Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 517 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8432345 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Şu an takım en kritik şey duyumunun doğru çıkması.  :)
Bu sene kalacağı kesin.
Bu takımın önü açık Uefa da Şampiyonlar liginde Süper ligde heryerde önümüz açık
İskelet Kadroyu bozmamamız gerek.
[ Son Düzenleme: 29 Mayıs 2017, 12:49:40 PrisonBreak ]

Çevrimdışı İhsan

Come to Beşiktaş

Çevrimdışı tangaz

sakıncalı forum olduk artık hiç bir şey yapmadan muhalif olabilmek böyle bir şey işte :D

stadların adı değişiyor forumların deel biz böle iyiyiz  :bandit:

necmi abi siyah desene, desene, deseneeee  :halay:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Çağatay

Arkadaşlar , izah ediyorum anlayana , Biliçi övmüyorum yönetimi ve kulübü övüyorum. Şöyle diyeyim , Biliçle BİLE şampiyon olurduk !!!

bunu yemek yapmak gibi düşün elinde helva yapacak malzeme var ama sen inatla musakka yapmaya çalışıyorsun
sonuç ne olabilir ??

şenol hocanın bu elindeki kadro yapısı ile başarılı olması kendi yeteneğidir
geçen seneki kadro ile başarılı olması da keza aynı şey

şu kadroyu hiç bozmadan seneye biliçi koy zaten ilk 11 i kafadan değiştireceği için farkı anlarsın
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Erdem Ayaz

39,99 TL ye satışta
En az 20 tane alıcam bugün birini kendime alıcam
Kalan 19 tane tişört te Akrabalara hediyem olsun  :)
[ Son Düzenleme: 29 Mayıs 2017, 12:18:20 PrisonBreak ]

Çevrimdışı Çağatay

dün aynısını Mehmet Demirkol da söyledi;

bu kadro yapıları ile Rinkerink bey bizde olsa BJK ligi 6., Şenol hoca GS'de olsa muhtemeln GS şampiyon bitirirdi ligi diye.

Geçen seneki kadronun alternatifi yoktu ama bu senekinden daha iyiydi. Bu sene ise çok alternatifli olmasına rağmen tam kalıba girmiyordu: talisca 10 numara mı forvet arkası mı? Tolgay orta saha mı? 8 numara mı? Q7 kısır döngüsü vs... Cenk&Abu bu işi kotaracak mı?

Bu sene şampiyonluk'un büyük kısmı tamamen hocaya aittir. Hem büyük oyuncuşarı iyi idare etti, hem de takımın yeni sistemini çok az hasarla entegre etti takıma. Herkes başaramaz. Çok büyük iş. 2 yıl bambaşka 2 oyun formatı ile şampiyon olmak çok zor bir iş.

zaten sezon başında hatta ilk yarının neredeyse tamamında doğru düzgün bir oyun formatımız olmadı
ki hocayı en cok eleştirdiğimiz nokta oydu ve buna rağmen hep tepedeydik sadece geçen senenin alışkanlıklarını arıyorduk
hoca ise bambaşka bir şeyin peşindeydi. Yeni bir sistem
başka birisi olsa o dönemde bu kadarını yapamazdı ve yarıştan kopabilirdik
sonra düzelirdi belki ama iş işten geçmiş olurdu nitekim örnekleri geçmişte mevcuttur.
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı atakan eraslan

bunu yemek yapmak gibi düşün elinde helva yapacak malzeme var ama sen inatla musakka yapmaya çalışıyorsun
sonuç ne olabilir ??

şenol hocanın bu elindeki kadro yapısı ile başarılı olması kendi yeteneğidir
geçen seneki kadro ile başarılı olması da keza aynı şey

şu kadroyu hiç bozmadan seneye biliçi koy zaten ilk 11 i kafadan değiştireceği için farkı anlarsın

Şenol hocanın bu elindeki kadroda ne var kötü bir kadro mu? mis gibi kadrosu var , abartıp abartıp duruyor herkes. Türkiye ligini süpürecek bir kadro bu , ve de elini kolunu sallayarak oldu şampiyon zaten. Abdullah avcıyı o zaman ilah edin , adamın elindeki kadroyla neler yaptı bu sene? içerde dışarda gs yen , içerde fb ile bizi yen herkesi yen ? ee atomu şenol hoca mı parçaladı Abdullah avcı mı ? Beşiktaş büyük takımdır , hep öyleydi , Şenol hocayla büyümedik biz! Ben görürdüm Şenol hocanın büyüklüğünü eğer Beşiktaş taraftarı o doksanıncı dakika kendi kalene dokuz kişilik takımdan gol yiyince ıslıklasa küfürlerle gönderse staddan , görürdüm büyüklüğünü hocanın Benfica maçında 3-0 ilk yarıyı soyunma odasına giderken taraftar takımı alkışlamasa gerçi çağırıp gönlünü almasa ! şunu anlatamıyorsam kimseye ne diyeyim? Bilice taktınız o kadar cümlemin arasında. Biliç aşşa biliç yukarı.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Hayko Cepkin yeni marş yazmış  :D

Hayko yaa :super:

Avrupa diye bi grupda mars yapmis oda guzel :ok:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

39,99 TL ye satışta
En az 20 tane alıcam bugün birini kendime alıcam
Kalan 19 tane tişört te Akrabalara hediyem olsun  :)
Orta saha kurgusunu da aciklayayim ben

Atiba.   Necip

Talisca
:D

Edit : Savunma yapmiyor kosmuyor diye Taliscayi oynatmayabilir , Bilic bu..
[ Son Düzenleme: 29 Mayıs 2017, 12:29:43 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Tüm kanallar Şenol hoca kalacak mı gidecek mi onun tasasına düşmüşler yahu size ne siz işinize baksanıza bi pragmatist lik seziyorum bu yorumcularda
Sanki koskoca lig de başka bişey kalmadı hala bunu konuşuyorlar size mi dert oldu ? Nekadar Trajikomik bi durum bunu Bukadar memleket meselesi haline getirmenin anlamı yok.
[ Son Düzenleme: 29 Mayıs 2017, 12:27:33 PrisonBreak ]

Hocanin takim ve oyuncular üzerindeki etkisi cok bariz zaten

Butun oyuncuların (Oynayan - Oynamayan) Hocayi ne kadar sevdiklerini ne kadar saygi duyduklarini dun Gece bir kez daha gördük , Bir Hocadan cok bir Baba gibi , Abi gibi , Öğretmen gibi bütün oyuncularla ilişkisi budur Hocayı farkli kilan...

Bu Aile ortaminda Hocanin payi cok büyük

Ayriyeten Tolgay - Ozzie - Talisca orta sahasiyla maca cikmak ve bu 3 ofansif orta sahaya press ve savunma yaptırmak her Babayiğidin harci degil , neresinden bakarsan bak Hoca basarisidir bu :busted_cop:

Çevrimdışı Ensar

Şenol hocanın bu elindeki kadroda ne var kötü bir kadro mu? mis gibi kadrosu var , abartıp abartıp duruyor herkes. Türkiye ligini süpürecek bir kadro bu , ve de elini kolunu sallayarak oldu şampiyon zaten. Abdullah avcıyı o zaman ilah edin , adamın elindeki kadroyla neler yaptı bu sene? içerde dışarda gs yen , içerde fb ile bizi yen herkesi yen ? ee atomu şenol hoca mı parçaladı Abdullah avcı mı ? Beşiktaş büyük takımdır , hep öyleydi , Şenol hocayla büyümedik biz! Ben görürdüm Şenol hocanın büyüklüğünü eğer Beşiktaş taraftarı o doksanıncı dakika kendi kalene dokuz kişilik takımdan gol yiyince ıslıklasa küfürlerle gönderse staddan , görürdüm büyüklüğünü hocanın Benfica maçında 3-0 ilk yarıyı soyunma odasına giderken taraftar takımı alkışlamasa gerçi çağırıp gönlünü almasa ! şunu anlatamıyorsam kimseye ne diyeyim? Bilice taktınız o kadar cümlemin arasında. Biliç aşşa biliç yukarı.
kadro iyi hoş güzel tabi , hepsi kaliteli oyuncular ama hepsi garip adamlar , abubakar değişik , quaresma yıldız sorunlu , talisca daha toy mevkisi bile tam değil , tolgay oynamak istiyor , cenk oynamak istiyor , babel devre arasında geldi , stoperde tosic bombacı

bu adamları bir düzen içinde oynatıp şampiyon yapabilmek , işte olay bu
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Ya arkadaş birisi bana gomezle şenol hocanın şu anda yaptığı şeyin arasındaki farkı açıklayabilir mi?

Gomez de şampiyonluğa giderken şimdi zamanı değil şu değil bu değil diye diye kontrat konusunu ileri attı hep , şenol hoca da dün çıkmış e işte bırakabilirim de kalabilirim de , giderbilirim de. Gomezi gömenler hocaya laf etmiyorsa bilice de kızmayın bir zahmet. ben hoca kötü hoca demiyorum , gomez de kötü golcü değil. giden gider kalan sağlar bizimdir diyorum , yine şampyion oluruz , gomez gitti olduk , hoca giderse yine oluruz saçma sapan birini getirmezsek. bu kadar basit benim için konu.

Çevrimdışı ahmet türken

Senol gunese ver gs kadrosunu kafaya oynatmazsa ben de daha futbol izlemem
tudorada ver bizim kadroyu 5.olmazsak bende izlemem :)

Butun oyuncuların (Oynayan - Oynamayan) Hocayi ne kadar sevdiklerini ne kadar saygi duyduklarini dun Gece bir kez daha gördük , Bir Hocadan cok bir Baba gibi , Abi gibi , Öğretmen gibi bütün oyuncularla ilişkisi budur Hocayı farkli kilan...

Ayriyeten Tolgay - Ozzie - Talisca orta sahasiyla maca cikmak ve bu 3 ofansif orta sahaya press ve savunma yaptırmak her Babayiğidin harci degil , neresinden bakarsan bak Hoca basarisidir bu :busted_cop:

Baba gibiliği bir de Olcay Şahan'dan dinleyelim(ki dili döndüğünce söyledi zaten) , Kerimden ya da veya Arastan, Ginler den. Herşeyi hocaya maletmeyelim bence. Taliscanın pres falan yaptığı yok , gözümüz görüyor her maç. Zaten pres yapsın diye oynatmıyor onu, her maç 10 kişi oynamayı göze alıyor tutar çakar bir tane diye. Biraz orta üstü takıma karşı atiba yetmiyor, adam öldü bitti kaç haftadır kendine gelemedi hala , hoca bindi sırtına vurdu kırbacı.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Kalacak diyoruz kalacak

Beşiktaş ta sıcak Gelişme

Beşiktaş'ta sezonun şampiyonlukla tamamlanmasının ardından takımda kalıp kalmayacağı merak edilen Şenol Güneş için yönetim ilk hamlesini bugün yapıyor...

Başkan Fikret Orman bugün öğleden sonra Teknik Direktör Şenol Güneş ile bir araya gelerek tecrübeli hocaya uzun soluklu yeni bir sözleşme teklif edecek. Güneş'in sözleşmesinin 1 yıl daha uzatılacağı konuşulurken Başkan'dan sürpriz bir hamle geldi... Tecrübeli hoca ile görevde kaldığı süre boyunca çalışmak isteyen Orman, Güneş'e sözleşmesini 3 yıla çıkarmak için teklifte bulunacak

Hürriyet

Çevrimdışı mylife1903

Kosturan pires yaptiran savunma yaptiran hoca basarisi degil yahu odun terapisi, devre arasinda soyunma odasinda veriyor yas odunu veriyor odunu

Çevrimdışı Karabay

3 haftalık Sex yasağından sonra Tosiç RVP ile orucunu bozmuş  :evillol:
  :lol: :lol: abi oruçluysan falan boşa eziyet çekme. Kendine bir çay söyle bizim yerimizede iç  :biggrinking:

Baba gibiliği bir de Olcay Şahan'dan dinleyelim(ki dili döndüğünce söyledi zaten) , Kerimden ya da veya Arastan, Ginler den. Herşeyi hocaya maletmeyelim bence. Taliscanın pres falan yaptığı yok , gözümüz görüyor her maç. Zaten pres yapsın diye oynatmıyor onu, her maç 10 kişi oynamayı göze alıyor tutar çakar bir tane diye. Biraz orta üstü takıma karşı atiba yetmiyor, adam öldü bitti kaç haftadır kendine gelemedi hala , hoca bindi sırtına vurdu kırbacı.
Ben artik Hocanin hak edene formayi vedigine inaniyorum

Takimdan kesilemez onsuz ne yapariz denilen Aribayi tak diye kesti takımdan , tabi ki bazi hatalari vardır bende hep inler varken neden Necip diye sordum ama vardir bir bildiği diyorum..

Çevrimdışı eaglekartal

bu ligde bir iki tane isim hariç yabancı hocanın şampiyon olma şansı yok.en son hangi yabancı antrenör şampiyon oldu hatırlamaz insanlar bile.istersen capelloyu morinhoyu getir buranın bu ülke oyuncularının atmosferinin havası farklı.şenol hoca kalmalı.gidersede bir kaç sene sonra için ilk isim abdullah avcıdır.yabancı alıp hayatta riske girmem.3-4 yıl şenol hoca kalsın.süpürelim ortalığı sonrada abdullah avcı gelsin kaldığımız yerden devam edelim.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Kosturan pires yaptiran savunma yaptiran hoca basarisi degil yahu odun terapisi, devre arasinda soyunma odasinda veriyor yas odunu veriyor odunu
töreye fazla vermiş herhalde

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Gökhan Gönül: "İlk senemde şampiyonluk yaşamak onur veriyor, her şeyden önce huzurluyum"
Doğru yolu bulmasına bizde en az onun kadar sevindik Lens de onun yolundan gelir umarım.

Çevrimdışı Karabay

Çevrimiçi Necmi

stadların adı değişiyor forumların deel biz böle iyiyiz  :bandit:

necmi abi siyah desene, desene, deseneeee  :halay:
Siyahhhhhhhh

Çevrimdışı mylife1903

Doğru yolu bulmasına bizde en az onun kadar sevindik Lens de onun yolundan gelir umarım.
Lense soylemek istedigim tek bir cumle var

-sen gelme ulan ayi

Etiketler: