Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 503 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8429402 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı ozankarakoc

Hoca Atiba-Oğuzhan ikilisini bozmayarak golümü atarım keyfime bakarım mesajı vermiş.

Tosic'e sol bekte görev vererek de '90 dakika bütün tırnaklarınızı size yedireceğim' mesajı vermiş bence :) Haydi hayırlısı.
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Kuntz

Tosic'e sol bekte görev vererek de '90 dakika bütün tırnaklarınızı size yedireceğim' mesajı vermiş bence :) Haydi hayırlısı.

Talisca'yı kanada atsaydı. Oğuzhan'ı 10 numaraya kaydırsaydı ikisi de kaybolacaktı. Bunu çok gördük. Sistemi bozmadan çıkarabileceği en iyi kadroyu çıkarmış bence hoca. Tosic stoper çıksa da tırnaklarımız rahat etmeyecekti  :evillol:

Çevrimdışı mylife1903

3 paket sigaram var, kibrit tasarrufu yaptiracak hoca bana, mukemmel bir hocamiz var, benim kibrite verdigim parayi dusunuyor ayrica cevreci kibrit odundan imal ediliyor sonucta.

Çevrimdışı caner.eryigit

Adam biber gazından yerde fenalaşmış can çekişiyor kodumun Fransızları oraya doğru saldırdı çok şükür bizimkiler geri püskürttü.maçın havasına girememiştim bu görüntüyle herşey tamam

Çevrimdışı mylife1903

Talisca'yı kanada atsaydı. Oğuzhan'ı 10 numaraya kaydırsaydı ikisi de kaybolacaktı. Bunu çok gördük. Sistemi bozmadan çıkarabileceği en iyi kadroyu çıkarmış bence hoca. Tosic stoper çıksa da tırnaklarımız rahat etmeyecekti  :evillol:
Tuvalet totemine basladim simdi.

Tuvalete oturunca aklima geldi omeri ileri atsaydik, cenk benfika maci gibi sola gecseydi bi 45 dakika omer hirpalasaydi bu stoperleri
Herseye ragmen hocaya guvenim tam, tek istedigim ilk 25 dakika yemeyelim, duzgun bi hakem yonetimi olsun, butun futbolcularimiz elinden gelenin en iyisi yapsin ve besiktasin maksimumunu gorelim.

Çevrimiçi 38life

Fekir ikinci yarı sakatlanacak.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Ensar

kaldı 1 saat

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Fatih_

Karabuk macinda Marcelo, Mitrovic SOS vermisti hoca nasil boyle bir riske girdi anlayamadim.

Çevrimdışı nusretaslanturk

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Iyi kafa yapiyor mu bu biber gazi?
Oooo sen bide Portakal gazini gorseydin abi :tabe:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Lyonlu futbolcuları şoke eden an

Beşiktaş'ın Lyon ile oynayacağı UEFA Avrupa Ligi maçı öncesinde Fransız ekibinin stadında 20 bin siyah beyazlı taraftarın olacağı belirtilmişti. 22.05'te başlayacak maç öncesinde stadyumda yerlerini alan Beşiktaşlılar, Lyonlu futbolculara büyük bir şok yaşattı. Zemini kontrol etmek ve atmosferi yoklamak için sahaya çıkan Fransız ekibinin futbolcuları Beşiktaşlı taraftarların ıslıklarıyla karşılaştı :biggrinking: :biggrinking:

Beşiktaş'ın Lyon ile oynayacağı UEFA Avrupa Ligi maçı öncesinde Fransız ekibinin stadında 20 bin siyah beyazlı taraftarın olacağı belirtilmişti. 22.05'te başlayacak maç öncesinde stadyumda yerlerini alan Beşiktaşlılar, Lyonlu futbolculara büyük bir şok yaşattı. Zemini kontrol etmek ve atmosferi yoklamak için sahaya çıkan Fransız ekibinin futbolcuları Beşiktaşlı taraftarların ıslıklarıyla karşılaştı.

Kendi stadında deplasman havasını yaşayan futbolcular şaşkınlıklarını gizleyemezken Beşiktaşlı taraftarlar uzun süre takımları lehine tezahüratlarda bulundu.

Mücadeleyi yerinden takip eden TRT muhabiri Fırat Günayer de attığı tweetle Lyonlu futbolcuların ıslıklandığını ve stadyumun neredeyse 4'te 3'ünün Türk olacağını ifade etti

Çevrimiçi Necmi

@panic13  den stad fotoları
@Necmi abi mac başlığına gel

@mylife1903 abi Cenki sola atıp onde Omerle mi başlasaydık acaba diyor :evillol:

Çevrimdışı İhsan

kadrolar geldi Tosic sol bek

Maçı 2 - 1 alırız

Goller Kafa ile Tosiç ve Marcello veya Babel  :bandit:
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı ozankarakoc

Beck'ten biraz korksam da benim sistemi bozmadan çıkaracağım kadro şöyle olurdu:

Fabri

Beck       Mitro         Marcelo       Adriano

Atiba      Ouşan

Gönül             Talisca              Babel

Cenk

Böylece yeri değişen tek oyuncu Gökhan Gönül olurdu, ki sağ açık çok da yadırgayacağı bir pozisyon değil.
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

@panic13  den stad fotoları
Ahahahhahaaa Kale arkalari komple Beşiktaşlı :biggrinking:

Beck'ten biraz korksam da benim sistemi bozmadan çıkaracağım kadro şöyle olurdu:

Fabri

Beck       Mitro         Marcelo       Adriano

Atiba      Ouşan

Gönül             Talisca              Babel

Cenk

Böylece yeri değişen tek oyuncu Gökhan Gönül olurdu, ki sağ açık çok da yadırgayacağı bir pozisyon değil.
Katiliyorum

Babelde sol da daha verimli sanki :alala:

Çevrimdışı BeJeKe

Fabri

Gökhan G. Marcelo Mitroviç Tosic

Atiba H. Oğuzhan

Babel Talisca Adriano

Cenk

11'imiz
KARA KARTAL HEP YÜKSEK UÇAR, RAKİPLERE KORKU SALAR
Aşık Oldum ♥

Çevrimiçi 38life

Mitrovic bitirme tezini sunacak. Test test dedik. İşte final testi...

Çevrimiçi Necmi

Ahahahhahaaa Kale arkalari komple Beşiktaşlı :biggrinking:
maraton komple Beşiktaşlı  kale arkasında fransız bayrakları var

Çevrimdışı mylife1903

Firansiz kalmak deyimine baska bir uygulamali aciklama getirilebilemezdi herhalde

Adamlar firansada kendi sahalarina firansiz kaldilar

Çevrimiçi Necmi

Maçı 2 - 1 alırız

Goller Kafa ile Tosiç ve Marcello veya Babel  :bandit:

3-1 yapsak şunu burda fazla stres yapmayalım

Çevrimiçi Necmi

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=08

@panic13   burda

Çevrimiçi 38life

Adamlar bilerek güvenlik önlemi almıyorlar. Ki olay çıksın. Sonra "Türkler bik bik bik..." konuşacaklar.

Çevrimiçi 38life

Sahadaki taraftarların tamamı fransız. Kendi evlerinde kendi kendilerine olay çıkarıyorlar.

Etiketler: