Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 398 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8424165 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Onur Küçük

Yok yok iki cocuk daha vardi biri gomuculerin zeusu @Armağan Bozkurt idi galiba 7. Oluruz demisti oburunu de hatirlayamadim nikini imzasinda "sonunu getirebilecegine insnmsdigim hocamiz" yazmisti galiba @Necmi abi linc etmisti cocugu. Hatirlamiyom aksam okuyacam daha. Romanin en heyecanli yeri fabri transferi geliyor yavas yavas.

Hergun bi sayfa yaziliyordu foruma bugun 7 sayfa yazi cikti, iyi hareketlendi buralar

@ozan062 idi 'Sonunu getiremeyeceğine inandığımız teknik direktör' diyen Hoca için. Bildiğim bir şey varsa en ateşli gömücülerin sonu gömülmek oluyor forumda. O nedenle gömerken taktik maktik yok bam bam bam demeyin sakın.

Çevrimdışı taner37

Sen oynatırmısın ?

Şampiyonlar liginde veya ligde ?

ZTK'da oynattı hoca işte yeter :D
Ligde oynatırım. Özellikle Muhammed Enes.
Kanat sorunu da vardı. Oğuzhan da oynayabilirdi. Kanat sorunumuz olduğunu düşünerek söylüyorum bunu.

Maharafa vardı siyahi genç 😂 Onu bile oynatırım ben.
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

2017-2018 Şampiyonlar Ligi sezonu şekillenmeye başladı! 🏆
✅ 1. Torba: Real Madrid, Bayern, Chelsea, Juventus, Benfica, Monaco, Spartak Moscow, Shakhtar Donetsk
2. Torba: Barcelona, Atletico Madrid, PSG, Dortmund, Manchester City, Porto
3. Torba: Tottenham, Basel, Anderlecht
4. Torba: Beşiktaş,Feyenoord, Leipzig

Torbalar belli oluyor :)
ikinci torba sanki daha güçlü :alala:

Çevrimiçi murat

Yok yok iki cocuk daha vardi biri gomuculerin zeusu @Armağan Bozkurt idi galiba 7. Oluruz demisti oburunu de hatirlayamadim nikini imzasinda "sonunu getirebilecegine insnmsdigim hocamiz" yazmisti galiba @Necmi abi linc etmisti cocugu. Hatirlamiyom aksam okuyacam daha. Romanin en heyecanli yeri fabri transferi geliyor yavas yavas.

Hergun bi sayfa yaziliyordu foruma bugun 7 sayfa yazi cikti, iyi hareketlendi buralar
Bak fabri transferinde bir falsomu bulamazsın.aynen adasım tangaz gibi 10 dakikalık video analizinde fabrinin özetini çıkarmıştım.pek yanılmamısım.keza boykodada yanılmadım.kalede hep bir endiseli durusu var.abubakarda biraz yanıldım ondada hayatı hep bir saniye geriden yasıyor gibi bisey yazmıstım galiba.senkronizasyon tutunca gözüme girdi.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Abi işte liglerinde birinci olanlara kıyak geçelim diye bi kural çıkardılar olan 4.torbadaki bazı takımlara oluyor, ölüm grubuna düşüp eziyet çekiyorlar yani aslında çok bişi değişmedi :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi Koa_lAA

sanki biraz iyimser kalmış cümlede  :ok:

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 24 Mayıs 2017, 15:43:58
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
ben Şenol hocanın hocalık yeteneklerine tek kelime etmedim açın tapelere bakın.
halada dünya kupası nedeniyle affetmiyorum onu. O fetöcüler bitik halleriyle oynarken
ilhan nihat falan kulübede oturuyordu. O döneminde en iyi oyuncularıydı bunlar. Belki nedenleri vardır
ama hiç bir şey açıklanmadı. şimdi düşünüyorum bu bir fetö baskısıda olabilir diyorum sonuçta
o zamanlar himmetle şampiyon oluyorlardı. Ne olursa olsun ilhana nihata yazık etti.
çok korkak top oynatıyordu milli takımda gıcık oluyordum ama gerekeni yapmış demek ki o kadroyu 3.yaptı.
şimdi ise inanılmaz bir hücum oyunu ve oyuncuları oynatıyor.
son Kasımpaşa maçı yok artık dedirtti sadece ofansif oyuncuları koydu.
lyon a karşı felan da bu kadroyla çıktık intihar gibi ama en iyi defans hücum diyor hoca.
bu kadar hücum oynatan korku bilmeyen hocamıza hıncal uluç korkak diyor korkak futbol oynatıyor diyor :o_o:
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı mylife1903

@ozan062 idi 'Sonunu getiremeyeceğine inandığımız teknik direktör' diyen Hoca için. Bildiğim bir şey varsa en ateşli gömücülerin sonu gömülmek oluyor forumda. O nedenle gömerken taktik maktik yok bam bam bam demeyin sakın.

Tecrubesiz cocuk yahu kazdigi kuyuya dustu, biz kemer takiyoz is guvenligi cooh onemli

Çevrimiçi murat

Senol gunesin takiminda oynayamayan genc oyuncu once aynaya bakmali. Kerim firay agliyordu
Oynayamiyorum diye, ikinci ligde de oynayamadi ustune kume dusuyorlardi az kaldi, dua etsin cok sempatik cocuk cok severim kendisini zinerji yapmadim, yoksa ragbiden beter ucuncu lige dusecekti o fizikle.
Kume dusme ve zinerji dedim aklima geldi bu gomezi nabiyoz simdi, surunduruyor muyuz yoksa birakayim mi yakasini?
Menejerini çağırmış dursun özbek.vizyonları örtüşürse gelir belki floryaya.

Çevrimdışı kyiv

2017-2018 Şampiyonlar Ligi sezonu şekillenmeye başladı! 🏆
✅ 1. Torba: Real Madrid, Bayern, Chelsea, Juventus, Benfica, Monaco, Spartak Moscow, Shakhtar Donetsk
2. Torba: Barcelona, Atletico Madrid, PSG, Dortmund, Manchester City, Porto
3. Torba: Tottenham, Basel, Anderlecht
4. Torba: Beşiktaş,Feyenoord, Leipzig

Torbalar belli oluyor :)

3. torbadan Dynamo Kyiv 'i deli gibi istiyorum. Şu 6 nın hesabı sorulmalı! Şenol Hocam saygılar!

Çevrimdışı Onur Küçük

Bak fabri transferinde bir falsomu bulamazsın.aynen adasım tangaz gibi 10 dakikalık video analizinde fabrinin özetini çıkarmıştım.pek yanılmamısım.keza boykodada yanılmadım.kalede hep bir endiseli durusu var.abubakarda biraz yanıldım ondada hayatı hep bir saniye geriden yasıyor gibi bisey yazmıstım galiba.senkronizasyon tutunca gözüme girdi.
Boyko ismini duyunca halen bunalıma giriyorum. Kaledeki duruşu , yediği gollerden dolayı da değil. Yunus Emre , Amaralgürses bunun başlıca nedeni.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 24 Mayıs 2017, 15:47:21
Senol gunesin takiminda oynayamayan genc oyuncu once aynaya bakmali. Kerim firay agliyordu
Oynayamiyorum diye, ikinci ligde de oynayamadi ustune kume dusuyorlardi az kaldi, dua etsin cok sempatik cocuk cok severim kendisini zinerji yapmadim, yoksa ragbiden beter ucuncu lige dusecekti o fizikle.
Kume dusme ve zinerji dedim aklima geldi bu gomezi nabiyoz simdi, surunduruyor muyuz yoksa birakayim mi yakasini?
süründür ama acı çekmesin :D
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimiçi murat

@mylife1903  gomezin vizyon açıklamasının forumdaki yansımasınada bir bakıver. :D

Çevrimdışı atakan eraslan

allahtan yazılı basının bir gücü kalmadı artık sosyal medya tüketti onları. o devirler bitti
artık güç direk taraftarın eline geçti. Sosyal medyayı iyi kullanan bunların hepsinin çenesini kapatıyor.

Bence sadece yazılı basın sosyal medya olayı değil abi , internet kullanımı yaygınlaşıp teknoloji geliştikçe bazı şehir efsaneleri de yıkılıyor özellikle taraftar sayısı konusunda. Herkes kafasından 3.sıraya koyuyordu Beşiktaşın taraftar sayısını , ama teknoloji gelişip özellikle internet olayı ile , taraftar sayısı ve BAĞLILIĞI daha somut olarak gözlemlenebilir oldu. Bu da tabi ister istemez değiştiriyor bazı konuları , sponsorluklar en başta. Sadece pasolig sayısı bile yeterli bir kıstas yani. Üç kulüp sayıları kafa kafaya net bir şekilde , demekki neymiş öyle dramatik farklar yokmuş. Kombine sayıları, bilet fiyatlarına rağmen ortadaki talep fazlası, forma satış adetleri v.b. v.b. Yeter ki takım istim üstünde olsun. Bunu sponsorlar da görüyor, medyadaki dalkavuklar da.

Çevrimdışı tangaz

Tecrubesiz cocuk yahu kazdigi kuyuya dustu, biz kemer takiyoz is guvenligi cooh onemli

abi kemer isg mevzuatı gereği paraşüt tipi olmalı  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

abi kemer isg mevzuatı gereği paraşüt tipi olmalı  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı atakan eraslan

3. torbadan Dynamo Kyiv 'i deli gibi istiyorum. Şu 6 nın hesabı sorulmalı! Şenol Hocam saygılar!

6 nın hesabını skor olarak sormak çok zor , yeneriz kesin de.. Hem kiev den intikam almaya kalksak alacak çok var onlardan , 80 lerde 5-0 , q7 ilk geldiği zamanlarda iki maçta 4-0,4-1 , bu sene 6-0. Bu tip skorları takıntı haline getirmemek lazım , biz önemsedikçe rakiplerin daha çok önemser diye düşünüyorum.

Çevrimdışı Savaş

Yeter arkadaş gelmesin kiev miev azcık başka takımlarla oynayalım ya.

Her sene kiev her sene kiev.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

ve sarisinlardan kirmizililari  altimiza  aldik  :evillol: :biggrinking:
Yorgo

Çevrimdışı cursedofdragon

aynen ne kiev'miş :D

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 24 Mayıs 2017, 15:54:01

kulüplerimize her sene muhakkak ya Ukrayna ya rus takımı çıkıyor böyle bir ayarları var ama neden bilmiyorum.
acaba diyorum türklerin en çok sevdiği deplasman olmasından mı kaynaklanıyor :evillol:
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı 38life

Galatasaray'ın yeni sezon formalarına bakın ve 2 rekat şükür namazı kılın.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı mylife1903

Deplasmani guzel

Çevrimdışı tangaz

Deplasmani guzel

kısmen güzel abi, dayak yiyip gelenlerde varmış  :evillol:

Çevrimdışı cursedofdragon

Etiketler: