Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 100 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5245308 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Onur Küçük

şimdi merak ettim  :ssss:  beni hangi katagoriye koydun :alala:
Şampiyon olmadan önce mi sonra mı @Necmi abi ?  :D

Sende her ikisi de fazlasıyla mevcut. Belli bir mantık üzerine kurarak ne zaman neyi eleştirmen hakkında karar alıyor ve uyguluyorsun diyelim.

Çevrimiçi Necmi

Polyanna kulup bazinda
Futbol olarak degil bikerem

Madem boyle erken goruyordun abi
Ismaele neden goremedin 7 sene kan emdi herif.
Turkiyenin en iyi beki diyodun

Daha gecen besiktasin santrafor problemi yok diyordun ben gocuk altindayken, attigin 19’gol
ağzımdan hiç ismail iyi bek dediğimi duydunmu türkiyenin en iyi beki diyordum doğru
yanlış olan ne var. forvet sıkıntımız yok elde değerlendiremediğimiz forvet var. sıkıntı atamamak değil pozisyona girememek yoksa maşallah girdiğimiz her pozisyonu yapıştırıyoruz. pozisyon gol %100 le oynuyoruz nerdeyse

Çevrimdışı Egos

şimdi merak ettim  :ssss:  beni hangi katagoriye koydun :alala:

sen gizli laylomcusun ağabey, gömücülerin arasındaki casussun: içeridekisin.

Çevrimdışı Onur Küçük

zaten gömücü derken kimleri kastettiğimizi anladığını biliyordum, bu gönderide bunu açıklamışsın, buna teşekkür ederim. Tek itirazım şu olacak; burası Beşiktaş forumu, burada sadece Beşiktaş'ı sevenler bulunuyor. Kimse sevdiğine toz kondurmak istemez, ben de o lay lay lomcu dediğin sınıfa giriyorum ucundan. Bu taraflılığı kabul etmemiz lazım. Senin de ayrımını yaptığın gibi, ölümüne gömücülerle haklı eleştirileri ayırmak gerek. Ama bence, ölümüne gömücüler senin söylemek istediğin kadar masum değiller.
Eleştirip sorgulayıp cevapları ararken taraf olduğumuzda karşımıza çözüm çıkmayacak. En azından bunları yaparken objektif olunmalı. Çözümsüzlük bizi başarıya götürmeyecek. Taraftar olarak hepimizin hedefi takımın başarı sağlaması olmalı. Başarı geldikten sonra sezon boyu eleştiren, öven hepimiz bunu kutlayacağız . Bence ön yargılısın biraz. @Armağan Bozkurt  vardı forumda. O da taraftarlığın verdiği duyguyla bazen biraz abartılı olumsuz yorum yapıyordu. Renkli ilan edip sürekli saldırdılar ve foruma girmemeye başladı sonunda. İnsanları tam tanımadan hemen hüküm vermemeli.
[ Son Düzenleme: 27 Kasım 2017, 17:58:56 Onur Küçük ]

Çevrimiçi Necmi

Şampiyon olmadan önce mi sonra mı @Necmi abi ?  :D

Sende her ikisi de fazlasıyla mevcut. Belli bir mantık üzerine kurarak ne zaman neyi eleştirmen hakkında karar alıyor ve uyguluyorsun diyelim.
eleştirilmesi gereken yanlış gördüğün eleştirilir zaten bunda yanlış nerde. Ben birini eleştirmeye başladığımda
bilki ilerde topa tutulacak benim tek farkım erken davranmak. benim övdüğüm biride eninde sonunda geriye dönüp baktığında nasıl kilit rol aldığını görebiliyorsun
benim boş eleştirim ve boş övmem yoktur. ama üzümü yerim bağcıyıda dövmem bazı arkadaşlar eleştiri olsunda yönetime gömelim
diye fırsat kolluyor. ben burda yönetimde eleştirdim yeri geldi ama hiç bir konuda laf olsun diye eleştirmem eleştirdiğimide ayrıntılı uzun uzun yazarım
kendime göre haklı bir temele yerleştiririm önemli olan yanılıyormuyum. ben bugün konuşulanları iki senedir söylüyorum  zamanında
bu doğru eleştirilse bu seviyeye gelmezdi şimdi üst üste birikti bütün yanlışlar. Buda takıma zarar veriyor.

Çevrimiçi Necmi

Eleştirip sorgulayıp cevapları ararken taraf olduğumuzda karşımıza çözüm çıkmayacak. En azından bunları yaparken objektif olunmalı. Çözümsüzlük bizi başarıya götürmeyecek. Taraftar olarak hepimizin hedefi takımın başarı sağlaması olmalı. Başarı geldikten sonra sezon boyu eleştiren, öven hepimiz bunu kutlayacağız . Bence ön yargılısın biraz. @Armağan Bozkurt  vardı forumda. O da taraftarlığın verdiği duyguyla bazen biraz abartılı olumsuz yorum yapıyordu. Renkli ilan edip sürekli saldırdılar ve foruma girmemeye başladı sonunda. İnsanları tam tanımadan hemen hüküm vermemeli.
zaten en önemli sorun herkes burda birbirlerinin aynı tarafta olduğunu bilmemesinden kaynaklanıyor.
bunu anlayabilseler eleştirilere daha saygılı davranırlar.

Çevrimiçi murat

tolga ve latovlevici bize karşı yokmuş üzüldüm.

Çevrimdışı mylife1903

tolga ve latovlevici bize karşı yokmuş üzüldüm.
Neye uzuldun abi
O tolga dedigin adam bizim cenkle negredonun toplamindan fazla gol atmistir.
Gomis konusuna girmiyorum zaten.

Çevrimiçi underworld

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Balotelliyi alsinlar hanimi balkondan asagi atarim

Bahane ariyorsan hak veririm.  :evillol:

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimdışı Egos

zaten en önemli sorun herkes burda birbirlerinin aynı tarafta olduğunu bilmemesinden kaynaklanıyor.
bunu anlayabilseler eleştirilere daha saygılı davranırlar.

ağabey benim forumda en sevdiğim kişilerden biri serhat, kullandığı algoritma hoşuma gidiyor; ama yaptığı eleştirilere saygı duyamam, onun da benim söylediklerime duymasını beklemem. serhat'ın beşiktaş'ı benden daha az sevdiğine inanmak, bazı değerlendirmelerinin beşiktaş'ın yararına olduğuna inanmak kadar zor; fakat tekrara düşmediği sürece paylaşım yapmasını önemli buluyorum, çünkü farklı noktaların ayrımına varabiliyor. tabii geldiği zaman az rahat verirsek, sürekli kendini savunmak zorunda kalmazsa.

yani aynı tarafta olduğumuzu bilmek çözüm değil, problemin kendisi aslında. böyle düşünürken "bir beşiktaşlı nasıl şunları söyler"de takılıp kalıyoruz. hatta senin verdiğin birçok tepkinin kaynağı bu.

" tarafımız aynı, ama taraftarlığımız aynı değil." albert enıştayin

:son cümleyi tangaz ağabeye ithaf ediyorum.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Yarın 15:00'da satışa çıkıyor.

Teşekkürler Berat kardeşim

Çevrimiçi Necmi

ağabey benim forumda en sevdiğim kişilerden biri serhat, kullandığı algoritma hoşuma gidiyor; ama yaptığı eleştirilere saygı duyamam, onun da benim söylediklerime duymasını beklemem. serhat'ın beşiktaş'ı benden daha az sevdiğine inanmak, bazı değerlendirmelerinin beşiktaş'ın yararına olduğuna inanmak kadar zor; fakat tekrara düşmediği sürece paylaşım yapmasını önemli buluyorum, çünkü farklı noktaların ayrımına varabiliyor. tabii geldiği zaman az rahat verirsek, sürekli kendini savunmak zorunda kalmazsa.

yani aynı tarafta olduğumuzu bilmek çözüm değil, problemin kendisi aslında. böyle düşünürken "bir beşiktaşlı nasıl şunları söyler"de takılıp kalıyoruz. hatta senin verdiğin birçok tepkinin kaynağı bu.

" tarafımız aynı, ama taraftarlığımız aynı değil." albert enıştayin

:son cümleyi tangaz ağabeye ithaf ediyorum.

serhatın sıkıntısı söylediği şeylerde değil doğru yanlış bunun kararını vermek bizim haddimize değil fikrini söylüyor saygı gösterilmeli ama onun gibi sadece kötü anlarda çıkıp sallamaya başlayıp bir kere olsun güzel anda ortada olmayınca söylediği herşey doğruda olsa art niyet oluyor. Kimsede Beşiktaşlılığını sorgulayamaz nasıl Beşiktaşlı olduğunu tribünden biliyoruz. Dikkat ettim ne zaman burda bir renkli olsa trolleme maksadı taşısa serhat onunla hem fikir oluyor. buna dikkat ettim hiç ıskalamıyor buda işde düşüncelerinin art niyetli olduğunu gösteriyor bak doğru yada yanlış demiyorum. adam tartışmasız burdaki bütün renklilerin mesajlarına hak verdi savundu :D çünkü ne olursa olsun niyet aynı biri yönetimi kendileri için tehdit gördüğünden sürekli gömüyorlar serhatta her yönetim eleştirisini doğru yanlış bakmadan sarılıp yürüyor. bu forumda renklilerle bir olup çok yaptı bunu bende izliyorum adamın renkli olduğunu biliyorum bakalım diyorum sonucu nereye varacak. Beşiktaşlı biri bunlara dikkat etmeli biri çıkmış yönetime sallamaya başlamışsa iki defa düşünecek sorgulayacak bunu eski üyeleri biliyoruz ne olduklarını eleştirdiklerinde okuyoruz ama yeni bir üye gelmiş ilk mesajlarında trollemeye başlıyor yanında ilk serhat yandaş oluyor.
Benim tepkim bunlara. yoksa fikri beni ilgilendirmez her Beşiktaşlı düşüncesini saygı sınırlarında söyler. Ama adil olacak ben serhatın ağzından iyi bir laf duyamadım hiç beşiktaşda hiçmi iyi şey olmuyor.

Çevrimiçi Necmi

herkes neden sustu gizliden başak maçı izleniyor sanırım

Çevrimdışı caner.eryigit

Göz ucuyla bakalım diyoruz adam elle güzel bir şekilde önüne alıp yazdı valla.ne güzel İstanbul

Çevrimdışı mylife1903

Zenit spartak maci var abi
Paralel izliyom cift ekran
Ludo maci bitti 3-0
Hasilati toplayacaz onu bekliyoz

Mancini ocagin sonsun

Çevrimiçi underworld

Çevrimiçi Necmi

biraz nostalji

:photo:
yahudi boş kalınca eski defterleri karıştırırmış

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Fernandes döktürürken 8 milyon euroya satılmalı teraneleri çıkartıp FB’nin 10 mil euro teklif ettiğini yazdılar. Menajer Fernandes gece kulübü haberleriyle operasyonu bitirdiler. Şimdi sırada Oğuzhan var. Oğuzhan’ın son günlerdei performansına  DİKKAT! ( Reha Muhtar )

Çevrimdışı İhsan

Tamamdır @Necmi abi ;)
-*-*-*-*-*-*-*-*-
Cumartesi günkü GS maçı öncesi ufak bir organizasyon yapacağız, katılım durumuna göre büyük de olabilir;

Mekan Taksim/Kirvem ocakbaşı; saat: 15:00 Meydana 150-200 metre, eski tarz güzel bir yer.

şimdilik katılımcılar;

@panic13
@yorgo_d(geodem)
@Necmi
@GOKHAN CETIN
@İhsan
@oblomov

Gelmek isteyen olursa gizli numaradan çağrı atsın, isimsiz e-mailden bana mail göndersin, veya buradan dm yollasın ;)

Necmi Abi, senin tayfadan Efe, Yakup falan gelirse onlara da söyle istersen.

@tangaz kaarşim, gelmek için özelikle davet mi bekliyorsun? :D :D İlla seni gömelim mi? :D :D

Keza @tuncaboylu :P

Siz bana bakmaksızın başlayın
Ben mümkün oldukça erken gelmeye çalışırım
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı Ersoy

Şunu deneyelim en azından. Medel'in bir şekilde oynaması lazım kalitesini oynadığı maçlarda gördük hepimiz zaten. Hem de hırslı topçu iyidir bize böyle aç adam lazım.

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı uno_bjk

izmirden maç için geliceğiz ufak bir soru powerbank ve selfi çubuğunu sokabilirmiyiz stada ? yasaklı maddeler içerisindeyse hiç yanıma almıyacağım
**_bjk1903bjk_**

Etiketler: