Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 232 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8508359 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Nani ile gelecek sezon için görüşmüşüz sanırım.

Ek olarak Lens'in menajerleri ile Hollanda'da görüşmüşüz.

Şimdiden başladık sanırım çalışmalara .

Nani kendisi haber yollamis bize S.L de oynamak istiyorum beni alin diye :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Savaş

Nani ile gelecek sezon için görüşmüşüz sanırım.

Ek olarak Lens'in menajerleri ile Hollanda'da görüşmüşüz.

Şimdiden başladık sanırım çalışmalara .

Nani? Nani bu saatten sonra anca önümüzdeki senelerde Çin'e satılacak futbolcu kontenjanından gelir. O kontenjanın açılması için de önce Quaresma'nın satılması gerekir.

Yapılanmaya gitmemiz lazım. 4 sene evvel aldığımız genç jenerasyon süresini doldurdu. Tecrübeli futbolculardan ziyade takımın yaş ortalamasını biraz daha düşürmek ve Genç adamları alıp parlatıp satma projesine devam etmek için bu sene gurbetçi genç futbolculara yöneleceğimizi düşünüyorum.

Umarım şu Brezilya sevdamızdan bu sene vazgeçeriz de Alman, İngiliz, Belçikalı genç potansiyelli adamlara yöneliriz. Özellikle Belçika pazarına girmek lazım. Oralar alev alev.

Çevrimdışı Neo Nesil

Nani? Nani bu saatten sonra anca önümüzdeki senelerde Çin'e satılacak futbolcu kontenjanından gelir. O kontenjanın açılması için de önce Quaresma'nın satılması gerekir.

Yapılanmaya gitmemiz lazım. 4 sene evvel aldığımız genç jenerasyon süresini doldurdu. Tecrübeli futbolculardan ziyade takımın yaş ortalamasını biraz daha düşürmek ve Genç adamları alıp parlatıp satma projesine devam etmek için bu sene gurbetçi genç futbolculara yöneleceğimizi düşünüyorum.

Umarım şu Brezilya sevdamızdan bu sene vazgeçeriz de Alman, İngiliz, Belçikalı genç potansiyelli adamlara yöneliriz. Özellikle Belçika pazarına girmek lazım. Oralar alev alev.

balkanlarda da yetenekli gençler çok...

özellikle hırvatistan ve sırbistan pazarına girmemiz şart.

Çevrimdışı yigiter38

Hırvat Pazarına girdik Ocakta....gerçi Akşam Pazarı gibi görünüyor şimdilik....hayırlısı olsun

Çevrimiçi Necmi

Ben kayseri maçının rize maçından daha zor geçeceğini düşünüyorum.

Ofansif gökhan yerine daha defansif garantici beck oynucak.

Yaratıcı Quaresma yerine forvet oyuncumuz abuobakar kanat oynucak.

Kayserispor'un düşme potasında olması ve sergen yalçın ile çıkış yakalaması dezavantıjımız.

Ancak maçın vodafone arenada oynanacak olması avantajımız.

Bide UEFA avrupa ligi maçından istediğimiz skoru alırsak morallide olur takım.

Zor bir maç olucak orası kesin ama.
neye göre Gökhan ofansif neye göre Beck defansif bu sene beck ceza sahasına
Gökhandan fazla orta yapmıştır. Gökhan bu haftaya kadar tek asistle oynuyordu
1557 dakika 1 asist Beck 637 dakika iki asist ezbere konuşmayın bence
quaresmaya gelince oynamadığı maçlarda takım daha hücumcu oluyor. Daha gole yakın
oynuyor. Quaresma olmayınca tüm hücum hattı oyunun içinde oluyor.
yani iki oyuncununda olmaması bence gücümüzden bir şey kaybettirmez.
Kayseride birden çıkışa geçtide şimdi tekrar inişde. Kendi sahasında kasımpaşayı yenemedi
fenere dört attı diye mükemmel takım olmuyor :D Küçük takımlar büyük takımlara karşı
bir kat daha iyi oynar ama bunu vodafone arenada nötürleriz. Kabul edelim rakip kim olursa olsun
vodafone arenada Beşiktaşın karşısına çıkması kolay değil. :bandit:
zor maçımız yok ama her maçı ciddiye almamız gerekiyor. bir maçı zorlaştıran sadece biz
oluruz. Puan kaybettiğimiz her maç rakip iyi olduğu için değil bizden kaynaklıydı.

Çevrimiçi underworld

Bu saatten sonra kolay maç yok.
Dikkatli olmazsak Kayseri Rize gibi bize davranmaz.

Çevrimiçi Necmi

Doğru söylüyorsun kayseri ciddiye almak gerekiyor nede olsa Türkiye süper liginin lideri
şampiyonluğa koşuyorlar. En ufak hata yaparsak parça parça ederler bizi. :bandit:

Çevrimdışı Özgür Yılmaz

Doğru söylüyorsun kayseri ciddiye almak gerekiyor nede olsa Türkiye süper liginin lideri
şampiyonluğa koşuyorlar. En ufak hata yaparsak parça parça ederler bizi. :bandit:

İronini beğendim @Necmi. Ligdeki rakiplerimizin ne yapacağından önce bizim ne yapacağımız önemli; fakat @underworld'ün yazdıklarını da yabana atmamalıyız. Eğer Rizespor maçımızın hakemi Yaşar Kemal Uğurlu, Atınç'ın pozisyonuna penaltı verse, Rizespor penaltıyı gole çevirse ve maç 1-1 berabere bitip 2 puan kaybetseydik, 23. hafta sonunda ligde 2. sıradaki Başakşehir'le aramızdaki puan farkı 4'ten 2'ye inmiş olacaktı.

Süper Lig'deki rakiplerimizi küçümsemeyip onları ciddiye alarak maçlarımıza hazırlanalım; ama şunu da bilelim: Rakiplerimiz biz Beşiktaş'tan kor-ku-yor!

Sadece Anadolu takımları değil renkliler de bizden korkuyor! Fenerbahçe bizden korktuğu için bizi çirkeflikle yendiği kupa maçında çirkefleşerek oynadı. Galatasaray bizden korktuğu için kendi sahasındaki lig maçımızda bize karşı savunma futbolu oynadı. Renklilerin umarsızca bağırmalarının nedeni de yaşadıkları Beşiktaş korkusudur. Beşiktaş'ın gücünün farkındalar, Beşiktaş'tan korkuyorlar ve Beşiktaş'la baş edemeyecekleri endişesiyle kâh çirkeflik yapıyorlar kâh savunmaya kapanıyorlar.

Dilerim ki renklilerin yaşadıkları Beşiktaş korkusu daim olsun. Çünkü yaptıkları büyük kötülükler yüzünden bunu sonuna kadar hak ettiler.
[ Son Düzenleme: 06 Mart 2017, 07:19:11 Özgür Yılmaz ]
Şeref'inle oyna Hakkı'nla kazan.

Çevrimdışı mylife1903

Gunaydin,

Densiz, cirkef herifler hala besiktas maclarina bakiyorlar. Yahu bu fb ile gsyi ittirmeseler herifler kume dusecek. Gs vidyo yapmis 12 puanimiz calindi, diyorlar vidyodaki pozisyonlar cimbizla cekilmis hepsi gri pozisyon.

Biktim bunlarin bu ergen beyinsiz taraftarlarinin egosundan kibirinden biktim. Haddinizi bilin ulan, babaniz eve geri geldi, kirin dizinizi oturun

Çevrimiçi underworld

Karabük , Kasımpaşa , gençler , Konya şampiyonluga mi oynuyordu ?

Çevrimdışı GD8

Dün bahsedilen Fabri T-shirt ' ü bu herhalde tasarlayan kişi (Quaresma , Talisca, Gomez,Atiba,Sosa )t-shirt'lerini  de yapmıştı...

Dün bahsedilen Fabri T-shirt ' ü bu herhalde tasarlayan kişi (Quaresma , Talisca, Gomez,Atiba,Sosa )t-shirt'lerini  de yapmıştı...

Evet bu , Harika olmuş gerçekten :ok:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Gunaydin,

Densiz, cirkef herifler hala besiktas maclarina bakiyorlar. Yahu bu fb ile gsyi ittirmeseler herifler kume dusecek. Gs vidyo yapmis 12 puanimiz calindi, diyorlar vidyodaki pozisyonlar cimbizla cekilmis hepsi gri pozisyon.

Biktim bunlarin bu ergen beyinsiz taraftarlarinin egosundan kibirinden biktim. Haddinizi bilin ulan, babaniz eve geri geldi, kirin dizinizi oturun
tutarsızlık en nefret ettiğim şeydir, kendine yapılınca ağla, rakibine yapılınca hakem hatası olabilir. Bugün Gs maçı berabere biter, fenerle gs puan puana olurlar, 3.üncülük çekişmesi ahahaha  :evillol: :evillol:

Çevrimdışı Kalyoncu

Ben bu Alper Ulusoy ile Mehmet topal arasında gizli bir aşk olduğunu düşünüyorum yada bu Alper platonik olabilir. Yukarıdaki ilk pozisyonda eskişehirsporlu oyuncuya kırmızı göstermişti.

Adriano İspanyol basınına Beşiktaş günlerini anlattı

Brezilyalı oyuncu, Barcelona’da geçirdiği başarılı yılların ardından Türkiye’de de güzel bir atmosfer bulduğunu söyledi, “Futbol oynamak için süper bir ortamın bulunduğu büyük bir kulüpteyim. Buranın tadını çıkarıyorum. Her geçen gün futboldan daha çok keyif alıyorum” dedi.

Beşiktaş'ın Barcelona’dan transfer ettiği Adriano, İspanyol basınına çarpıcı açıklamalarda bulundu. Çaykur Rize maçında Gökhan Gönül’ün attığı galibiyet golünün asistini yapan Brezilyalı sol bek, siyah-beyazlı takımda çok mutlu olduğunu ifade etti.

Beşiktaş’ta kendisini huzurlu hissettiğine vurgu yapan başarılı futbolcu, “Burada oldukça iyiyim. Türkiye’nin keyfini çıkarıyorum. İnsanlar burada futbol tutkunu. Top koşturmak için süper bir ortamın olduğu büyük bir kulüpteyim. Gerçek şu ki Beşiktaş’a geldiğimden beri, her geçen gün futboldan daha çok keyif alıyorum. Çok önemli bir diğer nokta ise geçmişte sahip olduğum özgüvenimi tekrar geri kazandım. Bunun bir futbolcu için ne kadar önemli olduğunu ve işleri yoluna koyan bir şey olduğunu bilirsiniz” dedi.

- ‘Kaybetmek imkânsız’

Adriano, Türkiye’de iyi bir futbol ortamı bulduğunun altını çizdi. Deneyimli oyuncu, “Beşiktaş’ta üst düzey futboluma geri döndüm. Zaten burada her şey iyi başlamıştı. Transfer olduktan sonra karşılama töreniyle başlayan ve olumlu devam eden bir sürecin içindeyim. Daha önce Sevilla formasıyla Fenerbahçe maçları için Türkiye’ye gelmiştim ama buradaki bir takımda oynamak bambaşka bir şey. Her yerde taraftarlarınız var. Deplasman maçları bile kendi evimiz gibi oluyor. Bazen stattaki atmosferden dolayı yanınızdaki takım arkadaşınızı duyamıyorsunuz. Böyle taraftarınız olunca da kaybetmek imkânsız hale geliyor. Yaşanası bir şey bu!” ifadelerini kullandı.

- ‘Sezon sonu düşüneceğiz’

Röportajda Adriano’ya, “Sezon sonunda Beşiktaş’tan ayrılma ihtimalin var mı?” sorusu da yöneltildi. Bu konuyu sezon sonu ele alabileceğini dile getiren Brezilyalı oyuncu, “Şu an sadece sezonu en iyi şekilde tamamlamaya odaklanmış durumdayım. Tempoyu yakalamam için bu şart. Sezon sonunda ilerisi için oturup düşüneceğiz. Burada rahatım oldukça yerinde ancak teklif olacaksa da bunlar ne tip teklifler bakmam gerekir” dedi.

Skorer

Çevrimdışı Anıl1903

Dünkü olay ilk değildi zaten,fotoğrafta da herşey açıkça ortada kişiliğine birşey diyemem ama saha içinde sinsice davranışları epey fazla.

Çevrimdışı mylife1903

Ben bu Alper Ulusoy ile Mehmet topal arasında gizli bir aşk olduğunu düşünüyorum yada bu Alper platonik olabilir. Yukarıdaki ilk pozisyonda eskişehirsporlu oyuncuya kırmızı göstermişti.
2-2 lik antep maci degil mi o

Hani azizin cikip bulent yildirim icin, besiktas macinin hakemi kosamiyor diye aglamisti. Sosanin torenin djsurulmesiyle dar acidan sapladigi macti. Sonra az hakem terorunearuz kalmistik.

Herifler o mac sonunda aglamisti hakem diye, mac 2-2 penaltilari penalti degil, gollerini alper gene elle atmisti ustune bunters kirmizi kart, sonra hakem diye agla bir tane allahin kulu da cikip sana haddini bildirmesin.

Igrenc bir korkaklar ulkesi olma yolunda ilerliyoruz. Adam elle gol atip secdeye duruyor, allahima sukrediyor boyle kaypaklik boyle karaktersizlik var mi? Adam din tuccari, halkimizin duygularina oynuyor. Cahillik cok kotu sey ve cahil insanlar genellikle dini kullanarak insanlari manupile ederler 

Toplum dejenere, halk mutsuz futbol sahalari genelde toplumun aynasidir futbolcu da turk insanin yansimasidir.
Boyle karaktersiz, kaypak, yalanci insanlar doldu icimiz.

Kabul edemiyorum arkadas. Ya o golu atma, attiysan git hakeme soyle ya da secdeye yatma. Butun insanlarin duygulariyla oynuyor adam daha buyuk gunah var mi?

Benim kizdigim adamin inanisi falan islami anlayis sekli degil. Herkesi gerizekali sanmasi ulan sen kimsin futbolcu olmasan baltanin ucuna sap olamazdin cahil herif. Boyle bir duygu somurusu var mi?
Golu elle atiyo sonra hakemi kesiyor, hakem okay dediginde kosuyor secdeye yatiyor.

Kardesim at golunu elle, yedirirsin zaten hakemlerin durumu malum git elle attim deme ama o gole de orantili sevin ki gorenler adam sansin.

Bu nobrede fbdeykeb elle gol atardi, elle kaldirip voleylw atardi, penalti alirdi sonra bize geldi gordu sonra ayi ama tersten gkrdu
Ankaraspor macinda kaleciyle arasinda 3m var hava topuna cikti, kaleci gelen ortayi iceri atti hakem nobre elle atti diye ampul gibi golumuzu vermedi. O kaleci de elle atti diye itiraz etti iyimi.

Egitim sart

Egitim sonra egitim ve daha sonra yeniden ve yineden yine egitim hep egitim en son ogretim

Çevrimdışı tangaz

yeni nesil din taciri işte bunlar. ben maçı da özeti de izlemedim ama böyle bir golden sonra gidip secdeye kapanmak nedir yahuu. yuh olsun binlerce kere yuh olsun. yatacak yeriniz yok sahtekar herifler git şimdi 50 tane sosyal yardım yap neye yarar yediğin kul hakkı ne olacak sahtekar sinsi çakal topal  :akuma:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Kalyoncu

2-2 lik antep maci degil mi o

Hani azizin cikip bulent yildirim icin, besiktas macinin hakemi kosamiyor diye aglamisti. Sosanin torenin djsurulmesiyle dar acidan sapladigi macti. Sonra az hakem terorunearuz kalmistik.

Herifler o mac sonunda aglamisti hakem diye, mac 2-2 penaltilari penalti degil, gollerini alper gene elle atmisti ustune bunters kirmizi kart, sonra hakem diye agla bir tane allahin kulu da cikip sana haddini bildirmesin.

Igrenc bir korkaklar ulkesi olma yolunda ilerliyoruz. Adam elle gol atip secdeye duruyor, allahima sukrediyor boyle kaypaklik boyle karaktersizlik var mi? Adam din tuccari, halkimizin duygularina oynuyor. Cahillik cok kotu sey ve cahil insanlar genellikle dini kullanarak insanlari manupile ederler 

Toplum dejenere, halk mutsuz futbol sahalari genelde toplumun aynasidir futbolcu da turk insanin yansimasidir.
Boyle karaktersiz, kaypak, yalanci insanlar doldu icimiz.

Kabul edemiyorum arkadas. Ya o golu atma, attiysan git hakeme soyle ya da secdeye yatma. Butun insanlarin duygulariyla oynuyor adam daha buyuk gunah var mi?

Benim kizdigim adamin inanisi falan islami anlayis sekli degil. Herkesi gerizekali sanmasi ulan sen kimsin futbolcu olmasan baltanin ucuna sap olamazdin cahil herif. Boyle bir duygu somurusu var mi?
Golu elle atiyo sonra hakemi kesiyor, hakem okay dediginde kosuyor secdeye yatiyor.

Kardesim at golunu elle, yedirirsin zaten hakemlerin durumu malum git elle attim deme ama o gole de orantili sevin ki gorenler adam sansin.

Bu nobrede fbdeykeb elle gol atardi, elle kaldirip voleylw atardi, penalti alirdi sonra bize geldi gordu sonra ayi ama tersten gkrdu
Ankaraspor macinda kaleciyle arasinda 3m var hava topuna cikti, kaleci gelen ortayi iceri atti hakem nobre elle atti diye ampul gibi golumuzu vermedi. O kaleci de elle atti diye itiraz etti iyimi.

Egitim sart

Egitim sonra egitim ve daha sonra yeniden ve yineden yine egitim hep egitim en son ogretim
Yok Es Es maçıydı iyi hatırlıyorum. Neyse konuşmaya değmez. Olympiakos maçı ortasahası sizce nasıl olmalı?

Çevrimdışı tuncaboylu

Dün , Necmi abi , Emre Akbaba demişti. Gerçekten güzel bir oyuncu ins alırlar yoksa diğer renklilere gidicek göz göre göre .

Yavaş gitsin.  :)

Sözleşmesi 2019'da bitecek bu adamın, fiyat sorsan 3-4 milyon euro isteyeceklerdir.

Hangi renkli alacak?

Çevrimdışı tuncaboylu

İllaki zam olacak %30 civarı tahminim.  .Kombine alacakları üzmeyecek kombinelilerinde maça gelmeyenlerin biletleri klube devrini zorlayacak bir sistem devreye sokulmalı Kategori 1-2 fiyatlar biraz aşağı çekilmeli.Tribün desteği artı eksi maç günü gelir dengesini iyi hesaplamak gerekli.

Şampiyon olursak kombinelere kesinlikle zam gelecek ve gelmeli de.

Kulübün paraya ihtiyacı var ve kombineler gerçekten avantajlı..

Yalnız dikkat edilmesi gereken konu, satışa çıkacak kombinelerin çoğunun ilk 5 kategoriden çıkarılması olmalı.

Maçlarda bileti satılmayan bölümler onlar ve sene başında onları satmalıyız kombine olarak.

Eski Açık ve Yeni Açık'larda kombine fazla satılmamalı, oraların maç gübnü biletleri hemen bitiyor zaten.

Çevrimdışı tuncaboylu

Kategori 8: 1300
Kategori 7: 1400
Kategori 6: 2000
Kategori 5: 2200
Kategori 4: 2800
Kategori 3: 3000
Kategori 2: 3500
Kategori 1: 4000

nasil?  :iblush:

Bu fiyatlar normal. Kulübe muhtemelen 70 milyon lira sıcak para gelir kombinelerden, iyi para.  :money: :money:

Çevrimdışı tuncaboylu

Beşiktaş
Son 10 resmi maçta 8 galibiyet, 2 mağlubiyet

Kayserispor (Sıradaki rakibimiz)
Son 10 resmi maçta 5 galibiyet, 1 beraberlik, 4 mağlubiyet (Son 5 maçta 4 galibiyet)

Olympiakos (Avrupa'da sıradaki rakibimiz)
Son 10 resmi maçta 6 galibiyet, 2 beraberlik, 2 mağlubiyet

Başakşehir (Şampiyonluk yolundaki rakibimiz)
Son 10 resmi maçta 5 galibiyet, 3 beraberlik, 2 mağlubiyet

Olympiakos ligdeki son 3 maçını kaybetti.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 06 Mart 2017, 10:29:56
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Yavaş gitsin.  :)

Sözleşmesi 2019'da bitecek bu adamın, fiyat sorsan 3-4 milyon euro isteyeceklerdir.

Hangi renkli alacak?

Kardeş Takımımız TS'de ilgileniyormuş   :biggrinking:
Onlar alır abi o zaman :)

Etiketler: