Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 415 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8506649 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Berat

futbolcu t-shirtlerine siyah seçeneği de koysalar gri sıktı hep gri siyahta koyun hatta beyazda çok güzel oldu atiba fabri ve talisca var q7 de alıcam ama renk seçenekleride yapın bea :D

İçimi okumuşsun abi, şu Atiba'nınki siyah çıksa koşup alacam :D

Çevrimdışı underworld

Gelecek zaten. Quaresma' yı yollayıp bi de Cengiz' i alsak Başakşehirden muazzam kanat rotasyonu olur Babel-Lens-Töre-Cengiz.
bize gelmesede fenere gitmesin yeter

Çevrimdışı Librarius

Tartışmayı saha içine çekiyorum.
Babel  5 gol 2 asist yapmış fakat dikkat çeken bir durumsa bu istatistiğin 1 gol (alanya) dışında diğerleri hep iç saha maçları.

İspanya'da da aynısı olmuş Deportivo forması ile 4 gol 1 asist yapmış bunlarında hepsi iç sahada.

:dontknow: :dontknow:

Tam Aspor kafasi. Seni degerlendirmeliler bence.  :D
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı underworld

Tam Aspor kafasi. Seni degerlendirmeliler bence.  :D
senin hiç dikkatini çekmedi mi reyis ???
benim kafama takıldı, gittim baktım sonuç bu.

Çevrimdışı Librarius

cenkin kartı kırmızı bile olabilir. Atibayamı faul yapmış olcay :D
pozisyonu tekrar incele olcayın kafası nerde ve kurtarmaya uğraşıyor :evillol:
elle oynama evet penaltıydı yazıcıya ikinci sarı çıkabilirdi bu seferde on kişi kaldık hakem doğradı diyeceklerdi
böyle galibiyet daha keyifli. Hakem doğradımı öyle bir niyeti olsa ceza sahası çevresinde yarı penaltı olacak
faulleride görmezden gelirdi. pek alada görmezden geleceği bir pozisyondu talisca aldı o faulu ama
başka bir arkadaşda auta çıkan topu korner verdi golü yedik diyor sanki maçı biz izlemedik o topun atibadan
çıktığını bilmiyoruz. hakemin bizim dostumuz olmadığı kesin ama doğramak kelimesi ne kadar doğru sence
taraflı gözle bakarsan sürekli hakemler bizi doğruyor olur. Ama gerçekten hakemler seni doğrarsa o maçı kazanamazsın
iki pozisyona bakıp aleyhte olan, 90 dakika hakemin seni doğradığını söylemek değişik bir şey hakem oyunu hızlı
oynattı. zırt pırt kesmedi. Bu sence kimin işine yaradı istese sürekli keser maçı rezil hale getirirdi ts nin soluklanmasına
fırsatta tanırdı. maç boyunca hakem gözüme batmadı. Hakeme bir kere küfür ettim oda penaltı pozisyonuydu.
istese senin baskı yaptığın anlarda oyunu öğle bir soğuturduki. hele ts galip olduğunda ne olduğunu anlamadan oyunu
bitirirdi. boşverin hakem doğrama olayını kötü bir hakem ve eyyam yolunda ilerliyor gelecekte tetikçi hakem boşluğunu doldurmaya aday
ama şu andada bizi doğradı vs gibi şeylerin içine girmemek lazım. daha beterlerinide gördük

Abi kusura bakma ama cok zorlama bir yorum. Penaltiyi veremedigi icin frikik verdi orda. Penalti oldugunu net gordu, hatta Ridvan'in da dedigi gibi aslinda penalti calacak gibi oldu ama vazgecti. Iste o tereddur var ya o tereddut, o icinin elvermemesinden. Ac macin son 10 dakikasina bak, sadece hakemi izle ve kararlarina bak. Topun TS'de kalmasi icin kicini yirtti. Veya Atiba'nin golunden sonra hakemi izle. resmen coktu.  O kadar kolay gecistirmissin ki Yazici'ya kirmiziyi ve penaltiyi. Hatirlatirim, o penalti olsa 3. gol olmayacakti. Penalti vermedi pozsiyon dondu bizim kalemize gol oldu.

Soru su: bu Palabiyik neden her Besiktas macinda Besiktas aleyhine bu hatalari yapiyor da FB ve GS maclarinda bu iki renkli aleyhine hic bu olmuyor? Veya nasil oluyorda yonettigi son 5 FB macinda rakiplere 4 kirmizi vermis bir eleman.

Çevrimdışı cagdas44

Tartışmayı saha içine çekiyorum.
Babel  5 gol 2 asist yapmış fakat dikkat çeken bir durumsa bu istatistiğin 1 gol (alanya) dışında diğerleri hep iç saha maçları.

İspanya'da da aynısı olmuş Deportivo forması ile 4 gol 1 asist yapmış bunlarında hepsi iç sahada.

:dontknow: :dontknow:

O genel bir durum aslında ligdeki 18 takımın 13-14'ünün iç saha performansı dış sahadan daha iyi mesela kardemir içerde toplam 21 atmış dışarda 9 atabilmiş Fb Rize dengeli birtek Antalya'da dış saha skoru iç sahadan önde yanlış görmediysem.

Çevrimdışı brkntcnr

bize gelmesede fenere gitmesin yeter
Fenerin de galatasarayın da seneye kolay kolay transfer yapabileceğini sanmıyorum. Fener anca Moussa Sow operasyonu gibi Van Persie veya Emenikeyi falan fahiş fiyata yollarsa, Kjaer' i de satarsa ancak o zaman birşeyler yapabilir. Galatasaray onu da yapamaz transfer konusunda sıfırlar. Kadroyu güçlendirdikçe uzun süre ambargo koyarız bu lige.

Çevrimdışı underworld

O genel bir durum aslında ligdeki 18 takımın 13-14'ünün iç saha performansı dış sahadan daha iyi mesela kardemir içerde toplam 21 atmış dışarda 9 atabilmiş Fb Rize dengeli birtek Antalya'da dış saha skoru iç sahadan önde yanlış görmediysem.

:D :D

Aslında anlatmak istediğim Babel gibi oyuncunun tipleme bakımından daha çok deplasmanlarda skor üretmesi beklenir.
ama bu tabloda tam tersi gözüküyor.
en azından bu kadar iç vs dış saha farkı olmamalı.
Dışarıda da itelemeye başlarsa maçları kopartma işimiz daha kolay olur.

Çevrimdışı Librarius

Abu'nun yerine porto'nun aldığı F.Soares  9 maçta 10 gol 2 asisti var.
Porto abu için pek istekli gibi durmuyor.

Abou'nun yerine almadilar onu. Abou'nun yerine Depoitre'yi aldilar ve ellerinde patladi. Sonra Ocak transferinde bu elemani aldilar.

Çevrimdışı mellfred

bugün adananın kaybedip rizenin kazanması
haftaya bizim adanayla oynamamız.  başağın rize deplasmanına gitmesi. her şey lehimize
yarın başak -gs berabere kalırsa elimiz avrupa için çok rahatlar

Çevrimdışı underworld

Abou'nun yerine almadilar onu. Abou'nun yerine Depoitre'yi aldilar ve ellerinde patladi. Sonra Ocak transferinde bu elemani aldilar.
Soaresi kimin yerine aldılar ?

Çevrimdışı cursedofdragon

Quaresma'nın deplasmandaki lyon maçında oynaması zormuş  :s20:

Çevrimdışı Librarius

Soaresi kimin yerine aldılar ?

Depoitre'nin yerine. Soares almadan once Abo'yu yoklamislar ama yonetim olmaz demis.

Çevrimdışı underworld

Depoitre'nin yerine. Soares almadan once Abo'yu yoklamislar ama yonetim olmaz demis.
soares tuttuğuna göre abu için çok istekli olacaklarını düşünmüyorum.(gerçi biz almayız)
+ abu'nun bonservisi 2 fon şirketinde diye biliyorum.

Çevrimdışı Berat

Necmi abinin dediği gibi Beck-GG yaparız daha iyi olur.

Quaresma resmi hesabından açıklama yapmış :)

"Kimse sevinmesin.Çünkü tanrı beni yerlerde görmek istemiyor.3 gün sonra daya iyi döneceğim." ifadelerini kullanarak lyon maçında forma giyebileceğini duyurdu. :)

Çevrimdışı tardu

maçı kazandık desene :evillol:

Çevrimdışı underworld

Lyon, kanat ve bekleri iyi kullanıyor.
Sakatlık olması kötü ama q7 nin 11 de  olmaması bizim için daha hayırlı olabilir.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Şu açı cok daha iyi, 41 kere Maşallah

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

[ Son Düzenleme: 09 Nisan 2017, 23:36:11 gokhan_kurt ]

Çevrimiçi Gökhan Kurt

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı tuncaboylu

Satışta olan gri tişörtleri siyah yapmışlar aradaki renk farkı ne kadar farkediyor bu şekilde daha güzel.
Bu geçen seneki oyuncu t-shirteri %100 polyester ve terleten cinstendi.

Bu sene inceleme fırsatım olmadı, umarım pamuklu yapmışlardır.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

O.Lyon maçına son 2 gün :D
son 3 gün değil mi  :lol: Valla zaman geçmiyor ama böyle beklediğim Kiev maçı aklıma geliyor irkiliyorum inşallah hepimizin beklediğine değer.

Ayrıca Quaresma açıklama yapmış Lyon maçında oynayacak büyük ihtimal.

son 3 gün değil mi  :lol: Valla zaman geçmiyor ama böyle beklediğim Kiev maçı aklıma geliyor irkiliyorum inşallah hepimizin beklediğine değer.

Ayrıca Quaresma açıklama yapmış Lyon maçında oynayacak büyük ihtimal.

ben maç gününü ve içinde bulundugumuz günü saymıyorum :D

Etiketler: