2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları

Beşiktaş Forum|2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları Nette dolaşan formalar ve kombinasyonları

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları  [Okunma sayısı 396996 defa] 2014-2015 Sezonu Formaları ve Satış rakamları
Anket
En çok hangi formamızı beğendiniz.
Siyah
105 [%72.9]
Beyaz
22 [%15.3]
Kırmızı
17 [%11.8]

Toplam Oy Verenler: 140

Oylama kapandı: 24 Haziran 2019, 10:35:16

Çevrimdışı Anıl

@Murat abi isim yazdırdın mı arkasına ?

Çevrimiçi murat

@Murat abi isim yazdırdın mı arkasına ?
isim yazdıramadım makine soğuk 1 saat sürer dedi bende yarın beşiktaşta yazdırmaya karar verdim ama yazdırmayıp t-shirt niyetine de giyilebilir.beko yazmasa t-shirt gibi.

Çevrimdışı Anıl

isim yazdıramadım makine soğuk 1 saat sürer dedi bende yarın beşiktaşta yazdırmaya karar verdim ama yazdırmayıp t-shirt niyetine de giyilebilir.beko yazmasa t-shirt gibi.
Ya siyah formaya ismi ne renk yazılıyor merak ettim de onun için sordum :) Hayırlı olsun abi güle güle giy  :ok:

Çevrimiçi murat

Ya siyah formaya ismi ne renk yazılıyor merak ettim de onun için sordum :) Hayırlı olsun abi güle güle giy  :ok:
beyaz olur başka ne olabilirki?

Çevrimdışı Anıl

beyaz olur başka ne olabilirki?
Ya hani çizgiler falan kırmızı ya dedim acaba kırmızı mı yazıyolar   :ebebe:

Çevrimdışı EmreTkgz42

Forma büyük halleri detaylı

Çevrimdışı brci

Çevrimdışı brci

Çevrimdışı brci

daha atarım farklı açılardan :)

Çevrimdışı Efe

Siyah formadan alicam yarin cok iyi duruyor :ok:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı brci

Siyah formadan alicam yarin cok iyi duruyor :ok:

sadece şunu diyebilirim saatlerdir forma üzerimde bi güç çıkarmama izin vermiyor şunu diycektim abartısız bugüne kadar giydiğim en güzel Beşiktaş forması 1. sırayı alıyor 2.bağcıklı nostalji :)

Çevrimdışı sallapati

Çevrimiçi murat

bende bir tişört aldım onu çıkaramıyorum.

Çevrimdışı sallapati

beyler forma reklamımızı şimdi ntvsporda gördüm

Çevrimdışı İrfan

beyler kesimleri nasıl geçen seneye göre formaların ? netten alma durumum varda
We are Electric..!

Çevrimiçi murat

beyler kesimleri nasıl geçen seneye göre formaların ? netten alma durumum varda
kesimde bir fark göremedim.

Çevrimdışı brci

Abilerim kardeslerim cok tesekkur ederim oncelikle forma gercekten harika en dar kesim siyah formada birde kirmiziyi cok begendim onlada foto koydum kesinlikle alin asla pisman olmazsniz siyah efsane :) 

Çevrimdışı brci

@sallapati  cok tesekkur ederim sallapati digerlerni eve gidince yukliycem caps kismina :)

Çevrimdışı FARUK

@sallapati  cok tesekkur ederim sallapati digerlerni eve gidince yukliycem caps kismina :)

hayırlı olsun hocam tahmin ettiğimiz gibi çok yakışmış :)

Çevrimdışı brci

hayırlı olsun hocam tahmin ettiğimiz gibi çok yakışmış :)

o formanın herkese yakışacağını düşünüyorum :) ben teşekkür ederim güzel düşünceleriniz için :)   bizimkisi bir aşk hikayesi ...

Çevrimdışı brci

bu arada siyah forma geçen seneki ile çok çok farklı boydan ve kollardan kısa forma ve daha dar .. en çok yakasını ve kollarını seveceğinizi düşünüyorum :)

Çevrimdışı scape_bjk

bu arada siyah forma geçen seneki ile çok çok farklı boydan ve kollardan kısa forma ve daha dar .. en çok yakasını ve kollarını seveceğinizi düşünüyorum :)
Hayırlı olsun dostum. Tanıtımda seni kullanmaları lazımdı aslında :D çok güzel oturmuş forma :ok:

Çevrimdışı ahmetx

Tüm formaları beğendim ama en çok siyah formayı,gerçekten müthiş tabii ki yakından görmek ve giymek lazım.2şeye üzüldüm.1.si Adidas bize a kategori forma üretecekti Milan'ın iki sene önceki formasını(beyaz forma) bize çakmış,2.si vodafone sembolü yazının yanında değil üstünde olmalıydı.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı brci