Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 396 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8424522 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Berat

Başakşehir ziraat Kupasını alırsa Süper Kupa finali
Beşiktaş Başakşehir olacak Heralde ?

Sakaryaspor ve Başakşehir oynayacak.

Çevrimdışı mylife1903

biz hocayı şampiyon yaptık hoca da bizi , win-win , nothing more , İngilizce tabir kullanıp sövdüresim geldi kendime , daldırasım geldi , ayaamın altı kaşındı falaka çekti tabanlarım :D
Yiyemiyecegin falakanin altina yatma haaa

Çevrimiçi MUSTAFA_

BİLGİ - Demba Ba, FOX'ta sahur programına katılacak. Saat 1:30 da  :bandit:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Benden renkli kokusu alindi burda yahu
Tuvaletten yaziyordum tam o esnada bizim @cursedofdragon kokuyu alinca kadikoyden stadtan yaziyom sanmis.
:kop: :kop:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi MUSTAFA_

BİLGİ - Yarın saat 11:10 da Şenol Güneş Ntv Spor da Spor Servisi programında Mehmet Demirkol ve Fuat Akdağ'ın konuğu olacak  :bandit:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı ozankarakoc

Sezonun oyuncusu sizce kimdi?

Ben bu soruya cevap veremiyorum ve veremediğim için çok mutluyum!

Sezonun en iyilerinden biri Caner olacaktı, büyük bir sakatlık geçirdi, yıkıldık. Adriano monte edildi, Caner'in yokluğunu ruhumuz duymadı.

Gökhan İnler'i büyük umutlarla aldık, uzaktan şutlarla en az 4-5 gol atar, uzun paslarıyla rakip defansın dengesini bozar, Atiba'ya iyi bir eş olur diye düşünüyordum, nerdeyse hiç oynamadı, ruhumuz duymadı.

'Aboubakar Gomez'den çok farklı bir oyuncu. Hoca pivot santrfor arıyordu, bizimkiler bunu aldılar' diye tedirgin ve hafif stresliydim. Aboubakar'ın uzun süre esamesi okunmadı, devreye Cenk girdi, Abou'nun formsuzluğunu ruhumuz duymadı.

Sonra Cenk'in formunda düşüş oldu, Abou yıldızlaştı, en golcü oyuncumuz olan Cenk'in yokluğunu ruhumuz duymadı.

Talisca geldiğinde 'yuh, biz bu adamı nasıl aldık ya' diyorduk. Sosa'dan farklıydı ama en az onun kadar katkı sağlamalıydı. Yoksa şampiyonluk hayal olabilirdi. Talisca sakatlandı, karalar bağladık. Ama öyle ya da böyle Oğuzhan'la, Tolgay'la yine toparladık, Talisca'nın travmatik yokluğunu da ruhumuz (pek) duymadı.

Aras'tan çok şey bekliyorduk, Gökhan Töre'den daha iyi olacağını, sağ kanatta fırtına gibi eseceğini tahmin ediyorduk. Bütün sezon kenarda oturdu. 'Ahı gitti vahı kaldı' dedikleri Quaresma, ufak tefek bencilliklerine rağmen kariyerinin en iyi sezonlarından birini geçirdi, 26 gole doğrudan katkı yaptı, Aras'ın durumunu ruhumuz duymadı.

Son haftalarda Atiba'nın formu düştü, sakatlandı, 'eyvah dedik'... Tolgay, Oğuzhan, Necip çıktılar sahaya, aratmadılar Atiba abilerini... Yokluğunu yine ruhumuz duymadı.

Benim için hepsi tek tek sezonun oyuncusu oldular... Alınlarından öpüyorum hepsini...
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi MUSTAFA_

BİLGİ - Fabri ve Atiba birazdan Trt Spor'da Fırat Günayer'in konuğu olacak  :bandit:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Librarius

1200 km araç kullandıktan sonra ruh gibiydim tek hatırladığım
şey koyduk geldik :D

Hahahaa... Belli oluyor zaten abi. Seni oraya goturenleri siddetle kiniyorum.   :D
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Anıl1903

Sezonun en iyilerinden biri Caner olacaktı, büyük bir sakatlık geçirdi, yıkıldık. Adriano monte edildi, Caner'in yokluğunu ruhumuz duymadı.

Gökhan İnler'i büyük umutlarla aldık, uzaktan şutlarla en az 4-5 gol atar, uzun paslarıyla rakip defansın dengesini bozar, Atiba'ya iyi bir eş olur diye düşünüyordum, nerdeyse hiç oynamadı, ruhumuz duymadı.

'Aboubakar Gomez'den çok farklı bir oyuncu. Hoca pivot santrfor arıyordu, bizimkiler bunu aldılar' diye tedirgin ve hafif stresliydim. Aboubakar'ın uzun süre esamesi okunmadı, devreye Cenk girdi, Abou'nun formsuzluğunu ruhumuz duymadı.

Sonra Cenk'in formunda düşüş oldu, Abou yıldızlaştı, en golcü oyuncumuz olan Cenk'in yokluğunu ruhumuz duymadı.

Talisca geldiğinde 'yuh, biz bu adamı nasıl aldık ya' diyorduk. Sosa'dan farklıydı ama en az onun kadar katkı sağlamalıydı. Yoksa şampiyonluk hayal olabilirdi. Talisca sakatlandı, karalar bağladık. Ama öyle ya da böyle Oğuzhan'la, Tolgay'la yine toparladık, Talisca'nın travmatik yokluğunu da ruhumuz (pek) duymadı.

Aras'tan çok şey bekliyorduk, Gökhan Töre'den daha iyi olacağını, sağ kanatta fırtına gibi eseceğini tahmin ediyorduk. Bütün sezon kenarda oturdu. 'Ahı gitti vahı kaldı' dedikleri Quaresma, ufak tefek bencilliklerine rağmen kariyerinin en iyi sezonlarından birini geçirdi, 26 gole doğrudan katkı yaptı, Aras'ın durumunu ruhumuz duymadı.

Son haftalarda Atiba'nın formu düştü, sakatlandı, 'eyvah dedik'... Tolgay, Oğuzhan, Necip çıktılar sahaya, aratmadılar Atiba abilerini... Yokluğunu yine ruhumuz duymadı.

Benim için hepsi tek tek sezonun oyuncusu oldular... Alınlarından öpüyorum hepsini...
+1903

Çevrimdışı atakan eraslan

Yiyemiyecegin falakanin altina yatma haaa

yok onu hesapladım , istihap haddi içinde , 10 falaka , iki tane açıktan orta şiddet yumruk kadarını kaldırabiliyorum tahminim. tabi yumruk var yumruk var

Çevrimdışı İhsan

------ medyanınn gazlamalarına kanmamış ona buna bakmamış salt kendi gözlemleriyle bozulmamış bir kafayla durum değerlendirmesi yapabilecek kimse varmı aramızda -------

Bu bölümde forumda seninle aynı görüşte olmayanlara hakeret ediyorsun
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı cursedofdragon

Fifa 17'de 6 oyuncumuz var.Sezonun kartında.

Oğuzhan,Adriano,Gökhan gönül'ü filan da bekliyordum açıkcası.

Çevrimdışı Orhan_

Adriano -> Beşiktaş'ta daha çok kupa kazanmak istiyorum.
Oğuzhan -> 2 sene üst üste şampiyon olduk, Beşiktaş'taki misyonumu tamamladım.

Fark.

Ozi az önce lig tv de "Beşiktaş'taki bu seneki hedeflerime ulaştım demek istedim ama maç sonu o kafayla öyle şeyler demiş olabilirim" dedi. Avrupa'da oynamak istediğini de dile getiriyor ve bunu para kazandırarak yapacak. Velhasıl yüklenmeye gerek yok :D

Çevrimdışı atakan eraslan

sezonun kartı nasıl bir şey oluyor?

Çevrimdışı ozankarakoc

Sezonun 11'ini şöyle seçmişler:

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı ozankarakoc

Çevrimdışı İhsan

Tebrik ederim. Süper bir tespit
Şunuda eklemek lazım.
Takım okadar iyiki , @ozankarakoc bile Oğuzhan'ın 6 haftalık yokluğunu unutmuş
[ Son Düzenleme: 30 Mayıs 2017, 21:15:49 İhsan ]
Come to Beşiktaş

@ZEKI  ler daha fazla harcamıştır sürekli yediler :alala:
bizim zamanımız yolda araç kullanarak geçti. :D
:lol: :lol:

Çevrimdışı İhsan

@ZEKI  ler daha fazla harcamıştır sürekli yediler :alala:
bizim zamanımız yolda araç kullanarak geçti. :D

Valla yedik mi yedik...
Amaç Antep ekonomisi kalkınsın...

Birde Ramazan ayı olmasaydı, içmek işin içine girecekti. Bu durumda hasılatı ikiye katlardık  :evillol:
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı abdusta

Samet Aybaba-Biliçle-Şenol Güneşi karşılaştırmak için mekan ve zaman uygun değil

Biliç henüz kariyerinin başlangıcındaydı,samet Aybaba olgunluk-Şenol güneş ise olgunluk dönemi tamamlamıştı
Dolayısıyla Biliç şu an İngilterede kendini geliştiriyor,yorumluyor ve tecrübe kazanıyor
Ben ileride bir tarihde yollarımızın kesişeceğini umuyorum

saygılar

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Fifaya göre bizim oyun stilimize uygun yılın 11'i şu
---------------------------Fabri--------------------------
Lopes-----Skrtel-----Marcelo-----Pinto (Adriano'ya ayıp etmişler)

--------------Atiba------Emre(Oğuzhan'a ayıp etmişler)-----------

Bruma------------Talisca----------Quaresma(Cengiz'e ayıp etmişler)

-------------------Etoo------------------------------------------------

Fifa bazı konularda saçmalamış ayıp etmiş bazı oyunculara ama Lopes konusunda şaşırdım gerçektende de bu sene kendi mevkisinde en iyi performansı o gösterdi.

Çevrimdışı Zafer55

Yanlış başığa yazdım.
Boşa gitmesin :
Oley oley oley şampiyon Beşiktaş  :ishock:
[ Son Düzenleme: 30 Mayıs 2017, 21:29:32 Zafer55 ]

Çevrimdışı 38life

EA herzamanki gibi popülistçe bir TOTS yayınlamış. Sneijder 90 nedir Allah aşkına? Sneijder 90 nedir ne? Geçicekler bu işleri. Türkiye ligini izledikleri falan yok, tamamen öylesine popülistçe çıkartıyorlar kartları.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Etiketler: