Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 105 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8509807 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

Kaldı 14 hafta

14 maç...

Önemli maçlarımız

22.ci hafta Gs deplasmanı.
25.ci hafta Antalya deplasmanı.
27.ci hafta Ts deplasmanı
29.cu hafta Başakşehir deplasmanı
31.ci hafta Bursa deplasmanı

İçerdeki tek zorlu maç 30.cu haftada ki Fener maçı bu sefer yeneceğimizi düşünüyorum.

İçerde 24 puanımız var hepsini kazanacağımızı düşünüyorum.

44+24=68 Puan.

33.cü hafta antep deplasmanı var kolay gibi gözüken birtek.

Dışarda'da 18 puan var.

Toplamda 86 puan toplanabiliyor.

Şampiyonluk için 75-76 puanın yeteceğini düşünüyorum.

11-12 puan gibi bir kayıp hakkımız var diye düşünüyorum benim tahminim.
[ Son Düzenleme: 11 Şubat 2017, 08:08:01 cursedofdragon ]

Bu arada bizim maçlarımız zorda rakiplerin kolay gibi algılanmasın 22.ci haftada biz gs deplasmanına giderken.

Başakşehir osmanlı deplasmanına gidiyor.

Ayrıca yarın başakşehir'in kasımpaşa karşısında kesin kazanacak diye birşey yok.

Şunuda görmüş olduk ki kopmamızı istemiyor hakemler böyle son haftalara 3-4 takımın 1-2 puan farklarla girmesini istiyorlar.

Ben talisca'nın oyuna sonradan girmesinden yanayım yada talisca'ya daha farklı bir yerde denemek lazım o adam orda olmuyor.

Sosa'nın görevini yapamıyor sosa geriye gelip paslaşarak oğuzhan atiba sosa 3'ü iler çıkabiliyordu.

Oğuzhan-Atiba  ve Talisca arasında uçurumlar var oyun içinde Talisca ileride bekliyor geri gelmiyor atiba-oğuzhan top taşıyamıyor.

Talisca orda oynucaksa illa oğuzhan yerine tolgay oynaması lazım.

Ayrıca talisca oyun içinde kayboluyor sürekli adını sanını unutup gidiyoruz 10 kişi kalıyoruz oyunda bide oğuzhan formsuzsa bugünkü bir maç gibi ortaya bir maç çıkıyor.

Orta sahayı 0 etkin kullandık bugün.

Çevrimiçi underworld

Adriano- Babel  Q7-gg kanadini 3 kişi kapadilar atak olgunlaştiramadik.
Buna rağmen 70 dk Talisca ile cenk ceza sahası içinde el kaldırmaktan başka bir şey yapmadılar.

İnsan biraz düşünür , rakip bizim kanadı tıkamış gidemiyoruz gelir  duvar olur , al ver yapar , sayıca üstünlük kurar falan öyle hiçbir şey yok.
Böyle olunca kapanan savunmayı balon ortalarla açmaya çalıştık , sonuç hüsran.

Gelelim
Talisca beye; biraz fazla sermeye başladı gibi duruyor, inş gerekli uyarılar yapılıyordur.

Çevrimdışı mylife1903

Maca aslinda iyi basladik, ilk 20 dakika gayet guzeldi ama bu macta puan kaybi olacagi, hakemin kicinin basinin ayri oynadigi da bu 20 dakikada belli oldu. Bi tutukluk vardi adini koyamadigim. Macin 7 de oynanmasi, halisin atanmasi, kacan goller, cizgiden cikan top hepsi birlesince beraberlik cikartmak hic de kotu gozukmedi bana. Damlaya damlaya maglubiyet oldu.

Taliska bu takimin 11 oyuncusu degil, daha geldigi ilk gunden beri taaa nerelerden gorup soyluyorum bunu, subyan futbolcu.
Cenk 20 dakikalik, oguzhan ve tolgay 45er dakikalik futbolcu.
Seleznevi gordunuz efenim, cenk usenmesin bu cocugun maclarini indirsin torrentten oturup izlesin, ogrensin nasil mucadele edilir, nasil top tutulur, nasil takim rahatlatilir.

Hakemi ise ayri yazmak lazim.

Çevrimdışı mylife1903

Maca ciktigimiz taktik ve kadro yanlisti simdi maglubiyetin uzerine 100 tane dogru yazabiliriz ama tudorun 11ini gorunce kadro yapisi ile oynamak lazimdi.

Ortasahaya destek veren seleznev ile adamlar ortasahada egemenlik kurdular. Atiba bile topla cok az bulustu, oguzhanin ayagina top ilkkez 6. Dakikada geldi. Adamlar topun durumuna gore orta alani 5-6-7 kisiyle kapattilar ve oyun oynayacak alan kalmadi.

Gg-karijma ikilisi aslinda iyi calistilar sifira indiler ama dagilmis cenk ne ortalara kosabildi ne de sekenleri toplayabildi boyle olunca isin kolayina kacip orta kesenleri elestirebiliriz.

Daha ikinci yariya cenk yerine abu, taliska yerine nejipjanla cikip bi deneme yapmamiz gerekirdi. Oguzhanla olmuyorsa da macin sikoruna gore tolgay ve ya ginler denenirdi.

Istatistik cok konusuluyor, tosicle kafa golu yememistik hasirt diye sokuveedile bu mac onu ne yapacaz.

Çevrimdışı caner.eryigit

Herkese günaydın.dayak yemiş gibiyim moral 0 ard arda 2 yenilgiyi kaldırmadı bünye...ulan bütün hayatımız sana endeksli be Beşiktaş'ım...

Maca ciktigimiz taktik ve kadro yanlisti simdi maglubiyetin uzerine 100 tane dogru yazabiliriz ama tudorun 11ini gorunce kadro yapisi ile oynamak lazimdi.

Ortasahaya destek veren seleznev ile adamlar ortasahada egemenlik kurdular. Atiba bile topla cok az bulustu, oguzhanin ayagina top ilkkez 6. Dakikada geldi. Adamlar topun durumuna gore orta alani 5-6-7 kisiyle kapattilar ve oyun oynayacak alan kalmadi.

Gg-karijma ikilisi aslinda iyi calistilar sifira indiler ama dagilmis cenk ne ortalara kosabildi ne de sekenleri toplayabildi boyle olunca isin kolayina kacip orta kesenleri elestirebiliriz.

Daha ikinci yariya cenk yerine abu, taliska yerine nejipjanla cikip bi deneme yapmamiz gerekirdi. Oguzhanla olmuyorsa da macin sikoruna gore tolgay ve ya ginler denenirdi.

Istatistik cok konusuluyor, tosicle kafa golu yememistik hasirt diye sokuveedile bu mac onu ne yapacaz.

Bencede yanlıştı abi çıkardığımız kadro.

Oğuzhan ve talisca 2 side narin futbolcular 2 si oyunda olunca atiba tek basına kalıyor atiba'nın yaşıda az değil.

İçerde ki maçlar da atiba'nın yanında oğuzhan oluyorda anadolu takımları fazla tehdit oluşturamadığı için deplasman maçlarında atibanın yanında oğuzhan olmayacağını göremedik bi türlü.

Atiba'nın yanında inler yada tolgay olması gerekiyor necip bile olur.

Orta sahamız deplasmanda oğuzhan-talisca ile güçsüz kalıyor.

Herkese günaydın.dayak yemiş gibiyim moral 0 ard arda 2 yenilgiyi kaldırmadı bünye...ulan bütün hayatımız sana endeksli be Beşiktaş'ım...

Sıkıntı yapmayın geçen sene son 3-4 kala akhisar beraberliğinden çıkmış takımız biz :)

Olur arada böyle maçlar rakiplerde takılacak daha :)

Fener'i eliyorum zaten gs ve bizim eve gelicek :)

Başakşehir önümüze geçse bile başakşehir maçında iplerini çekeriz :)

Denk geldi bu maç hocamız kenarda yok cezalı oyuncular sakat oyuncular hakemler etkilendi iyice.

Momentumu döndürücez yine lehimize  :)

Çevrimdışı Ensar

oldu bir yol kazası enseyi karartmayın durmak yok yola devam ediyoruz takıma destek lazım , fener maçında çok yıpranmış takım psikolojik olarak , Karabük de gerçekten çok iyi kapandı. takmayın kafanıza alayına ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ YAZDIRACAGIZ !!! 💪
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı tangaz

tamam yeterince iyi değildik herifler çok koştu sertti falan filanda hırsızın hiç mi suçu yok? hakemimsi ilk devre elle oynamayı verse penaltı+kırmızı kart 1-0 öne geçiyorsun rakip de eksiliyor yediğin gol net ofsayt yediğin ikinci golde faul yok ama hakem kız maçı yönetir gibi faulü ekti üstelik bu işi ofsaytı görmeyen kör yan hakemimsi bayrak çekip gösterdi. bu maç net bir operasyon maçıydı. karşında zayıf bir takım oldu mu operasyon yapmalarının anlamı olmaz koyar geçersin ama hafif dişli bi rakip oldumu operasyon işe yarar tıpkı dün akşam olduğu gibi...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

Beinsportun sitesinde yedigimiz golun ofsayt oldugunu gosteren video yok. Algi boyle yapilir iste. Turkiyede efendilik falan ise yaramaz.
Cikip bagiracaksin.
Halisin ggnin dusurulusune ve atibanin ayagina basilisa nasil sari kart vermedigi sorulur. Ridvan efendi diyorki eferim karabuke kart gormeden maci bitirdi, hakem vermedi yahu hakem veremedi kartlari.
Korner direginin orda son dakikalarda adamin quaresmaya girisi var mesela net sari kart, korner veriyor, karijma adamin ustune dusuyor, sonra bu oyuncu ayaginin fotosunu falan paylasiyor.
Taliska subyan ve gucsuz ama adami itip dusuruyorlar aynisi ikinci golden once oldu adriyano azicik omuz koydu yardimci bayrak salliyir.
Penalti ve kirmizi kart var, ilk golden once seleznevin kayisi icin tosic uzerinden 2 hafta agladilar.

Algi boyle yapilir iste. Biz de yok efenim ligin efendisiyiz falan filan.

Mactan once yazmadim mi ben penaltiyi vermez ofsaytten golu yersin gider mac, diye
Noldi

Çevrimdışı mylife1903

tamam yeterince iyi değildik herifler çok koştu sertti falan filanda hırsızın hiç mi suçu yok? hakemimsi ilk devre elle oynamayı verse penaltı+kırmızı kart 1-0 öne geçiyorsun rakip de eksiliyor yediğin gol net ofsayt yediğin ikinci golde faul yok ama hakem kız maçı yönetir gibi faulü ekti üstelik bu işi ofsaytı görmeyen kör yan hakemimsi bayrak çekip gösterdi. bu maç net bir operasyon maçıydı. karşında zayıf bir takım oldu mu operasyon yapmalarının anlamı olmaz koyar geçersin ama hafif dişli bi rakip oldumu operasyon işe yarar tıpkı dün akşam olduğu gibi...
Karabukun sucu ve bilgiis yok bu operasyonda, bilseler daha iyi tekmeler atarlardi, adamlari tebrik ediyorum, iyi bir taktikle, fazla cirkeflesmeden, rahatsiz edici zaman gecirmelere siginmadan koyup gectiler bize. Ben hep dovemem mesela arasira dayak yedigim de olur, kabul ederim yedigim dayagi, tebrik ederim doveni bu da saha icinde oyle bir macti ve berabere kitlenmesi gerekirdi.
Hakem ise resmen operasyon yapti ama bizim futbolcular suclu. Penalti oluyor iki kisi itiraz edemiyor, hakem dagilmis zaten.
Ayaga basmalar, kayarak fauller bi karijma dikleniyor baska herif yok takimda.
Kanat oyuncusu adam takimin en sert futbolcusu olur mu. Mesela bu karijmayi ftnin gssine koysan hic goze batmaz, yumusacik kalir o takimda, kart bile gormez.
Taliskalar, oguzhanlsr, cenkler falan bu oyuncular ile zor sampiyon olursun. Herif transferi yapacaksin, yapamiyorsan ufak dokunuslarla eldekileri heriflestireceksin, mesela oguzhan efendi sakal falan biraksin, taliska oynamasin, cenk oynamasin gibi dokunuslar

Çevrimdışı tangaz

Karabukun sucu ve bilgiis yok bu operasyonda, bilseler daha iyi tekmeler atarlardi, adamlari tebrik ediyorum, iyi bir taktikle, fazla cirkeflesmeden, rahatsiz edici zaman gecirmelere siginmadan koyup gectiler bize. Ben hep dovemem mesela arasira dayak yedigim de olur, kabul ederim yedigim dayagi, tebrik ederim doveni bu da saha icinde oyle bir macti ve berabere kitlenmesi gerekirdi.
Hakem ise resmen operasyon yapti ama bizim futbolcular suclu. Penalti oluyor iki kisi itiraz edemiyor, hakem dagilmis zaten.
Ayaga basmalar, kayarak fauller bi karijma dikleniyor baska herif yok takimda.
Kanat oyuncusu adam takimin en sert futbolcusu olur mu. Mesela bu karijmayi ftnin gssine koysan hic goze batmaz, yumusacik kalir o takimda, kart bile gormez.
Taliskalar, oguzhanlsr, cenkler falan bu oyuncular ile zor sampiyon olursun. Herif transferi yapacaksin, yapamiyorsan ufak dokunuslarla eldekileri heriflestireceksin, mesela oguzhan efendi sakal falan biraksin, taliska oynamasin, cenk oynamasin gibi dokunuslar

abi bundesliganın ve seriAnın kaşar topçularından alıp getireceksin kısaca...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

abi bundesliganın ve seriAnın kaşar topçularından alıp getireceksin kısaca...
Marselo da heriflesme kalkismasi yaparken kirmiziyi gorecekti oyle dirsek dayanir mi adama? Beceremiyorsan yapma hic girme o islere. Seleznef nasil gecirei hasirt diye dirseyi mitroya orda kart nasil gormedi o da ayri bir mevzu. Yardimci hakem cok fena sikintiliydi, orta hakeme bakarken yardimci operasyonu yapti.
Penaltiyi gormustur
Yedigimiz gol ofsayt
Yedigimiz golden once faul yok
Adriyanoya faul olmayan pozisyondan kart gostertti
Ayrica ikinci golde de atiba ofsayt itirazinda bulunda bakmak lazim ona.

Hepsi ayni yardimcinin onunde oldu yanilmiyorsam

Çevrimdışı tangaz

Marselo da heriflesme kalkismasi yaparken kirmiziyi gorecekti oyle dirsek dayanir mi adama? Beceremiyorsan yapma hic girme o islere. Seleznef nasil gecirei hasirt diye dirseyi mitroya orda kart nasil gormedi o da ayri bir mevzu. Yardimci hakem cok fena sikintiliydi, orta hakeme bakarken yardimci operasyonu yapti.
Penaltiyi gormustur
Yedigimiz gol ofsayt
Yedigimiz golden once faul yok
Adriyanoya faul olmayan pozisyondan kart gostertti
Ayrica ikinci golde de atiba ofsayt itirazinda bulunda bakmak lazim ona.

Hepsi ayni yardimcinin onunde oldu yanilmiyorsam

abi kesin cinconun ayar vermesidir bu işler. mesela bizim şef skat hakem koridorunda şey etti die 4,5 ay ceza aldı nazifoğlu yaptı aynı eylemi ceza tayinine gerek yok dendi iyide maç önü esnası sonu o koridora giren yönetici ceza alır eyleme göre süre değişir ama alır eee nerde bu ceza. cincon sessiz ve derinden bilindik işlerini yapıyor

Çevrimdışı mylife1903

abi kesin cinconun ayar vermesidir bu işler. mesela bizim şef skat hakem koridorunda şey etti die 4,5 ay ceza aldı nazifoğlu yaptı aynı eylemi ceza tayinine gerek yok dendi iyide maç önü esnası sonu o koridora giren yönetici ceza alır eyleme göre süre değişir ama alır eee nerde bu ceza. cincon sessiz ve derinden bilindik işlerini yapıyor
Abi kartel yapiyor adamlar organze. Cimbomun gucu medyaya yetmez ama yan hakemler ile iyi hasne fisnedir bunlar. Fakfukfon yardimi yapiyorlardir. Medya ayagini da fbliler cozuyor isin.
Biz de oturup efendi besiktasiZ, hakemlerden memnunuz falan.

Simdi iki hafta daha boyle hakem performansi olursa, bakin yaziyorum gec olur bagirmak. Algi yapilir sampiyonluk kacinca besiktas bagirdi, denir. Geven sene bu hakemlerlen sampiyon olurken iyiydi, denir

Devamli bagiracaksin, bagirta bagirta seedeceksin bu hakemleri, elestireceksin ki kazansan bile hakeme ragmen kazanmis olacaksin.

Yonetim boyle devam etsin, 30 nisandaki fb macinda bu tempoyla yaristan kopar ucunculuk mucadelesi veririz o maci da hakem hatalari ile bize sus payi olarak verirler.

Gecti borun pazari sur essegi nigdeye simdi. Osmanli macindan sonra baslanacakti konusmaya, gecmis olsun

Çevrimdışı tangaz

Abi kartel yapiyor adamlar organze. Cimbomun gucu medyaya yetmez ama yan hakemler ile iyi hasne fisnedir bunlar. Fakfukfon yardimi yapiyorlardir. Medya ayagini da fbliler cozuyor isin.
Biz de oturup efendi besiktasiZ, hakemlerden memnunuz falan.

Simdi iki hafta daha boyle hakem performansi olursa, bakin yaziyorum gec olur bagirmak. Algi yapilir sampiyonluk kacinca besiktas bagirdi, denir. Geven sene bu hakemlerlen sampiyon olurken iyiydi, denir

Devamli bagiracaksin, bagirta bagirta seedeceksin bu hakemleri, elestireceksin ki kazansan bile hakeme ragmen kazanmis olacaksin.

Yonetim boyle devam etsin, 30 nisandaki fb macinda bu tempoyla yaristan kopar ucunculuk mucadelesi veririz o maci da hakem hatalari ile bize sus payi olarak verirler.

Gecti borun pazari sur essegi nigdeye simdi. Osmanli macindan sonra baslanacakti konusmaya, gecmis olsun

muhtemelen gs maçıyla gese bizi geçer sonra biz 2 maç içerde alırız sonra zorlu periyoda girdiğimizde şamaroğlanına döneriz gidişat bu yönde maalesef

Çevrimdışı Liquidator

Takımımız dün akşam gerçektende iyi bir oyun sergilemedi. Aslında ilk yarıda Cehk 1 metreden ata bilse ve Taliska orda pası atsa oyunu çok rahat alırdık. Hakemde evlere şenlik. Net penaltı ve kırmızı kartı veremedi 9 cu dakikada. Amma şimdi objektiv olmak lazım. Takımın organize doğru dürüst bir atakı yok. her kes oyundan düşmüş. yani hakemi bahane etmiycem. Beşiktaş dün kazanmak hırsıyla oynamadı.

P.S. Ermin Zec benim yaşadığım şehrin külübünden geldi Karabüke. Burdada güzel goller atıyordu
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı Liquidator

Bu arada bunlarda qaliba insafa gelmişler.
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Beyler yeri burası değil fakat benim bir sorunum var  :alala:

Dün bi anda oldu pc sayfaları kendi kendine yeniliyor.

Ben ilk baş facebook'ta oluyor zannediyordum sonra baktım bütün sitelerde oluyor.

Tarayıcıyı kaldırdım başka tarayıcı denedim sorun devam etti.

Format attım pc'ye sorun halen devam ediyor  :alala:

Ne yapıcam başına gelen varmı daha önce...

Çevrimdışı mylife1903

Beyler yeri burası değil fakat benim bir sorunum var  :alala:

Dün bi anda oldu pc sayfaları kendi kendine yeniliyor.

Ben ilk baş facebook'ta oluyor zannediyordum sonra baktım bütün sitelerde oluyor.

Tarayıcıyı kaldırdım başka tarayıcı denedim sorun devam etti.

Format attım pc'ye sorun halen devam ediyor  :alala:

Ne yapıcam başına gelen varmı daha önce...
Rus usulu odunlu tamir yapacaksin.
Malzemeler:
Odun, uzunca ve ince
Mp3 asik veyselden uzun ince bir yoldayim

Ver musugu sonra al odunu kilavyanin efbej tusuna yakin yerine dogru dan dan bambambam islem tamam.

Ha sert bir cocuk degilsen baska kilavya ile de deneyebilirsin ama odunlu cozum kesin cozumdur. Odundo coZum getirmezse yeni kilavye zaten alacagin icin butun problemler tirabilsutink metotuylan denenmis olacak yani.

Ha bu isleri yaparken sari yagmurluk giyip semsiye kullanirsan daha bilimsel bir goruntu olur.

Çevrimdışı Gokhan-

Leş gibi bir gün, en ufak bir şey yapasım yok, zaten az buçuk hayat enerjimiz var o da Beşiktaş yenilince iyice dip yapıyor.
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı mylife1903

Leş gibi bir gün, en ufak bir şey yapasım yok, zaten az buçuk hayat enerjimiz var o da Beşiktaş yenilince iyice dip yapıyor.
Aksam bursa koyarsa keyifleniriz azicik ama o hakemle bu ortamda cok mumkun goZukmuyor.
Insallah gs ve fb de puan kaybeder, basaksehirin maci ise ilginc olacak izlemek lazim o maci

Çevrimdışı Gokhan-

Aksam bursa koyarsa keyifleniriz azicik ama o hakemle bu ortamda cok mumkun goZukmuyor.
Insallah gs ve fb de puan kaybeder, basaksehirin maci ise ilginc olacak izlemek lazim o maci

İnşallah
Renklilerin ikisinin de berabere kalacağını düşünüyorum normal şartlarda, ancak bu keyiflendirir biraz abi.
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Etiketler: