Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 368 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8423304 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Kuntz

Fransızlar sahaya inmiş medeniyet dersi veriyor. Bravo.

Çevrimdışı tangaz

yalnız bir türk fransızın tekine sağlam sağ yumruklar saydırdı
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

Arkadaslar firansizlar ispiyoncu cikti, gidip polise agliyir

Avrupalilar turk falan demesin turkiye cumhuriyeti vatandasi orda deplasman tribununde sakin sakin oturuyor. Bize giren cikan yok. Avrupa birligi tek ulke degil mi?
Baska takim taraftari olan bazi avrupa birligi vatandaslari liyona karsi besiktasi desteklemeye karar vermis.
Bizimle bi ilgisi yok.

Almanyadan gelen liyon karsitlari
Ingiltereden gelen liyon karsitlari
Olabilir

Komple verecen stadi, cengiz han bile teslim olan kalelerin vatandaslarina dokunmuyordu

Çevrimdışı Berat

Olaysız, sakin, normal geçen bir Beşiktaş maçı izlemek istiyorum çok şey istemiyorum. Atılan kafalardan, rakip oyuncuların bizim maçlarda voleybol oyuncusuna dönüşmelerinden, sahamızdaki ilk faulde sarı kart görmekten ve çeşitli diğer sebeplerden bıktım usandım.

Çevrimdışı panic13

Beyler olaylar tam benim onumde oldu. Inonuye gore kapali tarafininin deniz tarafi kosesinde lyonlu holiganlar bizim turklere saldirdi. Ve bir anda 50 kisi nasil buldularsa demir sopalarla saldirdilar. Maskelwri falan vardi. Bizimkiler sonra mudahil oldu. Aslinda maksimom 100 kisilok kavga ama turkler ve fransizlar kacti bir anda her sey 60 saniyede oldu bitti. Polis 50 lyonluyu i zaptedemedi geri kalaninda. Turklerin gunahi var mi? Evet hersey sakinledikten sonra bizimkiler ufak bir saldiri yapti. Ama lyonlular asla sakinlesmedi.
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı mylife1903

Beyler olaylar tam benim onumde oldu. Inonuye gore kapali tarafininin deniz tarafi kosesinde lyonlu holiganlar bizim turklere saldirdi. Ve bir anda 50 kisi nasil buldularsa demir sopalarla saldirdilar. Maskelwri falan vardi. Bizimkiler sonra mudahil oldu. Aslinda maksimom 100 kisilok kavga ama turkler ve fransizlar kacti bir anda her sey 60 saniyede oldu bitti. Polis 50 lyonluyu i zaptedemedi geri kalaninda. Turklerin gunahi var mi? Evet hersey sakinledikten sonra bizimkiler ufak bir saldiri yapti. Ama lyonlular asla sakinlesmedi.
Aman abijim siz bulasmayin turk pasaportuyla bu olaylara o diger liyon karsitlarinda alman pasaportu vardir firansiz dokunamaz, hincini sizden cikartirlar

Çevrimdışı El Nino

Son dakika: Karşılaşma 22.30'da başlayacak

Çevrimdışı panic13

Aman abijim siz bulasmayin turk pasaportuyla bu olaylara o diger liyon karsitlarinda alman pasaportu vardir firansiz dokunamaz, hincini sizden cikartirlar

Zaten biz vip locadayiz 😁😁

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimiçi murat

Zaten biz vip locadayiz 😁😁
kimbilir nasıl bir hikaye ile tavladın o locayı uyar.   :lol::D

Çevrimdışı 38life

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı benyv-

2. devredeki oyuna göre 2-1 yenilmemiz normal skor gerçekçi olursak, saçma gollerden gelmiş olsa da daha evvel de gol yiyebilirdik, o zaman işimiz daha çok zorlaşırdı. Bize çok ters bir takım, ona rağmen iyi skor aldık. Fabri'ye laf etmiyorum, çünkü tolga'nın yiyeceği 3 golü önledi en azından , sıkıntı yok geçeriz bunları vodafone arenada :D

Çevrimdışı abdusta

Keşke böyle bitmeseydi
1-1 ile 2-1 arasındaki fark sadece para kaybı

rövanşda her halukarda gol atıp yeneceksin
Gollerimiz duran toplardan gelir
2.yarı yorulduk çünkü top onlardaydı
Haydi Karizma iyileş ve bunların içinden geç

saygılar

Çevrimiçi mellfred

Her şeyden önce fabrinin canı sağolsun
Söylenilmiş gene ben de söyleyeyim. golleri daha öncede yiyebilirsin ama bariz hatalardan gelince sıkıldık tabi
marcelo  abuo olsaydı turu geçerdik derdim ama Lyon deplasmanda da etkili olabilecek takım ayağa ve teknikler. panik oynadık evvela. Oğuzhan talisca dahil defansımızda tosic ve mitrovic dahil. Adriano ve atiba iyi oyun çıkardılar 

Çevrimdışı caner.eryigit

Kulübede bir tane hamle oyuncumuz yoktu hücumsal anlamda ah ulan ah.valla çok yazık oldu elimizle verdik maçı

Çevrimiçi mellfred

Ayağa oynayamadık Oğuzhan ve talisca uyumsuz. Ritmi ayarlayamadılar

Çevrimiçi levitate

Skora değilde yenilen gollere üzülüyorum o kadar emek boşa gitti
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Yarı finaldeyiz...
Katılıyorum. Evimizde turu geçeceğimizi inanıyorum.  Bir de tatsız anlarda piyasaya çıkan leş kargalarını da farkındayız.  Fabri önemli müdahalelerde bulundu ama hakkını bu maçta kullandı. Kucaklamak lazım.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi mellfred

Evimizdeki maçta marcelo ve abuo'nun ekşiliğini taraftar kapatırsa turu geçeriz

Çevrimiçi tolga1903

Şimdi Aboubakar'a daha fazla kızıyorum. Adamlar pres yiyince saçmalıyor ve bunu en iyi değerlendirecek adam saçma sapan hareketi yüzünden yok. Ayrıca ne kadar kızsak da Quaresma bugün çok arandı takım tarafından. Fabri içinde diyecek bişey yok canı sağolsun ama hatalıydı.. Eğer elenirsek 3 yıl üst üste avrupa kupalarına kalecilerimiz sayesinde elenicez acayip bi şanssızlık bu. Son bişey de Marcelonun rövanşta olmayışı. Yenilen goller kadar da bu adamın cezalı olmasına üzüldüm. Sağlık olsun.

Çevrimdışı celiker1

Oğuzhan yerine Talisca çıkmalıydı. Neyse maçtan sonra konuşmak kolay. Seviyoruz seni Fabri. Hatandan önce %100 golü kurtarmanı ununtmam. Dolmabahçe'de maç 2-1 uzutmala gider ve penaltılarla geçeriz bu turu :super: :super:
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı ardiles

şenol hocanın kondisyon kumarı oynamasına anlam veremedim. lyon -25 yaş ortalamasıyla oynuyor maçı soğutan biz olmalıydık aksine önde bastık boş yere enerji harcadık. yorulan futbolcunun dikkati dağılır ve dikkat eksikliği lyon karşısında en büyük dezavantaj. ilk yarıda harcadığımız efor yüzünden ikinci yarı problem yaşayacağımız belli olmuştu.

neyseki ağır yenilgi almadık öyle böyle lyonuda yorduk. hafta sonu yine maç yapacaklar hiç dinlenmeden istanbulda rövanşa çıkacaklar şenol hocanın hatasının tek getirisi bu oldu.

Çevrimdışı Ömer Kaan

Tur ortada. Marcelo olsa kesin bizde derdim ancak çok fena kontra yiyeceğiz ve bu savunmaya güvenemiyorum. Rövanşta taraftara çok iş düşecek bakalım Liverpool rövanşı mı yaşayacağız yoksa Club Brugge mü. Skor tahminim ve isteğim 3-1.

Çevrimdışı panic13

kimbilir nasıl bir hikaye ile tavladın o locayı uyar.   :lol::D

Yok be @MURAT abi, vodafone cekilisinden kazandim :)

Çevrimdışı 38life

Boş beleş takımlardan 39 gol yiyen Lyon'a karşı Vodafone Arenada saldırmalıyız. "1-0 bize yetiyor" düşüncesi yanlış olur. Rakip kaliteli güçlü bir rakip olabilir ama defansları öyle değil ve biz içerdeyiz. Bunu unutmamak lazım. Bugün deplasmanda adamlara ilk yarı neler yaşattık hepimiz gördük. 1 gol 3 altıpasta tehlike yakaladık. + Talisca'nın kaçan kafası. İçerde neden bunların 2 katını yakalayamayalım? Hem böylece sürekli atak yaparak oyunu elimize almış olacağız. Evet hızlı oyuncularıyla kontradan gol bulabilirler ama. Biz neden 4 gol atamayalım Lyon'a? 2 kontradan yiyelim 4 atalım. 1 yersek 3 atalım.

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Etiketler: