Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 357 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5216717 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi underworld

orkan kanatmı eminmisin hemde saf kanat :alala:
onun mevkisi orta saha esas mevkisi orta saha sağ yan mevkisi orta saha sol
kanat demek forvet demektir. orta saha oyuncusuda orta saha oyuncusudur.
zaten kanatta oynattığında direk içeri meilleniyor. evirebilirsen iyi bir 10 numara olur.
zaten modern on numaralar o şekilde oynuyor. sosada direk merkezde durmazdı
aslında ozide orta saha sol oynuyor çoğunlukla o tarafa doğru kayar. Bizde merkez orta saha atiba ve medel oynuyor
birde tolgay bu şekilde oynuyor. zaten dikine oyunda hep tolgay medel oynasın demenin nedenide bu
çünkü onlar merkez orta saha gibi oynuyorlar. Buda ortada oyun kurmada direk etkili oluyor. ozi bunu yapmıyor
zorladığı zaman göbekte çakılı kalıyor kısa paslarla oyunu ortada kitliyor hücum başlatamıyor.
şu ana kadar gördüğüm merkez orta saha işini en iyi medelin yaptığı oynadığı zamanlarda hep takımı hızlı ve dikine çıkarıyor
gs maçında negredoya attığı top gibi porto maçıydı sanırım aynı şekilde çok etkili oldu oyuna girdikten sonra
oyunu ileri yıktık. oyun tarzı hep takımı ileri götürme üzerine kurulu basit ama etkili toplar atıyor
tolgay driplinkle çıkıyor bu verimli olmuyor. orkanda oyunu dikine oynuyor tolgay gibi ama daha çizgiye yakın oynayıp topu kaptığı anda kaleye doğru gidiyor. kafasında çizgiye ineyim orta açayım diye bir şey yok diek aksiyon alanına kayıyor.
leipzig maçındada kanatda oynadı ama kanattan çok hep kaleye mailli oynadı böyle oyuncular kaliteliyse
yüksek değerde oluyor.
Bahsettiğin dizilisin  sag adamlari ( baytar- potuk'tur)
Haaa Orkan da bunlardan dersen bir şey diyemem.

Çevrimdışı mylife1903

tosiç daha nasıl ilk 11 oyuncusu olabilir. grup maçlarında en iyi 3-4 stoperden biri olduğunu duymadınmı adamdan daha ne bekliyorsunuz. vida geldiğinde tosiçi kesebilecekmi acaba
Vida zor keser tosici adam nezamandir oynamiyor, yeni takima gelecek yeni ulke
Oyle fazla kasarlanmis bir futbolcu da degil vida. Mesela tosici gonder bugun ukraynaya iki haftada tak alisir ortama. 5/6 tane ulke gezmis adam.
Ayrica bunlarin ligleri de sikinti garip garip zamanlarda baslar tatile girer sezon kapanir sezon acilir bilmem ne. Ben alisamadim liglerine daha

Bayern macina da buyuk ihtimal tosicle cikariz. Tosici azicik modifiye ederiz, alet edevatlarini yukleriz islem tamam

Emaneti dusurmezse santrada aliriz maci

Çevrimdışı 'TaNeR'

Alıntı
Alıntı yapılan: 'TaNeR' - Bugün, 00:38:35
Beyler kısmetse 14 Mart'ta >> Beşiktaş - Bayern Münih << CL maçına yurt dışından gelmek istiyoruz.

Tam olarak neler gerekli, nereden bilet alıyoruz, TR'den mi yurt dışından mı (şu an mesela viagogo'da bilet satışları var), Passolig gerekli mi, vs. kısaca bir bilgilendirirseniz sevinirim.

Aman abi viagogodan alma ben aldim pisman oldum.
öncelikle passolig alman lazim. internetten basvuru yapacaksin. Ya passaport numara kullanacaksin veya tc kimlik numarasini. Tc kullanirsan, tr telefon numarasi istiyorlar onun için passaport daha iyi.
Basuvuru tamamlandiktan sonra, passo.com.tr hesap olusturman lazim.
Biletler çiktiktan sonra, passona para yukleyip bilet satin alabilirsin.
[/i]
Sinan cevabın için teşekkür ederim;

genel olarak foruma bir kaç sorum olacak:

1) Passolig kartını yurt dışına gönderiyorlar mı? İlla kart gerekiyor mu ya da cep uygulaması var mı?

2) Yurt dışında satışlar şu andan itibaren var, bunların TR'deki biletlerle farkı ne? Artı, onlar neden erken satış yapabiliyorlar?

3) Yurt dışındaki satıştan bilet alınmışsa, artık passolig ile hiç alakam olmuyor, doğru mu?

4) TR üzeri alırsak (passolig), biletleri ne zamandan itibaren temin edebiliriz?

Tekrardan soruyorum diye kusura bakmayın, yurt dışından bakınca sistemi tam çözemedik (CL,passo masso) belki de öküzlük bizde :D
Ama buradaki tek amacımız sakata gelmeyelim biletsiz kalmayalım :ok:

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi tolga1903

Stanciu nasıldır :evillol: :evillol:

Romanya'nın ispanya hazırlık maçında izlemiştim geçen sene dikkat çekiyordu baya yetenekli futbolcu ama iyi paraya aldı diye biliyorum anderlecht transfer başlığını şimdiden merak ediyorum:)

Çevrimiçi murat

1) Passolig kartını yurt dışına gönderiyorlar mı? İlla kart gerekiyor mu ya da cep uygulaması var mı?

2) Yurt dışında satışlar şu andan itibaren var, bunların TR'deki biletlerle farkı ne? Artı, onlar neden erken satış yapabiliyorlar?

3) Yurt dışındaki satıştan bilet alınmışsa, artık passolig ile hiç alakam olmuyor, doğru mu?

4) TR üzeri alırsak (passolig), biletleri ne zamandan itibaren temin edebiliriz?

Tekrardan soruyorum diye kusura bakmayın, yurt dışından bakınca sistemi tam çözemedik (CL,passo masso) belki de öküzlük bizde :D

passoya üye olup aidatını yatırıyorsun.passo kartını teslim alacağın yeri seçiyorsun ama kartını almasanda olur.passo uygulamasını yükleyerek stada giriş yapabiliyorsun.bilet alma işlemi
  passo üzerinden yapılıyor.şun biletler satışa çıkmadı bildiğim kadarıyla.o dediğin sitede dürüst bir işletmeyse senin en fazla talebini ve paranı alır bilet bulduğunda da sana yükler veya yüklemez. :D pasoligden bilet bulamasan da stad çevresinde( taksimden inen yolun başında) bilet yükleyenler oluyor ama o gün fiyat nerelere ulaşır bilemiyorum.

Çevrimdışı bordele

Şampiyonlar Ligi'nde, Real Madrid'li, Dortmund'lu grubunu namağlup lider bitiren Tottenham, Premier League'de 6. sırada. Liderle arasında 18 puan fark var. Müzesinde 12 Şampiyonlar Ligi kupası olan Real Madrid, liginde 4. sırada, liderin 8 puan gerisinde. Geçen senenin şampiyonu Juventus, liginde 3. sırada. Monaco 3. sırada, liderin 9 puan gerisinde.

Biraz soğukkanlı olmamız lazım.

Totthenham'ın geride olduğu ligde lider takım Manchester City.
Real Madrid'in geride olduğu ligde lider takım Barcelona.
Monaco'nun geride olduğu ligde lider takım PSG.

Bu 3 takım da şampiyonlar liginde grubunu lider bitirdi. Juventus'un geride olduğu ligde liderle arasında sadece 2 puan var. Anlatmak istediğiniz şeyi anlayabiliyorum ama örnekleriniz yanlış.
Av zamanı

Çevrimiçi tolga1903

Totthenham'ın geride olduğu ligde lider takım Manchester City.
Real Madrid'in geride olduğu ligde lider takım Barcelona.
Monaco'nun geride olduğu ligde lider takım PSG.

Bu 3 takım da şampiyonlar liginde grubunu lider bitirdi. Juventus'un geride olduğu ligde liderle arasında sadece 2 puan var. Anlatmak istediğiniz şeyi anlayabiliyorum ama örnekleriniz yanlış.

Bizim olduğumuz ligde lider olan takıma 2 hafta önce 7 tane atsak kimse şaşırmazdı. Totthenam gibi olsak en tepedeki takımla aramızda sıklet farkı olsa tamam da adamların daha cenazesi kalkmadı bizim maçtan sonra, 5 puan fark yedik.

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Ben kendi adıma puan farkını asla önemsemiyorum. Tabii bayern falan da önemli değil
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

☄️Almanya Futbol Federasyonu, Dünya Kupası'nda oyunculara verilecek adam başı primleri belirledi: 🇩🇪

Gruptan çıkma: Prim yok
Çeyrek final: 75 bin €
Yarı final: 125 bin €
Üçüncülük: 150 bin €
Final: 200 bin €
Şampiyonluk: 350 bin € 🏆

Almanlar mi pinti yoksa biz mi çok zenginiz :alala: Yada lafım meclisten dışarı Gerizekalimiyiz ?
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mertozlu

Beşiktaş oyuncusuna leş diyen birinin bu forumda işi olmaz hele birde bu oyuncu alt yapı oyuncusuysa benim forumda olmadığıma şükret direk atardım seni @mertozlu
Denetçi arkadaş mesajını silmekle yetinmiş birde itiraz ediyorsun.

bilmiyordum böyle bir kuralın varlığını. bu kadar sert tepkinin sebebi ne?

Çevrimiçi Necmi

şu anda olmayan biletimi satıyorlar. sanırım tv den seyretme biletidir. aynı şekilde arkadaşda aldı işde dolandırdılar. dedik o zamanda çıkmamışdı bilet. Passo kartın yoksa stada giremezsin almak zorundasın sistem o şekilde çalışıyor. Passo başvurusu yaparsın kartı almana gerek yok kulüpten teslim alacağım dersin geldiğinde kulüpten alırsın yada tr de bildiğin bir adres varsa oraya yönlendirirsin kartın olmasada başvurun varsa telefona yazılımı yükleyerek yada geçici kartı staddan alarak giriş yapabilirsin kart başvurun olmadan Beşiktaş taraftarı olan tribünden  bilet alman imkansız. satan tc ni alacakki yüklesin bileti kağıt biletle girmek gibi bir sistem yok tribünde bileti ancak passo sayfasına girerek internetten alabilirsin veya kombine sahibi birinden devir alırsın başka türlü satılan hiç bir bilete inanmayın bunları alabilmek içinde passo kartın olması lazım.

Çevrimiçi Samet Demir

️Almanya Futbol Federasyonu, Dünya Kupası'nda oyunculara verilecek adam başı primleri belirledi:

Gruptan çıkma: Prim yok
Çeyrek final: 75 bin €
Yarı final: 125 bin €
Üçüncülük: 150 bin €
Final: 200 bin €
Şampiyonluk: 350 bin €

Almanlar mi pinti yoksa biz mi çok zenginiz :alala: Yada lafım meclisten dışarı Gerizekalimiyiz ?
Birde imPARAtor'un aldığı paraya bak...

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

bilmiyordum böyle bir kuralın varlığını. bu kadar sert tepkinin sebebi ne?
Beşiktaş oyuncusuna hakaret edilmemesi gerektiğini bilmen için bir kuralmı olması lazım :alala:
ne yapacaktım sırtınımı sıvazlayacağım oyuncumuza hakaret ettin diye.
söylediğin rahatsız etmiyorda benim sert tepkimmi zoruna gidiyor.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

5 puan fark bisey degil. Yapmamız gereken sadece biraz istek, azim.. gs bu yüzden önümüzde..

Çevrimdışı ardiles

ilk yarısı şimdi biten münih-köln maçını izliyorum. almanyada b.münihe karşı müthiş bir biat kültürü oluşmuş. kendi sahasından münih yarı alanına geçen futbolcularda "ne işimiz var burada" hayreti oluşuyor. eli ayağına dolanıyor adamların, çok basit hatalarla top kaybı yaşıyorlar. oysa müsait durumdalar.

münih ise c.sahası dışından defans arkasına havadan toplarla birkaç girişim yaptı hepsi bu. maç tatsız geçiyor. alman ekolünün robotik saçmalığına uymayan tek oyuncu vidal gözüküyor.

Çevrimdışı atalay

İki ön kenar oyuncusu, çizgiye basarak oynamaya devam edip; bek-stoper arasına koşular atmaz ve geriden gelene koridor açmaz ise geniş oynamaya mecbursunuz. Önde yerleşerek oynadığınız oyunlara karşı plan varsa veya yeterli set hücumları üretemiyorsanız direkt oyunları tercih edebilirsiniz.

Çevrimiçi underworld

5 puan fark bisey degil. Yapmamız gereken sadece biraz istek, azim.. gs bu yüzden önümüzde..
Tek takımla yarismadigimizi dipnot düşüyorum.

Çevrimdışı Berat

Acı olan sadece kendimize bakmamız gerekirken artık 3 ayrı ekibe daha bakmak zorundayız. Elimizdeki kadroya çok yazık.

Çevrimiçi underworld

Acı olan sadece kendimize bakmamız gerekirken artık 3 ayrı ekibe daha bakmak zorundayız. Elimizdeki kadroya çok yazık.
Bu kafayla gidersek 4 takım olacak

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

tek ciddi rakibimizin gs oldugunu düsünüyorum. açıkcası başak bu sezon gecen sene ki gibi degil. fb nin zaten bisey olacagını düsünmüyorum.

Çevrimdışı atalay

Bütün iş stoperin topla çıkışı ve golü atan ismin dribbling becerisi gibi duruyor. Bir de iki ön kenar oyuncusundan birinin bek-stoper arası gezinmesine, diğerin ise sızma koşusuna ve finalde nasıl istasyon olabildiğine bakalım. Bek, bindirme sonrası verdiği genişlik ile stoperi ön kenar oyuncusuna kaydırıyor. Koşu ve beceri ise size olmayan bir alan yaratıyor.
https://www.youtube.com/embed/NNORjSTxCXs?start=700&end=730

Çevrimiçi underworld

tek ciddi rakibimizin gs oldugunu düsünüyorum. açıkcası başak bu sezon gecen sene ki gibi degil. fb nin zaten bisey olacagını düsünmüyorum.
Bizde geçen senelerdeki gibi değiliz bütün mesele bu.
Artık kredimiz kalmadı.
En ufak hatada tekleriz...
 Bayern falan da kurtaramaz.

Çevrimdışı 'TaNeR'

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Berat

Bütün iş stoperin topla çıkışı ve golü atan ismin dribbling becerisi gibi duruyor. Bir de iki ön kenar oyuncusundan birinin bek-stoper arası gezinmesine, diğerin ise sızma koşusuna ve finalde nasıl istasyon olabildiğine bakalım. Bek, bindirme sonrası verdiği genişlik ile stoperi ön kenar oyuncusuna kaydırıyor. Koşu ve beceri ise size olmayan bir alan yaratıyor.
https://www.youtube.com/embed/NNORjSTxCXs?start=700&end=730

Bir zamanlar imza golümüzdü.

Etiketler: