Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 39 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8527756 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı İsmail Özyurt

ben maç gününü ve içinde bulundugumuz günü saymıyorum :D
Haklısın. Zaten salı sarkar, çarşamba da bizim üst sokakta pazar kuruluyor, perşembe zaten maç günü inşallah. Güzel hesaplama yöntemi... :lol:
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

851176500477001730[/tweet]][/url]

Çevrimdışı Constantino

Günaydınlar
Şuan elbette Lyon maçına odaklandık ama lig de Ben şimdi den 3 hafta sonraki fener maçını düşünmeye başladım mutlaka 5 şubatın intikamını almalıyız ondan önce önemli Başakşehir maçı var bu maçtan 3 puanla ayrılacağımıza inanıyorum
Yavaş yavaş
Ümid ediyorum ki Caner Ersan ve Ba Başakşehir ve fener maçına kadar oynayacak duruma gelirler.
Artık Demba Ba Caner ve Ersan oynatılmalı Caner lyon a götürülecekmi onu merak ediyorum

Çevrimdışı benyv-

Günaydınlar
Şuan elbette Lyon maçına odaklandık ama lig de Ben şimdi den 3 hafta sonraki fener maçını düşünmeye başladım mutlaka 5 şubatın intikamını almalıyız ondan önce önemli Başakşehir maçı var bu maçtan 3 puanla ayrılacağımıza inanıyorum
Yavaş yavaş
Ümid ediyorum ki Caner Ersan ve Ba Başakşehir ve fener maçına kadar oynayacak duruma gelirler.
Artık Demba Ba Caner ve Ersan oynatılmalı Caner lyon a götürülecekmi onu merak ediyorum

Daha hiçbir ciddi maçta form durumlarını görmedik, direk sezonun en önemli maçlarında oynatmaz hoca böyle. Önce şampiyonluğu garantilemek istiyor doğal olarak, kadroyla çok oynayacağını düşünmüyorum. Keşke birkaç hafta önce hazır duruma gelselerdi, o zaman takıma monte edilebilirlerdi. Ama Seneye Mitroviç-Ersan veya Marcelo-Ersan ikilisi iyi iş yapabilir. Caner seneye sağlıklı dönsün de bu sene zaten büyük ölçüde garantiledik şampiyonluğu.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Severek takip ettigim bir kardesimin Lyon ile ilgili analizleri :)

Lyon oyunu hızlı oynayan bir takım ancak orta sahada bazen anlamsız top kayıpları yapıyorlar. İşte tam da bu. Biz onları tam da burdan vurmaliyiz. İkinci bölgede ölümcül bir baskı yapıp kazanılan topları Babele bırak ve sonra olabildiği kadar hızlı şekilde kaleye git....
Hücum planı bu olmalı bence..

Lyonlular duran topları altı pas çizgisinin üzerine ön direk hizasında Rafael'in üzerine kesiyorlar. O da kafayla arkaya asirtiyor. Bu organizasyon Türk takımlarını felç etmek için büyük bir koz. Nolur buna dikkat edelim.
Onun dışında Jallet'in kenarlardan yaptığı Caner Erkin ortalarindan da çok ekmek yiyor Lyon. Ve uzaktan şutlar. Trabzonun dün gece attığı goller Lyonu cesaretlendirir ve uzaktan  şutlar denerler
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Daha hiçbir ciddi maçta form durumlarını görmedik, direk sezonun en önemli maçlarında oynatmaz hoca böyle. Önce şampiyonluğu garantilemek istiyor doğal olarak, kadroyla çok oynayacağını düşünmüyorum. Keşke birkaç hafta önce hazır duruma gelselerdi, o zaman takıma monte edilebilirlerdi. Ama Seneye Mitroviç-Ersan veya Marcelo-Ersan ikilisi iyi iş yapabilir. Caner seneye sağlıklı dönsün de bu sene zaten büyük ölçüde garantiledik şampiyonluğu.
Ersan ve Tosicle olmaz bu iş stoper kalitemiz artmalı, sol stopere rakitsky ya da scott brooks kalitesinde adamlar alınmalı.

Çevrimdışı Constantino

Lyon da 2-1 bile yenilsek turu geçme şansımız yüksek olur
Orda mutlaka gol veya goller bulmalıyız
Vodafone Arenada o Muhteşem atmosfer karşısında Fişi çekeceğimizi bildikleri için Kendi sahalarında ki maçta çok gol atıp turu Fransa da garantilemek isteyeceklerdir İstanbula rahat kafayla gelmek isteyeceklerdir

En çok atmosfer den korkuyorlar o atmosfer karşısında bi başarı elde edemeyecekler bunun farkındalar oyüzden 4-5 atmak isteyecekler dikkatli olup gol veya goller  bulmalıyız orda gol atmak çok önemli Lyon muhteşem hücum yapan takım Defans ları genç oyunculardan kurulu olduğu için defans ları çok amatör Beklerini sürekli öne çıkardıkları için savunmada çok boşluk veriyorlar bu şansı değerlendirmek lazım
Lyon defansı tam Aboubakar lıktı

Çevrimdışı tuncaboylu

Ersan ve Tosicle olmaz bu iş stoper kalitemiz artmalı, sol stopere rakitsky ya da scott brooks kalitesinde adamlar alınmalı.
Scott Brooks kim? :alala:

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

Ameriganyali o galiba

Sen neden az yaziyon? Savunacak birilerini mi bulamiyon?

Çevrimiçi underworld

ABD li stoper

Çevrimdışı mylife1903

Adana macinda 2-0 3-0 yaparsak dembayi goruruz bence son 15-20 dakika

Çevrimdışı benyv-

Tosic ile olmayacağı zaten belli de, formda bir Ersan bana göre Tosic'ten çok daha iyidir, maddi açıdan başka stoper takviyesi yapmayı düşünmüyorsa yönetim, kullanılabilir.  Eğer Avrupa'da daha büyük başarı hedefliyorsak çok daha kaliteli defans hattı lazım. Barça'daki Mathieu da alınabilir yaşı 32 yanlış hatırlamıyorsam, Adriano hesabı Barcelona göndermeye niyetli olacaktır pek kullanmadığından.

Çevrimdışı tuncaboylu

Ameriganyali o galiba

Sen neden az yaziyon? Savunacak birilerini mi bulamiyon?
Şirkette siteyi blokladılar. Adresin başına https koyarak yükleyebiliyorum ve yazıları okuyabilitorum, ama login olamıyorum onda da.

Mesajları ancak telefondan yapabiliyorum, o da zor oluyor biraz.

Ama yazdıklarınızı okuyorum, merak etmeyin.

Çevrimdışı sametbagan

Herkese günaydın arkadaşlar

Atalarımızın söylediği bir söz vardır ''At , Avrat ,Silah'' diye.

O söz artık ''At , Avrat , ATİBA '' diye değişmesi için gerekli yerlere başvurmak lazım :D

Çevrimdışı tuncaboylu

Tosic ile olmayacağı zaten belli de, formda bir Ersan bana göre Tosic'ten çok daha iyidir, maddi açıdan başka stoper takviyesi yapmayı düşünmüyorsa yönetim, kullanılabilir.  Eğer Avrupa'da daha büyük başarı hedefliyorsak çok daha kaliteli defans hattı lazım. Barça'daki Mathieu da alınabilir yaşı 32 yanlış hatırlamıyorsam, Adriano hesabı Barcelona göndermeye niyetli olacaktır pek kullanmadığından.
İspanya'daki Barcelona-City maçının özetini izle, Tosic'e şükredersin. 3-0 öndeyken 3 dakika içinde 2 sarı kart görüp oyundan atıldı.

Oyuna da sonradan girmişti üstelik.
[ Son Düzenleme: 10 Nisan 2017, 10:20:11 tuncaboylu ]

Çevrimdışı tuncaboylu

ABD li stoper
John Brooks mu?

Scott Brooks basketbol koçu.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

abi Hertha berlinde oynuyor, ben epey beğeniyorum bu adamı bonservisi yüksek olur ama oradan alabilmek kolay değil http://www.transfermarkt.com.tr/john-anthony-brooks/profil/spieler/124732

Çevrimdışı benyv-

İspanya'daki Barcelona-City maçının özetini izle, Tosic'e şükredersin. 3-0 öndeyken 3 dakika içinde 2 sarı kart görüp oyundan atıldı.

Ben oyuncu kalitesinden ve düşük maliyetli olacağından bahsediyorum, evet büyük bir hata yapmış olabilir ama o zaman Aboubakar'ı da kadro dışı etmemiz gerekir, arka arkaya 2 kez yaptı hem de sezonun en önemli maçlarında.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

John Brooks mu?

Scott Brooks basketbol koçu.

ahaha abi isimleri karıştırmışım  :evillol:

Çevrimdışı tuncaboylu

Ben oyuncu kalitesinden ve düşük maliyetli olacağından bahsediyorum, evet büyük bir hata yapmış olabilir ama o zaman Aboubakar'ı da kadro dışı etmemiz gerekir, arka arkaya 2 kez yaptı hem de sezonun en önemli maçlarında.
Aboubakar 25 yaşında, bu 5 ay sonra 34 olacak.

Sakatlanan stoperin yerine girdiği maçta 3-0 öndeyken art arda 2 sarı kart görüp oyundan atılan adam ya tecrübesizdir ya da oyun zekası sıkıntılıdır.

Ayrıca başka faktörler de var almamak için: Takımın yaş ortalaması epey yüksek zaten. İlaveten 3 ay önce 23 yaşındali stopere 4 milyon yatırım yapıp, önünü 34 yaşındaki adamla kapatmak da anlamlı olmaz.

[ Son Düzenleme: 10 Nisan 2017, 10:28:06 tuncaboylu ]

Çevrimdışı sametbagan

Bu arada gs bugün başakcitiyi yeniyor

Haftaya fener gsyi yeniyor

Ondan sonra rize de başakcitiyi yeniyor

Tabi bu arada biz adana başak ve fener maçlarını alıp şampiyonluğumuzu ilan edip yarı finale tam konsantre oluyoruz. :D

Biraz aşçı , bahçıvan , uşak olayına döndü ama idare ediverin  :D

Çevrimiçi underworld

Atiba 38 e kadar oynar.
Tosic uzatıldıgi için yabancı stoper zor ama matü 2 sene bize ilaç olur

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Atiba 38 e kadar oynar.
Tosic uzatıldıgi için yabancı stoper zor ama matü 2 sene bize ilaç olur
john brooks önümüzdeki 8 10 seneyi kurtarabilir.

Çevrimdışı sametbagan

Ha unutmadan duayen gömücü @tangaz ' a da selam ediyorum

Sanırım senin 10 dakikada yaptığın sıkavtlık da yalan olacak  :D

En son iddayı 15 gole çekmiştin ama sanırım.Hala geçerli ise kaybetmiş oluyorsun. :icool:

Çevrimdışı İhsan

Come to Beşiktaş

Etiketler: