Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 397 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8424526 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı kyiv

6 nın hesabını skor olarak sormak çok zor , yeneriz kesin de.. Hem kiev den intikam almaya kalksak alacak çok var onlardan , 80 lerde 5-0 , q7 ilk geldiği zamanlarda iki maçta 4-0,4-1 , bu sene 6-0. Bu tip skorları takıntı haline getirmemek lazım , biz önemsedikçe rakiplerin daha çok önemser diye düşünüyorum.

Daha öncede yenildik ama böyle kalleşcesi (bunda dynamo kyivin suçu yok) hiç olmadı. Buradan craig thomson ve sülalesini de  sevgiyle anıyorum.Şu 3. torba takımlarından mutlaka 6 puan almayı becermeliyiz artık!

Çevrimdışı sametbagan

Abi bu azizenin basındaki tüm adamlarını afişe edeceksin, öyle parayla tetikçilik yapmanın o kadar ucuz olmadığını anlayacaklar seneye bunun tam zamanı bence darbeyi vurmak için. Basın ayağından da temizlememiz lazım bunları.
Onun için o kanalların veya gurupların patronunu dize detirmek lazım o da biraz zor
Adamlar hasta fenerli hep :akuma:

Çevrimdışı mylife1903

3. torbadan Dynamo Kyiv 'i deli gibi istiyorum. Şu 6 nın hesabı sorulmalı! Şenol Hocam saygılar!
Aman abi naptin bizim nesil hala ankaragucune 8 atacagimiz gunu bekliyor

Çevrimiçi murat

Gecen sezon en cok kievden cekindigimi belirtmistim.fizikli ve disiplinli takımlar karsısında zorlanıyoruz.

Çevrimiçi Necmi

Bak fabri transferinde bir falsomu bulamazsın.aynen adasım tangaz gibi 10 dakikalık video analizinde fabrinin özetini çıkarmıştım.pek yanılmamısım.keza boykodada yanılmadım.kalede hep bir endiseli durusu var.abubakarda biraz yanıldım ondada hayatı hep bir saniye geriden yasıyor gibi bisey yazmıstım galiba.senkronizasyon tutunca gözüme girdi.
banada ne zaman bırakacaksın aboubakarın peşini demiştin :kop: :kop: :kop:
Benim hiç oyuncu konusunda yanıldığımı gördünmü :bandit:
benim iş yapmaz dediğim ve iyi bir maçlar çıkartan oyuncu olmamıştır. Benim iyi dediğim oyuncuda
eninde sonunda herkesin sevdalısı olur. :D

Çevrimiçi murat

benim iş yapmaz dediğim ve iyi bir maçlar çıkartan oyuncu olmamıştır. Benim iyi dediğim oyuncuda
Tam beklentileri karsılamasada ikinci yarı imdada yetisti ama su takımda talisca olmasaydı bu kadar rahat olamazdı.

Çevrimdışı mylife1903

Ismail de herkesin sevdalasi abi eninde sonunda hakli cikiyon vallahi, bak yedek uyelik alip ismail savunuyom fb forumlarinda gondermesinler diye
Bi taraftan da tirsiyom baskan cikip askere gondermistik, askerligini bitirdi geldi diyecek diye

Çevrimdışı Ersoy

2. torba ne öyle yahu. :alala: Bir yerde 3. torba şansımız hakkında bir yazı vardı bulabilirsem atarım buraya da.3. torba güzel olur bizim için ama 4. torbada da çok tehlikeli takımlar var Leipzig gibi + elemeyi geçerse Nice gibi.
Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 24 Mayıs 2017, 16:05:59
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
passoda biletler açıldı yüklenin...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimiçi Necmi

Deplasmani guzel
zaten artık gitmek için pasaporta bile gerek yok :D
aileden kabul ediliyorlar :evillol:

Çevrimdışı atakan eraslan

Daha öncede yenildik ama böyle kalleşcesi (bunda dynamo kyivin suçu yok) hiç olmadı. Buradan craig thomson ve sülalesini de  sevgiyle anıyorum.Şu 3. torba takımlarından mutlaka 6 puan almayı becermeliyiz artık!

3 puan alsak da kafiydi bu sene geçtim 6 puanı.. Denizi geçip derede boğulmaktı resmen olan biten.

Çevrimdışı tangaz

Ismail de herkesin sevdalasi abi eninde sonunda hakli cikiyon vallahi, bak yedek uyelik alip ismail savunuyom fb forumlarinda gondermesinler diye
Bi taraftan da tirsiyom baskan cikip askere gondermistik, askerligini bitirdi geldi diyecek diye
:kop: :kop: :kop:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Ersoy

2. torba ne öyle yahu. :alala: Bir yerde 3. torba şansımız hakkında bir yazı vardı bulabilirsem atarım buraya da.3. torba güzel olur bizim için ama 4. torbada da çok tehlikeli takımlar var Leipzig gibi + elemeyi geçerse Nice gibi.

3. torba mümkün ama şartlar zor biraz.
https://eksisozluk.com/entry/68318798
Bundan sonra her sene!

Çevrimiçi murat

Sende benim ozi ,tolgay ve olcayı en kötü zamanlarında bile gömdüğümü gördünmü? 1 macla adam gömülmemeli.helevhele 1 sezonu sakat gecirmiş ise.ben kimi gömerim mesela necip,boyko,ismail,yer yer q7.

Çevrimdışı federo

Moskova 1 de Barça 2 de çok saçma olmuş kural

Çevrimiçi Necmi

o günün şartlarında ismail iyi yedekti kim bilebilirdi caner gelecek şimdi caneri almadık adriano tek olsaydı
ismail aranmazmıydı. hoş caner sakatlandı adriano iyi bitirdi sezonu ama mumla arayabilirdik.
Orda makul olan ismailin yedek olarak kadroda tutulmasıydı ama yönetimin çantada caner varmış bilemeyiz bunu.

zaten artık gitmek için pasaporta bile gerek yok :D
aileden kabul ediliyorlar :evillol:

O iş değişebilir bence , schengene girdi Ukraine. Schengen bölgesinde olup da vizesiz girebildiğimiz bir ülke var mı  :by2:

Bir ülke ile daha vizeler kalktı --->>> Mozambik  :bawling:

Çevrimiçi Necmi

3. torba pekde mümkün görünmüyor daha ön elemeden gelecek 3-4 takım var

Çevrimdışı kyiv

ve sarisinlardan kirmizililari  altimiza  aldik  :evillol: :biggrinking:

Onlar altımızdan kalkamaz artık :bandit:

Çevrimiçi Necmi

O iş değişebilir bence , schengene girdi Ukraine. Schengen bölgesinde olup da vizesiz girebildiğimiz bir ülke var mı  :by2:

Bir ülke ile daha vizeler kalktı --->>> Mozambik  :bawling:
ukraynaya schengen gelmediki  :alala:

ukraynaya schengen gelmediki  :alala:

Avrupaya vizesiz giriş hakkı aldı diye biliyorum ben Ukrayna. Bu schengene girmek demek oldu mu ondan emin değilim abi yalan olmasın.

Çevrimdışı sametbagan

Ahaha bi de haber çıkmıştı yönetim ikiye bölündü kendi seyircimize az bilet ayırdık diye meğer talebin fazlalığını görünce daha çok geçirelim demişler :D
Dün 3 tane 1.kategori parası yükledim passoya ailecek gidecektik çoluk çocuk falan fiyat yükselttiklerini görünce vazgeçtim.
İlk iş yüklediğim parayla sevdiklerime yeni sezon forması almak fırsatçılar kazanacağına klüp kazansın.
Şimdi passo sayfasına baktım 3. kategoride bile büyük boşluklar var.İnsanları saf sanıyorlar sonra da soğutuyorlar böyle. :akuma:

Çevrimiçi murat

Antepe de mac icib degilde yemek için gidilir hani.macta bonus olur.ukraynaya maç seyretmeye gitmek gibi bişey antepe deplasmana gitmek.

Çevrimdışı abdusta

Avrupaya vizesiz giriş hakkı aldı diye biliyorum ben Ukrayna. Bu schengene girmek demek oldu mu ondan emin değilim abi yalan olmasın.

yalan olmuş

saygılar

Çevrimdışı abdusta

Gaziantep ,ev sahibi takıma köşede bir yerde 3000 tane koltuk ayırmış

saygılar

Etiketler: