Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 362 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5215698 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı mertozlu

leş yazmışsın ondan silinmiştir. genç çocuk daha heyacan yapmış da olabilir
ben alpay'ı beğendim iki ayaklı sanırım ve mitrovic kadar serin kanlıydı
yine utkuyu da beğendim
şu jenerasyondan salt  bu ikisini ı kazansak öper başıma koyarım

Sonuna Fatih, Alpay ve Utku'yu beğeniyorum demiştim zaten. Neyse, leş kelimesinin yasak olduğunu bilmiyordum. Dikkat ederim.

Çevrimiçi underworld

Çevrimdışı kyiv

leş yazmışsın ondan silinmiştir. genç çocuk daha heyacan yapmış da olabilir
ben alpay'ı beğendim iki ayaklı sanırım ve mitrovic kadar serin kanlıydı
yine utkuyu da beğendim
şu jenerasyondan salt  bu ikisini ı kazansak öper başıma koyarım
Alpay fena değildi ama Beşiktaşta oynayabilmesi için çok daha farklı olması lazım. Yediğimiz golde mitroviçle ortaklaşa manisalı siyahiyi kaçırmamalı veya kaçırdıysada yetişebilmeliydi.Kiraya verilmeli rekabet ortamına alıştırılmalı.Hoş kiraya verilip gönderilen gençlerden kendini geliştirip dönenini görmedik ama yine de denemekte fayda var.
[ Son Düzenleme: 12 Aralık 2017, 23:44:41 kyiv ]

Çevrimdışı sermet00

Talisca kadro dışı kalmalı
Cenk’in yanına negredo 11’e
Ligte lens Avrupa’da q7
Tosic kulübeye Medel 11’e
Atiba yedeğe ortada tolgay oğuzhan

Yani 3-1-4-2 şeklinde bir iç saha maçında denenebilir.Zaten denemesek de puan kaybediyoruz bari farklı bir şey deneyip kaybedelim gam yemeyeceğim

Çevrimdışı jerry

Umarım futbolcular Bayern romantikliğini bırakıp lige önem verir artık.
19 lig maçı > Bayern maçları.

Büyük ihtimalle eleneceğimiz bir kura yüzünden ligden kopmayalım. Akıllar başa alınsın. Buna Şenol hoca da dahil  :ok: :ok:

Çevrimdışı bordele

Eskiden ilerde oynayan tüm oyuncularımızın çalım yeteneği çok iyiydi şimdi rakip defansı delecek tek oyuncumuz yok.Yapabilecek olanlar da tenezzül etmiyor.En büyük örneği de Oğuzhan.

Atiba Tolgay falan da yapardı eskiden onlar da artık kenara oynuyorlar sadece.

Tenezzül etmiyor değil, en ufak bir başarısız denemesinde vahşi ve yamyam tayfa tribünde homurdandığı için, akşam üşenmeyip sosyal medyadan küfürler yağdırdığı için eskisine nazaran daha az deniyor.
Av zamanı

Çevrimdışı bordele

Talisca kadro dışı kalmalı
Cenk’in yanına negredo 11’e
Ligte lens Avrupa’da q7
Tosic kulübeye Medel 11’e
Atiba yedeğe ortada tolgay oğuzhan

Yani 3-1-4-2 şeklinde bir iç saha maçında denenebilir.Zaten denemesek de puan kaybediyoruz bari farklı bir şey deneyip kaybedelim gam yemeyeceğim

Av zamanı

Çevrimdışı bordele

Osmanlıspor maçında bir takım değişiklikler olacağı kesin takım ve taktik konusunda. Bol pozisyonlu,gollü bir maç bekliyorum (Yatırım tavsiyesidir)  :money:

Av zamanı

Çevrimdışı ardiles

Lens'e süper mobbing uyguluyorsun hoca helal olsun.

top ayağındayken 2. 3. planı kurmayan aklına ilk geleni uygulamaya çalışan oyuncuyu şenol hoca oy-nat-maz. geçen gün bu yazdığım ilginç bulunmuştu itiraf edeyim evet okuyunca bana da tuhaf geliyor  :evillol: ama bunlar düşünce değil gözlemdir.

Çevrimdışı bordele

Gençler nasıl gençler ?

Alpay eh işte. Fatih geçen sene daha iyiydi sanki. Oyuna giren Mustafa sahada yok gibi bir şeydi.

Şenol hoca 3. değişikliği yapmadığı için yedek kulübesindekileri izleyemedik
Av zamanı

Çevrimdışı ardiles

Ali Ece ile gerçeklere dönüş;

1) Cenk en iyi oyununu sezonda 4-5 maçta gösteriyor, Lewandowski'nin standardı o, her maçta gösteriyor.

2) Tamam Leipzig'i iki defa yendik ama, Bayern bambaşka bir seviye.

3) Heynckes li Bayern Ancelotti li Bayern'in yaptığı hataları ASLA YAPMIYOR  :D

ah ah bende kendi kendime soruyorum ne oldu bu taraftara böyle. meğer ali ece etkisi yaşanıyormuş.

ali ece geçmiş dönemdeki futbolcuları td leri mitolojik kahramanlar gibi anlatır. mitolojiyi sevdiğim için anlatımı hoşuma gider. ben eğlence amaçlı dinlerim fakat o gerçekmiş gibi anlatır. kraldan çok kralcılık yapar.

heynckesli münih şöyleymiş ancelottili böyleymiş... sanki heynckesin elinde sihirli değnek var, takımın başına geçer geçmez "asla hata yapmazlar" mertebesine eriştirmiş. münihli futbolcular ancelottiyi gönderdiler desene şuna, ne diye şekere şerbete buluyorsun

Çevrimdışı ardiles

futbolda alman ekolünün geçer akçe olması ve sportif karşılık bulması dünya futbolu adına utançtır. münihle eşleştiğimiz için söylemiyorum. son avrupa kupasında da yazıyordum. almayayı veya alman takımlarını yenemeyen adam aptal adamdır

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

futbolda alman ekolünün geçer akçe olması ve sportif karşılık bulması dünya futbolu adına utançtır. münihle eşleştiğimiz için söylemiyorum. son avrupa kupasında da yazıyordum. almayayı veya alman takımlarını yenemeyen adam aptal adamdır
Neden abi :evillol:  neden bu kadar sinirli yazdın :evillol:

Çevrimdışı ardiles

Umut nasıl da bulaşmış foruma
İlk kura saatinde bir kişi bile geçeriz dememiştir muhtemelen.
Dostoyevski’nin bir kitabında bahseder bu psikolojiden. İnsan ne kadar çaresiz oluşursa olsun ilahi bir el tarafından kurtarılacağına inanır, der.
Hitler Sovyet ordusu Berlin’e girdiğinde bile Ss’in savaşı çevreceğine inanıyordu.
1 hafta sonra da intihar etti

elenirsek üzüleceğimiz sevilla shakhtar baseli istemiyordum. madrid ve juve ye renklilerin mazisi yüzünden soğuktum. chelsea yi istiyordum münihi statta yaşanabilecek olumsuzluklar için istemiyordum ama chelsea olmazsa münih ilk tercihimdi.

münihi eleyebiliriz. farklı parametrelerle düşünüyor olabiliriz bilemiyorum.

önce münih sonra madrid yarı finalde psg yi geçebilecek potansiyelimiz yok seviyemiz yeterli değil. böyle düşünüyorsan kabul ederim. salt münih-beşiktaş kıyasıyla asla geçemeyiz dersen eksik parametrelerle düşündüğünü varsayarım.

Çevrimdışı 'TaNeR'

Beyler kısmetse 14 Mart'ta >> Beşiktaş - Bayern Münih << CL maçına yurt dışından gelmek istiyoruz.

Tam olarak neler gerekli, nereden bilet alıyoruz, TR'den mi yurt dışından mı (şu an mesela viagogo'da bilet satışları var), Passolig gerekli mi, vs. kısaca bir bilgilendirirseniz sevinirim. 
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı ardiles

Neden abi :evillol:  neden bu kadar sinirli yazdın :evillol:

futbol ilkeldir. ne yalan söyleyeyim seviyorum ilkelliği  :evillol: atar gider kan gözyaşı... gol atıyoruz mesela. ardından aralıksız 10 dk. rakip takımın sağına soluna bişeyler koymakla geçiriyorum. şimdi söyle bana; buraya gelip nasıl istenildiği ölçüde modern olabilirim :)

edit: kan gözyaşı derken maksadımı aşmışım. siz ne demek istediğimi anladınız yine de düzeltme yapayım dedim. arenada gladyatörleri izlemiyoruz fakat gol anında verdiğimiz tepkiler milattan önceki tepkilerle benzer.
[ Son Düzenleme: 13 Aralık 2017, 01:00:06 ardiles ]

Çevrimdışı 38life

Gaziantep

Şuan ligde Gaziantep diye bir takım yok düşünün artık...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı bordele

Şuan ligde Gaziantep diye bir takım yok düşünün artık...

Bu sene Trabzon maçında attı
Av zamanı

Çevrimdışı bordele

Gençler nasıl gençler ?

Refleks yaş ile gelişen bir şey mi bilmiyorum ama Utku biraz tutuk gibi, refleksleri de yavaş geliyor bana. Oynadığı bütün maçları dikkate alarak söylüyorum.
Av zamanı

Çevrimdışı 38life

Bu sene Trabzon maçında attı

Koca bir yarım sezon boyunca ligde avrupada 1 adet ceza sahası çizgisi üzerinden bir golü var diyorsun yani uzaktan gol olarak.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı ardiles

münihi geçmenin formülünü veriyorum;

spartaküs ten replik (biraz değiştiriyorum)

- sadece savaşmayı ve şarap içmeyi biliyorsun. tüm sorunlarını bu şekilde çözeceğini sanıyorsun. söylesene gannicus, hayatında savaşarak ve içerek çözemeyeceğin sorunların olacak o zaman ne yapacaksın?

- s..er geçerim

Çevrimdışı bordele

Koca bir yarım sezon boyunca ligde avrupada 1 adet ceza sahası çizgisi üzerinden bir golü var diyorsun yani uzaktan gol olarak.

Malesef evet. Onu saymazsak takım olarak ligde ceza sahası dışından golümüz yok zaten
Av zamanı

Çevrimdışı ardiles

Müthiş organizasyon Aras ve Negredo ile. Güzel gol Aras'tan.

Aras'ı ben geçen seneden beri çok beğeniyordum, nedense şans bulamaya bulamaya kayboldu. Ermeni olması da pek popülarite kazandırmadı taraftar açısından. (Irkçılıktan bahsetmiyorum) İnşallah ara ara şans bulmaya devam eder kanat rotasyonunda. İyi bir oyuncu.

aman aman ırkçılık konusuna tekrar girmeyelim. en son bahsi açıldığında forum sağolsun şu videodaki adamın haline benzettiler beni  :)

Çevrimdışı scarfright

Fabri

Gökhan      Pepe      Tosic      Adriano

Medel     Oğuzhan

Lens                                     Babel

Negredo    Cenk
Bugün yaptığın hiç bir yoruma katılamıyordum ama bu kadro tam da benim istediğim kadro. Tebrikler:)

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler: