Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 135 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8509281 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Tüm yazılanları okuyamadım ama forumda dünkü maç özelinde Utku yorumları yapıldı mı merak ediyorum.
Stadda izledim, bana hiç ışık vermedi, beklentim olduğu için moralim bile bozuldu diyebilirim.
Heyecanlıydı cocuk abi normaldir bir kac mac oynasın atar onu uzerinden

Yan toplara iyi cikip tik diye aldi toplari , Geri paslarda da gayet seri kanli bir sekilde uzaklaştırdı toplari paniklemedi gelecek vaad ediyor hala bence

Fabriden iyi yan topa cikiyor , Tolgadan daha iyi degaj yapip daha iyi uzaklaştırıyor topu :icool:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi sozkul

neden abi, bence gol ve bir tane tehlikeli top kaybı yaptı başka bir hatasını göremedim...

Kararsız, ayakları onunda kötü, ama en kötüsü bunun farkında değil daha.  Genç diyebilirsin ama kalecilik yetenek işidir diye düşünüyorum, ancak varolan yeteneğini geliştirirsin, stoper ve kalecilerin beyin matematiği güçlü olmalı, topun gelişini ve nereye düşeceğini hesap etmek gerekiyor, buda kararlılığı üretir.Bir yan top alışı dışında bu kararlılığıı göremedim.
Ceza sahası içinde Tosiç'e pas verirken yaptığı hata neydi öyle, resmen adamın üzerine vurdu çalım attığını adamı yanılttığını sanıyordu topa vururken, ama adam olduğu yerde duruyordu.

Çevrimdışı tuncaboylu

Kararsız, ayakları onunda kötü, ama en kötüsü bunun farkında değil daha.  Genç diyebilirsin ama kalecilik yetenek işidir diye düşünüyorum, ancak varolan yeteneğini geliştirirsin, stoper ve kalecilerin beyin matematiği güçlü olmalı, topun gelişini ve nereye düşeceğini hesap etmek gerekiyor, buda kararlılığı üretir.Bir yan top alışı dışında bu kararlılığıı göremedim.
Ceza sahası içinde Tosiç'e pas verirken yaptığı hata neydi öyle, resmen adamın üzerine vurdu çalım attığını adamı yanılttığını sanıyordu topa vururken, ama adam olduğu yerde duruyordu.

Zamanında moral bozmamak için söylemiyordum da, Utku'dan çok fazla bir beklentiniz olmasın bence.

Çocuğu 4. ligden aldık ve doğru düzgün bir milli takım kariyeri yok.

Ligde kullanılan 9 penaltının 8'ini kurtarmış, söylenen tek referans bu.

Bu hamle en başından beri menajeri Ahmet Bulut'un diğer hizmetleri karşılığı yapılmış bir parlatma transferi gibi görünüyordu bana.

Çevrimiçi Necmi

Tüm yazılanları okuyamadım ama forumda dünkü maç özelinde Utku yorumları yapıldı mı merak ediyorum.
Stadda izledim, bana hiç ışık vermedi, beklentim olduğu için moralim bile bozuldu diyebilirim.
bence biraz ağır olmuş @sozkul
çocuk o daha bedenen bile henüz gelişmemiş kaldiki Beşiktaş taraftarının karşısında eminim kaleye yönelen her topta
heyecanı tavan yapmıştır. Bence topu bile görmüyordur. Kaldıki Başakşehir iyi bir takım malubiyet görmediğimiz bir stad
sen çocuktaki heyecanı düşünsene bence iyi bir maç çıkardı şartlara bakıldığında takım ona geri pas bile veriyordu :D
topu oyuna sokuşu tolgadan iyi hava toplarında yer tutması iyi değil o nedenle çok gerisine düşen toplara geriye kaykılarak
parmak ucuyla dokunabildi. golde heyecan yaptı dönen topu içeri aldı :D ama değerlendirme yapmak yanlış bence gömleği kaliteli ama daha
Beşiktaşın kulübesi için bile erken böyle hazırlık maçlarında pişirmek iyi olan

Çevrimdışı tuncaboylu

Kartalyuvası'nın Internet sitesine girdim, çok güzel ve indirimli ürünler var.

30 liraya Polo t-shirt, 25 liraya triko kazaklar bulunuyor; normal fiyatlarının 3'te birine düşmüşler.

Yalnız her bedenden yok, o yüzden kendinize uygun bedeni olanları bulmak için biraz zaman harcamanız gerekiyor.

Çevrimdışı Orhan

Bu arada hala daha Ozan bize gelseydi boyle olmazdi daha fatkli olurdu tarzi yorumlar görüyorum ara sira , Yahu adamin olup olacagi bu daha fazlasi yok bildigin yetersiz - Yeteneksiz - Kazma bir oyuncu iste bunu taa 2 senedir söylüyorum burada :bandit:
Ozan bize gelseydi Tosic bunu kim vurduya gotururdu. :D

Çevrimdışı Orhan

necip fıstık gibi top oynuyordu hatta sezon öncesi kampında atletico madrid maçı vardı o sene ispanyolların çok ilgisini çekmişti sonra şuster gitti bunu kesti üstelik en iyi olduğu dönemde kesti ve mehmet ourelloyu oynattı necip de orada mental zayıflığı ile geri gitti...
Ilk zamanlar kulup icinde populerdi. Hatta yemen eksioglu falan destanlar yaziyordu. Aslinda Guti bununla ilgilenirken bir macta iki uc tane Gutivari pas atmisti. Sonra nolduysa sag bek oldu stoper oldu.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Atiba Hutchinson'dan BJKTV'ye Açıklamalar

‘’Biz iyi bir takımız geçen sene bunu gösterdik. Güçlü bir takımız. Bazı oyuncularımız ayrıldı. Onların yerine katılan oyuncular oldu. Şunu kabul etmek lazım ki yeni oyuncular katıldığında zamana ihtiyacınız var. Ama adım adım takım kimyası oturuyor. İyi bir grubuz, geniş bir kadromuz var. Kadroda çok büyük değişiklikler olmadı. Takımın omurgasında bazı değişiklikler oldu ama takım kimyasında çok büyük değişiklikler olmadı. İyi başladığımızı düşünüyorum. Şimdiye kadar maç kaybetmedik. Bence umut vaadeden bir performans var. Geçen sezon da bunu dile getirmiştim. Çok uzun vadeli hesaplar koymadan maç maç hareket etmemiz gerekiyor.

Gökhan İnler ve Anderson Talisca kaliteli oyuncular. Gökhan İnler’in çok önemli bir deneyimi var. Talisca’nın potansiyeli yüksek, çok genç bir oyuncu, çok yetenekli. İkisi de önemli oyuncular. Orta sahadaki rekabet arttı. Bence bütün takım için olumlu. Her maç en iyisini vermeye çalışacağız. Seçenekler arttı, kadro derinliği arttı. Bence olumlu bir gidişat var.

Farklı stadyumlarda oynadık, farklı şehirlerde oynadık. Nerede oynarsak oynayalım o ev duygusunu yaşayamamıştık. Sahaya ilk adımımızı attığımızda başka bir duyguydu. Anlatılması çok zor bir duyguydu. Taraftarımız farklı statlarda da bize çok büyük destekler verdiler ama orada verdikleri destek başka bir destek. Bizim için çok özeldi. Gerçekten gurur vericiydi.

Gerçekten çok güzel bir deneyimdi. Beşiktaş gibi bir kulübün kaptanı olarak bu duyguyu yaşamak daha da güzel bir duyguydu. Aslına bakarsanız çok iyi oynadık. Hak ettiğimiz 3 puanı alamadık. Unutulması zor, güzel bir deneyimdi.

Şampiyonlar Ligi’nde maç maç hareket etmemiz gerekiyor. Napoli’ye karşı çok önemli bir maç oynayacağız. Eğer oradan iyi bir sonuçla dönersek şansımız çok yükselecek. En önemlisi de takımın özgüveni, inancı gerçekten yüksek. Grupta iyi iş yapabileceğimizi, ilerleyebileceğimizi düşünüyoruz.

Görevim savunmayla hücum arasındaki bağlantıyı sağlayabilmek. Bu bağlantıyı kurarken de topu korumak çok önemli. İyi bir şekilde hücum edebilmek için topu korumak önemli. Birkaç top kaybı yaptıysam da o kadar olur diyorum.”
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tangaz

Ilk zamanlar kulup icinde populerdi. Hatta yemen eksioglu falan destanlar yaziyordu. Aslinda Guti bununla ilgilenirken bir macta iki uc tane Gutivari pas atmisti. Sonra nolduysa sag bek oldu stoper oldu.

oyuncuların gelişimi için bu 19-22 yaş aralığında çalışılan hoca diğer oyuncular ortam vb pek çok etmen önemli ama ben en çok hocaların ku konuda önemli olduğunu düşünüyorum. mesela garip bir kişilikti ama jean tigana ve ekibi iyi bir altyapı eğitici grubudur. onun döneminde Bobo hep üzerine koyardı ilk geldiğinde adımları bile ördek gibiydi bobonu sonra gösterdiği gelişim beni hayretlere düşürmüştü tigananın bir yardımcısı vardı bununla çok ilgilenirmiş die sonradan öğrenmiştim. tigana sonrası boboyu incelerseniz/hatırlarsanız hep yerinde saydığını göreceksiniz.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Bishamon

oyuncuların gelişimi için bu 19-22 yaş aralığında çalışılan hoca diğer oyuncular ortam vb pek çok etmen önemli ama ben en çok hocaların ku konuda önemli olduğunu düşünüyorum. mesela garip bir kişilikti ama jean tigana ve ekibi iyi bir altyapı eğitici grubudur. onun döneminde Bobo hep üzerine koyardı ilk geldiğinde adımları bile ördek gibiydi bobonu sonra gösterdiği gelişim beni hayretlere düşürmüştü tigananın bir yardımcısı vardı bununla çok ilgilenirmiş die sonradan öğrenmiştim. tigana sonrası boboyu incelerseniz/hatırlarsanız hep yerinde saydığını göreceksiniz.
O degilde su an forvrtimiz Bobo olsaydi Aboubakardan daha cok katki verirdi

Sent from my HTC One_E8 using Tapatalk

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

yok ya bu kadar abartma, bakar beklentiyi karşılamaz ama katkı vermeye başlar....

Çevrimdışı tangaz

gaza getirmeyin beni abu hakkında devre arasına kadar gözlemde kalacağım   :aman:

bobo YD döneminde hakkı yenen biriydi nobreye tc pasaportu ayağına 2,5 milyon falan maaş öderken boboya 1,4 veriyorlardı güç bela oda...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi sozkul

gaza getirmeyin beni abu hakkında devre arasına kadar gözlemde kalacağım   :aman:

bobo YD döneminde hakkı yenen biriydi nobreye tc pasaportu ayağına 2,5 milyon falan maaş öderken boboya 1,4 veriyorlardı güç bela oda...

Neymiş, başkalarının aldığına değil kendi aldığına bakacakmışsın, bizim verdiğimizi beğenmeyip gitti sonra nerede 1,4 kazandı?
Almeida'dan 2 yi beğenmemesi sayesinde kurtulmuştuk. Hatırladıkça ya kabul etmiş olsaydı diye soğuk terler döküyorum.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

gol atmaya başlar umarım ama uzun vadeli bir sözleşmeye kesinlikle karşıyım abi  :iblush:

Çevrimdışı tangaz

gol atmaya başlar umarım ama uzun vadeli bir sözleşmeye kesinlikle karşıyım abi  :iblush:

başkan çok ümitli 10 verip alıcam 35e satıcam diyormuş  :bandit:

Çevrimdışı Kalyoncu

7 milyon € da satmamıştı üstelik. Aboubakar bir açılacak tam açılacak. arkadisiuz Milik de yanılmıştın abi inşallah Aboubakardada yanılırsın :)

Çevrimdışı firewater

Dünkü ikinci golümüz akan oyun golüydü. Bir tek dakikası rahatsız etmiş seni Yusuf.
Hatta akan oyun içinde Hamza rolünü güzel oynadı.

Güzel oynadı çünkü Alt katagorilerin hepsinde A Takımın oynadığı oyun oynatılıyor. Bunu İki yıldır yapıyorlar ve faydası dün ortaya çıktı. Ben çok umutluyum alttan gelen gençlerden.

Milli takımında böyle bir oluşuma gitmesi gerek ama çok çok çoook zor.

Çevrimdışı firewater

o değilde, gerçekten kanat oyuncularımız çok formsuz katkı alamıyoruz...  kerim hiçbir şey oynamıyor ne yapacağız nasıl bir çözüm bulacağız onu düşünüyorum bana kalırsa atiba tolgaz oğuzhan talisca cenk çözüm olabilir bakarda forvet oynar....

Q7yi yedeğe çekip onun yerine Cenk'i oynatıp diğer kanatta Olca ile başlamak. Orta alanda da Tolgay-Talisca-Atiba oynatmak mantıklı duruyor.

Ozi ve Q7 ikinci yarılarda oyuna girer.

Çevrimdışı Bishamon

Sacma sapan adamlara tonlarca para dokuldu Bobo gibi adama vermediler cok severdim.Heralde gencken alip iyice yetistirdigimiz tek oyuncu Oziyi saymazsak ki o daha gelisiyor

Çevrimdışı Bishamon

Neymiş, başkalarının aldığına değil kendi aldığına bakacakmışsın, bizim verdiğimizi beğenmeyip gitti sonra nerede 1,4 kazandı?
Almeida'dan 2 yi beğenmemesi sayesinde kurtulmuştuk. Hatırladıkça ya kabul etmiş olsaydı diye soğuk terler döküyorum.
Kayseride iyi oynuyordu ama gecirdigi sakatlik bitirdi onu

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

7 milyon € da satmamıştı üstelik. Aboubakar bir açılacak tam açılacak. arkadisiuz Milik de yanılmıştın abi inşallah Aboubakardada yanılırsın :)
aynen yanılsın bende yanılayım hiç umrumda değil gol şov yapsın yeterki  :iblush:

başkan çok ümitli 10 verip alıcam 35e satıcam diyormuş  :bandit:
çine okutsak iyi olur aslında abi  :D

Çevrimiçi sozkul

bence biraz ağır olmuş @sozkul
çocuk o daha bedenen bile henüz gelişmemiş kaldiki Beşiktaş taraftarının karşısında eminim kaleye yönelen her topta
heyecanı tavan yapmıştır. Bence topu bile görmüyordur. Kaldıki Başakşehir iyi bir takım malubiyet görmediğimiz bir stad
sen çocuktaki heyecanı düşünsene bence iyi bir maç çıkardı şartlara bakıldığında takım ona geri pas bile veriyordu :D
topu oyuna sokuşu tolgadan iyi hava toplarında yer tutması iyi değil o nedenle çok gerisine düşen toplara geriye kaykılarak
parmak ucuyla dokunabildi. golde heyecan yaptı dönen topu içeri aldı :D ama değerlendirme yapmak yanlış bence gömleği kaliteli ama daha
Beşiktaşın kulübesi için bile erken böyle hazırlık maçlarında pişirmek iyi olan

Senin haklı olduğunu ümit etmekten başka yapacağım birşey yok @Necmi. Şu anda yalnızca ümit ediyorum ama gördüklerim inanmamı engelliyor maalesef. Büyük bir beklentiye girmeyin derim. Göreceğiz ilerde.

Çevrimdışı tangaz

miliki napolide 90 dk. seyretmedim o nedenle yorum hakkımı saklı tutuyorum halen, attığı golleri özetlerde gördüm kalecilerin yumurtlaması çok vardı. geçenlerde de yazmıştım en büyük temennim abunun beni yanıltması die. inşallah öyle olacak.

yd zamanında onlar beşiktaşın geleceği die burak bobo s.kurtuluş ismayl zan gibilere 4-7 milyon dolar arası gelen tekliflere sırtını dönmüştü hatta Q7nin ilk 6 aylık ışıltılı performansı ile devre arası 20-25 milyonluk teklif geldiği ve satılmadığı da doğrudur...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

miliki dünya kupasında izledim hiç beğenmedim ben, abartılıyor gibi geliyor napolide iyi tabela yapmış şimdiye kadar sonrada sakatlanmış 4 ay yok diyorlar...

Çevrimdışı Kalyoncu

miliki napolide 90 dk. seyretmedim o nedenle yorum hakkımı saklı tutuyorum halen, attığı golleri özetlerde gördüm kalecilerin yumurtlaması çok vardı. geçenlerde de yazmıştım en büyük temennim abunun beni yanıltması die. inşallah öyle olacak.

yd zamanında onlar beşiktaşın geleceği die burak bobo s.kurtuluş ismayl zan gibilere 4-7 milyon dolar arası gelen tekliflere sırtını dönmüştü hatta Q7nin ilk 6 aylık ışıltılı performansı ile devre arası 20-25 milyonluk teklif geldiği ve satılmadığı da doğrudur...
22 milyon € teklif geldiğini Serdal Adalı söylemişti. Bian Fikret Orman'ı düşünün bu teklif geliyor napardı sizce :)

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler: