Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 88 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8510435 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Caner-GG-Ersan-Adriano-Marcelo bunlar hariç diğerleri kalkamaz altından şimdilik. 2 si fb den yeni geldi tepki olur. Ersan az forma bulur. Adriano kurnaz adam tecrübeli itiraz işlerinde de iyi taktik faullerde de ama itiş kakışta caydırıcılığı az  ben olsam onu yapardım Marcelo da 2.kaptan olur. Babel de ileride listeye girebilir ama erken daha.
Marcelo dun bir kac pozisyonda Fb lilere akilli olun burasi Beşiktaş siz kime sekil yapiyorsunuz tarzinda hareketler yapti , takimi koruma içgüdüsü giderek yukseliyor Marcelonun , her anlamda Cok iyi artik Marcelo..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı benyv-

Açıkçası oyunumuz yine iyiydi, özellikle 11 kişiyken ezdik adeta feneri. Onlar kadar tecrübeli değilmişiz bunu da görmüş olduk. Büyük takım büyük maçları kazanacak. Çirkeflik yaptılar evet ama El Classico'da dahi oluyor böyle şeyler, büyük takımsan üstesinden geleceksin. Şampiyon olacağımızı düşünüyorum ama 2. maçta fenere saplayamazsak benim içim rahat etmeyecek. G.tlerini kaldırıyoruz durduk yere.

TFF Disiplin Talimatı
Alacagimiz Cezalari kupa maçında cekecegiz , Guzel :ok:

bırak allah aşkına yaa 1 dk içinde 2 sarılık faul yapan şeneri bile attıramadınız, bana maval okuma lütfen  :bandit:
Abi Allah askina yapma Tv den izledim  o poziyonlarda inanilmaz bir ugultu koptu tribunlerden herkes ayaklandı sahaya madde bile yagdi tribun daha ne yapsin ?

Maca talimatla çıkan bir hakem vardi sahada Bizden birinin bacagida kirilsa kirmizi cikmazdi :busted_cop:

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Yönetim yanlış yapsada(ki bence yanlış yapmadı) futbolcusuna sahip çıkacak, Başkan çıkıp Tosic yanlış yaptı diyor, kapalı kapılar ardında ağzına sıç o ayrı ama böylesine bir maçta Tosic hatalıydı dersen tüy dikmiş olursun, sağolsun başkan tüy dikmiş o açıklamasıyla..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tuncaboylu

on kişide ezmeye devam ederdik talisca çıkmamalıydı
quaresmayı çıkart stoper sok adrianoyu öne at 3-5-1 e dön kalabalık ve sağlam ortasahaya dön
oziyi çıkart tolgay yada inleri sok. zaten üstüne gelemiyorlar neden dörtlü savunma yapasınki
senede bir gelecekler zaten orta saha girerdi devreye büyük takımsan büyük takım gibi oynayacaksın.
Cenk de büyük takım santraforu değil kendini sürekli yere atmayı meziyet sanmaya başladı. en ufak bir dokunuşda bile yerde
yaptığı artık ayıp takımıda çok bozuyor bunlar. Ayakta kal mücadele et yerde yatarak maç kazanılmıyor.
taliscayı çıkartarak tek pozisyona giren oyuncumuzu aldı dışarı.

Bana Talsica-Mitroviç değişikliği doğru bir hamle gibi gelmişti, ama oyun olarak hata olduğu ortaya çıktı.

Cenk-Mitroviç değişikliği daha iyi olabilirdi.

Bir de Şenol Hoca 10 kişiye düştüğümüzde taktik sıkıntısı yaşıyor gerçekten de.

İdmanlarda bunu da çalıştırmalı her ihtimale karşı.

Çevrimdışı tuncaboylu

Ziraat kupasından alınan para Oyunculara verilen maç başı parasını çıkarıyor mu?

Eski sözleşmeleri çıkarmıyor.

Yeni sözleşmeler puan başı olduğu için, bu maçlar için ödeme yapılmayacak.

Çevrimdışı tuncaboylu

Ali Palabiyik'i GB lobisi daha bir hafta onceden dillendirdi ve bir baktik maca verilmis.

Ali Palabiyik yonettigi her macimizda aleyhimize oldu. Bunu o kadar acik yapiyor ki gormemek icin kor olmak lazim.

Ayni tetikci hakem FB maclarinda eyyamci olup cikiyor. Son 4 FB macinda da rakiplere kirmizi vermis.

Bugun Tosic'in kirmisiyla sonuclanan surecte Van Persi'nin butun kiskirtmalarina goz yumdu. Gozunun onunde Oguzhan'i ittirdi, tukurdu ama serefli Palabiyik sari vermedi.

Neyseki kupa macinda olan bir katliam oldu. FB lig macinda geldiginde karsisinda bu sefer kucaga oturtan bir taraftar ve takim bulacak.

Son olarak yonetim bu tetikci, sinsi ve emek hirsizi hakemin en az 5 hafta dinlendirilmesini saglamalidir. Yoksa diger tetikci hakemler cesaret bulur.

Fırat aydınus efordan geçemeyince, sadece Ali Palabıyık ve Bülent Yıldırım kaldı ellerinde zaten.

Deniz Ateş Bitnel'i yetiştiriyorlardı, geçen sene Galatasaray-Trabzon maçında saçmalayınca kaybettiler onu da.

hakem .... du nasıl attıralım :alala:
adam atmamaya çıkmış. VIP den bile daldılar daha ne yapsın taraftar.
VIP diyorum şaka değil adamlar bu gece çok aktifti :evillol:
aktif katılım sağladılar :bandit:
onlara cezada verilmiyor onların yerinede biz alırız müebbet çıkabilir.

Bak ben ne kadar sakinim stadda boşalıp geldim :D
Aynen oyle abi

Ben Tv den muthis bir uğultu taraftarin akrifligini net sekilde gordum ve duydum yapilan bütün Küfürleri de

Taraftar Akrif değildi sustu , Mac boyu fbli leri dinledik diyenler neye istinaden bunu söylüyorlar anlamiyorum ben baska maci mi izledim acaba :alala: :busted_cop:

şampiyonluktan zerre şüphem yok ama hoca bir tık düşük profil kalıyor hayalimdeki oyun için.
Hoca ile 2-3 sene daha devam edelim ligi forse edelim sonra Jorge Jesusu getirip mukemmeliyeti ve kralligimizi ilan ederiz :bandit:

Çevrimdışı tuncaboylu

fırat o olaydan sonra kaç maçımıza verildi?
gücümüz varmı diyorsunda şu anda bizden daha güçlüsü yok farkında değilmisiniz.
Fırat Ali gibi hakemler fenerin tetikçisi değil TFF nin tetikçisi tff ne isterse ona göre düdük çalarlar.
bu veya başka maç biz devre dışı bırakılacaktık kupada en uygunuda bu maçdı.
Birileri böyle uygun gördü sıkıntı yok ben kupayı Başakşehirin alacağını düşünüyorum.
Bunlarıda yiyecekler yemeleride kolay biz çıksaydık bizi bundan sonra yemek o kadar kolay
olmayacaktı en müsait maç bu maçtı.
Elenmek bizim işimizede geldi yoksa finale kadar çıkacaktık ve çok yıpratıcı olacaktı tek üzücü olan
kendi sahamızda bunlara yenilmemiz oldu.
Daha geçen nazifoğlu federasyonda hiç gücümüz yok hiç bir şey yaptıramıyoruz demedimi o saftirik
içinden geldiği gibi konuşuyor ve doğru konuşuyor. Aziz kıyameti boşa kopartmıyor çünkü kurullardaki
etkili alanlarda güçlerini kaybettiler. Şu anda güçlü olan YD onun borusu ötüyor. Neyi uygun görüyorsa
o şekilde davranıyor diğer güçlü olanda Göksel Gümüşdağ Futbolu bunlar yönetiyor ve bence kurullarda hep Beşiktaşlılar
tarafından örgütlenmiş. Bu her zaman bizim lehimize karar çıkacak anlamı taşımaz ama bir gerçekte var
adil kalabilmeleri bile bize büyük avantajdır. kupa önemli değil ligde hakemler bizi doğramıyor.
ne olursa olsun YD nin tff başkanı olduğu bir yerde 2004 faciası yaşanmaz. Adamı her konuda yerden yere
vurabiliriz ama Beşiktaşlılığını sorgulamak kimsenin haddi değil. Zaten renkliler bu manuplasyonları
yapamadıkları için ağlayıp duruyorlar.

Sene başından beri yerleştirmeye çalıştıkları "Beşiktaş kollanıyor" algısını da tek maçla yerle bir ettiler.

Kalan 3 ayda bunu her diyenin ağzına örnek göstereceğimiz bir koz verdiler bize.

Üstelik angarya bir kupa maçında yaptılar.

Sosyal medyada bunu kullanmaya başlamak lazım hiç beklemeden.

Çevrimdışı tuncaboylu

Aboubakarın bu golü atarak Kameruna kupayı getirmesi çok iyi oldu.
çok yedek kalmıştı moralsiz dönecekti şimdi üst seviye moralle kendine
güveni tam olarak gelecek. Kim ne derse desin adam üst seviye maçların golcüsü.
zorluk derecesi yüksek maç olunca atıyor.
Kadromuzda avrupa şampiyonu ve Afrika şampiyonu hücum oyuncuları var.
UEFA maçlarında rakiplerin bakışını düşünün Beşiktaş kadrosuna :D
Barca nın sol beki Gerçekten rakip gözüyle çok tehditkar bir kadro
ayın 16 sında hapoel Beer-Sheva ile oynuyoruz. Beşiktaş kadrosuna rakip gözüyle bakın
Ligin lideri en çok gol atan takımı en az yiyenlerinden biri kadrosunda avrupa afrika kupası kaldırmış
tecrübeli oyuncuları var. Türkiyenin gol krallığında açık ara önde oyuncusu var.
Ben bile tırstım :evillol:

Aboubakar deplasmandaki maçta cezalı abi.

Karate tekvando judo hepsini uygulamış vatandaş ve kırmızı yok, gel de kafayı yeme gece gece  :akuma:

(resme tıkla)
Her sey cok NET !

Su pozisyonu izledikten sonra Tosice kızamıyorum da ( Basta sakin kalamadigi icin cok kizmistim ) ne kadar profesyonel olursan ol orada kendine hakim olamazsin az bile yapmis Tosic..

on kişide ezmeye devam ederdik talisca çıkmamalıydı
quaresmayı çıkart stoper sok adrianoyu öne at 3-5-1 e dön kalabalık ve sağlam ortasahaya dön
oziyi çıkart tolgay yada inleri sok. zaten üstüne gelemiyorlar neden dörtlü savunma yapasınki
senede bir gelecekler zaten orta saha girerdi devreye büyük takımsan büyük takım gibi oynayacaksın.
Cenk de büyük takım santraforu değil kendini sürekli yere atmayı meziyet sanmaya başladı. en ufak bir dokunuşda bile yerde
yaptığı artık ayıp takımıda çok bozuyor bunlar. Ayakta kal mücadele et yerde yatarak maç kazanılmıyor.
taliscayı çıkartarak tek pozisyona giren oyuncumuzu aldı dışarı.
Q7 degil Abi Cenk cikip Mitro girmeliydi

Boylece Taliscayi cizgiye Babeli de santrafora çekecektik , Talisca cok etkiliydi buyuk hata oldu çıkması..

2.ci yariya Atibanin stoper baslamasi da basli basina hataydi gozlerime inanamadim , Orta saha yol gecen hanina döndü resmen o dakikalarda neyseki Hoca da bunu görüp erken müdahale etti..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yönetim yanlış yapsada(ki bence yanlış yapmadı) futbolcusuna sahip çıkacak, Başkan çıkıp Tosic yanlış yaptı diyor, kapalı kapılar ardında ağzına sıç o ayrı ama böylesine bir maçta Tosic hatalıydı dersen tüy dikmiş olursun, sağolsun başkan tüy dikmiş o açıklamasıyla..
Mitrovic in önünü açmış resmen başkan...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Q7 degil Abi Cenk cikip Mitro girmeliydi

Boylece Taliscayi cizgiye Babeli de santrafora çekecektik , Talisca cok etkiliydi buyuk hata oldu çıkması..

2.ci yariya Atibanin stoper baslamasi da basli basina hataydi gozlerime inanamadim , Orta saha yol gecen hanina döndü resmen o dakikalarda neyseki Hoca da bunu görüp erken müdahale etti..
Hoca oyuncuların yerleriyle oynamayı çok seviyor ama bu kadar profesyonel arenada bunun tutma olasılığı cidden çok az ve dünkü maçta gördük bunu ama hoca ısrarla bunu deniyor, kırmızı kart mı gördün devre arasında yap oyuncu değişikliğini kendi eliyle oyunu fenere verdi, sonradan toparladık ama iş işten geçti.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tuncaboylu

Cok rahattik mactan once, boyumuzun olcusunu aldik.

Herif topcu lazim, 3-4 tane. Mesela rvonun tosice yaptigi komboda duduk sesi geldigi an, 3-4 futbolcu o pislikin ustune kossa, tosic karambolde operasyonu yapardi. Bu hollandalilari sevmiyorum arkadas bunun bir ust modelini arsenal macinda iyi tekmelemislerdi mesela.
Tosic orda yalniz kaldi, az dikleneyim derken, herif bok cuvali gibi dustu. Hakem cok net kirmiziyi cikardi, fbli oyunculara kart gosterirken de boyl bonkor olsaydi koroglu kor, maci kopartirdik.

Simdi gelelim oguzhan efendiye. Sakin kafayla, cok da kizamiyorum cocuga ama be kardesim maystro diyoruz sana da azicik oyunu ve rakibi oku, hakem faul verecek, sen 10 kisisin, santrafora faul yapilmis o topu neden kullanmaya calisirsin, ne yapacaksin yani, messi golu mu atacaksin. Rvo sana bulasiyor, dagilma, dagit. Git vur topla karisik, gor sariyi rahatla sen de bosal, takim da bosalsin. Ne bileyim git kavga cikart, horozlanin. Sen histerik evlendirme programi kadini gibi azicik itilince hakeme kosmalsr, agzini kapamalar falan, ispiyoncu musun kardesim, tvye cikip beyanlar vermeler falan, cocuk musun ya?

Hakemin performansi igrencti, resmen dagilmisti, yazik kimin cocuguysa.

Daha macin basinda taliska pozisyonunda belli etti kendisini. Rvo nasil sahada kalir, akil almaz, gol sonrasi oguzhanin onune kayisi falan sari kart zaten, tribune dil uzatmalar, tangasini duzeltmeler falan.
Sonra o ozan tufanin tribune el hareketi neydi oyle?
Alper 7-8 tane faul yapti kart gormedi.
Senerin atilmamasi mucize.
Lens falan kimse demesin daha bu forumda boh gibi futbolcu, 50 sefer yazdim cins cins fauller yapan bir futbolcu diye.
Bizim takim yumusak kaldi azicik isin gercegi.

Senol hocaya saygi duyuyorum ama hatalari var. oguzhanin olmayacagi daha 20. Dakika belli oldu, devrede al oyundan sok tolgayi, cikar cenki sok nejipjani. Neyse taktik maktik islemezdi zaten.

Herkese butun camiaya ders olsun bu mac. Simdi fbliler cok sevindiler ama bir kez daha gelecek bu sezon onu unuttular mac oynanirken. Bu rvo nasil gelecek, ozan tufan nasil gelecek arenaya.

Lens'e ve Van Persie'ye ilk 15 dakika içinde 2 sarı kart gösterse, maç bu hale gelmezdi.

Şener'e göstermediği kırmızı kartın izahı yok, adamların kadrosundaki tek sağ bek ve bu hafta Bursaspor deplasmanına gidecekler.

Çevrimdışı Çağatay

Katılıyorum
Tosic e burada herkes gömüyor neredeyse
ama şu olayda rvp denen karakter yoksunu varken ortada tosic melektir
zaten kırmızı dan sonra delirmesi de bu herif yüzünden
keşke kırmızı yı rvp nin ayaklara çift dalarak yeseydi

Başkan ın da bu noktada tosice değil rvp ye yüklenmesi aşağılaması gerekirdi
yanlış yaptı
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimiçi MUSTAFA_

Eski sözleşmeleri çıkarmıyor.

Yeni sözleşmeler puan başı olduğu için, bu maçlar için ödeme yapılmayacak.
Ancak tüm futbolcuların sözleşmesinde puan başı yok diye biliyorum. O karar alındığında sadece yeni sözleşmelere konuldu puan başı ücret.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

Onu bunu bilmemde Tosic cok amatörce bir hata yaptı. Van porsuk ona tekme tokat dalarken yahu sen nediye kalkıp onun üstüne yürürsün??? bu ne saçmalıktır?? orda senin yapacağın en doğru şey yerde yatmak ve rakibine en azı en azı sarıyı aldırman. Amma artistliyi iyi yapsa belkide kırmızı çıkardı. Pozisyonu 1000 defa izledim ve çıldırmamak icden bile degil. Onu mahalle futbolunda yaparlar kalkıp karşılık falan vermek. Gelelim gole, golden once faul var tamam, hakem orda avantaj oynatdı  Oguzhan kaptırdı bunuda anladık, Cenk niye artistlik yapıpda yerde oturuyor?? bu ne şımarıklık yahu?? Kalkıb orda topu alsa (top zaten ona geliyordu) atagmızın devamı gelirdi, amma ne oldu? golu yedik. Bu oyuncuların kart konusunda sert şekilde uyarılmaları lazım, benden olsa cezalarda verilmeli. Bu ne ya, kalkıb kafa atmak (deyib deymemesi önemli değil, önemli olan o hamleni yapması),  Cenk de uyarılmalı, yerlerde çok yatıyor. Hakemin üstün qayreti, Tosicin amatörlüyü yüzünden mac kaybedilmişdir. Geçmiş olsun. Bundan böyle stoperde Mitrovic oynamalı bence, dün zaten gördük kendisini. Çok sogukkanlı. Tosicin bir yerde yakacağı belliydi zaten.

Tosiç yerde yatsa da hakem Van Persie'ye kart göstermeyecekti o pozisyonda.

Faulü verip yerine geçme derdindeydi.

Çevrimdışı eaglekartal

dünkü maçtan çıkarılıcak çok ders var bence.
1-bu tarz derbileri oynamayı hala tam öğrenememişiz bunu anladık.bundan sonraki derbilere sadece fiziksel değil psikolojik hazırlığıda iyi geçirmeliyiz.istersen 10 kat güçlü ol rakibinden bu maçları oynamak tecrübe ister ve fener yıllardır bunu çok iyi yapıyor.dikkat edin derbileri yıllardır nöyle oynar ve başarılı olur fener.
2-tosicin uzun süre takımdan uzak kalmasıda iyi olacak.bir yerde patlayacak bir el bombasıydı bu maçta patladı.bu seviyede bir futbolcunun bukadar amatörce tahriklere kapılıp takımı yakmasının izahı yok.sen attıracaksın rvpyi yerde kıvranacaksın gerejkirse ayağa kalkıp kafa atmayacaksın.neyseki mitrovic çok özgüvenli ve iyi oynadı inşallah çok iyi bir stoperde kazanmış olduk.
3-topçularıda kendine getirmiştir bu olaylar.biz en iyisiyiz çıkar 2 pas bir şut maçı alırız havasından çıkıp burasının Türkiye olduğunu ve maçı her anlamda kazanmak gerektiğini tekrar hatırlamış oldular.bu hırsa yol açacak olumlu anlamda.karabük maçı ile birlikte bunu göstermeli takım dosta düşmana bu şampiyonluk benim mesajını ilk maçta vermeli.
4-maalsef derbilerde genel anlamda taraftar perfonmansı düşük kalıyor.aşırı motivasyon,erken golün gelmemesi vb birde alkol falan eklenince niyeyse maça bir türlü giremiyor taraftar.anadolu ve avrupa maçlarında böyle olmuyor ama özelikle fb maçlarından bu sıkıntı yıllardır var.
5-Q7 ve oğuzhanın artık derbi maçlarda daha fazla ağırlığını koymalı diyeceğimde iş geçti,derbi maçı oynamak başka bir karakter istiyor ama maalsef belki Türkiyenin en iyi oyuncuları bölgelerinin ama derbi maçı oynamaya yetmiyor.ne q7 ne oğuzhan ne cenk böyle maçları bir türlü oynayamıyor.
6-rvp bu ülkedeki tüm kredisini tüketti.ne kadar tecrübeli ve çirkef olduğunu herkese gösterdi.ligdeki fener maçında bu stada geleceğini sanmıyorum.ama o maç çok dikkatli olmak gerek.ligden komuş gelirlerse kaybedecekleri birşey kalmaz dünkünün daha fazlasını yaparlar iyi hazırlanmak gerekecek o maça.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Katılıyorum
Tosic e burada herkes gömüyor neredeyse
ama şu olayda rvp denen karakter yoksunu varken ortada tosic melektir
zaten kırmızı dan sonra delirmesi de bu herif yüzünden
keşke kırmızı yı rvp nin ayaklara çift dalarak yeseydi

Başkan ın da bu noktada tosice değil rvp ye yüklenmesi aşağılaması gerekirdi
yanlış yaptı
Tosic pörsük ün yaptığı hareket sonrası yaptığı az bile... Atiba kurtarmış resmen pörsükü.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

Tosiç kendi özür diledi zaten.

Bu tip durumlarda böyle davranmak daha iyi sonuç verir, oyuncu sinirlerine hakim olamazsa kulübün de kendini eleştireceğini bilerek oynar.

Denizli döneminde şampiyon olduğumuz sene Galatasaray deplasmanında 4-2 yenildiğimiz bir maç vardı, Delgado hakeme kart işareti yaptı diye oyundan atılmıştı.

Orada herkes hakeme yüklenirken, Mustafa Denizli çıkıp Delgado'nun yaptığı hareket yanlıştı dedi. Sonra sene sonuna kadar takımda kimse kırmızı kart görmedi.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 06 Şubat 2017, 09:48:56
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Neden biz büyük maçlarda derbilerde oyuncusundan taraftarına ağırlıgımızı koyamıyoruz neden? Ne eksikte böyle oluyor bu maçlar? Gs-Kiev şikeciler.. acilen buna bir çözüm bulmak lazım!!!

sabahtan maç başlayana kadar galon galon içki tüketildi ve dışarda tezahürat yapıldı maçta saat 20:30 da olunca taraftar resmen yorgundu bitikti sesi gitmişti tribünde.
maç boyu 2bin fenerliyi dinledik.
taraftarı da provokasyona gelmiş sürekli küfür edip bizim kendileriyle uğraşmamızı istediler oyuna geldik biz de küfür ettik.
oyuncuları da provakasyona gelmiş futbolcularımızda yedi.
sonuç yine bir derbiyi kaybettik.
adamlarda biliyor nasıl yendiklerini ama sonuçta yenilmezlik alırız biz diyip dalga geçiyorlar.
en iyiyken bile bizi sahamızda yeniyorlar.
onlar iyiyken zaten yeniyorlardı.
akıllanamadık gitti...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimiçi Necmi

Bana Talsica-Mitroviç değişikliği doğru bir hamle gibi gelmişti, ama oyun olarak hata olduğu ortaya çıktı.

Cenk-Mitroviç değişikliği daha iyi olabilirdi.

Bir de Şenol Hoca 10 kişiye düştüğümüzde taktik sıkıntısı yaşıyor gerçekten de.

İdmanlarda bunu da çalıştırmalı her ihtimale karşı.
Talisca etkiliydi ciddide çekiniyorlardı sen ilerde sıfır etkiyle oynayan cenk ve
quaresma varken tutup taliscayı çıkartamazsın. öyle kilitlenmiş bir maçta gol umudun duran top ve
uzaktan şutlarken bu konuda en etkili silahını çıkartmak hiç akıllıca bir hamle değildi.
Talisca isabetli uzun paslarla oyunuda iyi açan bir oyuncu onu çıkartıp fenerin
istediği kör döğüşüne getirdi hoca oyunu

Etiketler: