Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 283 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8507757 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı benyv-

aynen bunlar hep bi işaret :D

Rüyamda O.Lyon'un çıktığını görmem :D

Olimpiakos ile maçı oynamadan önce bi rüya daha görmüştüm yarı final'ın adı geçti ama çıkıp çıkmadığımızı görmemiştim inşallah geçicez :)

Derin uykuya yatsana bir daha  bakalım ne olacak :D

Çevrimdışı cursedofdragon

Derin uykuya yatsana bir daha  bakalım ne olacak :D

istekle olsa sportoto sonuçlarını sayısal loto rakamlarını filan görmek isterim :D

13'te kaldım bu hafta toto'da çok kişi bildiği için 53 kuruş aldım :D  :evillol:

Beşiktaş 2-1 Ümraniyespor (Babel,Tolgay)

Çevrimdışı benyv-

Beşiktaş 2-1 Ümraniyespor (Babel,Tolgay)

Çıkan Kadro ve İstatistik vs. bilgiler mevcut mu? Pek ayrıntı yazılmamış gibi.

Çıkan Kadro ve İstatistik vs. bilgiler mevcut mu? Pek ayrıntı yazılmamış gibi.

Kadro bu :
istatistik yok :D

Çevrimiçi Necmi

Efendim,2016 yılının MART ayında ANDY-AR tarafından 81 ilde telefonla 2145 üzerinden yapılan ankete göre;
EN ÇOK TARAFTAR KİMDE?

Ankette sorulan "Hangi takımın taraftarısınız?" sorusuna katılımcıların

yüzde 32.5'i "Galatasaraylı

Fenerbahçelilerin oranı yüzde 30.4,

Beşiktaşlıların yüzde 16.7,  imiş.

+++

Rakamlarla güzel oynanıyor ya,Bende Halay çekeyim dedim

benim yaptıgım ankete tam 2700000 (ikimilyonyediyüzbin) kişi katılımı oldu.

rakamları Passoligden aldım ve derledim sonra örneklemeleride ülke nufusuna rakamlayıp yüzdeledim

işte gerçekler:

21.04.2015 tarihi itibarıyla passolig  kartsahibi olan sayısı

GS: 195808 

FB:187153

BJK:164680

28.03.2017 tarihi itibarıyla passolig kart sahibi olan sayısı

FB:515482

GS:491016

BJK:469531

2 yıllık dönemde passolig karta göre taraftar artış oranı

BJK: %285

FB: %275

GS:%250

en çok Beşiktaş taraftar sayısında artış olmuştur

Şimdi en çok taraftar yüzde ve sayısal olarak kimde?

Ülke nufusu 80milyon hesabı itibarıyla

FB: %19.1 -  14,948,000 taraftar

GS:%18.2 – 14,239,000 taraftar

BJK:%17.5 –13,616,000 taraftar

+++

Taraftar Artış oranına göre 2yıl daha üstüste şampiyon olunması halinde;

Beşiktaş taraftar sayısı önümüzdeki  2 yıl içinde GS yi,3 yıl içinde ise FB yi geçecektir.

Tarafımdan derlenip hazırlanmıştır.

Saygılarımla

aslında gerçeğe en yakın hesap bu matematik yalan söylemez her takım için eşit koşullarda filitrelenmiş
sayım yapılsa bunlardan farklı çıkmaz.

Çevrimdışı benyv-

Kadro bu :
istatistik yok :D

Bu 2 maçta, ikisini geçtim neden birinde dahi Utku kalede çıkmıyor anlamıyorum,  gelecek vadeden oyuncumuz o. Tolga'yı küstürmemeye çalışırken Utku'nun gelişimini engellemeyelim.

Çevrimiçi doganay

Bu 2 maçta, ikisini geçtim neden birinde dahi Utku kalede çıkmıyor anlamıyorum,  gelecek vadeden oyuncumuz o. Tolga'yı küstürmemeye çalışırken Utku'nun gelişimini engellemeyelim.

Aslinda Utku bizim oyuncumuz degil, kiralik geldi bize. Bu maclarda oynatilmamasindan da sene sonu bonservisinin alinmayarak takimdan yollanacagi kanatine varilabilir.
Zaten gecenlerde de bir baska genc kaliciyle ilgileniyoruz diye haber vardi.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

aslında gerçeğe en yakın hesap bu matematik yalan söylemez her takım için eşit koşullarda filitrelenmiş
sayım yapılsa bunlardan farklı çıkmaz.
çıksa bile, bizim aidiyet duygumuz renklilere göre çok daha fazla Necmi abi.

site çok durgun şu maçlar başlasada hareketlensek :D

Çevrimdışı Karabay

Bugün yapılan stat tanıtım videosunun tamamını izleyebileceğimiz bir yer var mı?

Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil, Dortmund'un genç yeteneği milli futbolcu Emre Mor'u kiralama durumlarının olduğunu söyledi.

Radyospor'a açıklamalarda bulunan Ürkmezgil transfer gündemini değerlendirirken Mario Gomez ile ilgili yönetim olarak bir tasarruflarının olmadığını da ifade etti.

Ürkmezgil "Aboubakar'la ilgili yönetim olarak bir çalışmamız yok ama başkanın muhakkak bir çalışması olabilir. Mario Gomez, için yazılanları ben de okuyorum ama yönetimde benim şahit olduğum bir konuşma olmadı. Mandzukic'le ilgili de bir bilgim yok. Başkanımız, Şenol Güneş ve Gökhan Keskin transferler ilgili çalışmaları araştırmaları sürdürüyorlar.Gökhan Keskin ve Metin Albayrak, oyuncu izlemeye gittiği zaman haftalarca orada kalıyorlar ve takip ediyorlar. Brezilya'dan da raporlarla dönecektir ve iyi transferler yapacağız mutlaka. Bizim ekonomik durumumuzun iyi olması transfer konusunda titiz davranmamızdan da kaynaklanıyor. Emre Mor'u kiralama durumumuz da olabilir, ben sıcak bakıyorum ve biz bu yöntemden çok ciddi verim aldık." diye konuştu.

Üniversite için çalışmaların son aşamaya geldiğini belirten Ahmet Ürkmezgil Tolga Zengin ile alakalı olarak "Tolga Zengin'e yapılan protestolara çok üzüldüm, bunu haketmiyor kesinlikle, o bizim kaptanımız ona yapılan bu davranışlardan ben utandım. Tolga bizim kaptanımız ve atlatacaktır bu durumu." dedi.

Çevrimdışı mylife1903

reis bu raketçi milli takımdan nie kesik yedi formsuz mu?
Bilmiyorum abi, ariza cikartmistir buyuk ihtimal. Kavga falan ettiyse

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

tamam işte fiyatı düşebilir, sezon sonunda alalım maksat senin gönlün olsun  :evillol:

Çevrimdışı tardu

bu raketçiyi çok beğeniyorum sene sonunda üçe beşe bakmadan alınsa keşke bence vida dan daha iyi oyun kurması ve uzaktan çektiği şutlar felan on numara.

Çevrimdışı Kuntz

Lyon'un fikstürünü görünce keyfim yerine geldi. Ne güzel fikstür yapmış adamlar  :evillol:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Lyon'un fikstürünü görünce keyfim yerine geldi. Ne güzel fikstür yapmış adamlar  :evillol:
her şey lehimize oluyor, bir de 3 2 kazanıp dönersek  :D

Ntvspor'da kadın voleybol takımımızın maçı var izlemek isteyenler için :)

Çevrimdışı taner37

Mitrovic milli takımda ilk 11 de
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı taner37

Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı b.damatoglu

her şey lehimize oluyor, bir de 3 2 kazanıp dönersek  :D
3-2 kaybetsek bile biz onları İst da yeriz

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3-2 kaybetsek bile biz onları İst da yeriz

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

önemli olan orda ne yaptığımız :)

Tur şansımızı istanbul'a taşıyabilirsek :)

Burda her türlü :D

Çevrimdışı nusretaslanturk

Rüyamda Lyon maçını gördüm, deplasmanda 2-4 evde 1-0 iki maçıda kazanıp yarı finale çıkıyorduk

Etiketler: