Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 364 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5215617 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi Necmi

tek ciddi rakibimizin gs oldugunu düsünüyorum. açıkcası başak bu sezon gecen sene ki gibi degil. fb nin zaten bisey olacagını düsünmüyorum.
üstümüzdeki takımlar arasında tek rakibimiz olmayan takım gs aslında :D
başak sonuna kadar götürür fenerde gittikçe agrasifleşecek gs rakip takımlar tehlikeli bölgeye girdikçe maç kazanamaz olacak görürsünüz
ben onların ilk üç içinde bile olacağını düşünmüyorum bunuda şimdi değil sene başında 8 puan fark attıklarında ve fener gerimizdeyken söylemişdim. gs dahada düşerdide bizim dengesiz halimiz onları yukarda tuttu. kesinlikle yarışa girebilecek kapasitede oyunculardan kurulu bir takım değil. ikinci yarı çok zorlanacaklar. ilk fırtına gibi girdiler takımlar ürktü şimdi artık her takım bunların öyle göründüğü gibi olmadığını çok kırılgan ve üstlerine gidildiğinde pes eden bir takım olduklarını gördü. feneride herkes hafife aldı ama hiçde hafife alınacak bir takım değil.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

üstümüzdeki takımlar arasında tek rakibimiz olmayan takım gs aslında :D
başak sonuna kadar götürür fenerde gittikçe agrasifleşecek gs rakip takımlar tehlikeli bölgeye girdikçe maç kazanamaz olacak görürsünüz
ben onların ilk üç içinde bile olacağını düşünmüyorum bunuda şimdi değil sene başında 8 puan fark attıklarında ve fener gerimizdeyken söylemişdim. gs dahada düşerdide bizim dengesiz halimiz onları yukarda tuttu. kesinlikle yarışa girebilecek kapasitede oyunculardan kurulu bir takım değil. ikinci yarı çok zorlanacaklar. ilk fırtına gibi girdiler takımlar ürktü şimdi artık her takım bunların öyle göründüğü gibi olmadığını çok kırılgan ve üstlerine gidildiğinde pes eden bir takım olduklarını gördü. feneride herkes hafife aldı ama hiçde hafife alınacak bir takım değil.
abi bu sezon gs çok para harcadı. mecbur asılacaklar :evillol: :evillol:  favori oldukları maçları kazanıyorlar. ligin 2. devresi bunun degisecegini düsünmüyorum. ama şu da var. müthiş top oynayan harika gs; kötü top oynayan, ruhsuz olan(şimdilik) bizden sadece 5 puan önde.. bu kadar yaptıgımız saçma puan kaybı sonrası puan farkının daha fazla olmasını beklerdim.

Çevrimiçi Necmi

Bizde geçen senelerdeki gibi değiliz bütün mesele bu.
Artık kredimiz kalmadı.
En ufak hatada tekleriz...
 Bayern falan da kurtaramaz.

biz geçen seneden daha iyi bir takımız sadece bunun hoca farkında değil hala geçen seneki oyuncularla devam edip başarıyı yakalayacağını sanıyor. ikinci yarı hatasından dönecektir.

Çevrimdışı ardiles

2. yarının başında vidal oyundan alındı  :) 1-0 bitti. münihin attığı gol ilk yarıda da denedikleri gibi c.sahası dışından dikine hava topu yolla, müller kafayla indirsin leva golü atsın. kapalı defanslara karşı işe yarar tercih. c.sahası önünde kümelenen bütün savunma bloku bypass ediliyor.

biz bu opsiyonu pek denemiyoruz, tolgay ve oğuzhan topun dibine girip taliscaya isabetli hava topları yollayabilecek kalitede. taliscayı müller benzeri kullanabiliriz.

bu maç özelinde; şayet neuer iyileşmez veya form tutmazsa yedek kalecinin büyük maçlarda işi zor. hataya çok açık üzerine gidildiğinde panikliyor istanbulda eğlenceli zamanlar yaşayabiliriz. son birşey daha, formda lens münihe ızdırap olur.

Çevrimiçi mellfred

bugün  mühendis Oktay’ın ölüm yıldönümü
Kutlu tini uçmağa ersin

Çevrimdışı 'TaNeR'

Quaresma - Talisca frikik kapışması via badem:

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Berat

biz geçen seneden daha iyi bir takımız sadece bunun hoca farkında değil hala geçen seneki oyuncularla devam edip başarıyı yakalayacağını sanıyor. ikinci yarı hatasından dönecektir.

Abou hatasından döndüğü gibi döner umarım, Cenk hamle oyuncusu ve bir sürü farklı etken.

Çevrimiçi Necmi

abi bu sezon gs çok para harcadı. mecbur asılacaklar :evillol: :evillol:  favori oldukları maçları kazanıyorlar. ligin 2. devresi bunun degisecegini düsünmüyorum. ama şu da var. müthiş top oynayan harika gs; kötü top oynayan, ruhsuz olan(şimdilik) bizden sadece 5 puan önde.. bu kadar yaptıgımız saçma puan kaybı sonrası puan farkının daha fazla olmasını beklerdim.
ikinci yarıyı bekle derim. müthiş top oynadıkları falan yok gs para harcadı sahadaki oyuncular değil eğer yöneticiler çıkıp oynayacaklarsa dediğin gibi mecbur asılırlar. Ama iş oyunculara kaldıysa içlerinde hiç vinner oyuncu yok. Adamlar bak bakalım hayatlarında
kaç defa şampiyonluğa oynamışlar. Zaten bunun böyle olduğu en ufak bir zorlanmada maçı bırakmalarından belli oluyor.
oyuncular inanmıyor şampiyon olacaklarına. Bizim farkımız o işde nerdeyse her oyuncumuz vinner. geçen sene bile böyleydi en acemi oyuncularımız abou ile talisca idi onlar bile şampiyonluğa oynayan takımlardan gelmişlerdi. Bizim kulübenin tecrübesi bile adamların as kadrosunda yok. Bu konuda bizden sonraki en iyi takım Başakşehir. gs bir rüzgar oldu itildi arkadan götürdü işi sonra tökezlemeye başlayınca bitti herşey şimdi iyice gartları düştü. Bu tudorun konuşmalarından belli oluyor. Ne dedi son kazandıkları maç akhisarmıydı takım güven kaybetmişdi bu galibiyet iyi oldu dedi bu bir itiraftı. ama akhisar yenerek kaybedilen güven geri gelmez adamlar şampiyonlukta yarışdıkları her takıma yenildiler bu bile o takımdan artık hayır gelmeyeceğini gösteriyor size tekrar söylüyorum fener şampiyonluğa gs den daha yakın.
ilk yarı iç saha avantajları vardı gs nin şimdi ikinci yarı iç saha avantajları var diyor herkesde tam tersi yok öyle bir avantaj çünkü içerde oynayacakları maçlarda artık 3 puan cepte değil kaybettikleri puanların hepsini fener hariç deplasmanda kaybettiler ikinci yarı içerde kaybetmeye başlayacaklar üstüne birde deplasman kayıpları gelecek Başak ts Beşiktaş içerde hangisinden 3 puan alabilirler birde içerde geçtikleri ama şimdi dışarda oynayacakları deplasmanlar varki gs nin çıkacağı hiç bir deplasmanda 3 puanı garanti değil ikinci yarı
ilk yarı içersi kolay deplasman zordu zaten yarısında puan kaybettiler şimdi hem içersi zor hem deplasman zor olacak ilk yarı kolay olan fikstürleri ikinci yarı tersi oluyor.
Başakda ts hariç içerdeki bütün maçlarını kazandı. 8 deplasmanın 5 inde puan kaybetti onunda içerdeki maçları zorlaşıyor. yani ilk yarı gibi içeriyi silme götüremeyecek deplasman performansının daha iyi olması gerekiyor.
fenere gelince Beşiktaş maçına kadar zirvede tutunmayı becerirse bizim maçtan sonra yakın puanla zirveye yakın kaldığı anda şampiyonluğun en büyük adayı olur. fikstürü incelediğin zaman fenerin ciddi avantajı var o nedenle bizim en büyük rakibimiz fener diyorum.
Biz 6-7 maçlık bir seri yapamazsak işimiz gerçekten çok zor. fener maçına kadar önümüzde bir engel yok kayıpsız gitmemiz şart kayıpsız fener maçına girersek artık şampiyonluğu telafuz etmeye başlarız şl maçımızda yok bu sürede.

Çevrimdışı Berat

ikinci yarıyı bekle derim. müthiş top oynadıkları falan yok gs para harcadı sahadaki oyuncular değil eğer yöneticiler çıkıp oynayacaklarsa dediğin gibi mecbur asılırlar. Ama iş oyunculara kaldıysa içlerinde hiç vinner oyuncu yok. Adamlar bak bakalım hayatlarında
kaç defa şampiyonluğa oynamışlar. Zaten bunun böyle olduğu en ufak bir zorlanmada maçı bırakmalarından belli oluyor.
oyuncular inanmıyor şampiyon olacaklarına. Bizim farkımız o işde nerdeyse her oyuncumuz vinner. geçen sene bile böyleydi en acemi oyuncularımız abou ile talisca idi onlar bile şampiyonluğa oynayan takımlardan gelmişlerdi. Bizim kulübenin tecrübesi bile adamların as kadrosunda yok. Bu konuda bizden sonraki en iyi takım Başakşehir. gs bir rüzgar oldu itildi arkadan götürdü işi sonra tökezlemeye başlayınca bitti herşey şimdi iyice gartları düştü. Bu tudorun konuşmalarından belli oluyor. Ne dedi son kazandıkları maç akhisarmıydı takım güven kaybetmişdi bu galibiyet iyi oldu dedi bu bir itiraftı. ama akhisar yenerek kaybedilen güven geri gelmez adamlar şampiyonlukta yarışdıkları her takıma yenildiler bu bile o takımdan artık hayır gelmeyeceğini gösteriyor size tekrar söylüyorum fener şampiyonluğa gs den daha yakın.
ilk yarı iç saha avantajları vardı gs nin şimdi ikinci yarı iç saha avantajları var diyor herkesde tam tersi yok öyle bir avantaj çünkü içerde oynayacakları maçlarda artık 3 puan cepte değil kaybettikleri puanların hepsini fener hariç deplasmanda kaybettiler ikinci yarı içerde kaybetmeye başlayacaklar üstüne birde deplasman kayıpları gelecek Başak ts Beşiktaş içerde hangisinden 3 puan alabilirler birde içerde geçtikleri ama şimdi dışarda oynayacakları deplasmanlar varki gs nin çıkacağı hiç bir deplasmanda 3 puanı garanti değil ikinci yarı
ilk yarı içersi kolay deplasman zordu zaten yarısında puan kaybettiler şimdi hem içersi zor hem deplasman zor olacak ilk yarı kolay olan fikstürleri ikinci yarı tersi oluyor.
Başakda ts hariç içerdeki bütün maçlarını kazandı. 8 deplasmanın 5 inde puan kaybetti onunda içerdeki maçları zorlaşıyor. yani ilk yarı gibi içeriyi silme götüremeyecek deplasman performansının daha iyi olması gerekiyor.
fenere gelince Beşiktaş maçına kadar zirvede tutunmayı becerirse bizim maçtan sonra yakın puanla zirveye yakın kaldığı anda şampiyonluğun en büyük adayı olur. fikstürü incelediğin zaman fenerin ciddi avantajı var o nedenle bizim en büyük rakibimiz fener diyorum.
Biz 6-7 maçlık bir seri yapamazsak işimiz gerçekten çok zor. fener maçına kadar önümüzde bir engel yok kayıpsız gitmemiz şart kayıpsız fener maçına girersek artık şampiyonluğu telafuz etmeye başlarız şl maçımızda yok bu sürede.

Bahsettiğin periyottaki maçlar bunlar abi, aklımızı başımıza alırsak seri yapmamız içten bile değil.

Osmanlı
Sivas [DEP]
Antalya [DEP]
Kasımpaşa
Bursa [DEP]
Karabük
Konya [DEP]

Çevrimiçi Necmi

2. yarının başında vidal oyundan alındı  :) 1-0 bitti. münihin attığı gol ilk yarıda da denedikleri gibi c.sahası dışından dikine hava topu yolla, müller kafayla indirsin leva golü atsın. kapalı defanslara karşı işe yarar tercih. c.sahası önünde kümelenen bütün savunma bloku bypass ediliyor.

biz bu opsiyonu pek denemiyoruz, tolgay ve oğuzhan topun dibine girip taliscaya isabetli hava topları yollayabilecek kalitede. taliscayı müller benzeri kullanabiliriz.

bu maç özelinde; şayet neuer iyileşmez veya form tutmazsa yedek kalecinin büyük maçlarda işi zor. hataya çok açık üzerine gidildiğinde panikliyor istanbulda eğlenceli zamanlar yaşayabiliriz. son birşey daha, formda lens münihe ızdırap olur.

biz öyle bir opsiyon vermeyiz bayerne bize gol atan ayakla ceza sahasına girecek bizim en savunmasız yanımız.
neuer iyileşemiyor bayern devre arası büyük ihtimal kaleci alacak adleri düşünüyorlarmış.  Bir değil iki kalecileri birden sakat ikiside dönemeyecek 36 yaşındaki starke ye kaldılar.
Dediğin gibi bayerni öyle ortalarla yıkamazsın duvara çarpıp dönersin o nedenle lens ve babel çok önem kazanıyor birde negredo
ama hoca oynatırmı göreceğiz. Hocanın pas oyununa alerjisi var. Bayerni yıkacak oyunda direk ayağa atılacak paslar olur. ve hızlı oyuncular
gerekiyor kimse farkında değil leipzig avrupanın en hızlı takımlarından biriydi ve lensi durduramadılar. lens tehlikesi yüzünden istedikleri oyunu oynayamadılar. iki maçtada kapanıp onların en büyük silahı olan hızı kullanmalarına izin vermedik tersine kontralarla biz kullandık bayern maçıda böyle olacak büyük ihtimal ilk maç üstümüze gelecekler arkada çok geniş alan bırakacaklar quaresma ile oynarsak bu alanların hiç bir önemi kalmaz kalede kötü kaleci olmasınında bir önemi olmaz zaten kaleyi tutturamıyorki ama lens fena şeyler yapar.

Çevrimiçi Necmi

Bahsettiğin periyottaki maçlar bunlar abi, aklımızı başımıza alırsak seri yapmamız içten bile değil.

Osmanlı
Sivas [DEP]
Antalya [DEP]
Kasımpaşa
Bursa [DEP]
Karabük
Konya [DEP]
zaten ondan sonra zor bir aya giriyoruz fener ts başak gençler maçları arayada iki şl maçı giriyor istim üstünde olmamız gerekiyor. Hoca doğru kullanırsa kadroyu rotasyon sonucu kalitemizde düşmez. o bir ayıda az zararla atlatırsak sonra hedef belli olur tabi bayerni elersek işler değişir o zaman hiç kimse ligi düşünmez herkesin kafası şl de olur taraftarın bile. kayıpsız geçersek iki tarafıda götürürüz yoksa lige veda ederiz. Zaten bayerni eleyebilirsen düşünmen gereken öncelik otomatikman şl olur. Bayerni geçebilirsen zaten her rakibi geçme ihtimali doğuyor herkes için tehdit oluyorsun.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Quaresma - Talisca frikik kapışması via badem:

Biraz Oğuzhan'ın da şut çalıştığını görsek. Ben Şenol Hoca'nın yerinde olsam günde 2 saat şut çalıştırmadan eve yollamam. Adamın uzaktan şutlarını kaleci ayağıyla alıyor yahu :D Karşı karşıya kaldığında da eli ayağına dolanıyor bunun da antremanını yapmalı. Bi dönem Pes oynarken pas tuşuyla gol atıyordum şut seviyesini ayarlayamadığım için. Oğuzhan'a da bunu yaptırmak lazım. Kaleye doğru pas atsın şutlarından daha etkili olacağına eminim  :lol:

Çevrimdışı tuncaboylu

valla GG pepe vida adriano
medel
tolga ozi babel
cenk negredo yapar çıkarım
Tolga orada oynamaz abi.

Leipzig maçında bir kaç kurtarış yaptı diye hemen koymuşsun kadroya

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tuncaboylu

Bizde geçen senelerdeki gibi değiliz bütün mesele bu.
Artık kredimiz kalmadı.
En ufak hatada tekleriz...
 Bayern falan da kurtaramaz.
Bayern'i elersek önümüzdeki 3 seneyi kurtarır

Çevrimiçi Koa_lAA

Osmanlı
Sivas [DEP]
Antalya [DEP]
Kasımpaşa
Bursa [DEP]
Karabük
Konya [DEP]

bu fikstürden seri çıkmaz... dep lerden en az ikisi berabere biter..

Çevrimdışı tuncaboylu

Bayern maçlarını kazanıyor, ama skor anlamında görkemli sonuçlar almıyor. 2 ay sonra neler değişecek bilemiyorum, ama şu halleriyle hücum gücü çok korkutucu bir takım değiller.

Çevrimdışı sametbagan

Valla sorunumuz tamamı ile oyuncu kaynaklı @mylife1903 .Şenol hoca geldiğinden beri aynı dizilişle sahadayız.

Bu sene ki gol kısırlığımız salt sistem üzerinden açıklanamaz.Q7 kanatta topla buluşuyor topu 1-2 kez sürüyor içeriye ortalıyor bi bakıyorsun cenk cezasahasına daha yeni girmiş.

Topu ya kaleci çıkıp alıyor ya da defans uzaklaştırıyor.Babel bile çok tutuk eli ayağına dolanıyor topu alınca.

Ligde Atiba-Tolgay olmuyor.Tolgay ozi yapıp defansa pepe medel yaparsak kontralarda eksik yakalnmayız.

Pepe de medel de hamleli ayakta kalabilen oyuncular.Tosiç tek hamleli topa müdahele etti etti etmedi ya faul ve kart oluyor yada rakip pozisyon yakalıyor.Çok dengesiz

Tosiç kötü diye değil sisteme uymuyor diye medel oynatmalıyız @Necmi abi.

Taraftar artık keçiboynuzu ataklardan sıkıldı yemin ederim.Topu çok yavaş çeviriyoruz.Hızlanmamız lazım

Çevrimiçi underworld

Hücumcularimizin istatistikleri lanet olsun

Çevrimiçi underworld

2 senedir Ümraniye'nin yanındaki araziyi alamamışiz.
Avrupa maçlarını izlemek için maçlara gelmesin.

Çevrimiçi underworld

ara kamp > katar > 3 maç = 3 m € muş ( fanotik)  :ishock:

ara kamp > katar > 3 maç = 3 m € muş ( fanotik)  :ishock:

Tamam para iyi hoş da biraz da ligi düşünerek kamp yapmak lazım.. Sezon başında Çin'e gidiş kötü planlamaydı ve kampımızı 1 hafta geciktirdi. Bi de İspanya'nın en elverişsiz nemli ortamında kamp yapmıştık. Şimdi de çöl sıcağında kamp yapıp kış maçlarına mı çıkıcaz? Neresi takıma iyi gelecekse orada kamp yapılsın. Para 2. planda olmalı.

Çevrimiçi underworld

Tamam para iyi hoş da biraz da ligi düşünerek kamp yapmak lazım.. Sezon başında Çin'e gidiş kötü planlamaydı ve kampımızı 1 hafta geciktirdi. Bi de İspanya'nın en elverişsiz nemli ortamında kamp yapmıştık. Şimdi de çöl sıcağında kamp yapıp kış maçlarına mı çıkıcaz? Neresi takıma iyi gelecekse orada kamp yapılsın. Para 2. planda olmalı.

7-10 günlük kamptan ne hayır gelir reyis  :bandit: ( maksat komşum alışverişte görsün)

bir sürü kenarda oynamayan  oyuncumuz var mis gibi gidelim sıcacık yerde paramızı alalım.

Çevrimdışı kyiv

Osmanlı
Sivas [DEP]
Antalya [DEP]
Kasımpaşa
Bursa [DEP]
Karabük
Konya [DEP]

Şenol Güneş yönetiminde 7,8 maçlık seri yaptığımızı hatırlamıyorum.Bu maçlardan da seri çıkaramayız.Sivas ve Konya deplasmanları berabere biter.

Şenol Güneş yönetiminde 7,8 maçlık seri yaptığımızı hatırlamıyorum.Bu maçlardan da seri çıkaramayız.Sivas ve Konya deplasmanları berabere biter.

Haklısın.. Baktım ben de rekoru 5 maçlık galibiyet serisi.. O da 2015/2016 sezonunda.. Geçen sezon da 2 kere 4 maçlık seri yakalayabilmişiz.

Çevrimiçi Necmi

katar da ocak ayı ortalama sıcaklık 22 derece bilinen eski en yüksek sıcaklıkta 31 derece civarı olmuş
yani çöl sıcağı falan yok kaydedilen en düşük sıcaklıkta 3 derece olmuş
3 m az paramı o parayı şlde kazanmak için iki defa bayerni yenmek zorundayız :D
birde konu sadece 3 M değil katarda kamp yapmanın büyük avantajları olur
dünya kulübü olmak kolay değil demek teklif geldi teklif varsa talep var demektir
talep olursa katar firmalarının sponsorluk ilgileri olur demektir. Musluk akarken küpü doldurmak gerekiyor
biz bir kapı açıyoruz yakında o kapıdan içeri renklilerde sızmaya başlar. Diğer taraftan elinde satmayı düşünebileceğin
bir sürü oyuncu var ve orası pazar.

Etiketler: