2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları

Beşiktaş Forum|2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları Nette dolaşan formalar ve kombinasyonları

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları  [Okunma sayısı 396993 defa] 2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
Anket
En çok hangi formamızı beğendiniz.
Siyah
105 [%72.9]
Beyaz
22 [%15.3]
Kırmızı
17 [%11.8]

Toplam Oy Verenler: 140

Oylama kapandı: 24 Haziran 2019, 10:35:16

Çevrimdışı brci

Hayırlı olsun dostum. Tanıtımda seni kullanmaları lazımdı aslında :D çok güzel oturmuş forma :ok:

teşekkür ederim kardeşim çok .. ama forma gerçekten çok başarılı olay bende değil formada :)

Çevrimiçi murat

fotoları http://besiktasarena.com/index.php?topic=374.new#new attım buraya merak edenler için :)
acaba ufak bedenleri slim -fit geniş bedenleri alt tarafı daha bol mu yapmışlar acaba.

Çevrimdışı brci

acaba ufak bedenleri slim -fit geniş bedenleri alt tarafı daha bol mu yapmışlar acaba.

muhtemelen öyledir abi ufak bedenler alttan daha sıkıyodur ben medium aldım bu şekilde oldu

Çevrimdışı ALI RIZA

muhtemelen öyledir abi ufak bedenler alttan daha sıkıyodur ben medium aldım bu şekilde oldu
GAyet iyi boydan gördük güzel benziyor canlısı görmedim sanırım alacağım :)

Çevrimdışı İmansız26

Siyah Forma Bağcıklı Formadan Sonra En iyi Çıkan Formadır Tartışmasız... Üniversiteye Gitmeden Almak Farz oldu  :tabe:
Tabutumuz Siyah-Beyaz

Çevrimdışı hzr3088

arkasına isim ya da numara yazdıran olursa resmini buraya koyabilir mi? fontunu bayaa merak ediyorum.
haydi kalk ayağa, yürü güneşe!

Çevrimdışı okilic

arkasına isim ya da numara yazdıran olursa resmini buraya koyabilir mi? fontunu bayaa merak ediyorum.
Demba ba formasina bak ayni gecen seneyle. Ya suna ozensinler azcik rakam altina takim logosu rakamin etrafina cerceve

Çevrimdışı hzr3088

Demba ba formasina bak ayni gecen seneyle. Ya suna ozensinler azcik rakam altina takim logosu rakamin etrafina cerceve
o geçen senin fontu. demek ki henüz belirlenmemiş.

Çevrimdışı tayfun

yeni fontlar gelmedi dediler dün.
sen ben yok BEŞİKTAŞ var.

Çevrimdışı brci

süper lig de belirlenmiş bir font var oda geçen sene kullanılan bütün takımlar o fontları kullanmak zorunda

Çevrimdışı hzr3088

süper lig de belirlenmiş bir font var oda geçen sene kullanılan bütün takımlar o fontları kullanmak zorunda

Avrupada?

Çevrimdışı brci

Avrupada?

avrupa için ayrı çalışma yapacaklarını sanmıyorum ... galatasaray geçen sene yapmamıştı .. bu uygulamada geçen sene başladı zaten ondan önce takımlar istedikleri fontu kullanabiliyordu

Çevrimdışı AvrupaKartalı

avrupa için ayrı çalışma yapacaklarını sanmıyorum ... galatasaray geçen sene yapmamıştı .. bu uygulamada geçen sene başladı zaten ondan önce takımlar istedikleri fontu kullanabiliyordu

kardes boy kac sorabilirmiyim? gercekden tam oturmus, harika duruyor. malum gurbette yasiyoruz, siparis eddirecegiz artik.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi murat

gerçek bir forma istiyorsanız kırmızı alın günlük giyebilecek birşey istiyorsanız siyah alın.siyah forma daha çok t-shirt gibi bir kumaştan yapılmış.mat bir siyah.diğer iki forma parlak kumaş.

Çevrimdışı brci

kardes boy kac sorabilirmiyim? gercekden tam oturmus, harika duruyor. malum gurbette yasiyoruz, siparis eddirecegiz artik.

178 kardeşim :)

Çevrimiçi murat

bugün kartal yuvasında sorduk en çok siyah forma satılıyormuş.gelenler siyah ve kırmızıya bakıyorlar birtek @aktar_ismail de var galiba beyaz forma :evillol:

Çevrimdışı brci

bugün kartal yuvasında sorduk en çok siyah forma satılıyormuş.gelenler siyah ve kırmızıya bakıyorlar birtek @aktar_ismail de var galiba beyaz forma :evillol:

Abim beyaz öksüz kaldı desene :) benim kanki de beyaz aldı hemde diğer iki formayı denemesine rağmen :)

Çevrimiçi murat

Abim beyaz öksüz kaldı desene :) benim kanki de beyaz aldı hemde diğer iki formayı denemesine rağmen :)
öndeki şeritler hariç çok güzel.

Çevrimdışı brci

madridin alternatif forması sizce nasıl ? =)

Çevrimdışı CanEmre

Demba Ba'ya satışları artsın diye beyaz formayı giydirdiler o zaman  :evillol:
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı ALI RIZA

Püff :)  :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı brci

Demba Ba'ya satışları artsın diye beyaz formayı giydirdiler o zaman  :evillol:

ben siyah formayı Ba nın üstünde düşünemiyorm  :ebebe:

Çevrimdışı CanEmre

ben siyah formayı Ba nın üstünde düşünemiyorm  :ebebe:
Görmeden bilemeyiz  :lol:
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı AvrupaKartalı

178 kardeşim :)

sagol.

bizim boy 173, herhalde  M  yeter. hafif göbekde var :D
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı cagdas44

sagol.

bizim boy 173, herhalde  M  yeter. hafif göbekde var :D

Valla hocam benim arkadaş denedi bugün 173 boy 74 kilo L tam oturdu onu aldı bende öyle yaparım diyorum hafif bol olur hem bana  :evillol: