Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 631 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8449234 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Abi cozum basit, totti. Bi sene oynasin burda. Ama bu yasta bile roma disina cikmaz o herif. Totti tipinde bulmak lazim.

totti çıkmaz abi yanıt belli nedved gelsin kenarda dikilsin gölgesi yeter
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tuncaboylu

totti çıkmaz abi yanıt belli nedved gelsin kenarda dikilsin gölgesi yeter

Gianfranco Zola'yı neden düşünmüyoruz?  :lol: :lol:

Şaka maka takım iyice yaşlandı, biz hala kıçının kılı misinaya dönmüş adam alıp kaptan çıkarma arayışı içindeyiz.  :alala:

Ver kaptalığı Atiba'ya, huzur içinde çözülsün.

Bizde kaptan dediğin adamın Bülent Korkmaz gibi olmasına gerek yok, saygı duyulan bir adam olsun yeter.

Çevrimdışı tangaz

Gianfranco Zola'yı neden düşünmüyoruz?  :lol: :lol:

Şaka maka takım iyice yaşlandı, biz hala kıçının kılı misinaya dönmüş adam alıp kaptan çıkarma arayışı içindeyiz.  :alala:

Ver kaptalığı Atiba'ya, huzur içinde çözülsün.

Bizde kaptan dediğin adamın Bülent Korkmaz gibi olmasına gerek yok, saygı duyulan bir adam olsun yeter.

illa muhalif olacan di mi  :D

millet gerrard lampard totti nedved gibi karakterleri ortaya döküyor sende kalkmış bu isimler kouşulurken araya bülent korkmazı sıkıştırıyorsun. seviyeyi düşürmeyelim efenim  :D zola kerim freinin hocası şuan boşta değil  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi Necmi

sen ya okumuyorsun ya da okuduğun halde olmayanı varmış gibi göstererek algı oluşturuyorsun. ülkedeki bu rüzgar seni de etkisi altına almış. ben yazımda çirkefliği tasvip etmediğimi 2 ayrı iletimde de ısrarla belirtiyorum ama sen sanki savunuyormuşum gibi algı oluşturuyorsun. bu yaptığın çok yanlış! sahaya atılan binlerce ıvır zıvır var çoğuda bozuk para ve türevi ufak tefek şeyler bunlar görünmüyor tv.ye yansımıyor ama su dolu pet bardak sahaya düşünce patlıyor su sıçrıyor ve göze batıyor bunu dahi idrak etmemen çok daha ilginç. ülkede hangi maçta sahaya yabancı cisim atıldı die 4 maç saha kapanmış tek örnek veremezsin çünkü yok! olmayanı varmış gibi gösterip üyelere yanıltıcı bilgi vermemelisin. yanlış üstüne yanlış yapmış oluyorsun böyle. bursa tiribünü o maçta 10 kişilik takımını yüreklendirdi oyunda tuttu itekledi geri yaslanmayın mesajını verdi sen bu mesajı alamazsın çünkü yeni stadımızda elinde telefon takılan taraftar profilini tasvip eder hallerdesin...
evet hiç bir şekilde sahaya bir şey atarak destek vermeyi kabul etmemde desteklememde ne gidilen başka stadlatda takımıma bir şey atılmasını isterim nede burda başka takıma hakeme bir şey atılsın isterim hem hakemler tetikçi deyip hemde bir şey olmaz demek çok garip o su hakemin kafasına isabet etsin bakalım o maç tatil ediliyormu edilmiyormu. başka takımlar beni ilgilendirmez ben Beşiktaşım ve hakeme öyle bir koz vermem. Hakem seni zorluyorsa tetikçiyse zaten fırsat kolluyor demektir. bizde on kişi geri yaslanmadık saldırdık yüreklendirme buysa o işi arenadada yaptık golü yedikten sonra bak kaç tane kontra yemişiz. sürekli tv başında oturup ahkam kesmek kolay gel bir gün iddia ettiklerini kendi gözlerinle gör bak bakalım uydurma abartı dolu mu yoksa gerçekten böylemi. quaresma formasındada aynı işi yaptın hep duyduklarınla doğruymuş gibi kabul edip haraket ediyorsun yeri gelmişken @Yunus Emre Dökmeci  ye sor bakalım kaç kişide quaresma yazılı forma görmüş bana göstermek için bayağı aradıda bulamadı. Bu kadar algıya gelmeyin 40 bin kişinin içinde 100 kişi foto çekiyorsa bu herkesin bunu yaptığı anlamı çıkartmaz. burda bir kişi görüyorlarsa bunu herkes olarak abartıyorlar. fener maçında sahada tetikçi bir hakem vardı sen tribünden nasıl iteceksin takımı kırmızı görür on kişi kalırsın ama art niyet yoktur oyun devam eder sende takımı itersin ama sürekli takımın sinirleriyle oynayan bir hakem bozuntusu varken yapda görelim yoksa taraftar ikinci yarı gayette iyi baskı kurdu. o stad cehennem gibiydi ikinci yarı bursa tribünleri dediğin o gün vip tribünün baskısıyla bile mukayese edelemez tüm bursa stadı. Anca işkembeden atın tribündeki insanlardan ne bekliyorsanız. Düşün fenerli yöneticinin kafası vipden atılan bir şeyle yarıldı. o nedenlede bir maç kapatma aldık. o madde herkesin olduğu bir yerde ona isabet etti oyunculardan birinin gözünede gelebilirdi. sahaya şu şu atılır bunlar atılmaz diye kıstasmı koyacağız bir insanı su bile atmaya teşvik etsen sinir anında artık eline geçeni atacak duruma getirirsin o an su atan bir sonrakine başka bir şey atar. Hiç bir şekilde sahaya her hangi bir cisimin atılması desteklenemez. o attıkları cisimlerden biri kaleci volkana yada hakeme falan isabet etse maç tatil edilir bursada berabere bitireceği maçta hükmen mağlup ilan edilirdi. Bakalım cezaları ne olacak.
bir sürü bilinçsiz insanında olduğu bir sosyalmedya ortamında bunları söyleyebilmek bile çok tehlikelidir. sen su at dersin adam bıçak atar çünkü ikisinin arasındaki farkı ayırt edemeyecek çok insan var bu ülkede kaldıki sıkıntı olmasa bile tribünlerden su yağarken arada başka şeyler atacak kötü niyetleri insanlarda çok olur sen sadece onların saklanmasına zemin yaratırsın.
Neyi savunuyorsun öyle saldırgan konuştuğun zaman bana geri adım falanmı attıracağını düşünüyorsun söylediğin yanlış işte ötesi yok. Dediğim gibi geleceksin kendi gözlerinle göreceksin başkalarının lafıyla kuşanıp saldırmayacaksın.
mesela burda şu bu deyip saldıran insanların tribünde oturdukları yerden kalkmadan maç izlediklerini biliyormusun ağızlarını bile açtıklarını görmem sonra gelir buraya taraftar desteklemiyor diye yaygara yaparlar. çok basit burda konuşanları liste yap bir gün maça geldiğinde onları gözlemle bak bakalım nasıl maç izliyor. emin ol orda zaten sahaya yönlenmiş kimse çevresiyle ilgilenipde kimin foto çektiğini görmez. yani çok konuşanlara fazlada önem verme
eleştirdiğin fener maçı benim son dört yıldır gördüğüm en hırçın Beşiktaş tribünleriydi. öylesine bir tehdit dolu saldırgan desteği başka verecek tribün yok bu ülkede düşün işte yaralanma olayı vipten atılan bir cisimle oldu dikkat et videoları izle polisler sürekli vip tribünün videolarını çekiyordu. VIP bile bu kadar galyana geldiyse artık burdada bir şeyleri eleştirmeyin. Düşünün diğer tribünler ne durumda. burda eleştirenlerde o gün stadda olmayanlardır. anca bıdı bıdı yapsınlar hiç bir şeyi görmeden bilmeden.
sadece alet oluyorsunuz birilerinin propagandasına tribünler kötüymüş gruplara ihtiyaç varmış birileri bunun ortamını yaratmaya çabalıyor çünkü 33 bin kombine var öncelikli satılırsa herkes alacak dün boykot yapanlar gene bulamayacaklar bunun bilincindeler. bunu bozabilmek içinde ortalığı pompalıyorlar. Kendilerine kamuoyu yaratmaya çalışıyorlar. yoksa düşündükleri tribün falan değil o staddaki herkes iyi biliyorki şimdiki tribünlerin sahaya etkisi inönü tribünlerinden kat kat daha iyi o gün boykotta canı yanan yönetimin bu gün bunu yapmayacağınıda iyi bildikleri için bütün Beşiktaş taraftarını tribünlerin kötü olduğuna ikna edip yönetime baskı kurmasını sağlamaya çalışıyorlar.

Çevrimdışı Kalyoncu

Beşiktaş'ın kaptanı Oğuzhan Özyakuptur.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Beşiktaş'ın kaptanı Oğuzhan Özyakuptur.
Kağıt üstünde evet ama fiiliyatta o olgunluk ve liderlikte değil. Birisini o titri vermek onu kaptan yapmaz, örnek Tolga gibi. Sene sonunda kaldırır biz de eyvallah deriz fakat şu aşamada görünen o pazu bantını haketmediği yönünde. Ben de Oğuzhan'ın almasını istiyordum Kaptanlığın Tolga yerine bunuda belirteyim.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı mylife1903

Kağıt üstünde evet ama fiiliyatta o olgunluk ve liderlikte değil. Birisini o titri vermek onu kaptan yapmaz, örnek Tolga gibi. Sene sonunda kaldırır biz de eyvallah deriz fakat şu aşamada görünen o pazu bantını haketmediği yönünde. Ben de Oğuzhan'ın almasını istiyordum Kaptanlığın Tolga yerine bunuda belirteyim.
Fahri profesor gibi bisi

Çevrimdışı tuncaboylu

evet hiç bir şekilde sahaya bir şey atarak destek vermeyi kabul etmemde desteklememde ne gidilen başka stadlatda takımıma bir şey atılmasını isterim nede burda başka takıma hakeme bir şey atılsın isterim hem hakemler tetikçi deyip hemde bir şey olmaz demek çok garip o su hakemin kafasına isabet etsin bakalım o maç tatil ediliyormu edilmiyormu. başka takımlar beni ilgilendirmez ben Beşiktaşım ve hakeme öyle bir koz vermem. Hakem seni zorluyorsa tetikçiyse zaten fırsat kolluyor demektir. bizde on kişi geri yaslanmadık saldırdık yüreklendirme buysa o işi arenadada yaptık golü yedikten sonra bak kaç tane kontra yemişiz. sürekli tv başında oturup ahkam kesmek kolay gel bir gün iddia ettiklerini kendi gözlerinle gör bak bakalım uydurma abartı dolu mu yoksa gerçekten böylemi. quaresma formasındada aynı işi yaptın hep duyduklarınla doğruymuş gibi kabul edip haraket ediyorsun yeri gelmişken @Yunus Emre Dökmeci  ye sor bakalım kaç kişide quaresma yazılı forma görmüş bana göstermek için bayağı aradıda bulamadı. Bu kadar algıya gelmeyin 40 bin kişinin içinde 100 kişi foto çekiyorsa bu herkesin bunu yaptığı anlamı çıkartmaz. burda bir kişi görüyorlarsa bunu herkes olarak abartıyorlar. fener maçında sahada tetikçi bir hakem vardı sen tribünden nasıl iteceksin takımı kırmızı görür on kişi kalırsın ama art niyet yoktur oyun devam eder sende takımı itersin ama sürekli takımın sinirleriyle oynayan bir hakem bozuntusu varken yapda görelim yoksa taraftar ikinci yarı gayette iyi baskı kurdu. o stad cehennem gibiydi ikinci yarı bursa tribünleri dediğin o gün vip tribünün baskısıyla bile mukayese edelemez tüm bursa stadı. Anca işkembeden atın tribündeki insanlardan ne bekliyorsanız. Düşün fenerli yöneticinin kafası vipden atılan bir şeyle yarıldı. o nedenlede bir maç kapatma aldık. o madde herkesin olduğu bir yerde ona isabet etti oyunculardan birinin gözünede gelebilirdi. sahaya şu şu atılır bunlar atılmaz diye kıstasmı koyacağız bir insanı su bile atmaya teşvik etsen sinir anında artık eline geçeni atacak duruma getirirsin o an su atan bir sonrakine başka bir şey atar. Hiç bir şekilde sahaya her hangi bir cisimin atılması desteklenemez. o attıkları cisimlerden biri kaleci volkana yada hakeme falan isabet etse maç tatil edilir bursada berabere bitireceği maçta hükmen mağlup ilan edilirdi. Bakalım cezaları ne olacak.
bir sürü bilinçsiz insanında olduğu bir sosyalmedya ortamında bunları söyleyebilmek bile çok tehlikelidir. sen su at dersin adam bıçak atar çünkü ikisinin arasındaki farkı ayırt edemeyecek çok insan var bu ülkede kaldıki sıkıntı olmasa bile tribünlerden su yağarken arada başka şeyler atacak kötü niyetleri insanlarda çok olur sen sadece onların saklanmasına zemin yaratırsın.
Neyi savunuyorsun öyle saldırgan konuştuğun zaman bana geri adım falanmı attıracağını düşünüyorsun söylediğin yanlış işte ötesi yok. Dediğim gibi geleceksin kendi gözlerinle göreceksin başkalarının lafıyla kuşanıp saldırmayacaksın.
mesela burda şu bu deyip saldıran insanların tribünde oturdukları yerden kalkmadan maç izlediklerini biliyormusun ağızlarını bile açtıklarını görmem sonra gelir buraya taraftar desteklemiyor diye yaygara yaparlar. çok basit burda konuşanları liste yap bir gün maça geldiğinde onları gözlemle bak bakalım nasıl maç izliyor. emin ol orda zaten sahaya yönlenmiş kimse çevresiyle ilgilenipde kimin foto çektiğini görmez. yani çok konuşanlara fazlada önem verme
eleştirdiğin fener maçı benim son dört yıldır gördüğüm en hırçın Beşiktaş tribünleriydi. öylesine bir tehdit dolu saldırgan desteği başka verecek tribün yok bu ülkede düşün işte yaralanma olayı vipten atılan bir cisimle oldu dikkat et videoları izle polisler sürekli vip tribünün videolarını çekiyordu. VIP bile bu kadar galyana geldiyse artık burdada bir şeyleri eleştirmeyin. Düşünün diğer tribünler ne durumda. burda eleştirenlerde o gün stadda olmayanlardır. anca bıdı bıdı yapsınlar hiç bir şeyi görmeden bilmeden.
sadece alet oluyorsunuz birilerinin propagandasına tribünler kötüymüş gruplara ihtiyaç varmış birileri bunun ortamını yaratmaya çabalıyor çünkü 33 bin kombine var öncelikli satılırsa herkes alacak dün boykot yapanlar gene bulamayacaklar bunun bilincindeler. bunu bozabilmek içinde ortalığı pompalıyorlar. Kendilerine kamuoyu yaratmaya çalışıyorlar. yoksa düşündükleri tribün falan değil o staddaki herkes iyi biliyorki şimdiki tribünlerin sahaya etkisi inönü tribünlerinden kat kat daha iyi o gün boykotta canı yanan yönetimin bu gün bunu yapmayacağınıda iyi bildikleri için bütün Beşiktaş taraftarını tribünlerin kötü olduğuna ikna edip yönetime baskı kurmasını sağlamaya çalışıyorlar.

Talep ettikleri şey o kadar saçma ki, taraftar nezdinde destek bulabilmelerinin imkanı yok.

Kombinesini yenilemek isteyecek adama dur yenileyemezsin diyecek hali yok kulübün.

Çevrimdışı tangaz

bak @Necmi şu ifadeni değiştir artık lafı çarpıtmayı bırak biz burada kimse su atsın demedik su atsınlar die tek mesajım yok ben "bursa taraftarı takımını iyi itekledi çirkeflikde yaptılar bunu elbette tasvip etmeyiz ama iyi iteklediler" dedim. bunu da defalarca ifade ettiğim halde su atmayı destekliyorsun falan demeye getiriyorsun. artık bu YANLIŞ İFADENDEN vazgeç!!! bu ısrarlı yanlış ifadeni düzelt artık. olmayanı varmış gibi gösterme moderatör olman sana bunu söyleme hakkı ve  varmış gibi gösterme hakkı vermez...

sanki tek sen biliyorsun tiribün işlerini herkes yanlış biliyor tek sen doğrusun. geçiniz o işleri.

kimsenin kimsenin ekmeğine yağ sürdüğü yok ben protesto zamanı değil daha öncesinden beri çarşı veya diğer grupları eleştiririm yaptıklarının sadece tribün gürültüsü olduğunu ve bunu da gerek insanlara gerekse de takıma zarar vererek sürdüğünü belirtirim. çarşıyı desteklediğim tek bir iletim de yoktur ama mevcut tribün yapısını beğenmiyorum sen diyorsunki yok 40binde yüz kişi falan sosyal medyada  ne görüntüler çıkıyor bir görsen adam periscope yayını yapıyor o esnada saha kadar tribünlerde kadraja giriyor herkes elinde telefon goygoy peşinde bunları görmek için tribünde olmaya gerek yok. sadece ben bilirim siz ne bilirsiniz üslubunda sıktı iyice... gayette iyi biliriz senden de iyi biliriz.

quaresma forması konusunda hala boşboş konuşuyorsun. ben o konuda kulübün EN YETKİLİ YÖNETİCİSİNİN ifadesini kullandım. çarpıtmaktan vazgeç...

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Gokhan-

Bu hircin tribün dediğin sadece hakemin ve fb li topçuların tahrik ettiği zamanlarda ortaya çıktı onun dışında tribün patatesti.
Kendi içimizde organize olarak ne yaptık onu söyle abi.
Maça gelen arkadaşlar buyursun objektif olarak anlatsın tahrik olmak dışında takımıza gereken desteği verebilmismiyiz söylesin.
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı Kalyoncu

Hazır basında bunun üstüne tüm gücünle giderken. Her Beşiktaşlının üzerine düşen Beşiktaş'ın kaptanı Oğuzhan Özyakuptur demektir. Benim fikrim Necip'in bu kadroya girmesinden yana sert takım değiliz Necip'in sertliğinden faydalanabiliriz. Ben atiba necip oğuzhan ortasahası daha iyi olur diye düşünüyorum deplasmandaki maçlarda. Pazubandda Necip'e geçmiş olur herkesin gönlü olur.

Çevrimdışı mylife1903

Abi bizde kaç yıl Demirören başkandı :)
Ben sildim attim onu beynimden, o hic baskan olmadi, ben onu hic gormedim. Paralel evrende oyle biri yok.

Neydi o cim kerinin filmi vardi sevdicegini siliyordu hah ayni islemi yaptim ben.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Bu hircin tribün dediğin sadece hakemin ve fb li topçuların tahrik ettiği zamanlarda ortaya çıktı onun dışında tribün patatesti.
Maça gelen arkadaşlar buyursun objektif olarak anlatsın tahrik olmak dışında takımıza gereken desteği verebilmismiyiz söylesin.
Ben bu konuyla ilgili yorumumu daha deplasman yasağı kalksın kalkmasın konuşulurken söylemiştim, şu anda buna gerek yok, hem taraftar hem futbolcular gerilecek diye sonuç ortada hem GS hem FB maçı. Bu sene şampiyon olalım seneye naparsak yapalım. Gereksiz bi hareket olduğu konusunda hala ısrarcıyım.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tuncaboylu

Ben sildim attim onu beynimden, o hic baskan olmadi, ben onu hic gormedim. Paralel evrende oyle biri yok.

Neydi o cim kerinin filmi vardi sevdicegini siliyordu hah ayni islemi yaptim ben.

Eternal Sunshine of Spotless Mind

2 kere izlediğim nadir filmlerdendir.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Hazır basında bunun üstüne tüm gücünle giderken. Her Beşiktaşlının üzerine düşen Beşiktaş'ın kaptanı Oğuzhan Özyakuptur demektir. Benim fikrim Necip'in bu kadroya girmesinden yana sert takım değiliz Necip'in sertliğinden faydalanabiliriz. Ben atiba necip oğuzhan ortasahası daha iyi olur diye düşünüyorum deplasmandaki maçlarda. Pazubandda Necip'e geçmiş olur herkesin gönlü olur.
Necip konusuna katılıyorum, Karabük maçında Necip'le başlayabilirdik sonuçta deplasmandayız ve sert bi takımla oynadık. Oğuzhan konusunda kendi içimizde gömüyoruz sosyal medyada değil bu gibi yerlerde onun için var. Umarım gereken mesajı almıştır Oğuzhan daha çok sahiplenir takımı.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı mylife1903

Takimin az sert olmasi lazim. Hem topa hem de rakibe. Biraz hakemi kistirmasi lazim. Yahu herif kaleye giden topu kesiyor elle bi kisi itiraz etmiyor. Gidip kendinizi atip gsli gibi penalti istemeyin kimsenin hakkina girmeyin ama agzimizdaki lokmayi da kaptirmayin.
En sert dedigimiz adam tosic. En sert faul yapan kanat oyuncusu karijma. En sert oyuncumuz az dengesiz nejipjan.
Simdi bu uc adami ftnin herhangi bir takimina koysan melek kalirlar, hic goze batmazlar.

Ftnin gssinden vedat isimli kopekbaligi ibrahim kaptanin burnunu isirmisti yahu, umit karan falan yumrukla girismislerdi bizimkilere. Tamam tekme, yumruk oynamayalim, milletin burnunu isirmayalim ama azicikda erkek takimi olsun. Herif kayarak giriyor oguzhan zipliyor kiz gibi yahu sen de kay be cocuk ne korkuyorsun.

Ayrica takimin ihtirasi hosuma gitmiyor. Mesela 10 kisi kalan fb daha bi ihtirasli oynuyor, saldiriyor daha da cok kosuyor fb yahu fb.

Çevrimdışı Furkan5

Stad, akıllı stad olmaktan ne zaman çıkarılır,bir kişinin bile interneti ne zaman çekmezse tribünler işte o zaman organize olur :D :D :D :D :D :D

Çevrimdışı Gokhan-

Ben bu konuyla ilgili yorumumu daha deplasman yasağı kalksın kalkmasın konuşulurken söylemiştim, şu anda buna gerek yok, hem taraftar hem futbolcular gerilecek diye sonuç ortada hem GS hem FB maçı. Bu sene şampiyon olalım seneye naparsak yapalım. Gereksiz bi hareket olduğu konusunda hala ısrarcıyım.
Gs maçında goller gelene kadar kadar, FB macinda elektrikli anlar dışında taraftarın sesinin çıktığını söyleyebilir miyiz peki.

Çevrimdışı tangaz

41.902 kişi de aksini iddia etse evet öyleydi diyecek birine soruyorsun soruyu... fener maçında milletin sahaya 3-5 madde atıp küfretmesini son 4 yıldır gördüğüm en hırçın tiribündü diyor. bu 4ün 2si biliçli ve olimpiyatlı falan süreç 1i şenol hocalı %90 başka stadlarda geçen süreç işte bir bu sene yarım sezon var onda da millet sahaya 3-5 madde atınca 4 yılda gördüğüm en hırçın tiribündü der. algı böyle bişey işte beyler olmayanı göstermek. tıpkı benim sahaya yabancı madde atılmasını çirkeflik yaptı bursa tiribünleri dememe rağmen destekliyormuşum gibi gösterdiği gibi. buna türkçemizde ayak oyunları diyoruz. yersen papaz eriği...

Çevrimdışı Gokhan-

41.902 kişi de aksini iddia etse evet öyleydi diyecek birine soruyorsun soruyu... fener maçında milletin sahaya 3-5 madde atıp küfretmesini son 4 yıldır gördüğüm en hırçın tiribündü diyor. bu 4ün 2si biliçli ve olimpiyatlı falan süreç 1i şenol hocalı %90 başka stadlarda geçen süreç işte bir bu sene yarım sezon var onda da millet sahaya 3-5 madde atınca 4 yılda gördüğüm en hırçın tiribündü der. algı böyle bişey işte beyler olmayanı göstermek. tıpkı benim sahaya yabancı madde atılmasını çirkeflik yaptı bursa tiribünleri dememe rağmen destekliyormuşum gibi gösterdiği gibi. buna türkçemizde ayak oyunları diyoruz. yersen papaz eriği...
Farkındayım abi asla geri yapmıyor Necmi abi :)
Halbuki bizlerde biseler biliyoruz biseler görüyoruz ama bana sacmaliyorsun diyor. 
Ben dün aslında tribünlerin toparlanması gerektiğini söylemek istedim ama sonra bir baktım beleşci rantçı kavgacı tayfanın değirmenine su taşımakla  suçlandım 😂

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Gs maçında goller gelene kadar kadar, FB macinda elektrikli anlar dışında taraftarın sesinin çıktığını söyleyebilir miyiz peki.
Tribünlere eskisi gibi kemik bir kitle gelmiyor, geçen seneden beri oynanan güzel oyunun üstüne tribünü dolduran insanlar büyük çoğunluğu ve durağan futbol olunca tribünde duruyor. Hep yazıyorum burada her iki tarafında birbirini itmesi şart, topu sadece tribüne veya takıma atıp bu işin altından kalkamayız. Atıyorum sen 100 oyundur muhteşem Shakespeare oyunu sunulan bir salondaki kitleye vasat bir şey sunarsan onlardan geçmiş oyunlardaki tepkiyi alamazsın.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Gokhan-

Tribünlere eskisi gibi kemik bir kitle gelmiyor, geçen seneden beri oynanan güzel oyunun üstüne tribünü dolduran insanlar büyük çoğunluğu ve durağan futbol olunca tribünde duruyor. Hep yazıyorum burada her iki tarafında birbirini itmesi şart, topu sadece tribüne veya takıma atıp bu işin altından kalkamayız. Atıyorum sen 100 oyundur muhteşem Shakespeare oyunu sunulan bir salondaki kitleye vasat bir şey sunarsan onlardan geçmiş oyunlardaki tepkiyi alamazsın.
.
Doğru analiz ama en azından rakip taraftar var iken ve etikiliyken bunu yapma lüksümüz Yok bence.

Çevrimiçi Necmi

Abi mevcut şartlar dahilinde oraya kondu ama gerçekten çok kötü bir yer konum ve hakimiyet olarak. Stada gelsen anlarsın. Ya size bir yer vericez tribünden hangisinde oturmak istersiniz diye sorsak tüm takımlara herkes aynı yeri gösterirdi, biz orayı deplasman tribünü yapmışız. O tribün alt katta olsa şu an ki etkisinin yarısını zor gösterir.
katılıyorum kesinlikle alt üst bölünmeli böyle resmen kitle yaratıyorsun orda kontrolü kolay olsun demişler ama tribün yaptırıyoruz ordaki yeni açık tarafındaki bölümü alta alıp onları numaralıya doğru kaydırmak lazım direk stada hakimiyeti önlemiş oluruz. bunu baskılamak lazım yönetime

Çevrimiçi Necmi

fener stadı yıktı yandaki benzin istasyonunu yaktı yıktı bırakın taraftar isyanını terör eylemi yaptı 5 maç aldı daha ötesi mi var?

ben pet bardak ya da yabancı cisim atıldı die 4 maç kapanan saha yok diyorum. elmayla armutu karıştırmayın!!!

bana muhalif olmak için böyle mesajlara girdiğinde başına neler geldiğini hatırlatırım  :bandit:
:upto: tehditmi alırım bir dal.
dört maç kapanmasın bir maç kapansın bu şampiyonluğa giderken risk değilmi :alala:
neden sahanı kapattıracak bir eylem içinde olmak istesinki insan :alala:

Etiketler: