Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 451 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8505940 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı benyv-

Aboubakar 25 yaşında, bu 5 ay sonra 34 olacak.

Sakatlanan stoperin yerine girdiği maçta 3-0 öndeyken art arda 2 sarı kart görüp oyundan atılan adam ya tecrübesizdir ya da oyun zekası sıkıntılıdır.

Ayrıca başka faktörler de var almamak için: Takımın yaş ortalaması epey yüksek zaten. İlaveten 3 ay önce 23 yaşındali stopere 4 milyon yatırım yapıp, önünü 34 yaşındaki adamla kapatmak da anlamlı olmaz.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben de normalde takımı gençleştirmeyi destekliyorum, örnek verdim, benim de ilk tercihim o olmaz zaten. Ama maliyeti açısından bu tarz oyuncular bulabiliriz daha genç olması koşuluyla. Mitroviç sağ stoperde oynayacak gibi görünüyor, o yüzden sol stopere takviye yapılabilir. Mitroviç'i seneye oynatmamız gerektiği kanaatindeyim ben de.

Çevrimdışı İhsan

Necmi abinin dediği gibi Beck-GG yaparız daha iyi olur.

Gerek yok.
Tolga, Necip, Ginlerden birisi girer. Talisca Kenara kayar. Olur biter
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı benyv-

Q7 oynamazsa bence de Talisca kenara kayar. Orta sahayı Atiba-Oğuzhan-Tolgay ile üçleriz. Kadronun gerisi zaten değişmez sanırım. İnler formda olsaydı bu maçta uzun paslarıyla iyi faydalanabilirdik.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Gerek yok.
Tolga, Necip, Ginlerden birisi girer. Talisca Kenara kayar. Olur biter
bence olmaz İhsan abi :D GG inanılmaz zorlandı adamların kanatları fişek gibi başka bir alternatif bulmak zorundayız.

Çevrimdışı İhsan

bu arada atiba bir gün gidecek ve biz o gün tükeneceğiz  :bandit: :bandit:

Atiba, Noah takıma monte edilene kadar bizimle olacakmış ...  :biggrinking:
Sorun yok yani!
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

bu maçımın olmazsa olmazı Nejipjan'dır bence  :D deplasmandaki Napoli maçındaki taktikle oynarız.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Atiba, Noah takıma monte edilene kadar bizimle olacakmış ...  :biggrinking:
Sorun yok yani!

bugün'den kararımı verdim ihsan abi yeni sezon formasına atiba yazdıracağım  :D

Çevrimdışı İhsan

bugün'den kararımı verdim ihsan abi yeni sezon formasına atiba yazdıracağım  :D

Hayatımda formaya isim yazdırmadım. Önemli olan üzerindeki armadır.
Ama bu Noah efsane oldu. Baba oğul Beşiktaşlılığı öğretiyorlar bize valla...
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı İhsan

Herkese günaydın arkadaşlar

Atalarımızın söylediği bir söz vardır ''At , Avrat ,Silah'' diye.

O söz artık ''At , Avrat , ATİBA '' diye değişmesi için gerekli yerlere başvurmak lazım :D

Silah yerine Abou daha iyi uyar diyenler varmış   :ebebe:
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı İhsan

Q7 oynamazsa bence de Talisca kenara kayar. Orta sahayı Atiba-Oğuzhan-Tolgay ile üçleriz. Kadronun gerisi zaten değişmez sanırım. İnler formda olsaydı bu maçta uzun paslarıyla iyi faydalanabilirdik.

İnler formsuz mu?
İnler herzaman formunu korur bence. Tek şansızlığı Atiba gibi biri olunca ikinci defans gücü olan ön liberoya ihtiyac kalmıyor.
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı benyv-

İnler formsuz mu?
İnler herzaman formunu korur bence. Tek şansızlığı Atiba gibi biri olunca ikinci defans gücü olan ön liberoya ihtiyac kalmıyor.

İnler ön libero değil ki, iki yönlü tam bir orta saha oyuncusu, bu nedenle Napoli'de kaptanlık yaptı. Formsuz derken, en iyi dönemlerindeki gibi olmadığını kastettim, o zamanlar 24 milyon civarına transfer olmuştu, o hali her türlü bizde banko oynar.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

al birini vur ötekine :alala:
ama töre olacaksa quaresmayı yüz kere tercih ederim :bandit:
Valla abi geçen twitterda birisi bi görsel paylaşmış 11 oyuncu içerisinde saha içerisinde pozisyon gereği en ilerde duran isim hep quaresma, yani forvetten bile daha çok ileri bölgede duruyor ama attığı gol sayısı 5(biri frikik, penaltı var mı bilmiyorum) Yani o kadar çok ilerde duran bir adam skora daha çok katkı yapmalı, Babel onun yarısı kadar maçta aynı katkıyı sağlamış ki defansa daha çok yardım ederek..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

İnler formsuz mu?
İnler formsuz, formda olsa Necip yerine o oyuna girer, yedekten bile giremiyor oyuna artık..
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi Akil Emre

Konuyla alakasız olacak ama bu renkli takımların finacal fairplay olayı nedir. Herkez iki takımada ceza gelmiyecek diye bas bas bağırıyor. Biz ceza almayalım die uğraşıp duruyoruz adamlardaki bu maaş ve bonservis saçmalıklarına ceza gelmesse şaşırıım.
Olaya kendi açımdan iyimser bakmak istersem seneye iki takımda uefada maç yaparsa kadrolarının bunu kaldırmayacağını ve ligde erken düşüş yaşıyacaklarını düşünüyorum. @Necmi abi bilgi verirsen sevinirim.

Çevrimdışı tuncaboylu

Ben de normalde takımı gençleştirmeyi destekliyorum, örnek verdim, benim de ilk tercihim o olmaz zaten. Ama maliyeti açısından bu tarz oyuncular bulabiliriz daha genç olması koşuluyla. Mitroviç sağ stoperde oynayacak gibi görünüyor, o yüzden sol stopere takviye yapılabilir. Mitroviç'i seneye oynatmamız gerektiği kanaatindeyim ben de.
Anladım, ama bence artık 30 yaş üstü oyuncu almamamız lazım. (Bir tek Demba ya da Gomez olursa ancak)

Takım rayına oturdu, bu sene de bir aksilik çıkmazsa şampiyonluk gelecek ve önümüz açık. O yüzden yavaş yavaş iskeleti 3-4 yaş genç adamlarla doldurmak lazım.

25-28 arası adamları alıp bu seneden sonraki 5 seneye de damga vurmalıyız.

[ Son Düzenleme: 10 Nisan 2017, 11:13:31 tuncaboylu ]

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Konuyla alakasız olacak ama bu renkli takımların finacal fairplay olayı nedir. Herkez iki takımada ceza gelmiyecek diye bas bas bağırıyor. Biz ceza almayalım die uğraşıp duruyoruz adamlardaki bu maaş ve bonservis saçmalıklarına ceza gelmesse şaşırıım.
Olaya kendi açımdan iyimser bakmak istersem seneye iki takımda uefada maç yaparsa kadrolarının bunu kaldırmayacağını ve ligde erken düşüş yaşıyacaklarını düşünüyorum. @Necmi abi bilgi verirsen sevinirim.
Borsaya açık kurum ikisi de ve el mahkum bunları bu şekilde söylemek zorundalar yoksa işleri dahada kötüye gider, eldeki oyuncuların motivasyonu da bir başka dert.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı mylife1903

Bu arada gs bugün başakcitiyi yeniyor

Haftaya fener gsyi yeniyor

Ondan sonra rize de başakcitiyi yeniyor

Tabi bu arada biz adana başak ve fener maçlarını alıp şampiyonluğumuzu ilan edip yarı finale tam konsantre oluyoruz. :D

Biraz aşçı , bahçıvan , uşak olayına döndü ama idare ediverin  :D
Sonra herkes ismaele

Çevrimdışı benyv-

Anladım, ama bence artık 30 yaş üstü oyuncu almamamız lazım. (Bir tek Sema ya da Gomez olursa ancak)

Takım rayına oturdu, bu sene de bir aksilik çıkmazsa şampiyonluk gelecek ve önümüz açık. O yüzden yavaş yavaş iskeleti 3-4 yaş genç adamlarla doldurmak lazım.

25-28 arası adamları alıp bu seneden sonraki 5 seneye de damga vurmalıyız.

Özellikle orta saha ve kanatlarda bunu yapmalıyız. Defans ve kalecilikte yaş daha çok avantaja dönüşebiliyor, kaldı ki Şenol hoca her sene müthiş bir şekilde kadroya göre oyun yapısı oturtabiliyor, kaliteli isimler olduktan sonra yaşı kaç olursa olsun önümüzdeki 5 sene bizde iş yapar her türlü. Kanatlara Töre ile birlikte 1 tane daha genç ve dinamik bir oyuncu takviyesi yapacağız gibi duruyor. Dudu güzel olurdu ama fazla maliyeti yüzünden almayız muhtemelen.

Çevrimdışı mylife1903

Valla abi geçen twitterda birisi bi görsel paylaşmış 11 oyuncu içerisinde saha içerisinde pozisyon gereği en ilerde duran isim hep quaresma, yani forvetten bile daha çok ileri bölgede duruyor ama attığı gol sayısı 5(biri frikik, penaltı var mı bilmiyorum) Yani o kadar çok ilerde duran bir adam skora daha çok katkı yapmalı, Babel onun yarısı kadar maçta aynı katkıyı sağlamış ki defansa daha çok yardım ederek..
1 golu var onun bej golu kim kaybetmis de karijma bulmus

Çevrimdışı tuncaboylu

Özellikle orta saha ve kanatlarda bunu yapmalıyız. Defans ve kalecilikte yaş daha çok avantaja dönüşebiliyor, kaldı ki Şenol hoca her sene müthiş bir şekilde kadroya göre oyun yapısı oturtabiliyor, kaliteli isimler olduktan sonra yaşı kaç olursa olsun önümüzdeki 5 sene bizde iş yapar her türlü. Kanatlara Töre ile birlikte 1 tane daha genç ve dinamik bir oyuncu takviyesi yapacağız gibi duruyor. Dudu güzel olurdu ama fazla maliyeti yüzünden almayız muhtemelen.
Şenol hoca'ya da çok iş çıkartmamak lazım artık, her sene sıfırdan düzen oturtmaya çalışırsa sıkılır adam.

Stoper rotasyonu Marcelo-Mitrovic-Tosicle idare eder seneye de, ilaveten Mathieu yerine Ersan ve/ya Atınç alınsa yeterli bulurum. Zaten 4 yabancı stoper fazla.

Dudu belli ki hedef saptırma, yoksa başkan çıkıp da ilgileniyoruz demezdi Nisan ayında.

Çevrimdışı tuncaboylu

1 golu var onun bej golu kim kaybetmis de karijma bulmus
2 tane penaltı ve 1 tane frikik attı CL'de.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

2 tane penaltı ve 1 tane frikik attı CL'de.

hah 3 duran top oldu geriye kalıyor 2 :) Aslında frikikleri biraz daha Talisca'ya bıraksa ben ona 2-3 gol daha yazardım insanlık namına :D
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tuncaboylu

Galatasaray'a ceza gelmeyecek, çünkü saçma (65 milyon euro maaş sınırı) taahhütlerini ucu ucuna yerine getirdiler ve bu sene Avrupa'da yer almadıkları için yeniden denetime alınmadılar.

Fenerbahçe'nin işi ise epey yaş görünüyor, nasıl gideceklerini çok merak ediyorum.

[ Son Düzenleme: 10 Nisan 2017, 11:25:10 tuncaboylu ]

Çevrimdışı benyv-

Şenol hoca'ya da çok iş çıkartmamak lazım artık, her sene sıfırdan düzen oturtmaya çalışırsa sıkılır adam.

Stoper rotasyonu Marcelo-Mitrovic-Tosicle idare eder seneye de, ilaveten Mathieu yerine Ersan ve/ya Atınç alınsa yeterli bulurum. Zaten 4 yabancı stoper fazla.

Dudu belli ki hedef saptırma, yoksa başkan çıkıp da ilgileniyoruz demezdi Nisan ayında.

Bence de Ersan-Mitroviç veya Ersan-Marcelo işimizi görür eğer gerçekten üst düzey bir stoper almayacaksak. Tosic ile Atınç(yine bedelsiz kiralanırsa) yedek olarak kalabilir. Dudu hedef saptırma olabilir ama aynı zamanda erken davranıp uygun fiyattan işi çözme stratejisi de olabilir. Ama beklediğimizden yüksek cevap aldığımız için olmadı gibi duruyor. Daha zaman çok, Şampiyonlar Ligi kozumuzu kullanarak nokta atışı transferler yapacağız bence.

Çevrimdışı tuncaboylu

hah 3 duran top oldu geriye kalıyor 2 :) Aslında frikikleri biraz daha Talisca'ya bıraksa ben ona 2-3 gol daha yazardım insanlık namına :D
Ligdeki golü de penaltı, duran top olmayan tek golü de Türkiye Kupasında.

Etiketler: