kırmızı volkan ikinci sarıdan kırmızı görmeliydi üstüne soldadoya kaç defa sarı çıkmamış atıfa çıkmamış üstüne son dk penaltı verilmemiş ve bu yankut kocamal çıkmış abuk sabuk konusuyor

Çevrimiçi underworld

Senol Hocam soyunma odasında aferin demiştir prensine büyük ihtimalle.
Aferim derse iyi alnından öperse sıkıntı

Etiketler: