Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 451 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8505634 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Özgür Yılmaz

iyi tekrar günaydın o zaman iki yıldır burda Beşiktaşın tek büyük olduğu gerçeğini anlatmaya çalışıyorum
biraz dik durduğumuz anda karşımızda dökülürler. kaç yıldır burda onların büyüklüğünün kartondan olduğunu
ve ilk üflememizde yıkılacaklarını söyledim durdum.
hakaret olan kelimelere gelince kimin hakettiği yada etmediği derdim değil burda o kelimeler kullanılmaz
kullananda onlara değil buraya saygısızlık yapar. Buranın bir çizgisi var ve buna uyulacak. burda hakaret kişiye göre
legal olmuyor. Eleştirinizide tepkinizide uygar şekilde yapmanız gerekiyor karşınızdaki bu saygıyı hakettiği için değil
bizzat sizin ve burda olan Beşiktaş taraftarı bu saygıyı hakettiği için olmalı bu.
Banane renklinin çirkefliğinden onlar için neden burdaki tadımı bozayım. Biz bu ülkenin tek büyük takımıyız. Arkadan gelenlerin
bu tepkileri vermesi gayet normal bir durum senin büyüklüğünde buna gülüp geçmeyi gerektirir. Kendini onların seviyesine
düşürdükten sonra büyüklüğün nerde kalıyor. Zaten yetişemeyeceklerini anladıkları için seni kendi seviyelerine
çekmeye uğraşıyorlar. Sende böyle davranarak iniyorsun o seviyeye biraz mağrur olan az kibirden kimseye bir zararda gelmez
şöyle tepeden bakın napıyo bunlar diye. Arada bir yerlerini unuttuklarında çekersin kulaklarını olur biter.

Medeni bir insanımdır ve üslubum da nezihtir. Yapılan haksızlıklara karşı tepkimi dile getiriyorum. Yorum yaparken ifadelerimi özenle seçmeye gayret ediyorum.

Anarşizme karşıyım ve düzenden yanayımdır. Çünkü anarşizm kaos doğurur ve kaos da zulümlere sebebiyet verir. İnsanlara saygılı davranırım ve kurallara da uymaya gayret ederim.

Renklilerin kötülüklerini ve haksızlıklarını dile getirince onların seviyesine düşmüş olmuyorum. Seviyemi muhafaza ediyorum ve Beşiktaş'ın da seviyesini daima muhafaza ederek renklilerin seviyesine hiçbir zaman inmemesinden yanayım.

Dürüst Beşiktaş, Efendi Beşiktaş, Centilmen Beşiktaş, Sportmen Beşiktaş, Saygılı Beşiktaş, Hürmetli Beşiktaş, Vefalı Beşiktaş... Beşiktaş'ı diğer kulüplerden üstün kılan şey bunlar ve bunlar gibi diğer değerleridir. Bu değerlerin bütününe ve daha da fazlasına sahip olduğu için en iyi ve en değerli kulüp Beşiktaşımız'dır.
[ Son Düzenleme: 08 Şubat 2017, 22:46:53 Özgür Yılmaz ]
Şeref'inle oyna Hakkı'nla kazan.

Çevrimdışı mylife1903

beni takip ettiğine göre sende uyumuyorsun demektir :alala:
Uyumam ben abi. Geberince yeterince uyuyacam zaten. Her tarafa yetismeye calisinca 24 saat yetmiyor. Bi kehake ile gunleri 36a saate cikarin da hemen doneyim

Çevrimdışı Librarius

neden kırılsın taraftarın kalbi kardeşim hak eden hakettiğini bulur hiç kimse
birini yaralayacak bir şeyi oraya atamaz. Atanda yakalanır milletin gözünede sokulur.
adamın kafası yaralandığında bir bak çevresine orda on tane fenerli varsa yüz tane Beşiktaşlı
vardı o madde senin hocanın oyuncunun gözüne gelir körde ederdi. Kaldıki fenerliye gelse onun canını
yakmıyormu varmı böyle bir hakkı kimsenin.
Evet gözüne soksunda milletin kimse kalabalığın arasında kaybolurum nasılsa deyip böyle
haraketlere yeltenmesin. yaralama olduğu için kulüp dünya kadar ceza alacak kimsenin böyle bir şeyede hakkı yok.
İnsanlar bilsin bu stadda suç işlersen yakalanırsın. Ona göre davransınlar.

Tebrikler Necmi abi. Sahaya girmek veya bir seyler atma barbarligindan kurtulmak gerekir. Defalarca gorduk ki bunlarin hic bir faydasi olmadigi gibi kulup ve camiaya cok olumsuz etkileri oluyor.
Besiktas'in kirilgan bir psikolojisi var algisinin onune gecmek icin bu tur lumpen tiplerin ayiklanmasi gerekir. Buna tepki verilmesi gercekten ilginc.

Besiktas'in yukselen imajini ve marka degerini destekleyecek bir taraftar profilini de insa etmek gerekiyor. Bu profil asla ve kat'a bu tur lumpen tipleri tolere etmeyecek bir profil olmali.

Baskanin camiayi hizla derbi geriliminden cikarma girisimini de anlayamayan arkadaslar var. Fenerbahce ve kokusmus yonetiminin en iyi bildigi sey kavga, gerilim ve ahlaksizliklardan fayda saglamadir. Yildirim Demiroren zamaninda cok dustuk bu tuzaklara. Artik ders almanin vakti geldi. Bakin baskanin ozur aciklamasini bile bir gerilim alanina dosnusturmek istedi Mosturoglu denen herif. Fakat artik bunlarla muhattap olmayan elit bir tavrimiz var. Bu surmeli.

Son olarak sampiyon Besiktas olcak Allah'in izniyle.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı kyiv

Galatasaray'ın çaldığı şampiyonluklarımız bir değil iki değil. O yüzden Galatasaray'a olan tepkim Fenerbahçe'ye olan tepkime göre epey daha fazladır. Beşiktaş'a yapılan 2004 operasyonuna rağmen Fenerbahçe'yi tamamen silmemiştim. 5 Şubat 2017 Beşiktaş - Fenerbahçe Türkiye Kupası maçı benim için de bir milat oldu ve Fenerbahçe'nin bu maçımızda yaptığı çirkeflikleri, rezillikleri ve provokasyonları görünce Fenerbahçe de nazarımda tıpkı Galatasaray'ın bittiği gibi bitti.

Fenerbahçe'ye yönelik olarak hiç hazımsızlığım yoktur. Beşiktaş olarak 1 numaralı rakibimizin Fenerbahçe olduğunu değerlendiriyordum; fakat 5 Şubat 2017 Beşiktaş - Fenerbahçe Türkiye Kupası maçını seyrettikten sonra bu değerlendirmemi değiştirdim. Artık Fenerbahçe'yi de Galatasaray'ı da Beşiktaş'a rakip olabilecek değerde görmüyorum.

Şunu da ilave edeyim ki Fenerbahçe hakkında yazdıklarımı hakaret kastıyla söylemiyorum. Hırsıza hırsız demek hakaret olmadığı gibi çirkefe de çirkef demek hakaret değildir. Fenerbahçe'nin çirkeflikleri birike birike sonunda onun çirkef olmasına neden oldu. Yazdıklarımda işte bu durumun tespitini yapıyorum.

Ben de objektif olma konusunda kendimi zorlar Fenerbahçeyi adilik ve çirkeflik konusunda Galatasarayın 2,3 tık altında görürdüm ama bir kere yine yeniden gördüm ki işin içine sarı grince ikisi de aynı bokmuş. Dün iş yerinde yaşça benden genç Fenerbahçeli bir arkadaşı gördüm biraz maçtan konuştuk. RVP nin rezilliklerini sordum nasıl buldun diye cevap trajikomik bir cevap aldım.

- Ne yapalım abi biz de Melo'dan her sene benzerlerini çektik!

Boşuna demiyoruz yok birbirinden farkınız; biriniz aynı bokun kırmızısı diğeri laciverti!

Çevrimdışı tangaz

kons = konsomasyon @Necmi @mylife1903 bende de ne cevher varmış 2 gündür yaptıklarıma kendim bile şaşıyorum walla  :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Librarius

Abi belirttiğin hususta haklısın tabi ki kimse yaralanmasın ya da bu adamlar stada girmesin bu konuda herhangi bir itirazım yok herşeyin zamanı var haftaya yap gerekirse bu açıklamayı densizin biri sabah çıkıp özürü üzerine alınıp kabul ettik deyip yavuz hırsız oluyor biz 2 saat sonra şu açıklamayı yapıyoruz biz mağdurken her zaman ki gibi adamlar mağdur oluyor

Sevgili kardesim, yonetim bu aciklamayi yaparken farkli dengeleri gozetmis olabilir. Mesela sahamizin kapatilmasi icin bir kampanya yurutuluyor. Kabahati olanlarin tespit edilip cezalandirildigini aciklayarak olasi cezanin onune geciliyor olabilir. Veya ceza verilmezse kamuoyunda olusacak tepkinin onu aliniyor olabilir.

Ayrica sunu hic unutmamak lazim. Seffaf bir yapiya sahip olmak her zaman gelisimin onunu acar. Aksi takdirde fasit dairelere hapsolmus gerilimlerden dolayi pisligi halinin altina supurmek kokusmusluga ve curumeye yol acar (Fenerbahce kulubu buna cok guzel ornek).

Çevrimdışı abdusta

Altını çizelim-size neyi hatırlattı

Gustavo Gómez Paraguaylı 23 yasındaki genç stoper tam anlaşmak üzereyken Milanın yuksek bonservis(8 milyon euro) odeyerek elimizden kaptıgı

hani şu transfer doneminde Milan elimizden kapmıştı..
Son 8 haftada klubenin müdavimlerinden oldu.
İtalyan gazetelerine göre Sıla özlemiyle performans düşüklüğü yaşayan yeni transferin
uzun süre kendini toparlayamacagı..

Diger yandan yerine aldıgımız Matej Mitroviç 23 yaşında performans yukseltmeye başladı.

Uzunca kıyaslama yapmayım ama bizimle rekabete girip parayı bastıran hüsranlı transferlerini hatırlattı

Alma Kartalımın ahını..!!

Saygılar

Çevrimdışı underworld

Gustavo Gómez Paraguaylı 23 yasındaki genç stoper tam anlaşmak üzereyken Milanın yuksek bonservis(8 milyon euro) odeyerek elimizden kaptıgı

İtalyan gazetelerine göre Sıla özlemiyle performans düşüklüğü yaşayan yeni transferin

Diger yandan yerine aldıgımız Matej Mitroviç 23 yaşında performans yukseltmeye başladı.

Uzunca kıyaslama yapmayım ama bizimle rekabete girip parayı bastıran hüsranlı transferlerini hatırlattı

Saygılar

milan oyuncu çöplüğü oldu resmen

Çevrimdışı Librarius

iyide sen istemezsen seni kimse içerde falan tutamaz. istedikleri kadar çekmeye uğraşsınlar
sen çektirme kendini aslında bu kadar basit muatap bile olma yürü git yoluna kendi başlarına konuşup
dursunlar. Adamlar kendilerini haklı gösterme derdindeler esas çünkü bütün kamuoyu kendilerini ayıpladı.
bir derbi kazanıp arkasından bu kadar ezilen bir takım yoktur herhalde kendi taraftarları bile bunun böyle
olduğunu sahada çirkeflik yapmasalar sabaha kadar oynansa kazanamayacaklarını söylüyorlar. Öyle bir
kamuoyu oluştuki hakem bile her verdiği karara pişman olmuştur. Hakemi savunan kimse çıkmadı tek başına kaldı ortada
eskiden camiaları koruma altına alırdı hemen hakemin yanına kar kalırdı şimdi hiç bir şey yapamıyorlar.
artık kamuoyuda değişiyor çirkin futbolun hepsine zarar olduğunu nihayet farketmeye başladılar
herkes aslında ekmek derdine düştü. Yemiyor artık bu haraketler. Biliyorlarki bu yapılanlar kendilerinide
ekmeklerinden ediyor. Farketmiyormusunuz bunların eşeğine binen tek tük insan kaldı onlar bile anca yarım
ağız konuşuyorlar. eskiden olsa fenerin aleyhine olan o görüntüler verilirmiydi tv lerde adamlar sürekli konuşurdu
şimdi kamuoyu yerle bir ederken sesleri bile çıkmıyor.

Yonetimin Sekip Mosturoglu'nu dikkate almamasi bile basli basina bir devrimdir Turk futbolunda. Her havlayan kopege kemik atarak kendimizi guvende tutamayiz. Asil guc havlayan kopekleri akilli yollarla terbiye etmektir. Yani efendiligimizle dovecegiz, basarilarimizla terbiye edecegiz azgin camialari. Diger bir deyisle, vahsi ve yabani camialari "yumusak gucumuzle" medeni cizgilere cekecegiz. Turk futbolunun Lokomatifi olan Besiktas'in "medenisletirme misyonu" var ve bu misyonu suan vahsi ve yabani FB camiasi uzerinde uyguluyoruz. Isimiz kolay degil, ama bunun icin gucumuz var.  :D

Çevrimdışı Özgür Yılmaz

Saygılar

Gustavo Gomez'i alabilseydik çok iyi olurdu ama onun bonservisi bize yüksek geldi. Gustavo Gomez, Beşiktaş'a gelseydi buraya uyum sağlardı diye düşünüyorum. Ne yapalım sağlık olsun. Onu belki ilerde bir gün Beşiktaş'ta görürüz umarım.

Çevrimdışı mylife1903

Yonetimin Sekip Mosturoglu'nu dikkate almamasi bile basli basina bir devrimdir Turk futbolunda. Her havlayan kopege kemik atarak kendimizi guvende tutamayiz. Asil guc havlayan kopekleri akilli yollarla terbiye etmektir. Yani efendiligimizle dovecegiz, basarilarimizla terbiye edecegiz azgin camialari. Diger bir deyisle, vahsi ve yabani camialari "yumusak gucumuzle" medeni cizgilere cekecegiz. Turk futbolunun Lokomatifi olan Besiktas'in "medenisletirme misyonu" var ve bu misyonu suan vahsi ve yabani FB camiasi uzerinde uyguluyoruz. Isimiz kolay degil, ama bunun icin gucumuz var.  :D
Vahsi ve yabani, cok guldum yahu. Medenilestirme falan yok, 30. Hafta macinda bam bam bam. Seve seve evcillestirecez bunlari

Çevrimiçi MUSTAFA_

Çok iddalı  :tabe:

Ali Ece: "Ricardo Quaresma için devre arasında Çin'den 20 milyon euro teklif geldi."

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Librarius

Vahsi ve yabani, cok guldum yahu. Medenilestirme falan yok, 30. Hafta macinda bam bam bam. Seve seve evcillestirecez bunlari

Sevme ve sevisme medeni bir aksiyondur. Aziz Yildirim ve FB camiasi ne sevmeyi biliyor ne de sevismeyi. Besiktas'in medenilestirme misyonu bu vahsi ve kaba camiayi kabul edilebilir medeni bir cizgiye getirecektir. Bunu da severek yapacagiz. Oyle sevecegiz ki fazla sevilmekten kaynakli komaya girecekler.  :D

Çevrimiçi Necmi

Ali Ece: "Ricardo Quaresma için devre arasında Çin'den 20 milyon euro teklif geldi."

naniye gelen teklif gibi olmasın bu  :evillol:

Çevrimdışı Librarius

Turk futbolundaki emperyal yayilmamiz an itibariyle devam ediyor. Yeni basladi ama hiz kesmeden devam ediyor. Rakiplerimizi sevme gucumuzle evcillestirecegiz.

Fenerbahce'ye sinirlenen arkadaslar var. Bu cok yanlis. Fenerbahce bizim evcillestirilmeyi bekleyen bir kisragimiz. Bu vahsi kisragi seve seve evcillestirip kolonize edecegiz. Zor ama cok zevkli bir misyon bu. Fikret baskan ilk kirbaclari vurmaya basladi zaten, devami da gelir.  :D
[ Son Düzenleme: 08 Şubat 2017, 23:39:39 Librarius ]

Çevrimdışı Özgür Yılmaz

Ali Ece'nin iddiası doğruysa Quaresma'yı devre arasında göndermemek doğrusu olmuştur diye düşünüyorum. Çünkü bu sezon hedefimiz şampiyonluk ve 3. yıldız. Eğer sezon sonunda şampiyon olursak 3. yıldızımızı da takacağımız için kasamıza 20 milyon eurodan çok daha fazlası girecektir inşaallah. 3. yıldızı takmamızın camiamızda oluşturacağı yüksek pozitif etki ve manevi güç de cabası.

Çevrimiçi MUSTAFA_

naniye gelen teklif gibi olmasın bu  :evillol:
Kaan Kural da senin gibi dedi. Ali Ece belge falan dedi gördüm diye. Zaman gösterir doğru olup olmadığını... Her iki seçenekte de karlı olan biziz

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı furkankaya1903

Konu dışı olacak ama Vodafone Arena Müzemiz bu Cuma günü saat 11:00 da açılacak. Konu başlığına da yazdım. Ama kimse bakmamış (yorum yapılmamış). Burada belirtmek istedim

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

Konu dışı olacak ama Vodafone Arena Müzemiz bu Cuma günü saat 11:00 da açılacak. Konu başlığına da yazdım. Ama kimse bakmamış (yorum yapılmamış). Burada belirtmek istedim

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

açılış o saatte divan üyelerine yapılacak

Çevrimdışı mylife1903

Esmiyor, eskiden buralar boyle 8-10 sayfa ileti olurdu.
Gunaydin

Çevrimdışı Librarius

Esmiyor, eskiden buralar boyle 8-10 sayfa ileti olurdu.
Gunaydin

Gunaydin. Evet pek ilerlemiyor. 

Çevrimdışı mylife1903

Gunaydin. Evet pek ilerlemiyor.
Ilerlemez tabii, @Necmi konu disi yaptirmiyor :busted_cop:

Çevrimdışı underworld

Çok Şakacı çocuk bu ali ece

Çevrimdışı mylife1903

Su kadina helal olsun. Kardesim butun camia toplanip yapamadigimiz kapagi koyusturmus. Tosicin sozlesmesi uzatilirken madde koysaydi baskan bu kadinla sozlesme suren boyunca evli kalacan, bosanma falan olursa, hir gur cikarsa sozlesmesi tek tarafli fesh edilir, gibi
Helal olsun.

Ayrica sampiyon olursak bu seZon, kutlamalarda mal mal besiktasli gecinen sarkimcisilar yerine sadece bu kadin ciksin. Kadin tek sarkida butun stadi costurmustu, yildiz tozu serpilmis ustune.

Canerjan da ana avrat sovmus diyorlar, cok ayip cok canerjan ya o kufurler yataga yansirsa

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Etiketler: