Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 33 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8636462 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı kyiv

Bu oğuzhanda sezon başından beri hiç bir şey yok 0 katkıyla oynuyor. iki üç tane güzel haraket yaptı diye şu ana kadar katlandık
çoktan kulübenin yolunu tutması lazımdı.
Sahada kendisini zaptedemeyen biri arkadaşlarını nasıl kontrol edecek takımda kaptan dolu ama en son kaptan olacak
adamın kolunda takılı.
sezon başından beri katlandığımız ve takıma zarar veren çok oyuncu var. Bunları biz gördüğümüz gibi takımdaki diğer
oyuncularda görüyor adaleti düzgün dağıtamazsan sonunda kaybeden olursun.

Bu kulüp ne kaptanlar gördü.Benim gördüğüm son 30 senedeki en kötü kaptan Oğuzhan tabi ki Delgadodan sonra. Rıza,Şifo Mehmet,Tayfur,İbrahim Üzülmez bunların yanında Oğuzhan çok eğreti duruyor.Kaptan denilen adam takımın banko adamıdır. Oğuzhan bizim takımın banko adamı mıdır? Banko adamsa niye istikrarlı değil?Bu yukarda saydığımız kaptanlar minimum 6,7 sene aynı performansı verdiler her maçta.

Çevrimdışı Necmi

Vallahi necmi abi Malatyaspor bende o kadar derin yaralar açtı ki o çocuk yaşta Allah biliyor benim için Malatyaspor = Malatya şehri  ve şehirle ilgili herşey. Psikoloji bu şekilde işliyor. Kayısı yerken bile mümkünse Malatya kayısısı almıyorum  :D (abarttım tabi o kadar da değil)

Bir de nasıl bir tesadüf ki bu takımlar biri dip yaparken diğeri çıkıyor :alala: Aynısını kayseri yapıyor. Düşenle çıkanı değiştiriyorlar falan filan...Kocaelispor ve Sakaryaspor aptal mı bu tip şark kurnazlıklarına girmiyor?

Bu arada Olcay Şahan ilk golünü attı Trabzonda.Trabzonsporun son haftalardaki çıkışında etkisi bir hayli fazla.

Malatyasporu her Beşiktaşlı güzel güzel anıyordur zaten bizim ahımızdan bir daha düzelemediler.
olcayıda burda sürekli gömen arkadaşlar görüyordur umarım nasıl bir oyuncu olduğunu.
burda yuhalanmasının etkilerinin nelere mal olduğunu. Yapmayın bu takımın mayası bu dedik.
kenardaki varlığı bile bu takım için çok şey demek oluyor dedik ama burda hazırlık maçında yuhalanmasını
haklı bulup alkış tutuyorlardı. Umarım görmüşlerdir çok sevdiklerini düşündükleri Beşiktaşa
aslında nasıl düşmanlık yaptıklarını. Bundan sonrada bu tip şeyleri savunmadan oturup bunu düşünürler.
olcayın işin ilginci o gün bunu savunanlar gidincede neden gönderildi diye tepki gösterdi. Buda aslında
o eleştirileri yapanların bunu ne kadar ciddi yaptıklarını gösterir.
Sırf eleştirmek için haklı yada haksız demiyorum çünkü bazı kişiler sırf eleştirmek için yazıyor onlar eleştirip
kendilerini tatmin etsinlerde bu işden Beşiktaş zarar görüyorsa bu önemli değil.

Çevrimdışı mylife1903

Vallahi necmi abi Malatyaspor bende o kadar derin yaralar açtı ki o çocuk yaşta Allah biliyor benim için Malatyaspor = Malatya şehri  ve şehirle ilgili herşey. Psikoloji bu şekilde işliyor. Kayısı yerken bile mümkünse Malatya kayısısı almıyorum  :D (abarttım tabi o kadar da değil)

Bir de nasıl bir tesadüf ki bu takımlar biri dip yaparken diğeri çıkıyor :alala: Aynısını kayseri yapıyor. Düşenle çıkanı değiştiriyorlar falan filan...Kocaelispor ve Sakaryaspor aptal mı bu tip şark kurnazlıklarına girmiyor?

Bu arada Olcay Şahan ilk golünü attı Trabzonda.Trabzonsporun son haftalardaki çıkışında etkisi bir hayli fazla.
Yilin gollerinden birini atti, super bir gol

Onur Küçük

• Ziyaretçi

Yilin gollerinden birini atti, super bir gol
Burada ıslıklanacağına , sosyal medyada sürekli hakaret yiyeceğine , motivasyonu sürekli dibe çekileceğine gidip Trabzon'da oynaması Olcay için daha hayırlı oldu.

Çevrimdışı mylife1903

Burada ıslıklanacağına , sosyal medyada sürekli hakaret yiyeceğine , motivasyonu sürekli dibe çekileceğine gidip Trabzon'da oynaması Olcay için daha hayırlı oldu.
Ben de olcay icin cok mutluyum oturdum ts macini izliyom. Tirabzonda cok severler olcayi zaten. Fbye falan kaktirirsa olcay heykelini dikerler.

Gizli hedefim var tabii samet gibi bu ts maclarini izlerken. Bu okayi almak lazim. Gerekirse cok istiyorlarsa tolgayi falan da verebilirler.
Osmanlidan da musa sart.

Çevrimdışı Necmi

Bu kulüp ne kaptanlar gördü.Benim gördüğüm son 30 senedeki en kötü kaptan Oğuzhan tabi ki Delgadodan sonra. Rıza,Şifo Mehmet,Tayfur,İbrahim Üzülmez bunların yanında Oğuzhan çok eğreti duruyor.Kaptan denilen adam takımın banko adamıdır. Oğuzhan bizim takımın banko adamı mıdır? Banko adamsa niye istikrarlı değil?Bu yukarda saydığımız kaptanlar minimum 6,7 sene aynı performansı verdiler her maçta.
Bence şu anda kaptanlığa en yakışan oyuncu marcelo sonra fabri.
Atiba gönüllerin kaptanı ama kaptanlık yapamaz oda :D

Çevrimdışı Berat

Çaresizlikten öyle geliyor ki 45 dakika performans gösterecek bir Veli, Oğuzhan ve Tolgay'dan daha fazla yararlı olur. Cenk'teki umursamazlığı üstteki diğer iki isimdeki isteksizliği anlamak çok güç. Şenol Güneş'in bir an önce olaya müdahele etmesi gerekiyor.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Quaresma ve Cenk milyonlar karşılığında değil ricayla oynuyor gibiler.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı mylife1903

Çaresizlikten öyle geliyor ki 45 dakika performans gösterecek bir Veli, Oğuzhan ve Tolgay'dan daha fazla yararlı olur. Cenk'teki umursamazlığı üstteki diğer iki isimdeki isteksizliği anlamak çok güç. Şenol Güneş'in bir an önce olaya müdahele etmesi gerekiyor.
Tesislere geldiklerinde senol gunes odunu sivazliyormus

Gec iceri gec

Çevrimdışı mylife1903

Malatyasporu her Beşiktaşlı güzel güzel anıyordur zaten bizim ahımızdan bir daha düzelemediler.
olcayıda burda sürekli gömen arkadaşlar görüyordur umarım nasıl bir oyuncu olduğunu.
burda yuhalanmasının etkilerinin nelere mal olduğunu. Yapmayın bu takımın mayası bu dedik.
kenardaki varlığı bile bu takım için çok şey demek oluyor dedik ama burda hazırlık maçında yuhalanmasını
haklı bulup alkış tutuyorlardı. Umarım görmüşlerdir çok sevdiklerini düşündükleri Beşiktaşa
aslında nasıl düşmanlık yaptıklarını. Bundan sonrada bu tip şeyleri savunmadan oturup bunu düşünürler.
olcayın işin ilginci o gün bunu savunanlar gidincede neden gönderildi diye tepki gösterdi. Buda aslında
Sırf eleştirmek için haklı yada haksız demiyorum çünkü bazı kişiler sırf eleştirmek için yazıyor onlar eleştirip
kendilerini tatmin etsinlerde bu işden Beşiktaş zarar görüyorsa bu önemli değil.
Askerde derler @Necmi abi kimileri anilariyla kimileri analariyla anilir, diye

Onur Küçük

• Ziyaretçi

Ben de olcay icin cok mutluyum oturdum ts macini izliyom. Tirabzonda cok severler olcayi zaten. Fbye falan kaktirirsa olcay heykelini dikerler.

Gizli hedefim var tabii samet gibi bu ts maclarini izlerken. Bu okayi almak lazim. Gerekirse cok istiyorlarsa tolgayi falan da verebilirler.
Osmanlidan da musa sart.
Okay'dan ben de çok umutluyum ama Trabzon'a maliyeti fazla ve kendisinden halen yüksek beklentileri var. Kolay kolay bırakmazlar. Oyun zekası üst düzey bir oyuncu. Tecrübe kazanıp  fiziksel eksiklerini giderdiğinde önemli bir futbolcu olacak. Bizimkiler bir yolunu bulup bu çocuğu alabilirlerse çok isabetli bir iş yapmış olurlar.

Onur Küçük

• Ziyaretçi

Quaresma ve Cenk milyonlar karşılığında değil ricayla oynuyor gibiler.
Quaresma mental olarak hep sorunlu idi . Cenk'e gelecek olursak Cenk benim gözüme geçen seneki İsmail Köybaşı gibi görünmeye başladı . İstatistik yapmak için sahada abuk subuk işler yapıyor. El kol hareketi yapmaktan oynamaya da vakit bulamıyor gerçi .  Kendine oynayan futbolcu bana göre takımına ihanet eden oyuncudur. Bazı oyuncuların özellikle de Cenk'in ciddi bir şekilde uyarılması şart.

Çevrimdışı El Nino

Okay'dan ben de çok umutluyum ama Trabzon'a maliyeti fazla ve kendisinden halen yüksek beklentileri var. Kolay kolay bırakmazlar. Oyun zekası üst düzey bir oyuncu. Tecrübe kazanıp  fiziksel eksiklerini giderdiğinde önemli bir futbolcu olacak. Bizimkiler bir yolunu bulup bu çocuğu alabilirlerse çok isabetli bir iş yapmış olurlar.

Mehmet Ekici olayından sonra TS bize oyuncu falan vermez boş hayaller kurmayın. Bizim yönetim Türkiye liglerinden hiçbir oyuncuya bonservis parası verip oyuncu almaz.

Çevrimdışı hic2222

Olcay ile ilgili kısmı desteklemek için, pekiştirmek için, üzüntümü bir defa daha dile getirmek için yazıyı alıntılıyor ve yineliyorum @Necmi abi..
Olcay nasıl gider, nasıl gönderilir anlaşılır gibi değil. Devre arası ve sonrasında saçmalıyoruz resmen. Gidiyoruz Q7 ile 3 (2+1) yıllık sözleşme imzalıyoruz.
Madem Beşiktaşlı ve oynayacak durumda yıllık sözleşme yenileriz olur biter. Tosic te öyle. Kötü oyuncu demek için yazmıyorum. 31-32 yaşlarında insanlarla 3 yıllık sözleşmemi olur.
Takımı iyice yaşlandırdık. Böyle ne yapacaz bilmiyorum.
Hem dünki maçı aklınla oyna kazan.
fb maçında yerde yatan cenk bey, dünde takip yok, bir havalar. oğuzhan dersek öyle. Herkes bir hava.
Biz mütevazi, işimize gücümüzde olduğumuz için bu noktaya geldik. oyuncularımızda renklilerdeki gibi garip havaya girmeler veya o modda pozlar atmalar başladı.
Kılıcın yapamadığını adalet yapar.

Onur Küçük

• Ziyaretçi

Mehmet Ekici olayından sonra TS bize oyuncu falan vermez boş hayaller kurmayın. Bizim yönetim Türkiye liglerinden hiçbir oyuncuya bonservis parası verip oyuncu almaz.
Mehmet Ekici olayından Trabzon zarar etmedi. Olcay'ın düşük bir bonservisle gitmesi ve sunduğu katkı,  takımda el freni görevi gören takımın performansını negatif etkileyen Ekici'nin kadro dışı kalması , Olcay'ın transferi nedeniyle Trabzon yöneticilerinin de istediği gibi Ekici'nin Fener'e transferinin önüne geçilmesi ve taraftarın buna ikna edilmesi bunlar Trabzonlu yöneticilerin istediği şekilde yararına oldu. Okay'ı alır veya almayız bilemem ama bana göre Trabzon ve Beşiktaş yönetimi arasındaki ilişkiler gelişmekte.

Çevrimdışı mylife1903

Mehmet Ekici olayından Trabzon zarar etmedi. Olcay'ın düşük bir bonservisle gitmesi ve sunduğu katkı,  takımda el freni görevi gören takımın performansını negatif etkileyen Ekici'nin kadro dışı kalması , Olcay'ın transferi nedeniyle Trabzon yöneticilerinin de istediği gibi Ekici'nin Fener'e transferinin önüne geçilmesi ve taraftarın buna ikna edilmesi bunlar Trabzonlu yöneticilerin istediği şekilde yararına oldu. Okay'ı alır veya almayız bilemem ama bana göre Trabzon ve Beşiktaş yönetimi arasındaki ilişkiler gelişmekte.
Ekici bize katki verirdi mesela dunku macta dogru duZgun topa vuramadik. Atibaya gelen top ekiciye gelse karabukspor santra yapmaktan yorulurdu dun. Trabzon camiasi ile gergin bi iliski oldugunu dusunmuyorum hatta daha da yakinlasmak lazim. Boyle kaynasmak laZim, guclu trabzonsporun bize zarari olmaz faydasi olur.

Onur Küçük

• Ziyaretçi

Ekici bize katki verirdi mesela dunku macta dogru duZgun topa vuramadik. Atibaya gelen top ekiciye gelse karabukspor santra yapmaktan yorulurdu dun. Trabzon camiasi ile gergin bi iliski oldugunu dusunmuyorum hatta daha da yakinlasmak lazim. Boyle kaynasmak laZim, guclu trabzonsporun bize zarari olmaz faydasi olur.
Ekici karakterinde hiçbir futbolcuyu kendi takımımda görmek istemem . Ekici tipinde oyuncular sana 1 fayda sağlarsa senden de 4 şey götürür. İlk senesinde biraz fayda verir ; ikinci senesinden itibaren yatış pozisyonuna geçerdi Ekici. Beşiktaş'ın diğer kulüplerle ilişkileri geliştirmesi Türk futbolunun da yararına olur.

Çevrimdışı mellfred

sıkışan oyunlarda oyuncu değişikliğinden fazlası gerek
hoca bu konuda tutucu. yaşın verdiği  muhafazakarlık mıdır nedir ?
azıcık varyasyon kat takıma dizilimi çeşitle
dün kenarda yoktu ama değişikliklerini bile ezbere biliyor rakip.
içerde bir şekilde  kazanıyoruz ama deplasmanda çok sıkıntı yaşayacağız daha.
zor deplasmanlarımız var.
atibayı geriye çekip stoperleri 3'leyip bekleri öne, kanatları içeri yığ mesela
beklerin ikisini birden alıp ortayı beşleyip sete dön... dün mesela kanatların kestiği ortalarla kaleci antrene ettik yarım saat.
bir kez olsun oğuzhan tolgay talisca abuobakar  aynı anda sahada olsun  hem tolgay hem taliscadan çalım yeme stresi yarat rakibe...
 :money:

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

@mylife1903 reiss ismaylll 11de bugün  :bandit:
ABi ben sampanyayi hazirladim, cipsi koydum bekliyorum. Karsisinda insallah ara ara devaye oynar. Cok tehlikeli bir tip o bizim becke karsi bile zorluk cikarmisti. Mutlu hoca insallah ismael madenini kullanir. Fenerbahcenin boru adam iyi digging edecen butun madeni cikartacan diki aglatacan, dik dur ismael

Çevrimdışı sametbagan

Olcay hakkında ben de bir iki kelam edeyim.Bu adam hep böyle oynuyordu bizim beğenmediğimiz nokta takım kötüyken o da sıradanlaşıyordu

Bu trabzonda da böyle olacak hiç merak etmeyin.

Biz karabük gibi oyunda alan bırakmayan takımlara karşı hep zorluk yaşadık.Geçen sene de bu sene de aynı değişen bişey yok

Bizim sıkıntımız kötü olduğumuz zaman bizi uykudan uyandıracak lider bir oyuncu eksikliği.

Geçen sene zaman zaman sosa zaman zaman da gomez yapıyordu bunu ama ne olcay ne ozi ne de Q7 bu kategoriye girmez.

Son sözüm de kör ölür badem gözlü olur.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

demba ba ne zaman maçlara çıkabilecek?

Çevrimdışı mylife1903

demba ba ne zaman maçlara çıkabilecek?
Hemen gelsin baslasin 30 dakika oynasa yeter

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Hala pembe tablo çizmeye devam edelim Bursa maçında 2003 2004 operasyonun devamı yapılıyor. Yönetim bile baktı pabuç pahalı daha önce yapması gereken açıklamaları bugün yapıyor. Günaydın!
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı LuceGel

Yine bir emek hırsızı atamışlar fener maçına komik bir penaltı kolay kartlar lig uzun geçecek  :money:
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Etiketler: