Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 28 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8527690 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Gunaydin
Yahu @Necmi abi gene vampirlige basladin. Icerdeyim ben gorevi devret, yat uyu, dinlen

Çevrimdışı Erdemm

Beşiktaş taraftarı; bütün şartların aleyhine olduğunu bilerek takımını seçmiştir, kimseye de eyvallahı yoktur. Sadece iyi yönetildiğinde, çok daha iyi oynadığında; taraftarı örgütlü, birleşik, akıllı ve yaratıcı davrandığında hak ettiği başarılara ulaşabileceğini bilir.

Bizim görevimiz şimdilik, çarpık futbol düzeninin dişlilerinin Beşiktaş’ı öğütmek için dönmesine izin vermeyen demir çubuk olmak.

http://faiktribunu.com/yazarlar/cemfante/yeni-baslayanlar-icin-besiktasliliga-giris/

mutlaka okuyun arkadaşlar.
neden her oyuncumuza yönetimimize taraftarımıza camiamıza sahip çıkmamız ve tek ses olmamız gerektiğini
anlatan güzel bir yazı.
bazen oyuncularımıza yönetime yapılan şeylere tepki verdiğimizde hemen fikir özgürlüğü eleştirme hakkı vs başlayan
arkadaşlar özellikle okumalı. Çünkü ilk zayiat böyle düşünen insanlarla verilir.
Beşiktaşın bütünlüğünü bağlılığını bozamadıkları sürece hiç bir şey yapamazlar. o nedenle sürekli kırılma noktaları
ararlar buldukları andada yüklenirler. Hiç bir zayıflık göstermemeliyiz. Bazen burda bu konularda tavizsiz olduğumuzda
bir çok kişi için itici oluyoruz despot oluyoruz ama inanın bunları o kadar çok yaşadıkki nasıl kırılacağımızı biliyoruz ve
hissettiğimiz anda tepkimizi koyuyoruz. Birilerini kırıyoruz elbette kırdıklarımızda çok iyi Beşiktaşlılar ama önce Beşiktaş gelir.
burda sürekli zorlayan rvp ye değilde direk Tosiçe sallayan insanlar var. En basiti bunu yaparkende Beşiktaşa hizmet ettiklerini
sanıyorlar. Elbette Tosiçin daha sabırlı olması gerekirdi kırmızı görmemeliydi ama kol kırılır yen içinde kalır zaten içerde onun
yaptığının cezası kesilir. Bu burda sosyal medyada infaz ederek bizim yapacağımız bir iş değil.
Biz taraftarız yönetici değil hocada değiliz onların işlerini onlara bırakmalı biz kendi işimize bakmalıyız.
Bizim görevimiz kendi alanımızda şampiyonluk yolunda takımın önünü açmak. Destek vermek kendilerinin nasıl güçlü bir
camiaya sahip olduklarını hatırlatmak. Elbette eleştiride olacak ama sezon biter ondan sonra sezonun özel eleşrtirisi yapılır.
Eleştiri doğru zamanda ve doğru yerde yapılmazsa çok yıkıcı etkide verebilir. Beşiktaşı koruduğunu düşünürken büyük zararlara
neden olacak bir çığ başlatmak işten bile değil o nedenle çok dikkatli olmak zorundayız.
Biz güçlü olduğumuzda bizi kimse yıkamaz. Bunu unutmayalım. Şu andada çok güçlüyüz zayıflık belirtisi göstermeyelim.
şu maç içinde ağlayanlar artık bıraksın ağlamayı bize bir faydası yok ikide bir 2004 ü gündeme getirmekte korkudur.
korkuyorsan zayıfsın zayıf olduğunu hissettikleri anda seni yerler sakın unutmayın. istedikleri kadar oyunlar oynamış olsunlar
alabildikleri bir maç olur. bir sonraki maçta takımımız kartallar gibi çıkar çöker rakibinin üstüne alır maçı.
yeterki zayıflık göstermeyelim onlarada bunu hissettirmeyelim. korku içeriye bir kez girdimi kemirir durur.
kimseninde bu korkuyu beslemesine burda müsade edilmeyecek. Öncelikle kendi otokontrolünüzü sağlayın.
Bize bırakmayın bunu.

Çevrimdışı Koa_lAA

soner yalçın ın bugünkü yazısı da başakşehir hakkında baya aydınlatıcı.. okumanızı tavsiye ederm.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

soner yalçın ın bugünkü yazısı da başakşehir hakkında baya aydınlatıcı.. okumanızı tavsiye ederm.

:claps: :claps: :claps: Helal olsun cok güzel yazmış.
Görmediğim bir çok noktayı gördüm bu yazı sayesinde.
Devamını bekliyoruz.

Çevrimdışı tuncaboylu

:claps: :claps: :claps: Helal olsun cok güzel yazmış.
Görmediğim bir çok noktayı gördüm bu yazı sayesinde.
Devamını bekliyoruz.

Yazı ne yazık ki önyargıyla yazılmış ve bilinçli dezenformasyonlar var.

Başakşehir yönetimindekileri İBB'de görevlilermiş, takımın eski adı İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ydi zaten.

Belediye'de kadrolaşmadan bahsetmiş, yeni bir bilgi mi bu?

Göksel Gümüşdağ Belediye Başkanı yapılacakmış da, başarılı göstermek isteniyormuş. Kadir Topbaş'ın ne başarısı vardı da belediye başkanı yapıldı?

Adam tepeden inme "düşük profil" başbakan atadı; istese Göksel Gümüşdağ'ı Belediye başkanı mı yapamayacak da başarılı göstermeye çalışıyor?

Fenerbahçe Başakşehir'e yenildiği maçta 2 sarı 1 kırmızı kart görmüş. E aynı maçta Başakşehir de 2 sarı 1 kırmızı kart gördü.

Üstelik Başakşehir 54. dakikada kırmızı kart görürken, Fenerbahçe 77. dakikada gördü. Başakşehir'de kırmızı kart gören oyuncu da, 2 paragraf altta korunduğunu yazdığı Emre bu arada.

Galatasaray - Başakşehir maçında Galatasaray 5 sarı kart görmüş, ne yapalım yani? Muslera'nın görmesi gereken kırmızı kartı sarı kartla geçiştirdi hakem.

Adanaspor maçında hakem Başakşehir'in galibiyet golünü önce verdi, sonra Adanaspor'lu oyuncuların itirazları üzerine nizami golü iptal etti. Ondan niye bahsetmemiş Soner Yalçın?

Dünkü yazısında da o maçın hakemi bir daha Başakşehir maçına verilmedi yazmış, ne tesadüf ki o maçın yan hakemleri de verilmemiş.

Yan hakemlerin aynı orta hakemle birlikte maça verildiğini bilmiyor adam.

Başakşehir'i gerçekten şampiyon yapma niyetleri varsa, bizim maçta Cüneyt Çakır 87'deki gollerini faul sebebiyle iptal etmezdi.

Tamam faul var, ama vermese bizden başka kimse itiraz etmezdi spor kamuoyunda (Hatta renkliler savunurdu bile). 6 puanlık maçtı neticede, bu fırsatı neden kaçırdılar?

Kimsenin Başakşehir'i şampiyon yapma niyeti yok, zaten başaramazlar da.

Biz işimize bakalım, bu komplo teorilerini ciddiye almayalım.
[ Son Düzenleme: 08 Şubat 2017, 10:51:29 tuncaboylu ]

Çevrimdışı Özgür Yılmaz

Belki yıllar boyu sürecek iç saha yenilmezlik serimize aptalca hareketiyle son verdi. Tosic'i çok severdim ama gözümde bitti artık.

Fenerbahçe mağlubiyeti Vodafone Arena'daki ilk mağlubiyetimiz değil ilk resmî mağlubiyetimiz. Vodafone Arena'daki ilk mağlubiyetimizi geçen sene hazırlık maçında AZ Alkmaar'a 4-1 yenilerek almıştık.

Vodafone Arena'daki ilk resmî yenilgimizi olabilecek en iyi şekilde yaşadık. Çünkü aldığımız bu ilk yenilgiyi yenilmeyi hak ederek almadık. Rakibin (Fenerbahçe) çirkefliği ve provokasyonu ve hakemin(!) de (Ali Palabıyık) rakibin çirkefliğine ve provokasyonuna ortak olmasıyla o maçımızda haksızlıkla yenildik. Ayrıca o maçımızda ( 5 Şubat 2017 Beşiktaş - Fenerbahçe Türkiye Kupası maçı) Fenerbahçe, tarihi boyunca yaptığı çirkefliklerin bardağı taşırması sonucunda Çirkef Fenerbahçe oldu ve Çirkef Fenerbahçe olarak tescillendi. Böylelikle Çirkef Fenerbahçe yüz karalarıyla dolu tarihine bir yüz karası daha ekleyerek reprezil oldu. Reprezil Çirkef Fenerbahçe o maçımızda galibiyetimizi ve turumuzu çalarak bozuk tıynetini herkese bir kez daha gösterip Şikebahçe olduğunu bir kez daha ilan etti. Çalmaya alışık olan Şikebahçe, bir maçı ve bir turu daha çalarak kazandı. Herkes tıynetinin gereğini yapar. Şikebahçe Çirkef Fenerbahçe de o maçımızda da bozuk tıynetinin gereğini yaptı.

Bana deseydin ki, "Bir senaryo hazırla da Beşiktaş'ın yeni stadyumu Vodafone Arena'daki ilk resmî yenilgisini Beşiktaş için olabilecek en iyi şartlarda ve Beşiktaş'a gerçekte hiç zarar verilmeden almasını sağla
sağla" anca böyle bir maçı (5 Şubat 2017 Beşiktaş - Fenerbahçe Türkiye Kupası maçı) senaryo yazardım. 5 Şubat 2017 Beşiktaş - Fenerbahçe Türkiye Kupası maçının gerçek kazananı efendiliğiyle Efendi Beşiktaş'tır, gerçek kaybedini ise çirkefliğiyle Çirkef Fenerbahçe'dir.

Yaşasın Efendi Beşiktaş!
Yazıklar olsun Çirkef Fenerbahçe'ye!
[ Son Düzenleme: 08 Şubat 2017, 11:05:06 Özgür Yılmaz ]
Şeref'inle oyna Hakkı'nla kazan.

Çevrimdışı Arthur

Herkese günaydınlar. Artık şu çirkefbahçe maçını bırakmamız lazım. Önümüzdeki 15 lig maçı var ve özellikle de 3 ünü Vodafone Arena da oynayacağımız önümüzdeki 4 lig maçı çok önemli. Bu 4 maçtan alınacak 10 puan şampiyonluğu bize getirecektir. Şampiyonluğun gelmesi renklileri tamamen bataklığa itecektir. Sarılardan kırmızı olanın durumu zaten belli. Kendi yöneticileri açıkladı. Lacivert olanı da bitik durumda. İhtiyaçları olan orta sahaya verecek paraları yok. Bu sene 20 milyon euro dan fazla zarar açıklarlarsa avrupadan men alacaklar(İlk 6 ay 75 milyon zarar açıkladılar). Stadlarına gelen kimse yoktu hepten bulamayacaklar. Bu seneyle birlikte alacağımız arka arkaya 3-4 şampiyonluk ekonomik olarak bizi ülkenin Bayern Münich i yapacaktır. Onun için daha fazla birlik olmak daha çok kenetlenmek gerekli.

Çevrimdışı Arthur

Saçma sapan bir yazı bence. İki gündür okuyorum. Zaten kendisi de itiraf etmiş futboldan uzak olduğuna. Sanki başakşehir bu sene kurulmuş sanki yönetimdeki adamlar bu sene yönetici olmuş. Kaç senedir ligde mücadele ediyor bu adamlar. Yine bu hükümet ve yöneticileri varken ligden düşmediler mi? Son 2-3 senedir ligde ilk 4 e girerken nakşibendi tarikatı yok muydu? Yine Göksal gümüşdağ başkan değil miydi? O saydığı adamlar yönetici değil miydi? Klasik 1 maçta canı yanan ve herkese pislik atan renkli psikolojisi.

Çevrimdışı benyv-

Herkese günaydınlar. Artık şu çirkefbahçe maçını bırakmamız lazım. Önümüzdeki 15 lig maçı var ve özellikle de 3 ünü Vodafone Arena da oynayacağımız önümüzdeki 4 lig maçı çok önemli. Bu 4 maçtan alınacak 10 puan şampiyonluğu bize getirecektir. Şampiyonluğun gelmesi renklileri tamamen bataklığa itecektir. Sarılardan kırmızı olanın durumu zaten belli. Kendi yöneticileri açıkladı. Lacivert olanı da bitik durumda. İhtiyaçları olan orta sahaya verecek paraları yok. Bu sene 20 milyon euro dan fazla zarar açıklarlarsa avrupadan men alacaklar(İlk 6 ay 75 milyon zarar açıkladılar). Stadlarına gelen kimse yoktu hepten bulamayacaklar. Bu seneyle birlikte alacağımız arka arkaya 3-4 şampiyonluk ekonomik olarak bizi ülkenin Bayern Münich i yapacaktır. Onun için daha fazla birlik olmak daha çok kenetlenmek gerekli.

Hemfikiriz. Hatta bu olaylardan sonra şampiyonluk için çok daha hırslanmıştır bizim takım. Ben futbolcu olsam en iyi cevabı böyle verirdim. Zaten iyiyiz daha da iyi oluruz. Ama Fb maçını dört gözle bekliyorum. Tekrar aynı tongaya gelmeyiz sanıyorum.

Çevrimdışı Arthur

Hemfikiriz. Hatta bu olaylardan sonra şampiyonluk için çok daha hırslanmıştır bizim takım. Ben futbolcu olsam en iyi cevabı böyle verirdim. Zaten iyiyiz daha da iyi oluruz. Ama Fb maçını dört gözle bekliyorum. Tekrar aynı tongaya gelmeyiz sanıyorum.
Adam akıllı bir hakem olursa 30. hafta içlerinden geçeceğimizi hepimiz biliyoruz.

Çevrimdışı Koa_lAA

aha şenol hocayı mahkemeye vermişler...

şenol hoca önce gitsinler onlar bi hesap versinler sonra hesap sormaya kalksınlar dedi diye anladım ben...

bu mahlukatlar diyoki cesareti olan gelsin silivriye tapeleri savunsun :)))

bunlar hakket arıza arkadaş...

Çevrimdışı Erdemm

gündemimizi etkilemeye esir almaya çalışacaklar, futbol olarak başka yapacak bir şeyleri yok..

ligin etken maddesi biziz, edilgenlik zamanları gerilerde kaldı,

bunlar da edilgen geriden gelen taraf olmaya alışık olmadıkları, alıştırılmadıkları için bünyede hazmı zor oluyor  :tabe:

kalkmış bir de özrü kabul ediyormuşmuş dengesizler ezikler, bizim gündemimiz karabük!  :ok:

şenol hoca önce gitsinler onlar bi hesap versinler sonra hesap sormaya kalksınlar dedi diye anladım ben...

Çevrimdışı federo

Adam akıllı bir hakem olursa 30. hafta içlerinden geçeceğimizi hepimiz biliyoruz.
Kalan 15 maçın yarısını ilk yarıdan bitireceğiz.  :steamed: :steamed:

Çevrimdışı sametbagan

Herkese selam arkadaşlar.

Şu dakikadan itibaren kupa maçı ile alakalı hiçbir Beşiktaşlı yönetici , teknik ekip , futbolcu veya profesyonel açıklama yapmamalıdır.Biz Taraftarlar hariç  :D

Ziraa seviye iyice yerin dibine girmiştir.O yüzden oyuna gelmememiz lazım istedikleri kaosu onlara vermememiz lazım.

Fikret Orman'ı da burdan tebrik etmek istiyorum.Bundan sonra kuracakları her tuzağa kendileri düşecektir.

Taraftarlarını susturmanın tek yolu kaos ortamı oluşturup bizi kendi pisliklerine çekmeye çalışmalarıdır.

Artık bunu 7 yaşındaki taraftar bile biliyor.Bırakalım kendi pohlarında boğulsunlar.

Çevrimdışı Kalyoncu

Adamlar kendi bataklığına çekmeye çalışıyor bizi. Eğer onların seviyesine inersek ki inebiliriz Vodafone,Beko,Kalde,Coca Cola yı unutalım. Cola turka halley nesine.com seviyesine geliriz. Verecekleri paralarda 5 te 1 i felandır. Yani işimize bakmalıyız topumuzu oynamalıyız başkan kapattı konuyu bizde kapatmalıyız. İt ürür kervan yürür. Cevabı sahada iki maçta 8-9 gol atacağız ne diyordununuz siz duyamadık  biz deriz.

Çevrimdışı Özgür Yılmaz

Çirkef Fenerbahçe'nin çirkefliği ve provokasyonu hakkında ve hakem kılığındaki Beşiktaş antipatisi ya da garezi taşıyan Ali Palabıyık isimli şahıs hakkında eleştirilerde bulundum. Şimdi ise özeleştiri yapayım. Futbolcularımız daha profesyonel ve daha soğukkanlı olmalılar. Bunu sadece Fenerbahçe maçımıza bakarak söylemiyorum. Deplasmandaki Dinamo Kiev maçımızı hatırlayın; o maçta kırmızı kart görüp 10 kişi kalıp 2-0 geriye düştükten sonra konsantrasyonumuzu kaybetmiştik. Vincent Aboubakar'ın o maçımızda gördüğü iki sarı kart ve dolayısıyla gördüğü kırmızı kart pozisyon icabı değildi. Aboubakar birinci sarı kartı hakeme itirazdan, ikinci sarı kartı ise oyun durduktan sonra topa öfkeyle vurmaktan görmüştü. Ve böylelikle o maçımızda 9 kişi kalıp maçı da 6-0 gibi farklı bir skorla kaybetmiştik.

Rakipler çirkefleşebilir veya provokasyon yapabilir, hakemler de bariz hatalar yapabilir veya rakip takımları kollayıp onlardan yana olabilir. Beşiktaşlı futbolcularımız bütün bu ve benzeri şartlarda dahi daima soğukkanlılıklarını korumalı, provokasyonlara gelmemeli ve oyun konsantrasyonunu kaybetmeyip yüksek profesyonellik sergilemelidirler. Çünkü Beşiktaş forması ağırdır ve formamızı taşımak büyük sorumluluk ister. Çünkü Beşiktaş yarıştığı her kulvarda finalde verilecek kupayı kazanmayı hedefler. Çünkü Beşiktaş, şerefiyle oynar hakkıyla kazanır. Çünkü Beşiktaş, Dünya'nın en iyi ve en değerli kulübüdür.
[ Son Düzenleme: 08 Şubat 2017, 13:15:12 Özgür Yılmaz ]

Çevrimiçi Necmi

çok manuple edilmiş bir yazı. Hangi düşünceye hizmet ediyorsan
et manuple ediyorsan çirkin bir şeydir. Sen birilerinin kandırıldığını söylerken
birilerini kandırmaya yönlendirmeye çalışırsan eleştirdiğin kişinin yaptığından farklı bir şey yapmamış
olursun Gümüşdağı BB başkanı yapmak için başakşehiri şampiyonmu yapmaya ihtiyaç
var. Garip doğrusu. istanbul halkınıda aşağılamış burda zaten oy vermeyecek olan başakşehiri şampiyon yaptı
diye oymu verecek. yada oy verecek olan Başakşehir şampiyon olmazsa vaz mı geçecek :D
bomboş bir yazı

Çevrimiçi Fatih_

Aboubakar geri döndü mü acaba bilen var mı?

Çevrimdışı Özgür Yılmaz

Aboubakar geri döndü mü acaba bilen var mı?

Bugün döneceğine dair bir haber okumuştum. Aboubakar bugün dönerse belki bugünkü antrenmana katılmayabilir ama yarın yapılacak antrenmana katılır diye tahmin ediyorum.
[ Son Düzenleme: 09 Şubat 2017, 00:41:21 Özgür Yılmaz ]

Çevrimdışı Koa_lAA

çok manuple edilmiş bir yazı. Hangi düşünceye hizmet ediyorsan
et manuple ediyorsan çirkin bir şeydir. Sen birilerinin kandırıldığını söylerken
birilerini kandırmaya yönlendirmeye çalışırsan eleştirdiğin kişinin yaptığından farklı bir şey yapmamış
olursun Gümüşdağı BB başkanı yapmak için başakşehiri şampiyonmu yapmaya ihtiyaç
var. Garip doğrusu. istanbul halkınıda aşağılamış burda zaten oy vermeyecek olan başakşehiri şampiyon yaptı
diye oymu verecek. yada oy verecek olan Başakşehir şampiyon olmazsa vaz mı geçecek :D
bomboş bir yazı

garip olan bi yanı yok aslında.. gg yi b.şehir başkanı olmadan önce kaç kişi tanıyordu şimdi kaç kişi tanıyor.. b.şehir şampiyon olursa gg için iyi yönetici, efsane adam vb. benzetme yapılırmı yapılır... peki bunlar halkta bu kişinin yöneticilik vasıflarının yüksek olduğu, yani ibb içinde liyakat sahibi olduğu algısı yaratırmı yaratır... aynı zamanda sıfır borçla kulübü idare ettiğinden dem vurması da para işlerinde de yetenekli olduğu yorumlarını yaptırırmı yaptırır... halkın dikkatini çekmek, bir insanı kahraman yapmak için güzel bir yöntem bu ükede futbol... okadar basite almayın...

ayrıca sırf b.şehir şampiyon oldu diye oy almıyacak tabiki ama bunlar hep + puan olarak yazılacak... idare ve sevk yönünden başarılı bir yönetici... kim gg...  :ok:

Çevrimiçi Savaş

Turu geçmelerine rağmen ve türlü çirkefliklerine rağmen hala olayı uzatıp bizi içeride tutmaya çalışıyorlar. Bildiğin tuzak.

Allah rakibin bile onurlusunu şereflisini ve karakterlisini versin.

Bakalım ne zaman çıkacağız bu psikolojiden.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ekrembaser

Kulübün iletişim departmanında kim var Allah aşkına? Taraftarın canı burnunda hasan çetinkaya denen adamın kafasını kimin yardığını ve hakkında gerekli işlemlerin başlatıldığına ilişkin açıklama yapıyor. Bize ne kardeşim bize ne ne işlem yapıyorsan yine yap ama bunu bizim gözümüze sokmayın zaten sinir harbi yaşıyoruz olanları unutmaya çalışıyoruz sen taraftarını haklıdır haksızdır ifşa ediyorsun biraz dikkat diyorum artık, kontrol böyle sağlanmaz kamuoyuna şirin gözükürsün belki ama taraftarın kalbini kırarsın.

Çevrimiçi Fatih_

Bugün döneceğine dair bir haber okumuştum. Aboubakar bugün dönerse belki bugünkü antrenmana katılmayabilir ama yarın yapılacak antrenmana katılır diye tahmin ediyorum.

İnş.dediğin gibi bu gün gelir. Gecikirse idmana çıkmadan Hoca kolay kolay kadroya almaz diye düşünüyorum.

Çevrimiçi Necmi

garip olan bi yanı yok aslında.. gg yi b.şehir başkanı olmadan önce kaç kişi tanıyordu şimdi kaç kişi tanıyor.. b.şehir şampiyon olursa gg için iyi yönetici, efsane adam vb. benzetme yapılırmı yapılır... peki bunlar halkta bu kişinin yöneticilik vasıflarının yüksek olduğu, yani ibb içinde liyakat sahibi olduğu algısı yaratırmı yaratır... aynı zamanda sıfır borçla kulübü idare ettiğinden dem vurması da para işlerinde de yetenekli olduğu yorumlarını yaptırırmı yaptırır... halkın dikkatini çekmek, bir insanı kahraman yapmak için güzel bir yöntem bu ükede futbol... okadar basite almayın...

ayrıca sırf b.şehir şampiyon oldu diye oy almıyacak tabiki ama bunlar hep + puan olarak yazılacak... idare ve sevk yönünden başarılı bir yönetici... kim gg...  :ok:
Ben hafife almıyorumda sen futbol taraftarını hafife alıyorsun bence :D
BB başkanı olmadan önce Topbaşı kim tanıyordu :alala:
hayat bu kadar basit değil

Çevrimiçi Necmi

Kulübün iletişim departmanında kim var Allah aşkına? Taraftarın canı burnunda hasan çetinkaya denen adamın kafasını kimin yardığını ve hakkında gerekli işlemlerin başlatıldığına ilişkin açıklama yapıyor. Bize ne kardeşim bize ne ne işlem yapıyorsan yine yap ama bunu bizim gözümüze sokmayın zaten sinir harbi yaşıyoruz olanları unutmaya çalışıyoruz sen taraftarını haklıdır haksızdır ifşa ediyorsun biraz dikkat diyorum artık, kontrol böyle sağlanmaz kamuoyuna şirin gözükürsün belki ama taraftarın kalbini kırarsın.
neden kırılsın taraftarın kalbi kardeşim hak eden hakettiğini bulur hiç kimse
birini yaralayacak bir şeyi oraya atamaz. Atanda yakalanır milletin gözünede sokulur.
adamın kafası yaralandığında bir bak çevresine orda on tane fenerli varsa yüz tane Beşiktaşlı
vardı o madde senin hocanın oyuncunun gözüne gelir körde ederdi. Kaldıki fenerliye gelse onun canını
yakmıyormu varmı böyle bir hakkı kimsenin.
Evet gözüne soksunda milletin kimse kalabalığın arasında kaybolurum nasılsa deyip böyle
haraketlere yeltenmesin. yaralama olduğu için kulüp dünya kadar ceza alacak kimsenin böyle bir şeyede hakkı yok.
İnsanlar bilsin bu stadda suç işlersen yakalanırsın. Ona göre davransınlar.

Etiketler: