Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 45 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8530587 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimdışı sametbagan

Şenol Güneş de elit, geometri bilgisi yüksek ya da innovator bir teknik direktör değil. Fakat yeniliğe tamamen kapalı biri de değil. En önemlisi; basitliği, basit yönetenlerden. Ayrıca domestic açıdan en iyisine sahibiz. Şenol Güneş - Beşiktaş planlaması ise devre arasındaki oluşan tabloya göre yapılması gerek diye düşünüyorum.
Avrupada başarılı olmak istiyor isek bize mutlaka Yabancı üst düzey olmazsa bile kendini kanıtlamış bir hoca lazım

Çevrimdışı atalay

Adriano'nun sol hamstring'de sıkıntı var. Uyluk kaslarında sık sık gerilme oluyor. Sürekli koşu temposu düşük, kontrollü ve sakınarak oynuyor.

Çevrimiçi Necmi

Geçen sezondan aynı antrenör ekibi ile devam etmemize rağmen darbeye bağlı olmayan sakatlıklardaki artış düşündürücü. Birkaç olağan şüpheli için şaşırtıcı değil fakat umarım bunlar oynama devamlılığının azalmasından kaynaklanan sıkıntılar değildir.
avrupa şampiyonası ve geç gelen transferlerden dolayı yeterli kamp yüklemesinin yapılamamış olması etken olabilirmi

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Adriano'nun sol hamstring'de sıkıntı var. Uyluk kaslarında sık sık gerilme oluyor. Sürekli koşu temposu düşük, kontrollü ve sakınarak oynuyor.

Çaresi?
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı atalay

avrupa şampiyonası ve geç gelen transferlerden dolayı yeterli kamp yüklemesinin yapılamamış olması etken olabilirmi

Olabilir. Fakat oynama devamlılığının azalmasından dolayı da risk artar. Antrenman planlamasında değişikliğe gidilmiş ya da oyuncuların özel hayatlarından kaynaklı da olabilir. 

Çevrimdışı atalay

Çaresi?

Uyluğu güçlendirebilirsiniz fakat kronik ise yapacak pek bir şey yok.

Çevrimiçi Necmi

Olabilir. Fakat oynama devamlılığının azalmasından dolayı da risk artar. Antrenman planlamasında değişikliğe gidilmiş ya da oyuncuların özel hayatlarından kaynaklı da olabilir. 
oynama devamlılığı ligin başı olması itibarıyla mantıklımı hani daha uzun maratonda belki ama şimdi için
pek olası görünmüyor. Şu anda sakat diyeceğimiz aslında Ozi GG İnler var Gönül zaten geçen seneden devam eden bir sakatlığı vardı onun zamana
ihtiyacı var. Ozi kamp yapamadı doğru dürüst birde yeterli dinlenmede olmadı. Kendinede iyi bakmıyor sanırım.
İnler geçen sene devamlı oynayan biri değildi. Belki bir anda maç temposuna girmesi olabilir. sakatlığı neden bilmiyorum
darbeye bağlıda olabilir. Ama öyle aman aman bir sakatlık sorunu yaşamıyoruz devamında inşallah yaşamayız.
inlerde kırıkmı vardı. öyle bir şey hatırlıyorum sanki yanlış değilse öyleyse darbeye bağlıdır.

Çevrimdışı Orhan_

oynama devamlılığı ligin başı olması itibarıyla mantıklımı hani daha uzun maratonda belki ama şimdi için
pek olası görünmüyor. Şu anda sakat diyeceğimiz aslında Ozi GG İnler var Gönül zaten geçen seneden devam eden bir sakatlığı vardı onun zamana
ihtiyacı var. Ozi kamp yapamadı doğru dürüst birde yeterli dinlenmede olmadı. Kendinede iyi bakmıyor sanırım.
İnler geçen sene devamlı oynayan biri değildi. Belki bir anda maç temposuna girmesi olabilir. sakatlığı neden bilmiyorum
darbeye bağlıda olabilir. Ama öyle aman aman bir sakatlık sorunu yaşamıyoruz devamında inşallah yaşamayız.
inlerde kırıkmı vardı. öyle bir şey hatırlıyorum sanki yanlış değilse öyleyse darbeye bağlıdır.

İnler'in ayağında kırık var. Ozzie kendine iyi bakmıyorsa eyvahlar olsun. Kulağından çekmeleri lazım. GG de sürekli sakatlık yaşayan birisi diye kalmış aklımda.

Çevrimdışı Orhan_

Alanya maçında da aynı sakatlığı yaşadı galiba. Erkenden çıkmıştı oyundan. Hatta bize transferinden önce yaşadığı son sakatlık da uyluk bölgesindenmiş.

Çevrimdışı ilhan mansız

Açıkçası öne çıkan bir performans görmedim. Genç takım -U21 ise- A takım ile aynı oyun mantığında mı oynuyor?
aynı oyun mantığında oynadığı yazılmıştı galiba daha önce, öne çıkan bir oyuncudan ziyade genel olarak genç oyuncuların hiç sırıtmadığını söylemeye çalıştım. sahada hiçbiri bana çok yetersiz gibi görünmedi ve takım normal oyununu oynadı gibi gördüm. Sonuçta Başakşehir aşağı yukarı ideal takımıyla oynadı, buna rağmen fizik gücümüz özellikle son 20 dk. da çok baskın geldi.

Çevrimdışı RevivaL

Adriano Barcelona'dan geldiği zaman da Barca taraftarları bakalım kaç maç oynayacak tarzında yazılar yazmışlardı.

Çevrimdışı atalay

Arka üst adalesinde sıkıntı var. @Orhan_  Ozzy ve Atiba geçen sezon ligde sadece bir maç kaçırdılar. Ozzy şimdiden üç maç kaçırdı, dün Atiba oyundan çıktı. Talisca ve İnler darbeye bağlı, Adriano ve Gönül ise zaten kas sakatlıkları yaşıyor. @Necmi Düşük tempoda bir maçtı. Son bölümde fiziksel olarak diri kalmış olabilirler fakat Başakşehir ideal kadrosundan 8-9 farklı isimle oynadı. @ilhan mansız

Çevrimiçi Necmi

İnler'in ayağında kırık var. Ozzie kendine iyi bakmıyorsa eyvahlar olsun. Kulağından çekmeleri lazım. GG de sürekli sakatlık yaşayan birisi diye kalmış aklımda.

öyle bir duyumum yok sadece bu sene bu kadar sakat olması nedeniyle olabilir bağlamında söyledim.

Çevrimdışı EMİR EMRE

milik attığı goller hep boş beleş goller hele bir bize karşı izleyelim notunu veririm.
şu an için beğenmedim. öyle özel bir oyuncu değil bence bizim milik hakkında düşündüğümüzü şimdi napolili taraftarlar
talisca quaresma aboubakar hakkında düşünüyorlardır. Sonuçta Aboubakarın şl performansına bakınca 10 maç 6 gol diyor.
Ben napolide çok iyi bir futbol oynayacağımıza inanıyorum sonucu bilemiyorum çünkü bu aralar sonuca gitmekte zorlanıyor takım

Bize karsi izleyebilecegimizi sanmiyorum @Necmi abi cunku milli macta sakatlanmis, minimum 4 ay yok diyolardi

Çevrimiçi Necmi

Arka üst adalesinde sıkıntı var. @Orhan_  Ozzy ve Atiba geçen sezon ligde sadece bir maç kaçırdılar. Ozzy şimdiden üç maç kaçırdı, dün Atiba oyundan çıktı. Talisca ve İnler darbeye bağlı, Adriano ve Gönül ise zaten kas sakatlıkları yaşıyor. @Necmi Düşük tempoda bir maçtı. Son bölümde fiziksel olarak diri kalmış olabilirler fakat Başakşehir ideal kadrosundan 8-9 farklı isimle oynadı. @ilhan mansız
Beni sadece ozinin sakatlığı düşündürüyor. Diğerlerinin bir açıklaması var.
Ozinin bu kadar maç kaçırması hiç normal değil. işin kötü yanı şl ve milli maçlarıda kaçırdı hep.

Çevrimdışı atalay

Talisca konusunda şu ana kadar tarif ettiğimin dışında bir şeyle karşılaşmadım. Halen formasyonda sağ kenarda gerektiğinde tamamlayıcı bir santrafor gibi şut üzerinden oynayan, sağdan Caner'e ya da kenar oyuncusuna yüksek açılı attığı toplar ile oyuna genişlik kazandıran, geriden atılan derin toplarda koşu kanallarını kullanan, ters kanattan gelen toplarda kutuya giren ekstra oyuncu olabileceğini düşünüyorum. Oyun içi katkısı sınırlı, final aksiyonlarında öne çıkabilecek, karanlık dakikaları yüksek bir oyuncu.   
[ Son Düzenleme: 10 Ekim 2016, 19:53:21 atalay ]

Çevrimdışı atalay

Beni sadece ozinin sakatlığı düşündürüyor. Diğerlerinin bir açıklaması var.
Ozinin bu kadar maç kaçırması hiç normal değil. işin kötü yanı şl ve milli maçlarıda kaçırdı hep.

Ayak bileğinde ödem varken neden ısrarla oynatıldığını anlamadım. Ödemin çeşitleri var fakat geçen sezon ki maç sayısı ve akabindeki şampiyona etki etmiş olabilir.

Çevrimdışı mylife1903

Talisca konusunda şu anda tarif ettiğimin dışında bir şeyle karşılaşmadım. Halen formasyonda sağ kenarda gerektiğinde tamamlayıcı bir santrafor gibi şut üzerinden oynayan, sağdan Caner'e ya da kenar oyuncusuna yüksek açılı attığı toplar ile oyuna genişlik kazandıran, geriden atılan derin toplarda koşu kanallarını kullanan, ters kanattan gelen toplarda kutuya giren ekstra oyuncu olabilir. Oyun içi katkısı sınırlı, final aksiyonlarında öne çıkabilecek, karanlık dakikaları yüksek bir oyuncu.
@atalay guzel aciklamis ben kisaca yetenekli ama subyan oyuncu diyorum taliska icin, korkak ve daha nerede duracagini bilmeyen bir oyuncu. Gelisim saglayabilir mi, kendisine bagli

Çevrimdışı atalay

Benfica'nın, Talisca'yı merkez ikiliden biri gibi kullanırken önüne iki santrafor koyup, ŞL oynaması; oyun içi geometri ve bilgisine iyi bir örnek. Bizim sözde otoriteler Atiba - Oğuzhan'ı, Çalhanoğlu 4-4-2'de sol kenarı oynar mı diye tartışa dursunlar.   
[ Son Düzenleme: 10 Ekim 2016, 20:21:22 atalay ]

Çevrimdışı atalay

Öne çıkan meziyetleri çok değerli. Tercihlerini doğru kurgular, bilhassa topsuz oyunda kendini geliştirir ve karar verme mekanizmasını iyi çalıştırırsa potansiyel aralığı epey geniş. @mylife1903 Benfica bu oyuncuya formasyonda yer açamadı. Bakalım, biz nasıl açacağız?

Çevrimdışı mylife1903

Öne çıkan meziyetleri çok değerli. Tercihlerini doğru kurgular, bilhassa topsuz oyunda kendini geliştirir ve karar verme mekanizmasını iyi çalıştırırsa potansiyel aralığı epey geniş. @mylife1903 Benfica bu oyuncuya formasyonda yer açamadı. Bakalım, biz nasıl açacağız?
Samet aybaba besiktasina gelmis olsa belki oyun ustune kurulurdu ama simdi bilemiyorum. Karakteri de muhim, bence bu cocuk ileride ne olacagina kim olacagina kendi karar verecek.

Çevrimdışı LuceGel

Samet aybaba besiktasina gelmis olsa belki oyun ustune kurulurdu ama simdi bilemiyorum. Karakteri de muhim, bence bu cocuk ileride ne olacagina kim olacagina kendi karar verecek.
Maç içinde kopuk bölümleri çok fazla ,topsuz oyunu zayıf, agresif değil ,ikili oyunları bilmiyor veya sevmiyor.Verim almamız için ceza sahası çevresinde olmalı sürekli.Orta sahadan ziyade sağ kanatta kullanmamız gerektiğini düşünüyorum.
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

@atalay guzel aciklamis ben kisaca yetenekli ama subyan oyuncu diyorum taliska icin, korkak ve daha nerede duracagini bilmeyen bir oyuncu. Gelisim saglayabilir mi, kendisine bagli
ama kumaş sağlam abi buda çok önemli  :evillol:

Etiketler: