Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 105 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5283236 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Ersoy

izmirden maç için geliceğiz ufak bir soru powerbank ve selfi çubuğunu sokabilirmiyiz stada ? yasaklı maddeler içerisindeyse hiç yanıma almıyacağım
Powerbank yakın zamanda yasaklandı diye hatırlıyorum. Selfie çubuğu zaten yasaktır tahminimce hocam.

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Berat

izmirden maç için geliceğiz ufak bir soru powerbank ve selfi çubuğunu sokabilirmiyiz stada ? yasaklı maddeler içerisindeyse hiç yanıma almıyacağım

Powerbank yasaklandı daha yeni, diğerini de almazlar içeri. İkisini de hiç yanınıza almayın.

@Ersoy tek Atiba değişmiş de sorun orda değil daha büyük bir resimde sıkıntı var.

Çevrimdışı uno_bjk

Powerbank yakın zamanda yasaklandı diye hatırlıyorum. Selfie çubuğu zaten yasaktır tahminimce hocam.

tşkler cvp içim peki handycam sokabilirmiyiz ?
**_bjk1903bjk_**

Çevrimdışı Ersoy

Powerbank yasaklandı daha yeni, diğerini de almazlar içeri. İkisini de hiç yanınıza almayın.

@Ersoy tek Atiba değişmiş de sorun orda değil daha büyük bir resimde sıkıntı var.
Biliyorum sorun oyuncularda değil daha büyükte bu hamleler biraz olsun sorunları çözebilir oyun anlamında. Talisca yerine Oğuzhan koymamız lazım bir de onu da değiştirdim. 10 numarada olmuyor diyoruz da monaco maçında gayet iyiydi hem de talisca aşırı kötü zaten akıllanması lazım.

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı uno_bjk

aynen almayayım dediğin gibi tşkler cvp için handycam var onu içeri alırlarmı ki
**_bjk1903bjk_**

Çevrimdışı Ersoy

tşkler cvp içim peki handycam sokabilirmiyiz ?
Bir fikrim yok maalesef.

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Berat

Biliyorum sorun oyuncularda değil daha büyükte bu hamleler biraz olsun sorunları çözebilir oyun anlamında. Talisca yerine Oğuzhan koymamız lazım bir de onu da değiştirdim. 10 numarada olmuyor diyoruz da monaco maçında gayet iyiydi hem de talisca aşırı kötü zaten akıllanması lazım.

Bir diğer takıldığım konu aç olan futbolcu lazım demişsin, şu an kadrodaki en aç isim Atiba sonra da Pepe+Fabri diğer isimlerde bir arzu görmüyorum. Sahip olduğumuz ekip köklü bir değişiklik ile ligdeki her takımı perişan edebilecek seviyede ama keşke her şey kağıt üzerinde olduğu kadar basit olsa.

Çevrimdışı Ersoy

Bir diğer takıldığım konu aç olan futbolcu lazım demişsin, şu an kadrodaki en aç isim Atiba sonra da Pepe+Fabri diğer isimlerde bir arzu görmüyorum. Sahip olduğumuz ekip köklü bir değişiklik ile ligdeki her takımı perişan edebilecek seviyede ama keşke her şey kağıt üzerinde olduğu kadar basit olsa.
Atiba'da düşüş var Tosic'te yükseliş var Medel'i oynatmak için mecbur atiba'yı kesmek zorundayız. Ayrıca medel atiba'ya oranla çok daha fazla ileriyi düşünüyor ofansif anlamda da katkı sağlar.

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Ersoy

Şunu deneyelim en azından. Medel'in bir şekilde oynaması lazım kalitesini oynadığı maçlarda gördük hepimiz zaten. Hem de hırslı topçu iyidir bize böyle aç adam lazım.

Benim ideal 11'im zaten bu değil ama en azından şunu denemeli hoca. Bana kalsa Quaresma yerine Lens Cenk yerine Negredo oynasın ama maalesef imkansız.

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı tangaz

yokluğumda ortam durağanlaşmış 2 sayfa zor yazılmış :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Berat

Atiba'da düşüş var Tosic'te yükseliş var Medel'i oynatmak için mecbur atiba'yı kesmek zorundayız. Ayrıca medel atiba'ya oranla çok daha fazla ileriyi düşünüyor ofansif anlamda da katkı sağlar.

Atiba'da düşüş var çünkü tek başına orta saha oynuyor.

Çevrimiçi Necmi

sokamazsın yasaklandı

Çevrimdışı mylife1903

Besiktasin maci var, seyircisiz olacakmis ne alakaysa

Çevrimdışı onurturan

aynen almayayım dediğin gibi tşkler cvp için handycam var onu içeri alırlarmı ki
Abi ayakkabının içine sığmıyosa alma hiç :evillol:

Çevrimdışı onurturan

Bakın sene sonu böyle böğürerek atacaz bu stresi üzerimizden..
Ses veriyorum;
OOOLEEEY OLEY OLEY OLEEEEEYY ŞAMPİYOOOON BEŞİKTAAAAAŞŞ ..

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Günaydın  :busted_cop:

Bugün Negredo oynar mı  :ebebe:

Çevrimdışı Liquidator

Günaydın  :busted_cop:

Bugün Negredo oynar mı  :ebebe:

Günaydın. Oynar oynar. Negredoda oynar, Lensde
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

GS'nin en zayıf yeri hava topları, duran toplar.. Bizim de şikayetimiz sezon başından beri bam güm sürekli orta açmamız. Şenol Hoca ister misiniz bu maç taktik değiştirip hiç orta açtırmasın  :lol: Tam da ortaların işe yarayacağı maçta  :evillol:

Çevrimdışı panic13

son Porto maçında power bankımı aldı güvenlik. Allah'tan dandik bir şeydi :D
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı İsmail Özyurt

GS'nin en zayıf yeri hava topları, duran toplar.. Bizim de şikayetimiz sezon başından beri bam güm sürekli orta açmamız. Şenol Hoca ister misiniz bu maç taktik değiştirip hiç orta açtırmasın  :lol: Tam da ortaların işe yarayacağı maçta  :evillol:
Keşke değiştirse. En kötü bu maçı verir ligi alırız. Ama değişir mi taktik ? Nein Davut  :evillol:
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Bu maçta rahat bir galibiyet bekliyorum. GS ligin en kötü ve bomba savunmasına sahip takımlarından biri zira.
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

İlk yarının özeti de şurada bulunsun :
(Yeşil galibiyet, Sarı beraberlik, kırmızı mağlubiyet)

Gençlerbirliği'nin performansı ilginç. BJK, FB ve İBB'yi yenip GS ve TS'ye yenilmişler.  :lol:

edit: Resmi düzelttim. FB'yi yenmemiş GB :)
[ Son Düzenleme: 28 Kasım 2017, 12:57:46 Osvaldonun Saçı ]

Çevrimiçi underworld

GS'nin en zayıf yeri hava topları, duran toplar.. Bizim de şikayetimiz sezon başından beri bam güm sürekli orta açmamız. Şenol Hoca ister misiniz bu maç taktik değiştirip hiç orta açtırmasın  Tam da ortaların işe yarayacağı maçta  :evillol:
Duranlar sıkıntı akan oyunda havadan problemleri yok

Çevrimdışı yoruk

Powerbank yasaklandı.Selfie çubuğu zaten alınmaz

Benim merak ettiğim çanta ile girenler nasıl giriyor ? Yani laptop alet falan artık yasak mı onlar da? Millet işinden çıkıp giriyor yani.

Çevrimdışı yoruk

Atiba'da genel olarak düşüş yok ama artık Talisca'nın da eksiklerini kapatmaya çalıştığı için orta alan çok zayıflıyor.

Etiketler: