Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 118 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5253113 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı goktasoktay

Amaaaan, canım sıkıldı. Gidip tereyağına bir yumurta kırayım da ekmek banayım. Uykum da kaçtı zı.mışam kupasına, biz ligi koyalım ligi!!!

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı mertozlu

Aykut karaktersizi yine hakemi şuçlamış
Adam haklı
Ne kadar sitem ettiyse harlılığını aldı Yönetimi arkasında
Bizimkiler çiçekler böcekler
Ulan şenolla quaresmayı kurban ettiniz
Yönetim gitsin fenere sevimlilik yapsın (şu Albayrak mıdır ne beladır )
Şu maçı fener lobisine kaybettik
Aksini yazan iddia eden saftır

Kaybedilen bir şey yok. Tek kayıp q7 ts maçı özelinde, o da o kadar büyük kayıp olmayabilir, deplasmanlardaki performansı göz önüne alınınca. Yorgunluk sorun olmazsa bu maçtan alacağımız dersler lige olumlu yansır. Hele ki TS, GS ve Başakşehir deplasmanları önümüzdeyken. Hataları bu maçta bitirip önümüze bakarsak avantaj bizim.

Çevrimdışı cursedofdragon

Yav bırak kendini yere işte Tolgay gibi. Az akıllı ol be kardeşim. Çıkan kanat ayrı bi çeşit giren ayrı bi çeşit.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

şu pozisyonda josef'e nasıl kart çıkmıyor sarı bile çıkmadı sarı kartsız bitirdi  maçı.

Çevrimdışı tangaz

Aykut karaktersizi yine hakemi şuçlamış
Adam haklı
Ne kadar sitem ettiyse karşılığını aldı Yönetimi arkasında
Bizimkiler çiçekler böcekler
Ulan şenolla quaresmayı kurban ettiniz
Yönetim gitsin fenere sevimlilik yapsın (şu Albayrak mıdır ne beladır )
Şu maçı fener lobisine kaybettik
Aksini yazan iddia eden saftır

+1903
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tuncaboylu

Quaresma muhtemelen sezonu kapattı. Bakalım takıma uzun vadede nasıl etkisi olacak. Merak ediyorum.
12 maç ceza mı alacak?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Kaybedilen bir şey yok. Tek kayıp q7 ts maçı özelinde, o da o kadar büyük kayıp olmayabilir, deplasmanlardaki performansı göz önüne alınınca. Yorgunluk sorun olmazsa bu maçtan alacağımız dersler lige olumlu yansır. Hele ki TS, GS ve Başakşehir deplasmanları önümüzdeyken. Hataları bu maçta bitirip önümüze bakarsak avantaj bizim.
Her maç aynı şeyleri konuştuğumuzun farkında mısın? senin özelinde söylemiyorum 1 maç iyi sonra yine başa sarıyoruz bundan dersimizi almışızdır diyoruz camia hoca oyuncu hop bi sonraki maç yine aynı. Resmen bi kısır döngünün içindeyiz ve bu kısır döngünün baş sebebi de Şenol Hocam. Ah hocam keşke bu sene fiziken olduğu kadar beynen de saha kenarında olsaydın.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tuncaboylu

Quaresma'nın kartı değil daha çok bu maç gördüğümüz sarı kartlar ligi etkileyecektir bence.Sarı kartlarımız ne kadar artarsa o kadar kötü.Tabi sarılar ligi etkiliyorsa
Etkilemiyor.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tangaz

Amaaaan, canım sıkıldı. Gidip tereyağına bir yumurta kırayım da ekmek banayım. Uykum da kaçtı zı.mışam kupasına, biz ligi koyalım ligi!!!

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

gidip bi etli ekmek yaptır üstünede limon sık ohh miss özledim walla
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mrred

Alıntılarsam nereye çıkacak bilemedim.. Yazıyı okuyan atlasın, okumayan göz atsın. Tabii Quaresma vari birisini tutup getirirsen işlemez.

Kasaba takımlarından tut şehir takımlarına kadar herkes bize hususi tribün doluyor, sesler hiç bir maç olmadığı kadar yüksek çıkıyor.
Tam kalp kırdık ortası bulunmuyor. Bize uzakdan sempati besleyenler ve diğer kısım bir kaşık suda boğmak istiyor.
Aslında harika bir sezon ortamı var. Ben bayılıyorum bu tarz durumlara. Hiç bir zaman popüler kültürü sevemedim,
Kültürün tepesinde de bulunmak hoşuma gitmez. Kaos ortamı hiç bir zaman sona ermeyecek, buna alışmamız ve
buna uygun bir Kültür oluşturmamız gerekiyor. Oyunculara kendilerini özel hissettirecek bir formül bulup Ülkede
dönen havanın ne derecede şiddetli ve keskin olduğunu anlatacak bir Kültür'den bahsediyorum.

Oyuncu sahaya ayak bastığında son düdüğe kadar rakibe b*ka bakar gibi bakmaları hissi gibi birşeyden bahsediyorum   O0
Her sezon yenilenen oyuncu grubunun Psikolojik eğitim alması gerekiyor. Sinir testlerinden geçmesi başarısız olması halinde
yeniden başarana kadar antremanların yanında eğitimlerin sürmesi gerekiyor. Sen Şampiyonsun ancak seni oyundan kopararak
ve aleyhinde aklına gelebilecek yada gelemeyecek her türlü karar ile karşı karşıya kalacaksın. Bu dersler içinde Popüler kültürün
etkisi ve takımımıza zararları çevresinde işlenmesi gerekiyor.

Kulağa uçuk mu geliyor ? Nba'de özellikle son yıllarda ağzını açtığında teknik faul'u alırsın tekrarında atılırsın şakası yoktur. Bu siyahi
arkadaşların şakası hiç yoktur, Peki bu denklem nasıl kuruluyor ? Sinir uçları ile oynanan bu psikopatlar ne olursa olsun nasıl sakin
kalabiliyor ve en uç olaylarda bile sabır gösterip kusursuz performansına nasıl kaldığı yerden devam edebiliyor ? Performansı ortalama
ise açılmamış halde ise o an nasıl performansı artabiliyor, oyuna daha sıkı asılabiliyor ? İşte bunlar hep sporcu eğitimidir.
Bilmeyenler Kobe Bryant gibi bir SüperStar'ın ilk yıllarında sahaları Harlem'e çevirdiğini ve daha sonraki yıllarda onu kışkırtma
(Trash Talk) girişiminde bulunan oyuncuların itirafları ile süsleniyor. Bunlar tamamen Kobe'nin takımından sayı almak yada onu oyundan
attırmak ile alakalıdır. Çünkü Trash Talk hedefi ile rakibin etkili silahını devre dışı bırakma denemesinde kendinize de saha dışında bulabilirsiniz.
Rakibin en dandik oyuncusunu sahaya sürüp uygun an yaratılıp fiziksel temas bile sağlanır son çare SüperStar'ın da aynı şekilde karşılık verebilmesi
adına. Rakip koç az süre alan oyuncusundan SüperStar'a karşı yapmasına adına bunu taktik gereği ister. Zorluk ve sabrın ölçülmesi bu sınırlarda işte.
Basketbol'da topla yada topsuz oynama sürelerinin fazlalığı Futbol ile kıyaslanamaz bile. 90 dakika içinde maksimum 5 yada 6 kez müthiş elektriklenme
yaşanır. Sanıyorsanız Nba oyuncularının Futbolculara göre nabzı daha yavaş vs Bilimsel olarak da bu ispatlanmış bir durumdur. Eksiği yoktur Nba oyuncularının.

Önümüzdeki yıllar için buna karşı bir kültür oluşturulmalı. Bu yılda görüldüğü gibi önümüzdeki yıllar en büyük savaş verdiğimiz dal maalesef ki TR ortamında
bu olacaktır. İşte o zaman dışardan bakıldığında Kültürü anlayan ve nasıl karşılık verebileceğini bilen Robotik ve sadece oyununa odaklanmış Futbolcularımız
olabilir. Hakem hatalarında ''başımıza geldi, şimdi şu saniye karşı kale ve taktik disiplin'' diye gözleri ile konuşacak bir ekibimizin olması şart. Rakip kışkırttığında
ona b*ka bakar gibi bakabilmesi gerekiyor oyuncularımızın. Kobe gibi bir uç örnek nasıl başardı ? Onlara b*ka bakar gibi baktı çünkü potansiyelinin ve hedefinin
bilincinde oynuyordu ve tek ilgilendiği şey o sıçanların maç sonu yüzünü görmek istemeseydi.

İşte görüyoruz. Tahrik son tahmin edilebilir insan refleksi seviyesinde peki ya Kobe ? Nba oyuncuları da birer insan ve Futbolculardan daha tahmin edilemez bir potansiyelleri var ve oyunu anlayabildiklerini ama öncesinde eğitildiklerini görüyoruz. Neden sıkıntımızı uluslar arası anlamda ilk 10 şirketlere anlatmıyoruz ve takımızdan daha fazla Prof davranmaları için girişimde bulunmuyoruz ?

Elimizdeki Futbolcu topluluğu da birer İnsan ve Eğitilebilirler..
O bizde zor işler nedeni çok basit NBA deki oyuncuların çoğu kolej kökenli yani bildiğin üniversite okuyor bizdeki futbolcular ise bildiğin Çomar. O yüzden öyle akıl oyunları yapacak kadar akılları olduğunu düşünmüyorum.
The great gig in the sky

Çevrimdışı Serhat Akkaya

O bizde zor işler nedeni çok basit NBA deki oyuncuların çoğu kolej kökenli yani bildiğin üniversite okuyor bizdeki futbolcular ise bildiğin Çomar. O yüzden öyle akıl oyunları yapacak kadar akılları olduğunu düşünmüyorum.
Kolej dediğin çoğu derslere bile girmiyor, çoğu özel spor burslu ve boş adamlar. Yani Çomarlık konusunda bizimkilerle yarışır büyük çoğunluğu.
Korku akıl katilidir.

Kupa zerre umrumda değil her sene bu saçma organizasyona maruz kalıyoruz.

Ligi koyalım.

Tek kayıp Quaresma olarak gözüküyor.

Takımda boşuna yoruldu tabi.

Çevrimdışı Mavi Tuna

Ama hakemlerimiz pırlanta gibi çocuklar dedikçe daha başımıza çok gelir bu işler. Çıkıp çatır çatır konuşacak adamlar lazım ama sen çıkıp bunlar pırlanta gibi diyorsun.

Cüneyt, Fırat, Halis seni doğrayan 3 hakem üste üste üç maçına veriliyor kimse de ses seda yok. Hani hakemi de yenecektik bugün kötüydük ama hakemsi penaltıyı verse maç 3~2. Bu ülke hakemi 10 maçta 1~2 maç yenersin.

SM-N950N cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Mart 2018, 23:39:53
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Biz böyle olduğumuz sürece evimizde cok dayak yeriz. Ts macı ile şampiyonluka elveda diyoruz . Herkes kendini hazırlasın gerceklere .

Ahmet Nur Çebi: Taraftarlarımıza söyleyeceğim, efendi olmalıyız. İtidalli olmalıyız. Taraftarlarımıza bize destek olmalı, ceza almamalı.

Çevrimdışı savaş altay

Doğru ama Beşiktaş klübünde işleyebilir.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

q7nin kırmızı gördüğü pozisyonda ekici direkt kırmızı volkan ikinci sarıdan kırmızı görmeliydi üstüne soldadoya kaç defa sarı çıkmamış atıfa çıkmamış üstüne son dk penaltı verilmemiş ve bu yankut kocamal çıkmış abuk sabuk konusuyor
Bu penaltı işinin iyice boku çıktı. Ciddi gündeme getirmek lazım. Yöneticilerimiz de özellikle önemli maçlar arefesinde stadda çalan çocuk şarkılarından ziyade bu meseleleri gündemde tutmaları gerekiyor.  Tabi maksatları Beşiktaş'a hizmet etmekse...

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi mellfred

q7nin kırmızı gördüğü pozisyonda ekici direkt kırmızı volkan ikinci sarıdan kırmızı görmeliydi üstüne soldadoya kaç defa sarı çıkmamış atıfa çıkmamış üstüne son dk penaltı verilmemiş ve bu yankut kocamal çıkmış abuk sabuk konusuyor
Sapına kadar haklı
Haklı kere haklı
Defalarca haklı
Lan bu ülkede ağlayana meme veriyorlar
Delikanlıyız efendiyiz diyeni severler ağa
Hepimizi severler
Yüz kere haklı bin kere haklı
Adam aşırı sertlikler demiş
Vay ananı seveyim
Arsızlık hırsızlık  yüzde 50 oy alıyor bu coğrafyada
Siz hala çicekler böcekler
Olm akıllanın akıllanın
Yönetim çıkacak diyecek
Siz feneri sezon başından beri kolladınız
Diyecek, istafa edin, şaibeye bulaştırdınız diyecek
Bırakın bu hippi ağızları
Burası oslo değil seatlle değil

Çevrimdışı mrred

Her maç aynı şeyleri konuştuğumuzun farkında mısın? senin özelinde söylemiyorum 1 maç iyi sonra yine başa sarıyoruz bundan dersimizi almışızdır diyoruz camia hoca oyuncu hop bi sonraki maç yine aynı. Resmen bi kısır döngünün içindeyiz ve bu kısır döngünün baş sebebi de Şenol Hocam. Ah hocam keşke bu sene fiziken olduğu kadar beynen de saha kenarında olsaydın.
Kesinlikle katılmıyorum. Hoca çok zeki bir adam sadece belden aşağı vurmayı bilmiyor, gözden kaçırdığınız bir şey var , bu takım şampiyonlar liginde namağlup gruptan çıktı peki neden ligde sorun yaşıyor ? Bu sadece hocayla alakalı bir şey olsa neden şampiyonlar liginde başarılı o zaman ? Hocanın yerinde başka bir adam olsa takım çoktan dağılmıştı. Çünkü takımda çok fazla egolu ve kariyerli oyuncu var. Sorunlu q7 formsuz lens pozisyon bilgisi olmayan caner ağır negredo hoca bunlar için ne yapacak bir tuşa basıp özelliklerini mi değiştirecek ya da lensin yerine girip golü mü atacak. Sen şimdi şunu diyebilirsin, e canım maçlara hoca oyuncuları iyi hazırlamıyor adam gibi hazırlasın. Ben de şunu derim o zaman bunlar profesyonel futbolcu 2 milyon euro alıyorlar bir zahmet kendilerini hazırlasınlar artık.
The great gig in the sky

Biz böyle olduğumuz sürece evimizde cok dayak yeriz. Ts macı ile şampiyonluka elveda diyoruz . Herkes kendini hazırlasın gerceklere .

Ahmet Nur Çebi: Taraftarlarımıza söyleyeceğim, efendi olmalıyız. İtidalli olmalıyız. Taraftarlarımıza bize destek olmalı, ceza almamalı.

bizim yönetim iyice sapıttı.

Ya çıkıp söylesene lig maçında penaltımız verilmedi ofsayttan gol yedik.

bu maçta yine aynı şekilde penaltımız verilmedi.

Quaresm atıldı neden josef atılmadı.Saldoda neden kartsız maçı tamamladı bunları söylesene yönetim.

böyle birşey yok ya.

Çevrimdışı celiker1

Bu maç maalesef Şenol hocaya yazar.Rotasyonu çok kötü yaptı.1)Sol kanat rotasyonu Adriano-Caner-Babel arasında 2 si oynayacak şeklinde olur.2)Sağ-sol rotasyonu Babel-Q7-Lens arasında olur.Tosiç-Caner,Caner-Lens kanatları aynı anda oynayamaz.Maalesef kontrolün bizde olmasına rahmen pasif fener kadrosuna skoru elde edemiyerek lig maçına net yansıyacak Q7 yi kaybettik. Bu maç her zaman yanındayım ama Şenol hocaya yazar.Bu takımın leş fener kadrosundan 2 gol yiyecek kadro çıkarılmasını kabul edemiyorum
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı mrred

Kolej dediğin çoğu derslere bile girmiyor, çoğu özel spor burslu ve boş adamlar. Yani Çomarlık konusunda bizimkilerle yarışır büyük çoğunluğu.
En azından üniversite havasını soluyorlar o bile bişey. Askerde tuvaletini yapmayı bilmeyen insanlara terbiye verdi bu ülke 1980 lere kadar.
The great gig in the sky

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 01 Mart 2018, 23:47:23
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
bizim yönetim iyice sapıttı.

Ya çıkıp söylesene lig maçında penaltımız verilmedi ofsayttan gol yedik.

bu maçta yine aynı şekilde penaltımız verilmedi.

Quaresm atıldı neden josef atılmadı.Saldoda neden kartsız maçı tamamladı bunları söylesene yönetim.

böyle birşey yok ya.

Gülhan'ım adam çıkıyor mactan sonra Beşiktaş'lı 2-3 futbolcu atılmalıydı diyo (Küfür Yasak)₆ sinsisi.

Biz hala efendilik, delikanlılık, mertlik peşindeyiz. Bu ülkede kacak dövüşeceksin, (Hakaret Yasak)₅ olacaksın alttan alttan algı yapacaksın ki istediğini alacaksın.

Bu maç maalesef Şenol hocaya yazar.Rotasyonu çok kötü yaptı.1)Sol kanat rotasyonu Adriano-Caner-Babel arasında 2 si oynayacak şeklinde olur.2)Sağ-sol rotasyonu Babel-Q7-Lens arasında olur.Tosiç-Caner,Caner-Lens kanatları aynı anda oynayamaz.Maalesef kontrolün bizde olmasına rahmen pasif fener kadrosuna skoru elde edemiyerek lig maçına net yansıyacak Q7 yi kaybettik. Bu maç her zaman yanındayım ama Şenol hocaya yazar.Bu takımın leş fener kadrosundan 2 gol yiyecek kadro çıkarılmasını kabul edemiyorum

hocanın kafasında bi sıralama var geçenlerde canlı yayında söylemişti.

Şampiyonlar ligi
Avrupa ligi
Lig
Kupa

Çevrimdışı mertozlu

Ben de o pozisyonu şimdi tekrar gördüm. Öncelikle Pepe Quaresma'yı sakinleştirmişken Volkan gelip ayırıyor ikiliyi ve Q7'yi bir anlamda Pepe'nin kollarından çıkarıyor bu 1. Sakinleşen q7'yi ilk çıldırtan Volkan. Sonra Pepe'yi Ekici adlı herif iterek darbesiyle yıkıyor. Bu net kırmızı. Ama Fırat 1vs1 kırmızı çıkarmaktan nedense korkuyor. Sonra en yakın arkadaşı Pepe'ye bu yapılandan sonra da Q7 çıldırıyor tabii. Volkan feat Ekici organizasyonu. Ama Q7 Pepe gibi profesyonel ve dünya yıldızı olsaydı hakeme Pepe'yi gösterip Ekici'nin atılmasını sağlardı, intikamı en iyi o şekilde alırdı zaten. Nefsine yenik düştü.

Çevrimiçi underworld

Kalemize gelen gol oluyor kafayı yiyecem.
Şuna bir çözüm bulmadan işimiz çok zor.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Valla Lens'in yaptığına beceriksizlik, Quaresma'nın yaptığına suç denir bence.
Vallaha abi bırak Quaresmayi kesmeyi ilk 18 oyuncusu bile değil bu kadar NET !

Ama en azından pozisyona giriyor yaaaa , illaki bir gün atacak yaaaa diye diye bugünlere geldik

Sahada Resmen Fenerbahçe futbolcusu gibi oynadı HasanAli gibi bir adamı 1 Kez bile ekarte edemedi , içeride Caner ve Talisca bomboş iken 3 e 1 yakalamışken bekledi bekledi bekledi ve arkadan gelen adam topu ayağından aldı bu beceriksizlikle açıklanacak bir durum değil bilerek yapsa ancak bu kadar yapardı

Tamam hadi pas vermeyip kendin vuracan eyvallah ben bu tarz pozisyonlarda vuran adama kızmam bunu her zaman söylerim ama ne diye en az 10 saniye beklersin ??

Hem Farklı galibiyeti engelledin , hem Turu engelledin hemde Quaresmanin kırmızı kart görmesine sebep oldun
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Etiketler: