2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları

Beşiktaş Forum|2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları Nette dolaşan formalar ve kombinasyonları

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları  [Okunma sayısı 396975 defa] 2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
Anket
En çok hangi formamızı beğendiniz.
Siyah
105 [%72.9]
Beyaz
22 [%15.3]
Kırmızı
17 [%11.8]

Toplam Oy Verenler: 140

Oylama kapandı: 24 Haziran 2019, 10:35:16

Çevrimdışı Abdullah

bir sorum olacak biz bu formayı  kartal yuvası hariç bir yerden alsak kulüp para kazanıyor mu?
Hocam tabii ki kazanıyor ama daha az kazanıyor mümkünse kartal yuvasından alın  :ok:

Çevrimdışı ALI RIZA

bi kaç sıfır eksik olmuş o  :bandit:
780000 sanırım bu kadar Sıfır etkisizdir diye yazmıyorum  :lol:

Çevrimdışı ahmetx

2015-16 sezonu forma dizaynınmız :ebebe:
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Abdullah

2015-16 sezonu forma dizaynınmız :ebebe:
Hocam olurda bir gün böyle bir çubuklu çıkarsa harbiden antep forması bu diye yikarlar ortalığı  :ebebe:

Çevrimdışı ahmetx

Renkleri siyah beyaz olur.bundan sonra militanın formaları 1 yıl sonra bizde
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı brci

Bence satılan forma sayısı şuan 10000 e iyice yaklaşmıştır. Ayrıca bu hafta beklediğim 2-3 transfer de gerçekleşirse arka arkaya bu ay 100000 formayı rahat görürüz  :bandit: Başkan transferlerin kombine ve formaya katkılarını görünce biraz daha cömertleşecektir  :evillol:

ben sanmıyorum 10000 olduğnu çok ciddi bi rakam 2.gün için ama inş. doğrudur  :alala:

Çevrimdışı hzr3088

avrupa için ayrı çalışma yapacaklarını sanmıyorum ... galatasaray geçen sene yapmamıştı .. bu uygulamada geçen sene başladı zaten ondan önce takımlar istedikleri fontu kullanabiliyordu

gs nin geçen sene cl içinözel fontu vardı arial değildi. hatta bizim de uefa kupası için özel fontumuz vardı. bu sene de çıkarırlar da ne zaman acaba.
haydi kalk ayağa, yürü güneşe!

Çevrimdışı Anıl

Yeni yazı fontu gelip gelmeyeceğini nereden öğrenebiliriz ?

Çevrimdışı CanEmre

Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı brci

Benim memnuniyetim gittikçe artıyor formalarımız konusunda  :ok:

http://www.fanatik.com.tr/foto-galeri/avrupadan-futbol/avrupa-takimlarinin-yeni-sezon-formalari-377973

benimde aynı şekilde kolları bizim formalar kadar klas olan başka takım forması yok şuana kadar  :super:   hepsininki dirseğe kadar uzun amca gömlekleri gibi :)

Çevrimdışı CanEmre

benimde aynı şekilde kolları bizim formalar kadar klas olan başka takım forması yok şuana kadar  :super:   hepsininki dirseğe kadar uzun amca gömlekleri gibi :)
Deme öyle, aramızda amcalar da var   :lol:
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı brci

Deme öyle, aramızda amcalar da var   :lol:

korktum aslında derken şimdi yanlış anlaşılır diye :) lafım tabiiki meclisten dışarı amcalar bitanedir :)

renklilerden biri bugün formalarını tanıtmışlar bildiğin pijama  :evillol:

Çevrimdışı Tolga

.
çubuklu forma ile ilgili haberin doğruluk payı nedir bilgi verebilecek olan var mı acaba ?
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Abdullah

çubuklu forma ile ilgili haberin doğruluk payı nedir bilgi verebilecek olan var mı acaba ?
Hocam tasarım bana ait gerçek forma değil  :ok:

Çevrimiçi murat

diğer iki takımın formasının önünde  reklam yok.  :kop: bizim formada reklam bol.

Çevrimdışı okilic

fb formasını azız yıldırım tanıttı  :evillol: :evillol: :evillol: altına yorum yazmıs bır fenerlı kanun kacakları gıbı olmusunuz dıye  :lol: :lol: :lol: o formayı gordukten sonra hıc bı sozum yok mahmut uslu kumas kalıtesını ovuyordu bu arada yanlıs bılmıyorsam bızım formalar a katagorı yanı real madrıd ve bayern ayarında kalıtede fb bızım bır alt kalıtemız. gs formaları zaten patlıcan rengı  :tabe: :tabe: fb nın dıger ıkı formasıda ınsallah bızımkınden kotudur  :evillol: :evillol: reklam almama konusunda bır polıtıkası var azız yıldırımın dınledım saygı duydum. Kafamızda bır fıyat var ve bu fıyat olmadı. Zaten kendı forma satıslarımıza yonelık bır calısma yaptık satılan adetle bu rakamı cıkartırız dedı  :s20: bıze ders olsun yaklasık 5 6 mılyon dolar sadece satıstan elde edıyolar demekkı belkıde daha fazla. 
Yanlız adıdas tek bıze reklam yapar dıye dusunmustum fb ıcınde bu gece donmeye baslıycakmıs reklamlar ınsallah dandık bır reklamdır en ıyısı hep bızde olsun ıstıyorum  :boxin: :boxin: :boxin:

Çevrimdışı Efe

siyah forma gördüğüm kadarıyla her yerde açık ara önde gidiyor harika bi forma tek sıkıntı kırmızı olan bölümler beyaz olsaydı tarihe geçerdi bu forma ama olsun gs nin formalarını gördükten sonra yatıp kalkıp dua ettim bizim formalara :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı sallapati

abi gs ve fb nin forma satışlarınız geçeriz yakında.. 2 senedir en iyi formalar hep bizde

Çevrimdışı ALI RIZA

Fener daltonlara benzemişti :) 6s ne renk oldukları belli degil :)

Çevrimdışı enisdindar

Formalarımız güzel , siyah ayrı bir güzel.Beyaz halen Bursa'da yok nedense.
Bu arada Fenerbahçe'nin formaları resmi olarak tanıtıldı ve 3 takım içerisinde en iyileri onlarda.
...

...
Parası Yetenlerin Değil , HAKKI YETEN'lerin Takımıdır BEŞİKTAŞ
Aslolan hayattır , hayatta BEŞİKTAŞ

ysariusta

• Ziyaretçi

Beyler 2 soru sormak istiyorum. Geleneksel olarak 7 numara alırım, giyerim. Bir kez GUTI aldım o da hem adama hayrandım hem de 14 Bolu'nun plakası. Şimdi yine 7 alınacak tabiki yalnız isim yazdırmak için FEYYAZ mı olsun, Yunus (kendi adım) mu olsun karar veremedim. Ne dersiniz?

Çevrimdışı enisdindar

Beyler 2 soru sormak istiyorum. Geleneksel olarak 7 numara alırım, giyerim. Bir kez GUTI aldım o da hem adama hayrandım hem de 14 Bolu'nun plakası. Şimdi yine 7 alınacak tabiki yalnız isim yazdırmak için FEYYAZ mı olsun, Yunus (kendi adım) mu olsun karar veremedim. Ne dersiniz?

Yunus yazdırın bence Abi  :ok:
...

...
Parası Yetenlerin Değil , HAKKI YETEN'lerin Takımıdır BEŞİKTAŞ
Aslolan hayattır , hayatta BEŞİKTAŞ