Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 45 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8530588 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Necip izlanda karşısında ezilmezdi.

bu dombili ozanın adını ilk defa duyduğum kaan ayhanların milli olduğu çoğrafyada necipin milli yıldız olması gerekirdi.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Necip izlanda karşısında ezilmezdi.
Abi yemin ediyorum bu adam sansa Topcu olmuş

Millet nasil yaygara kopariyordu burada alalim edelim 15 m ye satariz diye fb alincada Aglamalar falan..

Yahu taa o zaman demistim bu adam 7 milyon € bir kazik bu adam kazmanin en onde gideni diye Zaman beni nasil hakli çıkardı ortada hersey..

Burada ozamanlar Ozana guzellemeler yapan dunya yildizi ilan edenlerin simdi onu yerin dibine sokmasini izlemek cok zevkli oluyor benim acimdan :lol:

[ Son Düzenleme: 10 Ekim 2016, 13:26:24 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

bu dombili ozanın adını ilk defa duyduğum kaan ayhanların milli olduğu çoğrafyada necipin milli yıldız olması gerekirdi.
Ben Hoca olacam

Topal - Ozan - Omer - Kaan - Volkan sen - Yasin oztekim forma yuzu göremez Topcu mu bunlar ya ?

Bu arada hala daha Ozan bize gelseydi boyle olmazdi daha fatkli olurdu tarzi yorumlar görüyorum ara sira , Yahu adamin olup olacagi bu daha fazlasi yok bildigin yetersiz - Yeteneksiz - Kazma bir oyuncu iste bunu taa 2 senedir söylüyorum burada :bandit:

Çevrimdışı mylife1903

Okuzluk necipte. Necip yuzunden koca imparator tartisiliyor ayiptir. Imparatordan iyi mi bileceksiniz.

Necipin yerinde ben olsam coktan kosova milli takimina kapagi atmis ve kendimi kurtarmis olurdum. Ama bak necip problem yaratiyor, ne gerek var.

Fatih terim imparatorumuz, sultanimiz, turk futbolunun direktoru reisi

Çevrimdışı mylife1903

Bu arada hala daha Ozan bize gelseydi boyle olmazdi daha fatkli olurdu tarzi yorumlar görüyorum ara sira , Yahu adamin olup olacagi bu daha fazlasi yok bildigin yetersiz - Yeteneksiz - Kazma bir oyuncu iste bunu taa 2 senedir söylüyorum burada :bandit:
Hemi de abazan,ergen. Sivilcelerini fondotenle sakliyormus.

Çevrimdışı tangaz

Okuzluk necipte. Necip yuzunden koca imparator tartisiliyor ayiptir. Imparatordan iyi mi bileceksiniz.

Necipin yerinde ben olsam coktan kosova milli takimina kapagi atmis ve kendimi kurtarmis olurdum. Ama bak necip problem yaratiyor, ne gerek var.

meşhur ceketten giydi mi hiç  :alala:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

şimdi sen korkmayasın diye son dakika golü yada frikik golü atmasınlarmı :alala:

Abi yok atsınlar atsınlar da akan oyunda da gol görmek istiyo artık gözler :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Gitsin oynasin cocuk abi Kosova bizim kardes ülkemiz sikinti yok

Ben Necipe hic bir zaman kizmadim , Ne gorev verilirse elinden geldigince yapıyor , Besiktasliligindan ve iyi niyetinden zerre suphem yok bu Kulubun alt yapısından yetişmiş bir kardesimiz , Ego yok , Kibir yok , Efendi cocuk ,  Peketemekler , Ismaeller kazanacagina Necip kazansin 3 yil oncesine kadar Metrobusle antrenmana gidip geliyordu bu çocuk

Gönderilsin falan ne gerek var Cocuk takimda en az maas alan adam nerdeyse , Basin sikisinca kullaniyorsun , Kupada oynatiyorsun Vs vs

Çevrimdışı tangaz

Gitsin oynasin cocuk abi Kosova bizim kardes ülkemiz sikinti yok

Ben Necipe hic bir zaman kizmadim , Ne gorev verilirse elinden geldigince yapıyor , Besiktasliligindan ve iyi niyetinden zerre suphem yok bu Kulubun alt yapısından yetişmiş bir kardesimiz , Ego yok , Kibir yok , Efendi cocuk ,  Peketemekler , Ismaeller kazanacagina Necip kazansin 3 yil oncesine kadar Metrobusle antrenmana gidip geliyordu bu çocuk

Gönderilsin falan ne gerek var Cocuk takimda en az maas alan adam nerdeyse , Basin sikisinca kullaniyorsun , Kupada oynatiyorsun Vs vs

necip fıstık gibi top oynuyordu hatta sezon öncesi kampında atletico madrid maçı vardı o sene ispanyolların çok ilgisini çekmişti sonra şuster gitti bunu kesti üstelik en iyi olduğu dönemde kesti ve mehmet ourelloyu oynattı necip de orada mental zayıflığı ile geri gitti...

necip fıstık gibi top oynuyordu hatta sezon öncesi kampında atletico madrid maçı vardı o sene ispanyolların çok ilgisini çekmişti sonra şuster gitti bunu kesti üstelik en iyi olduğu dönemde kesti ve mehmet ourelloyu oynattı necip de orada mental zayıflığı ile geri gitti...
850.000 € maasi var geçen sezon Baskan 150.000 € zam yapalim diyor , Necip Istemiyorum Baskanim O parayi stadimiza harcayın bir an once yuvamiza kavusalim diye cevapliyor

Cenk te sakat oldugu dönemde kendisine maas verilmemesini istemisti bu adamlar Kadroda olmali tabiki de ne olursa olsun

Bak Peketemek efendiyi Zorla gönderdik maasin bir kismini da biz ödeyeceğiz adamin butun derdi para

Uefa da gelecek Vaad eden yildizlar listesinde ilk 10da gosteriyordu o zamanlar Necipi Cok geri gitti maalesef

Çevrimdışı tangaz

Uefa da gelecek Vaad eden yildizlar listesinde ilk 10da gosteriyordu o zamanlar Necipi Cok geri gitti maalesef

ben o atletico hazırlık maçında zevkten erimiştim ulan yeni bir frank lampard olabilir bu çocuk dediğimi hatırlıyorum fiziği falan mükemmel ama dediğin gibi çok geri gitti o kötü dönemde, oyuncuları yetiştirecek geliştirecek yapının olmadığı dönemin şanssızlığını yaşadı.

Çevrimdışı ilhan mansız

dün paratore şey mi demiş "ozanın sakatlanması kötü oldu hamle şansımı elimden aldı yoksa caneri çıkarıp ismayli alacaktım ama saha zemin kötü die son dakikalara bıraktım" 2-0 mağlupsun düşündüğün hamle caner out iso in  :alala: futbolu çok iyi bilen bir paratoremiz war...
boşboş konuşuyor, nasıl olsa günlük ücreti 30 bin  TL, bi kurtulamadık şunlardan.

Çevrimdışı tangaz

boşboş konuşuyor, nasıl olsa günlük ücreti 30 bin  TL, bi kurtulamadık şunlardan.

işin ilginç tarafı adamın kartvizitinde türkiye futbol direktörü yazıyor ama ünvanın karşılığı nedir görev tanımı nedir bilen yok. bir keresinde metin tekin nasıl oyuncu yetiştirilecek okul modeli mi olacak liselerden mi seçilecek vbvb gibi cümleler kurmuştu bekleyip göreceğiz bende merak ediyorum demişti ama yaptığı hiç birşey yok almanyada işe yaramayan oyuncuları gidip getirip forma vermenin karşılığı ülke futbol patronluğu ve günlük 30bintl...

Çevrimiçi sozkul

Ben Hoca olacam

Topal - Ozan - Omer - Kaan - Volkan sen - Yasin oztekim forma yuzu göremez Topcu mu bunlar ya ?

Topal'a haksızlık etmişssin bence.

Çevrimdışı ilhan mansız

Milli takima alinmayan , Cagirilmayan oyunculardan olusan 11

Su 11 , dunku 11 e en az 3 tane sallamazsa bende bisey bilmiyorum
mesele kadro değil, planlama ve sistemdir. Bu boş Beleş adamlarla bir sistem kurmamız mümkün değil. Bunlar yağmacı tipler, utanmasalar milli Takımı'n antrenman yaptığı topları bile Alıp götürürler, gerçek bir sistem olmadığı sürece 40 yılda bir gelecek geçici başarılara mahkumuz. Sadece ft nin aldığı yıllık ücreti örneğin hırvatlara verelim bak neler yapıyorlar.

Çevrimiçi sozkul

Abi yok atsınlar atsınlar da akan oyunda da gol görmek istiyo artık gözler :D

Dünkü ikinci golümüz akan oyun golüydü. Bir tek dakikası rahatsız etmiş seni Yusuf.
Hatta akan oyun içinde Hamza rolünü güzel oynadı.

Çevrimdışı ilhan mansız

işin ilginç tarafı adamın kartvizitinde türkiye futbol direktörü yazıyor ama ünvanın karşılığı nedir görev tanımı nedir bilen yok. bir keresinde metin tekin nasıl oyuncu yetiştirilecek okul modeli mi olacak liselerden mi seçilecek vbvb gibi cümleler kurmuştu bekleyip göreceğiz bende merak ediyorum demişti ama yaptığı hiç birşey yok almanyada işe yaramayan oyuncuları gidip getirip forma vermenin karşılığı ülke futbol patronluğu ve günlük 30bintl...
o kim sistem kurmak kim, Allah Islah etsin, bunlar bildiğin yağmacı tipler, bir kez olsun bir taktik yorum yapsın önce bi görelim bakalım yapabiliyor mu? Bugün gurbetçiler olmasa neredeyse sıfır noktasındayız futbol olarak,

Topal'a haksızlık etmişssin bence.
Burada butun Guzellemelerle ragmen Savundugum tek sey Tamamen kazma bir oyuncu olduğudur

Orta sahada KASAP , Stoperde Vasat alti = Kazma benim gözümde

Ben kolay kolay yanilmam abi Futbolcu konusunda istisnalar haric
[ Son Düzenleme: 10 Ekim 2016, 14:08:20 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

o değilde, gerçekten kanat oyuncularımız çok formsuz katkı alamıyoruz...  kerim hiçbir şey oynamıyor ne yapacağız nasıl bir çözüm bulacağız onu düşünüyorum bana kalırsa atiba tolgaz oğuzhan talisca cenk çözüm olabilir bakarda forvet oynar....

ben o atletico hazırlık maçında zevkten erimiştim ulan yeni bir frank lampard olabilir bu çocuk dediğimi hatırlıyorum fiziği falan mükemmel ama dediğin gibi çok geri gitti o kötü dönemde, oyuncuları yetiştirecek geliştirecek yapının olmadığı dönemin şanssızlığını yaşadı.
Abi keske bir Alman veya Hollanda takimina kiralayabilseydik o dönemde veya Alt yapisini orada almasini sağlasaydık simdi cok farkli yerler de olabilirdi

Atinc bile 1 senede nasil değişmiş oyun görüşü , hareketleri , soğukkanlılığı falan..

Almanya dan gelen her gurbetçi oyuncunun burada yildiz olmasi tesaduf mu ? En vasati bile burada buyuk isler yapıyor

Alt yapılarımız 0 malaesef ( Sifir )

Çevrimiçi sozkul

Tüm yazılanları okuyamadım ama forumda dünkü maç özelinde Utku yorumları yapıldı mı merak ediyorum.
Stadda izledim, bana hiç ışık vermedi, beklentim olduğu için moralim bile bozuldu diyebilirim.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

bu arada kayseri maçının deplasman biletleri bayağı satılmış kafadan 700 falan var gibi  :evillol:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Tüm yazılanları okuyamadım ama forumda dünkü maç özelinde Utku yorumları yapıldı mı merak ediyorum.
Stadda izledim, bana hiç ışık vermedi, beklentim olduğu için moralim bile bozuldu diyebilirim.
neden abi, bence gol ve bir tane tehlikeli top kaybı yaptı başka bir hatasını göremedim...

Etiketler: