Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 397 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8424244 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Savaş

Duyum :bandit:

#TRANSFER #GELİŞMESİ Lens Beşiktaş ile 2.7 ye anlaştı kulübüne son teklif 3 ML €.

Lens Bizi istiyor, Beşiktaş istediği anda Lens`i alır.

Lens sarışından kaç aldı bu sene?

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Fikret Orman: "Stada uluslararası bir isim bulmak için çalışıyoruz. Vodafone Park olabilir. Vodafone ile görüşüyoruz."

Doğru söyleyin bu forumda içinizden hanginiz Fikret Orman :D

Yunus Emre olmasın , o kadar Q7 yagladı simdi satıyor, sonrada İlk o dedi sanırım vodafone park diye

Çevrimdışı Anıl1903

Ahmet Nur Cebi bende buyuk saygi uyandiriyor. Konusmasiyla, hal ve hareketleriyle cok agir bir sahsiyet. Fikret Baskan'dan sonra onu baskan gormek isterim sahsen.
Ahmet Nur Çebi sıcakkanlı ve insanlarla iletişimi iyi olan birisi,ağaçlı yolda maça giderken görmüştüm kendisini rahat bir şekilde taraftarlarla kol kola girmiş sohbet ederek stada gidiyordu.Camiamıza böyle isimler lazım.

Çevrimdışı Orhan

ondan sonra Çebi olur büyük ihtimal. zaten bir dönem daha oldumu yeter kulüp rayına oturur.
Abi gelecek kişi yeniliklere açık olmalı bizi her daim dönemin şartlarına hazırmalı. Çebi bu işin altından kalkabilir mi ?

Çevrimdışı atakan eraslan

ondan sonra Çebi olur büyük ihtimal. zaten bir dönem daha oldumu yeter kulüp rayına oturur.

iki dönem yapalım onu , tüzük falan halletsinler iki dönem dursun büyük başkan

Çevrimiçi Necmi

2.7 çok değil mi  :alala:
alışın artık fenerde 3,5 alıyordu kaça getireceksin başka 2.7 olsa bayağı iyi olur.
çok fazla tutmuyorum ama quaresmadan fazla katkı verir bence ciddi anlamda iki kanat organizasyonu görürüz
biri ortaladığında ters kanat kutuya dalar hemen
kabul etmek gerekirse iyi transfer olur uyum sorunu yok direk girer takıma oynamaya başlar birde fenerde doğru dürüst
antrenman yapmıyordu sinir stres içinde bir takım Beşiktaşda başka olur. Böyle bir transfer gerçekleşirse feneri bitirir bu
nasıl oluyormuş ffp kıskacında olan takımın ilgilendiği oyunculara maydanoz olmak. Fikret başkan güçlü fener
imajını öyle bir parçaladıki bunun kaymağını uzun yıllar yiyeceğiz.
Ben iki i üç yıl önce ne demişdim fenerin büyüklüğü şişirilmiş bir balonun büyüklüğüdür iğneyi batırdığında patlar işte
Başkan o iğneyi batırdı. ben bunları anlatırken herkes beni lefontenden masallar dinler gibi dinliyordu :D
artık ne demek istediğimi uygulamalı görmüşlerdir.
kurulduğundan beri Beşiktaşın tek rakibi fenerdir aslında gerçi pek rakipde olamazlar ya ama genede hep mücadele Beşiktaşla
fener arasındadır küçük kız kardeşi kenarda durur ortalığa saçılanları toplardı size her zaman gs nin büyük olmadığını söyledim
şampiyonluklarının çoğu son 20 yılda oldu ve nasıl olduğunu herkes biliyor taraftarını bile uefa kupasından sonra elde etti. Renklilerin biri olmadan
diğeride olmayacağı için kurulduklarından beri hep birbirlerini kollarlar. birisini fransızlar diğerini rumlar kurdu. biz ise türkler tarafından kurulduk o nedenle hiç bir zaman bizi sevemediler bu gelenek olarak kaldı onlarda.

Çevrimdışı ardiles

Yetenek, bilgi, birikim insan ikişkileri hikaye diyorsun, doğru zamanda doğru yerde olmak herşeyi çözüyor açıklıyor diyorsun
Mesela sen doğru zamanda doğru yerde olsan bir morinyo bile olurdun değil mi? Hayat dediğin bir şans topu yani... 😀

amaç bağcıyı dövmekse eğer, yukarıdaki gibi konuyu kişiselleştirebilir pekala kafama kafama vurabilirsiniz.

hala net bir cevap alamamanın huzursuzluğuyla tekrar tekrar sorabilirim; şenol hoca bize ne verdi? ne farkı var? 2 yıl önce şenol güneş yerine (aklıma ilk gelen ismi yazıyorum) mesela hikmet karaman gelseydi bütün imkanlar onun önüne serilmiş olsaydı bugün tr nin en büyük hocası hikmet karaman olabilirdi. onunda şahsına özel numaraları ve sevebileceğimiz çok sayıda meziyetleri olacaktı, hocaya söz söyleyene dünyayı dar edecektik!

Çevrimdışı ardiles

İkidir Ortami geriyorsun abi

neden geriliyorsun arkadaşım? kimseye hakaret etmiyorum asıl hakarete aşağılamaya uğrayan benim kırmızı mısın lacivert mi diye soruldu bana...  :s20: oruçlu oruçlu elim ayağıma dolandı. şu cümleyi okuduğunda insanın yüz ifadesi küfür yemişten beter hale geliyor.

şu forumda beşiktaşlı biri tarafından sadece düşüncesini belirttiği için sinirleniyorsan sanal/reel sosyal mecrada renklilerle sakın ha münakaşaya girme! lacivertler hadi neyse de kırmızıların maskarası olursun.

Çevrimdışı Orhan

alışın artık fenerde 3,5 alıyordu kaça getireceksin başka 2.7 olsa bayağı iyi olur.
çok fazla tutmuyorum ama quaresmadan fazla katkı verir bence ciddi anlamda iki kanat organizasyonu görürüz
kabul etmek gerekirse iyi transfer olur uyum sorunu yok direk girer takıma oynamaya başlar birde fenerde doğru dürüst
antrenman yapmıyordu sinir stres içinde bir takım Beşiktaşda başka olur. Böyle bir transfer gerçekleşirse feneri bitirir bu
nasıl oluyormuş ffp kıskacında olan takımın ilgilendiği oyunculara maydanoz olmak. Fikret başkan güçlü fener
Ben iki i üç yıl önce ne demişdim fenerin büyüklüğü şişirilmiş bir balonun büyüklüğüdür iğneyi batırdığında patlar işte
Başkan o iğneyi batırdı. ben bunları anlatırken herkes beni lefontenden masallar dinler gibi dinliyordu :D
kurulduğundan beri Beşiktaşın tek rakibi fenerdir aslında gerçi pek rakipde olamazlar ya ama genede hep mücadele Beşiktaşla
fener arasındadır küçük kız kardeşi kenarda durur ortalığa saçılanları toplardı size her zaman gs nin büyük olmadığını söyledim
şampiyonluklarının çoğu son 20 yılda oldu ve nasıl olduğunu herkes biliyor taraftarını bile uefa kupasından sonra elde etti. Renklilerin biri olmadan
diğeride olmayacağı için kurulduklarından beri hep birbirlerini kollarlar. birisini fransızlar diğerini rumlar kurdu. biz ise türkler tarafından kurulduk o nedenle hiç bir zaman bizi sevemediler bu gelenek olarak kaldı onlarda.
Abi Fikret Başkanın hakkını yiyemeyiz büyün taraftarlara kendini kabul ettirdi.cidden cok korkusuz açıklamalar yapıyor ki laf ettiği adamların Ne kadar karanlık olduğunu tüm ülke biliyor.Birde cok tepki gösterildi sessiz kalıyor diye ama ne zaman aleyhimize bişeyler yapılsa tekrarı yaşanmadı. Başkan sessiz sedasız çözdü.Demirören zamanında masaya yumruğumuzu vurursalar başlayan cümleler hala kulağımda.En son Erman Toroğlu'nun şu cümlesi sanırım lobimizi açıklamaya yeter.

Çevrimdışı Kartal Ç

Abi gelecek kişi yeniliklere açık olmalı bizi her daim dönemin şartlarına hazırmalı. Çebi bu işin altından kalkabilir mi ?

putin-medvedev tarzı bir şey olsa keşke. yer değişirler. çebi başkan, fikret orman 2.başkan olur. neticede beraber çıktılar bu yola.
bu iş takım işi. kimin hangi koltukta oturduğu önemli değil bu ikili arasında. bi 3 dönem de öyle gidersek çağ atlar klüp.
basketbolu da kalıcı olarak ayağa kaldırırız.
[ Son Düzenleme: 30 Mayıs 2017, 23:48:25 Kartal Ç ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

BİLGİ - Yarın 19:03'de Şenol Güneş BJK TV'nin konuğu olacak  :bandit: Yaklaşık 2 saat şampiyonluk konuşulacak  :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

Maaş skalasında santrafor dışındaki hiç bir futbolcu için 2 milyon euro'nun üstüne çıkılmasını doğru bulmuyorum.

Ha gelirse bence de faydalı olur, ama 2'nin üzerinde para dengeleri bozar.

Çevrimdışı Orhan

Forumda tartışma başlığı açsak ta tartışanlar orada devam etse daha sağlıklı olacak sanırım

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Yunus Emre olmasın , o kadar Q7 yagladı simdi satıyor, sonrada İlk o dedi sanırım vodafone park diye
Vodafone Park ismini dillendirenler oldu ama ilk ben dedim galiba Vodafone Park olsun diye :D
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Vodafone Park ismini dillendirenler oldu ama ilk ben dedim galiba Vodafone Park olsun diye :D

Başkanım Hosgeldiniz Lens işi ne oldu aldık mı

Muhabir:"Beşiktaş ile kanlarınız uyuştu hocam."

Şenol Güneş:"İki tarafında kanları temiz olursa kanlar uyuşur."
Şenol Hoca gollere devam etmiş bugün :bandit:
:bandit: :bandit:

Başkanım Hosgeldiniz Lens işi ne oldu aldık mı
Bakacağız , almağa uğraşıyoruz haftaya netlesir :bandit:

Çevrimiçi Necmi

kalkar neden kalkmasın bu iş takım işi Başkan tek başınamı yapıyor mesela mali disiplin tamamen Çebinin sorumluluğu onun izni olmadan bir kuruş çıkmıyor dışarı.

Çevrimdışı cursedofdragon

Bakacağız , almağa uğraşıyoruz haftaya netlesir :bandit:

:D  :evillol:

Bunlar ayıp şeyler demi başkanım orda Quaresma,Babel,Töre,Aras var :D

neden geriliyorsun arkadaşım? kimseye hakaret etmiyorum asıl hakarete aşağılamaya uğrayan benim kırmızı mısın lacivert mi diye soruldu bana...  :s20: oruçlu oruçlu elim ayağıma dolandı. şu cümleyi okuduğunda insanın yüz ifadesi küfür yemişten beter hale geliyor.

şu forumda beşiktaşlı biri tarafından sadece düşüncesini belirttiği için sinirleniyorsan sanal/reel sosyal mecrada renklilerle sakın ha münakaşaya girme! lacivertler hadi neyse de kırmızıların maskarası olursun.
Evet , @abdusta abinin tepkisi hoş değildi

Lakin senin mesajinda hos değildi , Hocanin emeklerini hice saydin resmen , Hoca hicbir sey yapmadi Biz cok iyiydik yönetim cok iyiydi oyuzden sampiyon olduk dedin ,

Peki Bilic niye sampiyon yapamadi ozaman ?

Ki Oda bitik Fener ve Gs ile yarıştı , Rezil Gs ye şampiyonluğu altin tepside verdi..

Senol Gunes bu Basarinin neresinde diyosun , Hoca bu basarinin her yerinde bu basarinin Bas aktörü !

Bi kadar Basit ve NET !

:D  :evillol:

Bunlar ayıp şeyler demi başkanım orda Quaresma,Babel,Töre,Aras var :D
Quarizma cok iyi bir çocuk iyi bir Beşiktaşlı sirf onun için Çinde kamp yapmağa gidiyoruz :)

Çevrimdışı ardiles

Bu bölümde forumda seninle aynı görüşte olmayanlara hakeret ediyorsun

neden hakaret olsun? medyadan şuradan buradan etkilenip alemini dağıtmış çok sayıda insan var. hiçbirşeyden etkilenmeden durum değerlendirmesi yapabilecek kimse varmı diye soruyorum. hakaret nerede? aynı mesajda çift enterla paragraf açıp kendi düşüncemi alt satıra yazmış olmam yukarıdaki paragrafa halel getirmez.

Çevrimdışı cursedofdragon

Quarizma cok iyi bir çocuk iyi bir Beşiktaşlı sirf onun için Çinde kamp yapmağa gidiyoruz :)

Quaresma adamdır seneye yine bizimle olucak  :bandit:

Çevrimdışı arda

neden hakaret olsun? medyadan şuradan buradan etkilenip alemini dağıtmış çok sayıda insan var. hiçbirşeyden etkilenmeden durum değerlendirmesi yapabilecek kimse varmı diye soruyorum. hakaret nerede? aynı mesajda çift enterla paragraf açıp kendi düşüncemi alt satıra yazmış olmam yukarıdaki paragrafa halel getirmez.

SİYAAAAAAAAHHHHH
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı ardiles

Evet , @abdusta abinin tepkisi hoş değildi

Lakin senin mesajinda hos değildi , Hocanin emeklerini hice saydin resmen , Hoca hicbir sey yapmadi Biz cok iyiydik yönetim cok iyiydi oyuzden sampiyon olduk dedin ,

Peki Bilic niye sampiyon yapamadi ozaman ?

Ki Oda bitik Fener ve Gs ile yarıştı , Rezil Gs ye şampiyonluğu altin tepside verdi..

Senol Gunes bu Basarinin neresinde diyosun , Hoca bu basarinin her yerinde bu basarinin Bas aktörü !

Bi kadar Basit ve NET !

baş aktörü?? işte bu düşünce bizi zayıflatıyor. yönetimi zayıflatıyor.

Etiketler: