Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 350 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5224295 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi Savaş

Oyuncuların vücut diline bakın bıkmışlar artık.
Gittiği gün doğum günümdür.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Adama bosuna "takimin kanser hucresi" benzetmesi yapmadim 2 hafta once.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

2012 yilinda bizi para icin bıraktıgından beri quaresmayi sevmiyordum zaten. 2015 yılinda gelmesini istememiştim. Cucak'ı istemistim. Ilk geldigi yillarda genc oldugu icin daha hızlıydı kolay calım atabiliyordu. Artık o özelligide gitti sadece orta yapıyor. Gol atamıyor zaten. Ilginç gercekten. Besiktasta hücum bolgesinde oynayıp gol atamamak gercekten ilginc..  Lens te ısrar etmeliyiz ve kazanmalıyız.

Çevrimiçi underworld

Kimse Beşiktaş'a meydan okuyamaz.
Lütfen bu kişiye gereken haddi bildiriniz !
q7 q7 q7 q7

Çevrimiçi underworld

2012 yilinda bizi para icin bıraktıgından beri quaresmayi sevmiyordum zaten. 2015 yılinda gelmesini istememiştim. Cucak'ı istemistim. Ilk geldigi yillarda genc oldugu icin daha hızlıydı kolay calım atabiliyordu. Artık o özelligide gitti sadece orta yapıyor. Gol atamıyor zaten. Ilginç gercekten. Besiktasta hücum bolgesinde oynayıp gol atamamak gercekten ilginc..  Lens te ısrar etmeliyiz ve kazanmalıyız.
"Araplardan 5 milyon indirdim"
Via q7

Çevrimdışı Onur Küçük

Bu adama orta saha çizgisi civarında top vermeyeceksin. Pozisyonu olgunlaştırma görevini Quaresma'ya verirsen olacağı budur. Bunu Hoca bilmiyor mu? Biliyorsa, rakip takım oyuncuları bizi buna zorluyorsa o zaman kenardan neden izliyor? Bunun gibi izlediği daha bir çok şey var.

Rakip Atiba'ya baskı yapıyor. Tolgay genelde geride kalıyor Oğuzhan'a yeterince yardımcı olmuyor. Bunun doğal sonucu olarak merkezimiz kilitleniyor, oyun yavaşlıyor, kanatlara yayılıyor ve oyunu olgunlaştırma görevi Quaresma gibi kanat oyuncularına kalıyor. Hocaya göre bunlar hep normal, olağan şeyler. Asıl sorun ise rakiplerin kapanması , çizgideki kanat oyuncumuzun karşı takım ceza sahasındaki 1-2 oyuncumuza sürekli orta açmasına rağmen şanssız bir biçimde golü bulamamamız hatta son maçta rakibin 10 kişi kalmasıymış. Rakip tabii ki sana sorun yaratacak ama sorunları doğru teşhis edemeyip, çözüm sunamayıp onlara istediklerini veren de sensin. 

Rakip takım Hocası seni kanatlara yönlendirecek ve top ayağına gelen kanat oyuncusunu çizgiye çekerek orta açmaya zorlayacak ve  bu sayede istediğini alacak. Bizim Hocamız da diyecek ki yeterli orta açtık ama golü bulamadık . Trajikomik bir durum bu.
[ Son Düzenleme: 12 Aralık 2017, 18:39:02 Onur Küçük ]

Çevrimdışı mertozlu

Fabri istanbul'da kahve içerken fotoğrafını paylaşmış, akşam kadroda olmayacağı net. İnşallah Tolga değil de Utku oynar, Tolga'yı zaten geçen hafta görmüştük.

Çevrimdışı yoruk

Q7 ana plan olduğu zaman batırıyor.Kritik maçlarda kariyeri boyunca kaybolmasının açıklaması bu .Çok yetenekli çok.Ama oyun zekası yok.2.gelişinde biraz bizde oynamaya doğru oynamaya başladı.Ama bu sene bir alternatif olmaktan çıkıp ana plan içinde yer alınca olmadı.Çok şey vermek istiyor veremeyince daha da zarar veriyor.Yapısı bu.

Böyle faydalanamazsınız bu adamdan.

Çevrimdışı yoruk

Fabri istanbul'da kahve içerken fotoğrafını paylaşmış, akşam kadroda olmayacağı net. İnşallah Tolga değil de Utku oynar, Tolga'yı zaten geçen hafta görmüştük.
Tolga'nın oynaması daha iyi.Daha hazır tutar.Kritik maçlara gireceğiz olası bir sakatlık ceza olursa Tolga hazır olsun.Hazır maçlar oynamış iken bu maçta oynaması lazım.
Hatta umarım Cenk de oynar bugün de Medel-Negredo-Cenk-Lens aynı anda uzun süre sahada dururlar.Alışmaları lazım.Pektemek'lik durum yok kalmadı artık.

Çevrimdışı mylife1903

Bu adama orta saha çizgisi civarında top vermeyeceksin. Pozisyonu olgunlaştırma görevini Quaresma'ya verirsen olacağı budur. Bunu Hoca bilmiyor mu? Biliyorsa, rakip takım oyuncuları bizi buna zorluyorsa o zaman kenardan neden izliyor? Bunun gibi izlediği daha bir çok şey var.

Rakip Atiba'ya baskı yapıyor. Tolgay genelde geride kalıyor Oğuzhan'a yeterince yardımcı olmuyor. Bunun doğal sonucu olarak merkezimiz kilitleniyor, oyun yavaşlıyor, kanatlara yayılıyor ve oyunu olgunlaştırma görevi Quaresma gibi kanat oyuncularına kalıyor. Hocaya göre bunlar hep normal, olağan şeyler. Asıl sorun ise rakiplerin kapanması , çizgideki kanat oyuncumuzun karşı takım ceza sahasındaki 1-2 oyuncumuza sürekli orta açmasına rağmen şanssız bir biçimde golü bulamamamız hatta son maçta rakibin 10 kişi kalmasıymış. Rakip tabii ki sana sorun yaratacak ama sorunları doğru teşhis edemeyip, çözüm sunamayıp onlara istediklerini veren de sensin. 

Rakip takım Hocası seni kanatlara yönlendirecek ve top ayağına gelen kanat oyuncusunu çizgiye çekerek orta açmaya zorlayacak ve  bu sayede istediğini alacak. Bizim Hocamız da diyecek ki yeterli orta açtık ama golü bulamadık . Trajikomik bir durum bu.
Elestiri de olcusuz geliyor bizim taraftardan. Ismaele agzini acmayan taraftar quaresmayi linc ediyor. El kol yapmis cenk onu tivitira koyuyor bu taraftar.
Simdi ben quaresmanin yerinde olsam risk almam one oynayip ohh kalan ortasaha oyunculari gibi yana gene yana hep yana sonra geriye oynarim ara ara top surerim durup ggye veririm oh mis 95 isabetli pasla oyunu bitiririm.

Yahu ileri oynayan adam riskli oynayan adamdir. Su takimda quaresma kadar risk alan var mi?

Yana yana oynasin geriye sonra gene yana hep yana oh mis

Iki kisiden topu sokup oguzhana veriyor oguzhan onu atamiyor el kol yapan oldu mu o pozisyonu paylasan boyle gerzek tivitir hesabi var mi?
Cenk el kol yapip takim arkadasini gerzek taraftara havale edecegine karsi karsiya pozisyonlari atsin once, o gol kacirinca kalan 10 kisi ona el kol yapsa hosuna gider mi?

Bizim taraftar da ilginc hep cifte standarttan bahseder bagirir cagirir sonra kendi yapar aynisi. Ts macinda lens bombos pozisyonda pas vermeyip 2 puani cope atti burda gene tercihlerini elestirmeyin diyen biz gomucu tayfaydi, a lensi orda elestirmeyip de baska besiktas futbolcusunu tercihlerinden dolayi elestiren cifte standart yapan icten ice renkli karekterinde delikanli olmayan mert olmayan besiktaslimsidir.

Siyah beyaz bir gun siyah dedigimize ertesi gun beyaz demedik

Çevrimdışı EMİR EMRE

@incicaps adlı kişinin Tweetine göz at: ?s=09

Ahuhahahuhu

Çevrimiçi Liquidator

Negredo müthiş paslarına asistlerine devam ediyor

Отправлено с моего iPhone 5s используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı Gökhan_Çelik

Lig macinda cenkin tek pasla taliscaya veremedigi topun aynisini negredo suan arasa verdi. Açin izleyin iki pozisyonuda. Cenk kontrol filn etmeye calismisti defans kapatmist. Ne desek bos  senol gunesin gormesi lazim

Çevrimdışı mertozlu

Müthiş organizasyon Aras ve Negredo ile. Güzel gol Aras'tan.

Aras'ı ben geçen seneden beri çok beğeniyordum, nedense şans bulamaya bulamaya kayboldu. Ermeni olması da pek popülarite kazandırmadı taraftar açısından. (Irkçılıktan bahsetmiyorum) İnşallah ara ara şans bulmaya devam eder kanat rotasyonunda. İyi bir oyuncu.

Çevrimiçi Kursad_Duran

Beşiktaş olmasa ülke puanı olarak San Marino, Liechtenstein ve Andorra ile yarışırdık.

Çevrimiçi Liquidator

Utku güzel kurtarış yaptı.  Manisanın bu yaptığı atakın aynısını biz Kayseride yapamadık((( çızgiye inip ortalar açamadık.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Taliscanın son zamanlardaki performansına bakarak eleştiri yapmak doğru değil bana göre
bu adamın geçen Sene takıma verdiği katkıları biliyorsunuz bu adam muhteşem bir yetenek bi kalemde silinemez Bonservisi Alınırsa daha çok katkı verir.
ayrıca iyi bi forvet gelirse Şovuna devam eder.
[ Son Düzenleme: 12 Aralık 2017, 21:38:35 Erdem Ayaz ]

Çevrimiçi Liquidator

Negredoyu 10 numaramı oynatsak?)) adam süper paslar atıyor

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Taliscanın son zamanlardaki performansına bakarak eleştiri yapmak doğru değil bana göre
bu adamın geçen Sene takıma verdiği katkıları biliyorsunuz bu adam muhteşem bir yetenek bi kalemde silinemez Bonservisi Alınırsa daha çok katkı verir.
Taliscanın degerini gidince anlayacagız zaten. Bi kere skorer bir adam.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Cenk bir zamanlar Taliscanın bu durumundan daha kötü durumdaydı
Talisca Geçen yıl nerdeyse bir forvet kadar gol attı takımdaki en iyi şutör top sürme yeteneği hakimiyeti frikik her yönden kaliteli bir oyuncu 2.yarı daha iyi olacaktır umarım bonservisi alınır. Aboubakar dan sonra böyle bir oyuncuyu da kaybetmeyi kaldıramaz bu taraftar ne yapıp edilip tapusu alınmalı birkere şaşırt bizi yönetim al talisca nın bonservisini.

Çevrimdışı cursedofdragon

talisca gider yerine daha iyisi gelir :)

Juan mata gibi.

Çevrimdışı cursedofdragon

Negredoyu 10 numaramı oynatsak?)) adam süper paslar atıyor

gomez'e benziyor negredo.

Sadece gol odaklı değil atıyor attırıyor.

ama oynatılmıyor malasef.
[ Son Düzenleme: 12 Aralık 2017, 21:54:55 cursedofdragon ]

Çevrimdışı caner.eryigit

Aidiyet duygusu olmayan herkes gider.Kimse bu Armadan büyük değildir.kimsenin de tribini çekmek zorunda değiliz.Negredo herkese örnek olsun.örnek sporcu nasıl olurmuş görsünler.güzel adam vesselam...

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Quaresma Yerine Lens Atiba yerine Medel Cenk yerine Negredo ilk 11 de oynaması gerekirken aynı ideal kadro devam edecek
Quaresma Atiba ve Cenk Kesilmediği müddetçe zor.

Etiketler: