Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 345 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5222984 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Bu doğru.

Avrupa'da gerçek anlamda isim duyurmak istiyorsak, böyle bir tur atlamak lazım.

Türkiye'deki fanatik renklilere kendimizi kanıtlamaya çalışmak yersiz. Bayern'i elemek bir yana, kupayı alsak; "Ne olacak, zamanında Kızılyıldız ve Steau Bükreş bile aldı" diyeceklerdir.

Ama Avrupa'da kaşların havaya kalkması ve gözlerin sana dönmesi için böyle bir takımı elemen şart.

Ha ben bu turda Basel'i çok istiyordum, zira hem çeyrek finale çıkıldığında verilecek 6.5 milyon Euro, hem de çeyrek finalde eşleşeceğin takımın seni küçümseme ihtimali olacaktı. Şimdi bu şans ortadan kalktı

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
renklilerin ne söylediğinin bir önemi yok şimdi bile ciğerleri yanıyor hissettikleri önemli :D

Çevrimdışı Berat

Münih deplasmanında Pepe'yi ortasahada görür müyüz? :D

Çevrimdışı sermet00

Bayern mayern umrunda değil arkadaş şu takım ligte şampiyon olamadıktan sonra yarı final yapsak umrumda değil.Ligte şampiyon olamayınca düşüşe geçiyorsun büyük takımların kaderi bu.Başkan da bunun farkında eminim ve Bayern’den daha çok takıyordur kafasına

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

@mylife1903 işe koyulsun.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aman abi onun totemler , büyüler falan ters tepiyor olan bize oluyor :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Necmi

Abi bu herifi pepe falan da dovemez, tosicle ikisi dalsa gene dovemez
Dovmeyi gectim buna kursun islemez

Okuz gibi herif bu bizim oguzhana falan iki dirsek atsa sumuk gibi yapistirmasini gectim oguzhan sezonu kapatir

pepe olmadı medeli salarız üstüne pepeyide hafife alma paspas niyetine çiğner onu
medeli salarsak kenardaki sandalyeleri toplamak lazım adil dövüş olsun :D

Münih deplasmanında Pepe'yi ortasahada görür müyüz? :D
Yok daha neler :D

Atiba - Medel yaparız olması gereken de bu

Çevrimdışı scarfright

Münih forumunda çok sevinmişler kuraya. Bizim eşleşmemizden çok diğer eşleşmelere odaklanmışlar. Yani bizi geçeceklerine kesin gözüyle bakıyorlar. Aynı bize brugge çıktığında bizim yaptığımız gibi. Kesin eleyecez

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı yoruk

pepe olmadı medeli salarız üstüne pepeyide hafife alma paspas niyetine çiğner onu
medeli salarsak kenardaki sandalyeleri toplamak lazım adil dövüş olsun :D
Medel'e gerek yok Tosic var. :tabe:

Çevrimiçi mellfred

Bayern maçları dönüşü zor fikstüre rağmen İstanbul’da kalıyor oluşumuz tek teselli

Çevrimiçi emre_1978

Ayağınız uğurlu gelsin inşallah. Şöyle bir de uyarım olsun  :kop:

:D mesaj alınmıştır

Teşekkürler @Yunus Emre Dökmeci

Çevrimdışı Berat

Oyuncuların vücut diline bakın bıkmışlar artık.
[ Son Düzenleme: 12 Aralık 2017, 13:54:23 Berat ]

#MooreVedaEdiyor

Müthiş müthiş, sonuna kadar kesinlikle izleyin.
Hadi beeee üzüldüm vallaha :by2:

Çevrimiçi Necmi

Taraftar açısından sorun yaşayacak olmamız bence daha büyük sıkıntı.

Ayrıca arkadaşlar bir detay var bence bu eşleşme sonrası ; Bayern eşleşmesi bence lige olumlu yansıyacak.Hayır elenir lige döneriz şeklinde değil .Takımdaki rekabeti daha da artıracak.Oyuncular rotasyona girmek için daha çok çalışacaklar.Hocanın burada bazı oyuncuları özellikle hırslandırması ,onları sinirlendirmesi üzerine gitmesi lazım.
Bir diğer nokta ise Almanya kökenli 4 oyuncu var bizde.Bu da avantaj.Adamlar kendilerini hazırlayacak 100 oynuyorlarsa 150 oynayacaklar.
Mutlaka ki devre arasında rotasyonu genişletmek lazım.Medel Negredo artık takıma girerse "çoktan olması gerekirdi " o sıkışık fikstür de rahatlarız.Biz her rakibe karşı kendi oyunumuzu oynayabilecek bir takımız.Real olsa bile Bayern olsa bile.Ama işte o yetmeyeceği durumlar yaşamayız umarım.

Ama ne yazık ki defans olarak iyi olmamıza rağmen 2 senede en az 10 maç çok çok tehlikeli anlar yaşadık kalemizde.Ve çoğu maç şanslıydık da.
2 senede 18 avrupa maçı yaptık bir malubiyet aldık bu şansla tanımlanamaz
bir maç şansın olur iki maç olur hepsimi şans

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Ben de baya isyan etmiştim şu pozisyonda ama işte can çıkar huy çıkmaz.  :s20:
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Berat

" Sen Yusuf’u Volkan’ı Burak’ı istedin. Negredoyla Lens’in aldığı süreleri görüyoruz. Dalga geçildiğini hissediyorum.Böyle şey olur mu ya? Ayıptır.Hiçbir şey olmasa napıyordun sen Gomez oyunda Cenk’i alıp sağa atıyordun. Al Negredo’yu Cenk’i at sağa.Tembel düzen tutturmuş.Yetti be. "

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı yoruk

2 senede 18 avrupa maçı yaptık bir malubiyet aldık bu şansla tanımlanamaz
bir maç şansın olur iki maç olur hepsimi şans
Abi ben galibiyetlere bala şansa aldık gibisinden demedim ki ? Pozisyonları atamadılar orada şanslıydık dedim.Bunu da göz ardı edemeyiz yani.Monaco maçı ilk Porto maçı Leipzig maçları.Yani bizim bireysel defans hamleleri olsun rakiplerin beceriksiz olmaları olsun..Çok pozisyon verdik aslında.Şans da yanında olması lazım böyle anlarda.Bizim de yanımızdaydı.

Yoksa Avrupa da oynadığımız hemen hemen tüm maçlarda oyunu tuttuk kabul ettirdik falan yedik ama hemen attık.Bunlar evet.Ama eksileri de görmek lazım.

Çevrimiçi underworld

Gömülüyken çok pozisyon ve rahat oynanma şansi veriyoruz.
Bu noktayı cozebilirsek +1 seviye atlarız

Çevrimiçi Necmi

şimdi bunlar yabancı ya vücut dilide yabancı konuşuyordur sen anlamamışsındır :D

Çevrimiçi Necmi

Medel'e gerek yok Tosic var. :tabe:
olmazmı vida tosic pepe stoper tandemi yapar yanlarına adriano GG bekleri
önünede atiba medel ikilisini koydukmu ileri artık kimi istersen koy babel şart tabi

Çevrimdışı mylife1903

önünede atiba medel ikilisini koydukmu ileri artık kimi istersen koy babel şart tabi

Fabri
         Atiba
Mitro pepe vida tosic
   Gg medel adri
     Lens babel

Td. Ziya dogan
Gidisata gore
Oyuna girecekler
Hurriyet, ayman, umit ozan kazma

Çevrimdışı sametbagan

Porto bayerni 3-1 yenince biz de portoyu 3-1 yenince bayerne 6 tane atariz mi oluyor abi?
5-6 yasindayken yapardik boyle.

Oyle portoyu portoda dragoda 3-1 20yilda bir yenersin. Ayrica portonun bayerni yenmesi haber degeri tasimaz ama bizim portoyu yenmemiz tasir, nasil desem bayerni yenmemiz haber degiri tasimaz, cag acip cag kapatir.

Yenebilir miyiz, olabilir. Bayernin tek farki her futbolcusu buldugunu atiyor. Kalite farki deniyir. Her futbolcusu her yerden gol sokusturabiliyor. Once canakkale gecilmez, sonra kademe kademe sungu hucumuna kalkacagiz. Bayern fazla risk almayacaktir. Dikkatli olacaktir.

Haynkes iyidir hojdur ama takimlari bazen sezon ortasinda dagilir, devamli maglubiyet beraberlik gelir sonra da kovarlar bunu. Ekstra sikorlar alir bazen boyle 4-5 yer kendi evinde falan. Insallah dusus baslar, saplariz. Daha cok zaman var

Bayern icin feliks magattan gelsin, gozume kar suyu kacti, gozlugumu duzeltem hele adli calismasi

Onlara en son finalde mancester unitedin koyduğu gibi koyacağız.

Deplasmanda 2-1 malup olacağız.Burda dakikalar 90' ı gösterdiğin de maç 0-0 giderken rakip tamam turu geçtik derken negredo kafaylan koyacak bunlara ve Auf Wiedersehen deyip göndereceğiz.İşte o zaman Şenol hocam neler neler söyleyecek görün bakalım.

Çevrimdışı mertozlu

Güle güle Richard Moore. Çok üzüldüm duyduğuma, İngiltere gibi büyük bir ülkenin Büyükelçisinin Beşiktaşlı olması ne kadar hoştu.

Twitter'daki sempatik tweetlerini özleyeceğim.

Beşiktaşımız bunları yapmaya devam etmeli. Diplomatlar, iş çevreleri, sempatiyi artırmak çok önemli bizim için.

Çevrimdışı yoruk

Ben fizik olarak karşılaştırdım da yazdım ? Fiziki şartlardan bahsetmiyor muydunuz ?

Neden bilmem gönderme falan mı var ?

Uğur Karakullukçu :

Eğer ki ülke puanımız son 5 senenin en iyi ikinci performansı ise bu tek başına Beşiktaş'ın. %90'ı neredeyse Beşiktaş'tan geldi. Avrupa'da Beşiktaş son 2 senede PSG kadar puan topladı. 39 puanları var. Teşekkür etmek gerekiyor Beşiktaş'a.

Serkan Reçber :

Yok Beşiktaş'ın grubu zayıfmış falan diyorlar, saygı duyun Beşiktaş'a. Bu Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde Türkiye'yi temsil ediyor. Sen çıkıp laf yaparsan dönüp sana 'Sen Avrupa Ligi'ne ne yaptın' derler. Hak edene hak ettiği saygıyı göstereceksin.

Etiketler: