Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 635 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8447869 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Yazmayacam dedim ama daha fazla dayanamayacağım.Sizin yaptığınız algıyı renkliler bile yapmaz kusura bakmayın ama maalesef böyle.

Bu abou neymiş be kardeşim az kaldı gözünün üstünde kaş var diye gömen bile çıkar yakında.Her şeyimiz tamam bi abou tu kaka valla bravo

Bazen renklilerin sayfalarını okuyorum gülmek için oyuncularını nasıl gömüyorlar diye falan.Biz onlardan beter gömüyoruz maalesef.

Tamam kabul abou bu parayı haketmiyor son vuruşları kötü bunlarda hemfikiriz ama adamı 3.lig topçusundan beter ettiniz.

Biz oyuncumuzu bu şekilde gömersek eğer sonra ilk başarısında nasıl sevineceğiz.Tamam eleştirelim eksiklerini söyleyelim ama takımın kötü ve üretkenlikten uzak

Oynamasını sadece abou üzerinden anlatmayalım.Abou aşağı abou yukarı

Ayrıca Özellikle Belirteyim Ben takımdaki hiçbir futbolcunun hayranı değilim ben sadece Beşiktaşımızın hayranıyım sadece gereğinden fazla eleştiri yapılıyor

Eğer gömülecek ise abou ve cenkle başlar Q7 ile devam eder ara sıcak olarak tosiç ve oğuzhan ana yemek olarak da Yönetim gömülmeli tatlı olarak da Şenol hocayla bitirmek gerek :D
Tarif dogru ayni sekilde yiyoruz yemek. Gunun menusunde abu var azicik pahali ama

Çevrimdışı tangaz

Tarif dogru ayni sekilde yiyoruz yemek. Gunun menusunde abu var azicik pahali ama

şefin özel kazığı, şey pardon tuşlarım sürçtü özel spesiyali...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

ortada hayal falan yok. başkan kendi açıkladı 10 milyon daha verip bonservisini alacağız bu sene ffpden dolayı böle yaptık die. sonra menajer parası %10-20 işler bonservis rakamından, aldığı maaşın %15 vergisini kulüpler öder ülkemizde. derbidir avrupa maçıdır derken ödenen ekstra primlerde hepimizin malumu. ee şimdi bu rakamaların neresi hayal mahsulü...
Ustad 2.5 verdik mi 3.3 alacak mi puannbasi 4. 50 puan alsak 3.5 maas oldu.
Simdi vergisi var vergiyi 3,3 den odesek 500 bin yapar menejer bizi cok sevdinacidi para almadi diyelim
Bunun ev kiras arabasi benzini banka masrafi akbili sefer tasi benden olsun

6.5 milyon yuro etti. Yuro kac para sizde. Carp onlanbul tlyinbol 10 gole gol basina varsayilan gercek maliyet

Çevrimdışı tangaz

Ustad 2.5 verdik mi 3.3 alacak mi puannbasi 4. 50 puan alsak 3.5 maas oldu.
Simdi vergisi var vergiyi 3,3 den odesek 500 bin yapar menejer bizi cok sevdinacidi para almadi diyelim
Bunun ev kiras arabasi benzini banka masrafi akbili sefer tasi benden olsun

6.5 milyon yuro etti. Yuro kac para sizde. Carp onlanbul tlyinbol 10 gole gol basina varsayilan gercek maliyet

gol başına 2,5 milyon yeni türkiye lirası. titreme geldi. dil altı hapım nerede...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tuncaboylu

@tuncaboylu başkanın imza günü verdiği demeci dikkatli izle halen video editlenmemişse montaj ve dublaj değilse paralel yapının işleri hiç değilse adam açık açık aboubakar bizim oyuncumuz bu sene ffp nedeniyle böyle yaptık sene sonuda 10 milyon verip bonservisini alıcaz diyor.

Yahu alacağız diyor da, almak zorundayız demiyor.

En baştaki planlarda bonservisi almak olabilir, ama adam sakatlanırsa ya da dikiş tutturamazsa almayabiliriz.

Çevrimdışı atalay

Bizim kitap kurdu @atalay bile oyle bor polyanna okumamistir

Tosic ve Quaresma hususunda senin kadar ütopiğini de okumadım. @mylife1903 Kontra.

Çevrimdışı GÖRKEM

Quaresma'ya yapilan elestirilere kesinlikle katiliyorum. Oyun anlayisi sadece bireysellige dayali. Takim Oyununa adapte olma yetisi zaten hic yoktu. Adamin ezelden beri isi gücü kendi egosunu tatmin etmek. Yapisi bu. Ayrica kalite bakimindan da Quaresma kadar abartilan bir Oyuncu yoktur. Profesyonel yapanlarin neyin pesinde kostuklari ortada.

Yönetim geregini düsünmesi gerekiyor diyecegim ama düsünebilseler zaten isi bu noktaya getirmezlerdi. Umarim bir sekilde dogruyu bulurlar.

Çevrimdışı tangaz

Yahu alacağız diyor da, almak zorundayız demiyor.

En baştaki planlarda bonservisi almak olabilir, ama adam sakatlanırsa ya da dikiş tutturamazsa almayabiliriz.

cümleyi hala dikkatsiz okuyorsunuz! ffp nedeniyle şimdi 12,5i veremiyoruz 2.5 verip bu yıl kiraladık sene sonu da 10 kağat daha vericez diyor. oyuncu bizim diyor. satınalma opsiyonlu kiraladık cümlesi yok. opsiyon demiyor olasılık demiyor kesinlik var cümlede. halen nasıl savunuyorsunuz anlamıyorum. akıl tutulmasından farksız iktidarı tüm yanlışlarına rağmen savunan ve reis dediyse vardır bir bildiği hadi köprüden topluca atlıyoruz diyenlerden bir farkınız kalmadı şu an itibariyle...

Çevrimiçi Necmi

soruyu gene dikkatsiz ve eksik okumuşsun @Necmi abi. bu alışkanlığına son ver öncelikle  :bandit:

soru basit geçen seneki takıma sadece gomez out bakar in yap diyorum sorumda nesi anlaşılmıyor bunun???

üstelik klasik sınav değildi test usulüydü böle uzun uzun yazıp iddiasını ispata çabalayan ama jurinin yemeyeceği tezler ortaya atan amerikan filmlerindeki avukatlar gibisin... şıklardan birini seç. bilmiyorsan boş bırak. bazen 130 milyonluk 1 yanlış bütün doğruları çöpe atabilir...
doğru okuma değil ben reel gerçeklerden bahsediyorum senin gibi hayal mahsulü konuşmuyorum ne sen bilebilirsin nede ben bilebilirim geçen seneki takıma gomezi çıkartıp aboubakar koyduğunda performansı ne olur.
bu sene geçen seneki takım yok o nedenle bu seneki performansa bakıp bunu geçen seneki takıma uyduramazsın
ben tezlerden bahsetmiyorum hayalde satmıyorum benim hesabım matematik hesabı
senin gibi bilmediğim sözleşme üzerinden hesap yapıp adamda asmıyorum peki o sözleşme varsa ve bu senin dediğin hesaplarda değilse o zaman söyleyecek bir sözün olurmu ne diyeceksin pardon ben yanlış hayalmi kurdum diyeceksin
burda benim yaptığım geçen seneki hücüm hattı bu seneki hücum hattı karşılaştırması geçen seneki orta saha performansı bu seneki orta saha performansı aslında bu bile ölçü değil çünkü atılan 8 golün dördünü talisca atmış şu anki orta sahanın hücuma katkısı 15 maç 4 gol yani defans 5 gol ve bu orta saha defans kadar bile hücuma katkı vermemiş dahada vahimi bu katkıda ilk 5 hafta içinde olmuş sonraki 10 hafta sıfır katkı ve sen böyle bir orta sahan varken hala aboubakar bu takıma şöyle zarar böyle zarar diyorsan seninle tartışılacak hiç bir şey yok çünkü tamamen art niyetli bir yaklaşım bu senin orta sahan üretmezse forvetlerin nasıl üretsin adamlar orta saha çizgisini geçmiyor yahu daha nesini konuşuyoruz. @tangaz

Çevrimdışı canU

Abou eğer 12.5 a alındıysa rezaletin en büyüğü. Tabata faln hikaye kalır. Bunun bi de seneliği 3.3 milyon €. Portoda galiba 1.2 milyon € alıyormuş. Zaten orası ofsayt portoda 1.2 alan umursamaz tavırları olan adama 12.5 bonservis senelik de 3.3 veriyorsan oha derler adama.

Gerçekse porto bize pek güzel geçirmiş çıkmaz da bu. 3 senelik sözleşmesi de varsa 3.3 aldığı için gitmez de biz de kös kös bobo ayarında forvetlere anca para veririz.
Sen senelerce stopere 2kuruşluk adamlar al abouya 12.5 ver 5 etmeyecek adama. İnanılır gibi değil.

Çevrimdışı tangaz

doğru okuma değil ben reel gerçeklerden bahsediyorum senin gibi hayal mahsulü konuşmuyorum ne sen bilebilirsin nede ben bilebilirim geçen seneki takıma gomezi çıkartıp aboubakar koyduğunda performansı ne olur.
bu sene geçen seneki takım yok o nedenle bu seneki performansa bakıp bunu geçen seneki takıma uyduramazsın
ben tezlerden bahsetmiyorum hayalde satmıyorum benim hesabım matematik hesabı
senin gibi bilmediğim sözleşme üzerinden hesap yapıp adamda asmıyorum peki o sözleşme varsa ve bu senin dediğin hesaplarda değilse o zaman söyleyecek bir sözün olurmu ne diyeceksin pardon ben yanlış hayalmi kurdum diyeceksin
burda benim yaptığım geçen seneki hücüm hattı bu seneki hücum hattı karşılaştırması geçen seneki orta saha performansı bu seneki orta saha performansı aslında bu bile ölçü değil çünkü atılan 8 golün dördünü talisca atmış şu anki orta sahanın hücuma katkısı 15 maç 4 gol yani defans 5 gol ve bu orta saha defans kadar bile hücuma katkı vermemiş dahada vahimi bu katkıda ilk 5 hafta içinde olmuş sonraki 10 hafta sıfır katkı ve sen böyle bir orta sahan varken hala aboubakar bu takıma şöyle zarar böyle zarar diyorsan seninle tartışılacak hiç bir şey yok çünkü tamamen art niyetli bir yaklaşım bu senin orta sahan üretmezse forvetlerin nasıl üretsin adamlar orta saha çizgisini geçmiyor yahu daha nesini konuşuyoruz. @tangaz

kimsenin hayal sattığı falan yok! dün senin yayınladığın başkanın açıklamaları var sözleşme detaylarını verdiği bir açıklama başkan yalan söylemiyorsa açıklama basit ve anlaşılabilir bir dilde söylenmiş...

Çevrimdışı mylife1903

Tosic ve Quaresma hususunda senin kadar ütopiğini de okumadım. @mylife1903 Kontra.
Dusun yani sonra bana gomucu diyorlar.

Çevrimdışı Kalyoncu

Başkanın demesine göre Gomez'ide 1000 € almıştık. Tek tesellim bu kaldı.

Çevrimdışı sametbagan

Sanırım ara sıcak lezzetli o yüzden ana yemek ve tatlılara geçmeye niyetiniz yok  :bandit:

Çevrimdışı anilsevim

Sosa ya da teklif yapmısız, kabul etmemiş
Dedim ben, giderse arjantine gider o
Aslında bi ümit oldu bende
Başkan sinirli olduğu ve gelemez dediği sosa ya bile teklif yaptıysa gomeze de yapacak demektir
BEŞİKTAŞ bir Aşk hikayesi değildir; BEŞİKTAŞ Aşktır, gerisi hikâyedir...

Çevrimdışı atalay

TV'de Gümüşhane - Konya buz hokeyi maçı var. Ülke sporu gelişiyor.

Çevrimdışı GÖRKEM

Abou eğer 12.5 a alındıysa rezaletin en büyüğü. Tabata faln hikaye kalır. Bunun bi de seneliği 3.3 milyon €. Portoda galiba 1.2 milyon € alıyormuş. Zaten orası ofsayt portoda 1.2 alan umursamaz tavırları olan adama 12.5 bonservis senelik de 3.3 veriyorsan oha derler adama.

Gerçekse porto bize pek güzel geçirmiş çıkmaz da bu. 3 senelik sözleşmesi de varsa 3.3 aldığı için gitmez de biz de kös kös bobo ayarında forvetlere anca para veririz.
Sen senelerce stopere 2kuruşluk adamlar al abouya 12.5 ver 5 etmeyecek adama. İnanılır gibi değil.

Katilmamak mümkün degil. Aboubakar'in kötü performansi her ne kadar takimin kötü olmasindan kaynaklansa da bu Oyuncuya 12.5 Milyon € + yillik 3.3 Milyon € veren zihniyeti cok ciddi sorgulamak lazim.

Çevrimdışı Culpable

@Necmi  abi sen abou gibi bir forvete ha 100 vermissin ha 130 farkeden ne ?
bak diger arkadaslar yazmis bile tabata  felan  hikaye kalir abounun yaninda

sayet baskan abou ya 100 bile vermis ise direk intihar etsin daha iyi

bak bilancolari inceledim ben bizimkileri ve renklileri   bilancolarda gordugum bir sey  var  bunu baskanin desteklemesi lazim destekler ise   onumuzdeki  zamanlarda  cok farkli suana kadar turkiyede olmamis yasanmamis seylere sahit oluruz ama  baskan bunlari goruyormu bilemem :)

mesela bir ornek :   bjkas i u30 alicaklar 2017 icerisinde buyuk ihtimal  ve  2 yil ust uste sampiyon olup bilancolarini duzeltsin borsanin Amiral hissesi bile olur [borsanin amiral hissesi olmasi  UEFA kupasindan daha fazla  ses getirir piyasalar icin ]gogus reklami suan atiyorum 10m$ ise 2 sene sonra  emirates den bile  teklif alirsin

ama zannetmiyorum ki bunlarin olmasina firsat versinler 
  renklileri destekleyen gucler buna musade etmez herhalde  yani baskani bir sabah  adliyede bile bulabiliriz :)

[ Son Düzenleme: 21 Aralık 2016, 13:14:17 Culpable ]

Çevrimdışı sametbagan

@mylife1903'e Yeni zelanda rugby takımı artık Beşiktaş forması giyinecek de deve keser deve 40 gün 40 gece vur patlasın çal oynasın eğlence yapar. :D

Çevrimdışı Culpable

[ Son Düzenleme: 21 Aralık 2016, 13:13:56 Culpable ]

Çevrimdışı OrhanAker

Çevrimiçi Necmi

Yazmayacam dedim ama daha fazla dayanamayacağım.Sizin yaptığınız algıyı renkliler bile yapmaz kusura bakmayın ama maalesef böyle.

Bu abou neymiş be kardeşim az kaldı gözünün üstünde kaş var diye gömen bile çıkar yakında.Her şeyimiz tamam bi abou tu kaka valla bravo

Bazen renklilerin sayfalarını okuyorum gülmek için oyuncularını nasıl gömüyorlar diye falan.Biz onlardan beter gömüyoruz maalesef.

Tamam kabul abou bu parayı haketmiyor son vuruşları kötü bunlarda hemfikiriz ama adamı 3.lig topçusundan beter ettiniz.

Biz oyuncumuzu bu şekilde gömersek eğer sonra ilk başarısında nasıl sevineceğiz.Tamam eleştirelim eksiklerini söyleyelim ama takımın kötü ve üretkenlikten uzak

Oynamasını sadece abou üzerinden anlatmayalım.Abou aşağı abou yukarı

Ayrıca Özellikle Belirteyim Ben takımdaki hiçbir futbolcunun hayranı değilim ben sadece Beşiktaşımızın hayranıyım sadece gereğinden fazla eleştiri yapılıyor

Eğer gömülecek ise abou ve cenkle başlar Q7 ile devam eder ara sıcak olarak tosiç ve oğuzhan ana yemek olarak da Yönetim gömülmeli tatlı olarak da Şenol hocayla bitirmek gerek :D
katılıyorum hiç bir renkli forumunda renkliler bile bir Beşiktaşlı oyuncuyu bu kadar gömmedi.
Burda oyuncu gömülmüyor aslında güç gösterisi yapılıyor tabi bu yapılırken Beşiktaşda ayaklar altına alınıyor.
dert ben haklıyım derdi. dünyada Beşiktaş taraftarı kadar kulübüne zarar veren başka bir taraftar yoktur.
ve asla bu forumun misyonu bu değil son dönemler sürekli olarak burada birilerini gömme gibi bir huy patladı
aboudan sonra merak ediyorum sıra kime gelecek. eleştiri olur ama yaparsın eleştirini bırakırsın ya insan bıkıp usanmadan
sürekli aynı şeyleri aylarca neden tekrarlar. bu neye hizmet eder egonu tatmin etmek dışında ne bekleniyor tamam
sen haklısın Beşiktaş oyuncusunu birlikte gömelimemi iş artık iyice çirkinleşti bu forumun birinci kuralı Beşiktaş oyuncusunu gömemezsin bahsederken eleştirirken bile saygıda kusur etmeyeceksin kendi forumunda bir oyuncuyu gömmek basına renklilere malzeme vermek Beşiktaşlılık değildir.
ve daha öncede söyledim defalarca forumda bir kaç kişiden başka kimse kalmadı kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz hiçmi
bakmıyorsunuz çevrenize sizden başka yazan yok insanlar hoşlanmıyor bu üsluptan ve bunu zaten iştirak etmeyerek gösteriyorlar
bu forum artık twiteerdeki ergen muhabbetine döndü. ben bile sıkıldım artık bir yerde kesmek gerekiyor foruma artık yöneticiler bile girmiyor
bir forum nasıl bitirilir bire bir uyguluyorsunuz tamamen egonuzu tatmin etmek için bunu defalarca anlattım ikaz ettim ama kimse kusura bakmasın
bu forumda Beşiktaşlı oyuncu gömülmez bunun karşılığı atılmadır ve bundan sonra uygulanacak bu forum kurulduğunda amacı insanları stad konusunda bilgilendirmek içindi bu konuda misyonunu tamaladı. daha sonra genel istek devam etmesi üzerineydi devam ettirdik lakin bu benim çizgimin dışında burda Beşiktaşı konuşmak üzere varız kişisel ego tatmini için değil burda Beşiktaş oyuncusu savunulur yüceltilir. bu takım şampiyonluğa oynuyor ve şampiyonluğun en büyük adayı bu şartlar altında bile bu kadar gömülüyorsa ben anca yazık derim.
yanlışlar konuşulacak elbette ama kimseyi yanıltmadan mahale baskısı uygulamadan algı yaratmadan ortak menfaat Beşiktaş
sürekli olayı takımı konuşmaya getiriyorum hatalar varsa bunların genişliğini konuşmaya çalışıyorum ama yok burda bazı arkadaşların canı sadece abouya gömmek istiyor diye Beşiktaşı konuşamıyoruz. bu nereye kadar devam edecek bir bakın konuşan insanların sayısına bu sizi tatmin ediyormu
burası Beşiktaş forumu değil 3-5 kişinin sohbet yeri oldu

Çevrimdışı sametbagan

Katilmamak mümkün degil. Aboubakar'in kötü performansi her ne kadar takimin kötü olmasindan kaynaklansa da bu Oyuncuya 12.5 Milyon € + yillik 3.3 Milyon € veren zihniyeti cok ciddi sorgulamak lazim.

:claps: :claps:İşte yapılması gereken  eleştiri bahsettiğim tam da bu

Çevrimdışı Culpable

Abou  3.3m euro alir  sezon boyunca yatar  :)

bu taraftar abou yu gommiyecek de kimi gomucek  adam bos kale ile karsi karsiya kalsa   cektigi sut  Yaounde ye gidiyor

memleket hasreti  cekiyor herhalde yada bu memleketi ile telefon ile degil  sutlari ile  haberlesiyor

Çevrimdışı Bishamon

TV'de Gümüşhane - Konya buz hokeyi maçı var. Ülke sporu gelişiyor.

Manzarası güzel maç.Braga stadını andırıyor.

Etiketler: