2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları

Beşiktaş Forum|2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları Nette dolaşan formalar ve kombinasyonları

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları  [Okunma sayısı 396872 defa] 2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
Anket
En çok hangi formamızı beğendiniz.
Siyah
105 [%72.9]
Beyaz
22 [%15.3]
Kırmızı
17 [%11.8]

Toplam Oy Verenler: 140

Oylama kapandı: 24 Haziran 2019, 10:35:16

Çevrimdışı ALI RIZA

Valla hocam benim arkadaş denedi bugün 173 boy 74 kilo L tam oturdu onu aldı bende öyle yaparım diyorum hafif bol olur hem bana  :evillol:
kalıplar dar kesim sanırım..!

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Valla hocam benim arkadaş denedi bugün 173 boy 74 kilo L tam oturdu onu aldı bende öyle yaparım diyorum hafif bol olur hem bana  :evillol:

gercekmi....  gecen senede bu düsünceyle L aldirtim cok uzun geldi. ama arkadasin boy ve kilosu ayni benim ölcülerde, eger tam oturdu diyorsan L siparis edeyim. sagolasin kardesim.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

bugün kartal yuvasında sorduk en çok siyah forma satılıyormuş.gelenler siyah ve kırmızıya bakıyorlar birtek @aktar_ismail de var galiba beyaz forma :evillol:
Her zaman yalnızların yanındayız

Çevrimdışı brci

sagol.

bizim boy 173, herhalde  M  yeter. hafif göbekde var :D

çok büyük beden alma kardeşim kolların kısalığı gitmesin :)

Çevrimdışı okilic

Font arial olacak tek renk olacak ve bi cm sinirlamasi var etrafina cerceveye Logo koymasina rakamlarin icine karismiyorlar gecen sene TS nin rakamlarinda bile logo vardi fenerin rakmlari cercevliydi. Bizim siyah formayada beyaz  cerceve icinde kirmizi fontla yazabilsek muthis durur.

Çevrimdışı okilic

Birde her tarafa bakiyorum formalar cok begenilmis ama beyaz forma yuzunden milanin eskileri diye laf atiyor renkliler. Guntekinde yazmis forma diye milanin 3 sezon onceki formasinimi aldiniz diye. Sinan Oz diye bir arkadasin cizdigi beyaz forma vardi keske beyaz formamiz o olsaydi  :s20: :s20:

Çevrimdışı okilic

Su font standarti nedir ya  :s20: yaparsin premier lig gibi anlarim abuk sabuk isler. Bu federasyonun derdi ne bir anlasam :alala: :alala: :alala:

Çevrimdışı eski inönü

Çevrimdışı EmreTkgz42

demba ba'ya siyahı giydirdim  :D

Çevrimdışı CanEmre

Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı bjk_mabet

Kim olduğum, ne yaptığımın yanında önemsizdir.

Çevrimdışı EagleForce

Siyah formayi online siparis verdim. Kirmizi'yi da Turkiye'ye gelince alicam.  :ok:

Çevrimiçi murat

Siyah formayi online siparis verdim. Kirmizi'yi da Turkiye'ye gelince alicam.  :ok:
güle güle kullan.

Çevrimdışı forzatunga

Birde her tarafa bakiyorum formalar cok begenilmis ama beyaz forma yuzunden milanin eskileri diye laf atiyor renkliler. Guntekinde yazmis forma diye milanin 3 sezon onceki formasinimi aldiniz diye. Sinan Oz diye bir arkadasin cizdigi beyaz forma vardi keske beyaz formamiz o olsaydi  :s20: :s20:

geçmiş senelerde her çıkan beyaz formadan sonra o milanın beyaz forması koyulur ''şunu yapmak çok mu zor'' denirdi  :D  :ebebe:

insanların hepsini birden memnun etmek mümkün değil işte yapacak bişey yok demba ba nın üzerinde gayet klas durmuş tüm takım giyip sahaya çıktığında çok daha güzel duracağından eminim.Rakibe de sübliminal mesaj vermiş oluruz işte karşıda milan var diye hem fena mı  :D

Çevrimdışı EagleForce

Çevrimdışı Q

Demba Ba Bereketi
Taraftarların günlerce merakla beklediği ve Beşiktaş yönetiminin 4 yıllık anlaşmayla renklerine bağladığı Demba Ba'nın gelişi bereketli oldu.
Transferi biteli saatler olmasına rağmen Kartal Yuvalarında 6000 adet Demba Ba formasının satıldığı bu rakamın giderek arttığı öğrenildi. :)
Kaynak; kartalbakışı

Çevrimdışı Efe

sarı fırtına olmussun efe

sağol mabet sarı fırtınaya benzettiğin için :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ALI RIZA

6000 adet satılmışsa 6000*130=7800 tl eder :) köşelik temiz para..! :bandit:

Çevrimdışı Deniz

Siyah formanın bir yerinde ufak bir defo var alırken fark etmemişim.Uygun bir zamanda değiştirmeye gidecem  :by2:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı eski inönü

siyah formanın font rengi ne ?

Çevrimdışı FARUK

6000 adet satılmışsa 6000*130=7800 tl eder :) köşelik temiz para..! :bandit:

bi kaç sıfır eksik olmuş o  :bandit:

Çevrimdışı Furkan Sarper

bu satılan forma sayısı doğrumudur?

bende siyah sipariş vericem M olur heralde

Çevrimdışı cccilluminaticcc

bir sorum olacak biz bu formayı  kartal yuvası hariç bir yerden alsak kulüp para kazanıyor mu?

Çevrimdışı Abdullah

Bence satılan forma sayısı şuan 10000 e iyice yaklaşmıştır. Ayrıca bu hafta beklediğim 2-3 transfer de gerçekleşirse arka arkaya bu ay 100000 formayı rahat görürüz  :bandit: Başkan transferlerin kombine ve formaya katkılarını görünce biraz daha cömertleşecektir  :evillol: