Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 383 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8423747 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Ersoy

Hahaha evet kibir değil mükemelliyetçilik bizimki 
Ee başarının sırrı mükemmeliyetçilikte yatıyor.😀😎

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Ee başarının sırrı mükemmeliyetçilikte yatıyor.😀😎

Hatta o yüzden Şenol hocayla kimyamız tuttu ya adam 3'ten sonra bile çıldırıyor daha atın diyor televizyon başında bende öyleydim asla yetinmem 7-8-9-10 kaç atabiliyorsak atmalıyız.Şenol hocaya 10-20 yıllık sözleşme yapsınlar çok değerli biri gerçekten.

Çevrimdışı Ersoy

Hatta o yüzden Şenol hocayla kimyamız tuttu ya adam 3'ten sonra bile çıldırıyor daha atın diyor televizyon başında bende öyleydim asla yetinmem 7-8-9-10 kaç atabiliyorsak atmalıyız.Şenol hocaya 10-20 yıllık sözleşme yapsınlar çok değerli biri gerçekten.
Maçtan sonra da dedi biz şampiyon olmak değil iyi futbol oynayarak şampiyon olmak istiyoruz diye bunu her zaman söylüyor zaten. Hocanın ben de çok uzun süreler kalmasını istiyorum en kötü 5 yıl daha.

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı taner37

Yeni sezon ne zaman başlıyor inşallah.
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı taner37

Arkadaşlar

GS cimbom isimli forum da Şenol güneş Fikret ormana falan acayip küfürler ediliyor. Bir kez daha BJK forumu kutluyorum onlardan farkımız ahlaklı olmamız.. ne kadar sevmesekte kimseye küfür etmiyoruz. Sanırım bu kalite farkı.

Bunların yanına kâr kalmamalı bu küfürler.. Var mı kulübe bildirebileceğimiz yerler hukukçular falan.. Bu kadar basit olmamalı internette birilerine küfür etmek..

Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı mylife1903

Arkadaşlar

GS cimbom isimli forum da Şenol güneş Fikret ormana falan acayip küfürler ediliyor. Bir kez daha BJK forumu kutluyorum onlardan farkımız ahlaklı olmamız.. ne kadar sevmesekte kimseye küfür etmiyoruz. Sanırım bu kalite farkı.

Bunların yanına kâr kalmamalı bu küfürler.. Var mı kulübe bildirebileceğimiz yerler hukukçular falan.. Bu kadar basit olmamalı internette birilerine küfür etmek..
Gunaydin, dusunce ozgurlugu yahu yataga yansimadikca da ceza verilmez.
Fazla takmamak lazim.

Sen hic kucuk kopekleri dusundun mu, o kucuk kopekler hep bir sinirlidir hep bir atarlidir koca koca kopeklere havlarlar, yazik

Birak etsinler yaratici bir kufur bulabilirlerse takdir eder, hatta tesekkur eder, anneler gununde iade ederiZ

Çevrimdışı cursedofdragon

Gunaydin, dusunce ozgurlugu yahu yataga yansimadikca da ceza verilmez.
Fazla takmamak lazim.

Sen hic kucuk kopekleri dusundun mu, o kucuk kopekler hep bir sinirlidir hep bir atarlidir koca koca kopeklere havlarlar, yazik

Birak etsinler yaratici bir kufur bulabilirlerse takdir eder, hatta tesekkur eder, anneler gununde iade ederiZ

sen nerlerdesin abi :D

Şampiyon oluyoruz yine ortalıkta yoksun :D

Çevrimdışı mylife1903

Takipteyim ajanlik yapiyom sikrin aliyom dosyaliyom

Keyfim kacti yahu gene duzgun kutlayamayacaZ sampiyonlugu, herkes abuk sabuk mesaj veriyor

Oguzhan iki sampiyonlukla doyuma ulasmis
Senol gunes ozgur degilim, diyor
Acayip satiraralari var dunden kalan, gomez hikayesine donecek bu sene is, sitreZliyim

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Keyfim kacti yahu gene duzgun kutlayamayacaZ sampiyonlugu, herkes abuk sabuk mesaj veriyor

Acayip satiraralari var dunden kalan, gomez hikayesine donecek bu sene is, sitreZliyim
Benim de dikkatimi çekti. Özellikle Oğuzhan burda hedeflerimi gerçekleştirdim Avrupaya gidiciyim tarzı konuştu. Dur bakalım.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Anıl1903

Günaydın şampiyon takımın taraftarı.

Çevrimdışı arena_t2000

Günaydın şampiyonlar

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı panic13

günaydın arkadaşlar,

AMA İYİ KOYDUK

AMA ÇOK İYİ KOYDUK!!!

VALLAHİ BİLLAHİ İYİ KOYDUK!!!

:D :D :D

Not: Piskolocik üstünlük kadıköy'den çıkmış metrobüsle Başakşehir'e gitmeye çalışıyormuş ama metrobüs çok kalabalıkmış. Dikkat beyler, üzerimize yine oyunlar oynuyolar :D :D

ZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAXD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Şenol Hoca umarım kalır 3-4 sene daha eğer aksi bir durum yaşanacaksa Lucescu Zenit'ten ayrılmış  :money:
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Bişi olmaz abi alıştık artık :) Lucescu haberi güne daha güzel bi uyanmamı sağladı :D
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı onur_U

başkanımızdan taraftarımıza hocamızdan oyuncularımıza kulüpteki tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. bu başarı da emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. yıldız mıldız hikaye hepiniz çoooook büyüksünüz...

BEŞİKTAŞ ARENA  :claps: :claps: :claps:

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Tüm renklilere, medyaya ve bazı yalakalara öyle sokmuşuz ki dünden beri susmak bilmediler :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Mahmut

Şenol hoca temkinli konusuyor her ihtimali dusunerek sozletme uzatma konusunda, ben sıkıntı oldugunu dusunmuyorum. Ama tr de 5 yil falan sozlesmenin mantigi yok teknik direktorlukte,
sampiyon olamadigin zaman genelde agir elestiriler baslar, yonetimler hoca konusunda baskı altına alınır. Boyle 1 2 yillik sozlesmeler iyidir, ayrica Senol hocada gitmesi gerektigini dusundugu zaman birakir sezon sonunda oyle 4 5 yillik sozlesme dinlemez.
Oguzhan da satilacak herhalde bu ffp durumunda, 15 m euro civari gercekci rakam. Sonucta adamin avrupa hedefi var ve 1 yillik sozlesmesi kaldi. Hem oguzhanin hem bizim mutlulugumuz icin bu senaryo uygun gibi. Ha dusuk teklif gelirse ozi kalir yine katkisini verir ama sozlesme uzatir mi, kaca uzatir orasi muamma.
Sampiyoooooon Beşiktaş!!

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Şenol Hoca umarım kalır 3-4 sene daha eğer aksi bir durum yaşanacaksa Lucescu Zenit'ten ayrılmış  :money:
aynen Serhat abi , Şenol hoca giderse kendisi de kaybeder, camiayla bütünleşmiş durumda aradaki sorunlar halledebilir bir şekilde devam eder diye düşünüyorum. Giderse'de bir an önce belli olsun, Luce gelsin yarın başlasın  :D

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Tüm renklilere, medyaya ve bazı yalakalara öyle sokmuşuz ki dünden beri susmak bilmediler :)
özellikle Erman ve Aspor ekibine nasıl geçirdiysek şampiyon olmuşuz kutlamaktan çok hocayı konuşuyorlardı yok gidecek yok para sorun vesaire

Çevrimiçi underworld

herkese çok selam şampiyon takımın şampiyon taraftarları ( özellikle necmi abi'ye   :busted_cop:)

Şükürler olsun ki onca emeğinin ,çilenin sonunda mutlu sona ulaştık.
Bu şampiyonlukta emeği geçen başkandan yönetime ,hocamızdan oyunculara kadar hepsini tebrik ediyorum.

Hedef belli ''Daima Güçlü Beşiktaş'' için seneye daha güçlü bir şekilde juve gibi 6 da 6 yaparak ambargo koyma vakti.

Çevrimdışı panic13

Sen İsmayıl'ı ver, Caner'le Gökhan'ı al, üzerine bir de şampiyon ol!

:D :D

Beşiktaşım yine toto yaktı :D :D
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı atakan eraslan

ya arkadaş karar verin , öteki başlıktamıyız bu başlıkta mı  :D bi oraya bi buraya , çalışıoz bi yandan he

Çevrimdışı tuncaboylu

Rahat ol, bu camia yerini doldurmayı öğrendi.

Şenol hoca gitmez bir yere, Oğuzhan'ı da en az 15'e satarız.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Ahmet Çakar Türkiye nin rezili TV lerde Kendini rezil etme artık git emekli ol iyice bunadın yaşlandın pis bunak ne dediğini de bilmiyorsun
Adam değilsin kimse seni muhatap almıyor Bükemediğin bileği öpeceksin koçum daha fazla ezik duruma düşürme kendini.
[ Son Düzenleme: 29 Mayıs 2017, 10:22:07 PrisonBreak ]

Etiketler: