Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 519 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8431992 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Özgür Yılmaz

keşke Dembayı uefa listesine yazdırsaydık. finallerde kullanırdık  :money:

Demba Ba'nın takımımıza katılımı sonrasında santrafor bolluğu yaşıyoruz maşallah. Kanımca en doğrusu şöyle yapmamızdır: Süper Lig'de maçlarımıza santrafor olarak Demba Ba'yla başlayıp Cenk Tosun'u yedekte tutmamız, Avrupa Ligi maçlarımızda ise santrafor olarak Vincent Aboubakar'la başlayıp Cenk Tosun'u yedekte tutmamız. Sakatlık ya da cezalılık durumu olursa Ömer Şişmanoğlu'nu da mevcut durumda 4. santraforumuz olarak kullanabiliriz. :ok:
[ Son Düzenleme: 06 Mart 2017, 13:34:07 Özgür Yılmaz ]
Şeref'inle oyna Hakkı'nla kazan.

Çevrimdışı tangaz

Demba Ba'nın takımımıza katılımı sonrasında santrafor bolluğu yaşıyoruz maşallah. Kanımca en doğrusu şöyle yapmamızdır: Süper Lig'de maçlarımıza santrafor olarak Demba Ba'yla başlayıp Cenk Tosun'u yedekte tutmamız, Avrupa Ligi maçlarımızda ise santrafor olarak Vincent Aboubakar'la başlayıp Cenk Tosun'u yedekte tutmamız. Sakatlılık ya da cezalılık durumu olursa Ömer Şişmanoğlu'nu da mevcut durumda 4. santraforumuz olarak kullanabiliriz. :ok:

ben sanki bakarın vücud dilinden burada değilmiş mesajı alıyorum umarım yanılırım
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Özgür Yılmaz

ben sanki bakarın vücud dilinden burada değilmiş mesajı alıyorum umarım yanılırım

Eğer dediğin gibiyse ve burada mutlu değilse sezon sonunda Beşiktaş'tan ayrılabilir. Hangi futbolcu olursa olsun Dünya'nın en iyi futbolcusu da olsa Beşiktaş'ta oynamaktan mutlu olmayan futbolcunun takımımızdan ayrılmasından yanayım.

Çevrimiçi Necmi

@Necmi Abi nasılsın? Ne olur abi Olympiakos maçımız?
alırız büyük ihtimal

Çevrimiçi Necmi

bence o mesaj değil senin duyguların :D

Çevrimiçi Necmi

keşke Dembayı uefa listesine yazdırsaydık. finallerde kullanırdık  :money:
yarı finalde bir oyuncu ekliyoruz diye biliyorum :alala:
öyle bir şey kalmış aklımda bizim avrupa golcümüz var abou avrupa
maçlarında takır takır atıyor :D

Çevrimdışı tangaz

bence o mesaj değil senin duyguların :D

benim duygularım kadrodaki her oyuncumuzun her maç rakiplere sokuşturması olur ama bakarın topa hamleleri falan konsantrasyonunu düşük buldum son maçlarda
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Berat

benim duygularım kadrodaki her oyuncumuzun her maç rakiplere sokuşturması olur ama bakarın topa hamleleri falan konsantrasyonunu düşük buldum son maçlarda

Sahada sürekli gezinen Cenk'i görüp sürekli son 10 dk. oyuna girince ister istemez şevki kırılmış olabilir gayet anlaşılır bir hadise. Bence gayet istekli bu arada.

Çevrimdışı tangaz

Sahada sürekli gezinen Cenk'i görüp sürekli son 10 dk. oyuna girince ister istemez şevki kırılmış olabilir gayet anlaşılır bir hadise. Bence gayet istekli bu arada.

cenk statik kalıyor ama bakarın şevkini kıracak şey bu olmasa gerek 16 gol atmış bir oyuncuya fazla haksızlık ediyorsunuz adam gomez kadar gol attı. son maç kötüydü ama örneğin gs maçında gayet iyiydi. gelen paslara hareketlenme şekli bile istek konusunda eksi düzeyde bakarın. sene sonu inşallah bonservisi alınmaz da bize yakışan doğru düzgün 2 forvet gelir cenkin yanına (biri pivot diğeri sprinter özellikli)

Çevrimdışı tangaz

bizden yıllık 3,3 milyon kemiksiz para kazanan bir oyuncu adı ne olursa olsun 10 dk değil son 10 saniyede oyuna girse kıçını yırtacak o nedenle hadise anlaşılır değil benim değerlerimde...

Çevrimdışı tangaz

abubakar dalgın bir çocuk, dalıyor pozisyondan kopuyor kafa neredeyse artık olayın içinden uzaklaşıyor zaman zaman, sonra buna doğru pas atılıyor bu farkedip hamle yapmak istediğinde ise top geçip gitmiş oluyor. bir düşünün bu tarif ettiğim kaç pozisyon bir anda aklınıza gelir.

Çevrimiçi Necmi

sen karıştırıyorsundur cenkdir o :alala:

Çevrimdışı tangaz

sen karıştırıyorsundur cenkdir o :alala:

cenk geneli itibariyle statik bir oyuncu zaten biraz daha hareketli olsa dünya çapında olur.

Çevrimdışı Berat

Kayseri maçı biletleri satışta.

Çevrimdışı tuncaboylu

Kayseri maçı biletleri satışta.

Passo'ya girdim de, Galatasaray hala kombine satıyor.  :kop: :kop:

Mart ayına geldik be arkadaş, hala neyin kombinesi bu?   :lol:

Demek cidden iflas durumundalar.

Çevrimdışı arda

yarı finalde bir oyuncu ekliyoruz diye biliyorum :alala:
öyle bir şey kalmış aklımda bizim avrupa golcümüz var abou avrupa
maçlarında takır takır atıyor :D

Sadece Kaleciler için ve 30 gün süreli sakatlık olursa yeni bir Kaleci aynı yerli/yabancı şartlarını korumak kaydıyla eklenebilirmuş @Necmi abi.

43.05 If a club cannot count on the services of at least two goalkeepers registered on
List A because of long-term injury or illness, the club concerned may temporarily
replace the goalkeeper concerned and register a new goalkeeper at any time
during the season and complete the official registration list A with a goalkeeper fit
to be fielded. An injury or illness is considered long-term if it lasts at least 30 days
as of the day the injury or illness occurred. In case the recovery of the goalkeeper
occurs before this 30 day period, the player must remain out of the players List A
until the end of such period. If the replaced goalkeeper was registered as a locally
trained player, the new goalkeeper does not need to be a locally trained player.
The club must provide UEFA with the necessary medical evidence in one of UEFA's
official languages. UEFA may require further medical examination of the
goalkeeper by an expert appointed by UEFA at the cost of the club. Once the
injured or ill goalkeeper is fit to be fielded again he can resume his position in
38 VII – Player Registration
place of his nominated substitute. The change must be announced to the UEFA
administration 24 hours before the next match in which the goalkeeper is due to
play

KAynak: http://www.uefa.org/MultimediaFiles/Download/Regulations/uefaorg/Regulations/02/23/69/59/2236959_DOWNLOAD.pdf
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Passo'ya girdim de, Galatasaray hala kombine satıyor.  :kop: :kop:

Mart ayına geldik be arkadaş, hala neyin kombinesi bu?   :lol:

Demek cidden iflas durumundalar.
fiyatları aşırı yüksek abi, seneye bizim fiyatları düşünemiyorum, minimum 100 lira'dan başlayacak diye düşünüyorum  :)

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 06 Mart 2017, 14:44:17
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
atınç 3 maçtır oynuyor üç maçtır hücumcunun önünde durduğu için arkaya atılan her topta pozisyon yedik.
zaten 2-3 defa gelebilen rakipleri böyle majör hata yapınca kaleciyle karşı karşıya bırakıyoruz.
bir de tek hamleli dalıyor adanada 2 defa penaltı yaptırıyordu biri penaltı oldu birinde topa dokundu kurtulduk.
3 maçtır da penaltı pozisyonu yaratıyor.
almanyada geliştirememiş kendini.
tosiç in cezası şükür bitti.
perşembe günü tosiçle başlayacak mı bakalım...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 06 Mart 2017, 14:51:54
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
[ Son Düzenleme: 06 Mart 2017, 14:57:25 ahmetemre ]
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı tuncaboylu

fiyatları aşırı yüksek abi, seneye bizim fiyatları düşünemiyorum, minimum 100 lira'dan başlayacak diye düşünüyorum  :)

Fikstürlerine baktım, 5 maçları kalmış.

En ucuz 400 lira, en pahalı 2000 lira.

Şu aklıma geldi: Bunlar geçen sene UEFA'dan ceza yemeden önce bilançolarda iyileştirme için bileklik mileklik satıp kulübe para enjekte etmişlerdi.

Bu sene de 3 maç kala "20 bin tane kombine sattık" diyip 30-40 milyon lira daha enjekte etme hedefleri olabilir.

Ama UEFA yemez bu sefer, öyle bir niyetleri varsa biri uyarsın.  :)

Çevrimdışı Özgür Yılmaz

Cenk Tosun'un daha çok çalışarak kendisini geliştirmesi gerekiyor. O, Beşiktaş'ın 1. santraforu olabilecek seviyede değil henüz. Şenol Güneş hocamız bir maçımızdan sonra, 'Cenk daha fazla koşmalı' minvalinde bir şey söylemişti.

Cenk'in bu sezon ligde 23 haftada 16 gol atması ve gol krallığı yarışında 1. sırada bulunması iyi bir durum; fakat asıl önemli olan şey Beşiktaş'ın şampiyon olması. Beşiktaş şampiyon olamadıktan sonra Cenk isterse 16 değil 36 gol atsın ne yapalım!

Cenk Tosun iyi bir Beşiktaşlı ve biz ondan, daha çok çalışıp kendisini geliştirip daha fazla mücadele etmesini bekliyoruz.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Olimpiakosun Stoperleri cok dengesiz Stoperlerin uzerine gidersek işi çözeriz , Basit hataya ve ölümcül hataya cok musaitler , tandemde uyum sorunu var gibi :tabe:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mylife1903

bizden yıllık 3,3 milyon kemiksiz para kazanan bir oyuncu adı ne olursa olsun 10 dk değil son 10 saniyede oyuna girse kıçını yırtacak o nedenle hadise anlaşılır değil benim değerlerimde...
Beni cok rahatsiz etti abunun halleri.

Mesela babel yorgun
Karijma kotu oynuyor, cenk formsuz, oguzhan gununde degil tamam ama abunun iki metre yanina kosmamasini kabul edemiyorum, azicik kafa olarak oyunda olan bir oyuncu en az iki gol atardi.

Top geciyor 2-4sn arasinda abu farkina varmaya basliyor bir saniye civari butun vucuduyla patinaj cekerek lag yapiyor sonra kosmaya basliyor zaten is isten gecmis oluyor.

Be adam aldigin paranin hakkini verecek gucun olacak hic birsey yapamiyorsan kicina 4 motor takip kosacaksin. Adebayor son macta oyuna girdi oha oldum herif yilan gibiydi kostu kostu kostu fazla bisi yapamadi ama istekli, cabuk ve baskiliydi.

Çevrimdışı Berat

@ahmetemre Sunucu ile ilgili sorunumuz devam ediyor, hizliresim gibi sitelere yükleyip paylaşmak geçici bir çözüm.

Çevrimdışı tangaz

Beni cok rahatsiz etti abunun halleri.

Mesela babel yorgun
Karijma kotu oynuyor, cenk formsuz, oguzhan gununde degil tamam ama abunun iki metre yanina kosmamasini kabul edemiyorum, azicik kafa olarak oyunda olan bir oyuncu en az iki gol atardi.

Top geciyor 2-4sn arasinda abu farkina varmaya basliyor bir saniye civari butun vucuduyla patinaj cekerek lag yapiyor sonra kosmaya basliyor zaten is isten gecmis oluyor.

Be adam aldigin paranin hakkini verecek gucun olacak hic birsey yapamiyorsan kicina 4 motor takip kosacaksin. Adebayor son macta oyuna girdi oha oldum herif yilan gibiydi kostu kostu kostu fazla bisi yapamadi ama istekli, cabuk ve baskiliydi.

bunu anlatmaya çalışıyorum ben. sene sonu gelse de kurtulsak şundan kesinlikle kötü transferler listesine üst sıralardan girer fikret başkanın bilançosunda

Etiketler: