Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 118 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5253198 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı mertozlu

Kadıköy'de yeneceğiz, ama 0-1 ama 1-2 yeneceğiz. Bu burada kalsın.

Çevrimdışı ozankarakoc

Allahaşkına izleyin...

https://youtu.be/8jppxqqqtuY?t=1m52s

Burada Quaresma'nın kırmızı kartı 'haklı' mı gerçekten... Tamamen skandal. Quaresma kırmızı, Josef mağdur, 00:54'te Mehmet Ekici'ye sarı kart...

Vicdansızlar...
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı tangaz

her şeyi alt alta koyuyorum ve bu maç lense yazar gerisi teferruattır. 5e 6ya gidecek maçı ne hale soktu. fenerdeyken önceliği asistti bu herifin bize geldi hep kendim atacam sevdasında tese maçı bu maç  hep kendim atacam sevdasına sıvadı resmen
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Pazartesi günü ya kanatsız çıkalım maça yada Caner - Babel kanatları ile çıkalım

Love ile başlamak lazım.
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Kesinlikle katılmıyorum. Hoca çok zeki bir adam sadece belden aşağı vurmayı bilmiyor, gözden kaçırdığınız bir şey var , bu takım şampiyonlar liginde namağlup gruptan çıktı peki neden ligde sorun yaşıyor ? Bu sadece hocayla alakalı bir şey olsa neden şampiyonlar liginde başarılı o zaman ? Hocanın yerinde başka bir adam olsa takım çoktan dağılmıştı. Çünkü takımda çok fazla egolu ve kariyerli oyuncu var. Sorunlu q7 formsuz lens pozisyon bilgisi olmayan caner ağır negredo hoca bunlar için ne yapacak bir tuşa basıp özelliklerini mi değiştirecek ya da lensin yerine girip golü mü atacak. Sen şimdi şunu diyebilirsin, e canım maçlara hoca oyuncuları iyi hazırlamıyor adam gibi hazırlasın. Ben de şunu derim o zaman bunlar profesyonel futbolcu 2 milyon euro alıyorlar bir zahmet kendilerini hazırlasınlar artık.
bu kadro yeni mi bi araya geldi? Q7 babel geçen sene yok muydu? Her seferinde olayı CL'ye bağlıyorsunuz başka mantıklı bi açıklamanız yok. CL'ye kendilerini hazırlayan adamlar lige neden hazırlayamıyorlar? Benim için 4.sırada lig geliyor diyen hoca yüzünden olabilir mi? Biraz şenol hocanın basın açıklamalarını dinleyin lütfen.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı mrred

Herkes yönetim çıkıp konuşsun diyor da şöyle bir tehlike var, başkan çıktı esti gürledi sonra iç saha maçında hakem saçma bir karar verdi bizim taraftar da zaten başkan esti gürledi bu hakemler bizi şampiyon yapmıcaklar diye düşünüp sahaya daldı o zaman daha mı iyi ? Bir şeyi konuşurken önünü ardını düşünmeden konuşmamak lazım...
The great gig in the sky

Çevrimdışı cursedofdragon

Allahaşkına izleyin...

https://youtu.be/8jppxqqqtuY?t=1m52s

Burada Quaresma'nın kırmızı kartı 'haklı' mı gerçekten... Tamamen skandal. Quaresma kırmızı, Josef mağdur, 00:54'te Mehmet Ekici'ye sarı kart...

Vicdansızlar...

yabancı birisi paylaşmış galiba videoyu anında şikayet etmiş turkuaz medya grubu o görüntülerin paylaşılmasından rahatsızlar doğal olarak.

Çevrimdışı tangaz

Pazartesi günü ya kanatsız çıkalım maça yada Caner - Babel kanatları ile çıkalım

Love ile başlamak lazım.

babel sağda beceremiyor ben adrianoyu sağ açık oynatırım ileri ikiliyi talişka love yaparım deplasmana daha uygun bu ikili negedoya kıyasla.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı cursedofdragon

Love ile başlamak lazım.

Caner-Adriano olur büyük ihtimalle.

Çevrimdışı mrred

bu kadro yeni mi bi araya geldi? Q7 babel geçen sene yok muydu? Her seferinde olayı CL'ye bağlıyorsunuz başka mantıklı bi açıklamanız yok. CL'ye kendilerini hazırlayan adamlar lige neden hazırlayamıyorlar? Benim için 4.sırada lig geliyor diyen hoca yüzünden olabilir mi? Biraz şenol hocanın basın açıklamalarını dinleyin lütfen.
4.sırada lig geliyor nerede demiş ? Ben öyle bir şey ne duydum ne okudum
The great gig in the sky

Çevrimdışı Mavi Tuna

Vallaha abi bırak Quaresmayi kesmeyi ilk 18 oyuncusu bile değil bu kadar NET !

Ama en azından pozisyona giriyor yaaaa , illaki bir gün atacak yaaaa diye diye bugünlere geldik

Sahada Resmen Fenerbahçe futbolcusu gibi oynadı HasanAli gibi bir adamı 1 Kez bile ekarte edemedi , içeride Caner ve Talisca bomboş iken 3 e 1 yakalamışken bekledi bekledi bekledi ve arkadan gelen adam topu ayağından aldı bu beceriksizlikle açıklanacak bir durum değil bilerek yapsa ancak bu kadar yapardı

Tamam hadi pas vermeyip kendin vuracan eyvallah ben bu tarz pozisyonlarda vuran adama kızmam bunu her zaman söylerim ama ne diye en az 10 saniye beklersin ??

Hem Farklı galibiyeti engelledin , hem Turu engelledin hemde Quaresmanin kırmızı kart görmesine sebep oldun
Tamam Lens 18 oyuncusu değil de Quarizma yaptığını ne ile açıklayacağız.

Lens yetersiz deriz, pozisyonda hata yaptı deriz amenna ama Quarizma 45 dk. girdin 5 dakika oynamadan kırmızı gördü. Ligde takımı yalnız bıraktı, rahat alacağımız maçı etki etti.

Bir oyuncunun golatamaması, pozisyon hatası amenna ama göz göre göre kırmızı yemesi takımını yalnız bırakması başka bir nokta.

SM-N950N cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mrred

Bu maç önce lensin beceriksizliğine sonra da q7 nin takımı sabote etmesine yazar.
The great gig in the sky

Çevrimdışı ozankarakoc

yabancı birisi paylaşmış galiba videoyu anında şikayet etmiş turkuaz medya grubu o görüntülerin paylaşılmasından rahatsızlar doğal olarak.

Delirmemek elde değil.

Oturulacak, bu pozisyon uzun uzadıya izlenecek ve bir karar verilecek.

O kararda; Quaresma'ya 3-5 maç ceza çıkar, Josef'e ve Mehmet Ekici'ye hiçbir şey olmazsa, Türkiye'de futbol (bir kez daha) resmen bitmiş olur.
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı mertozlu

Yahu bir kupa maçından bu kadar dertlenmek cidden yakışmıyor. Anlamıyorum sizi. Kaybımız q7 sadece. Yorgunluksa FB de yoruldu, ki onların maçı bizden bir gün önce. Sarı kartlar ligde geçerli değil. Bir şey yok. Gözümüzü karartırsak Kadıköy'de kazanmak imkansız da değil, Başak yendi, bir sürü Anadolu takımı yendi biz mi yapamayacağız? Yaparız. Ha takım lider şampiyonluğa gidiyor diyelim, yormayalım mı dedik, çıkartırız Necipli Mustafalı kadroyu eleniriz gideriz kafamız rahat. Yani ilerleyeceksek de yarıfinalde bırakacaksak da bu bizim elimizde. Lige odaklanalım.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

4.sırada lig geliyor nerede demiş ? Ben öyle bir şey ne duydum ne okudum
Takip etmiyorsunuz dedik işte. Keşke biraz hocanın söylemlerini takip etseniz.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı savaş altay

Tamam Lens 18 oyuncusu değil de Quarizma yaptığını ne ile açıklayacağız.

Lens yetersiz deriz, pozisyonda hata yaptı deriz amenna ama Quarizma 45 dk. girdin 5 dakika oynamadan kırmızı gördü. Ligde takımı yalnız bıraktı, rahat alacağımız maçı etki etti.

Bir oyuncunun golatamaması, pozisyon hatası amenna ama göz göre göre kırmızı yemesi takımını yalnız bırakması başka bir nokta.

SM-N950N cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Quaresma'nın yanına monte etmeye çalışıyorlar ama yemez  :D

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 02 Mart 2018, 00:00:22
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Lens konusunda gelip biri yok hakkı yeniyo, yok sans verilmiyo, yok küsmüş derse gerçekten cok pis küfür edicem.

Kıcımıza giren budaklı çam ağacından baska bişey değil Lens.

Önce Ts macı sonra bu maç..

Çevrimdışı tangaz

Herkes yönetim çıkıp konuşsun diyor da şöyle bir tehlike var, başkan çıktı esti gürledi sonra iç saha maçında hakem saçma bir karar verdi bizim taraftar da zaten başkan esti gürledi bu hakemler bizi şampiyon yapmıcaklar diye düşünüp sahaya daldı o zaman daha mı iyi ? Bir şeyi konuşurken önünü ardını düşünmeden konuşmamak lazım...

renkli yöneticiler sürekli konusuyor koruyor takımları bu sayede kollanıyorlar lig maçlarına sübyan helva gibi hakemleri kapıyorlar sahaya giren taraftar mı oluyor bizim taraftar niye girsin? yönetimin masaya yumrugu vurma zamanı geçti geçti. atı alan üsküdarı geçmişş

bu arada sen bu şekilde yazıyorsun sürekli allah aşkına hukuk adamısın ülkede hukuk namına bişey kalmadıgını en iyi sen yaşıyorsun görüyorsun bırak bu iskandinav kültürüne uygun dawranışları

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Lens konusunda gelip biri yok hakkı yeniyo, yok sans verilmiyo, yok küsmüş derse gerçekten cok pis küfür edicem.

Kıcımıza giren budaklı çam ağacından baska bişey değil Lens.

Önce Ts macı sonra bu maç..
Şu haliyle Beşiktaş tarihinin açık ara en kötü transferi olur bu adam. Tabata filan yanında melek kalır.
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

her şeyi alt alta koyuyorum ve bu maç lense yazar gerisi teferruattır. 5e 6ya gidecek maçı ne hale soktu. fenerdeyken önceliği asistti bu herifin bize geldi hep kendim atacam sevdasında tese maçı bu maç  hep kendim atacam sevdasına sıvadı resmen
Yani insan şaşırıp kalıyor. O ara elektrikler gitti herhalde Lenste. Yahu vur dağlara taşlara gitsin ama yap birşeyler böyle apışıp kalma çok afedersin.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

renkli yöneticiler sürekli konusuyor koruyor takımları bu sayede kollanıyorlar lig maçlarına sübyan helva gibi hakemleri kapıyorlar sahaya giren taraftar mı oluyor bizim taraftar niye girsin? yönetimin masaya yumrugu vurma zamanı geçti geçti. atı alan üsküdarı geçmişş

bu arada sen bu şekilde yazıyorsun sürekli allah aşkına hukuk adamısın ülkede hukuk namına bişey kalmadıgını en iyi sen yaşıyorsun görüyorsun bırak bu iskandinav kültürüne uygun dawranışları
İyi ki başkan konuşmamış dedim arkadaşın söylediklerinden sonra konuşsa demek ki her maç samsun maçı gibi olacak.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Abilet kardesler.. bugunku kupa maci benim icin tiri viriydi. Fener maci germedigi zaman 3 yedi gitti. Bu sefer ne dedi ayküt? Ne kadar provakator varsa oyuna... Volkan Josef Mehmet Ekici Alper hepsi (Küfür Yasak)₈. Maci germeden golu atacaksin bitecek. Artik bu lafi konusmaktan biktim. Atacaksin bitecek...

Kusura bakmayin mod da verebilirsiniz ama o Lensin oynayacagi topun da atacagi golun de kontratinin da sulalesine koyum. Bir dk oynamasin bundan sonra. Mustafa bu kadar oynamazsa adam degilim.

Çevrimdışı tangaz

sıralama cl uefa lig kupa şeklinde konuştu lig 4 demedi 3 dedi

Çevrimdışı mrred

Ben gayet takip ederim hocanın söylemlerini hocanın şampiyonlar ligine önem vermesini de ayrıca destekliyorum. Ama hiç bir yerde lig 4.sırada şeklinde bir açıklamasına şahit olmadım tam tersi ikisini de istiyorum şeklinde bir sürü açıklaması var.
The great gig in the sky

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 02 Mart 2018, 00:05:14
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Şu haliyle Beşiktaş tarihinin açık ara en kötü transferi olur bu adam. Tabata filan yanında melek kalır.

Bizde ki Lens ne ? Fener'deki Lens ne ?
Ben cidden anlamıyorum bu adam nasıl 12 asist yaptı orda.

Etiketler: