Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 276 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8508011 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ibbye yenilmemek lazim, yenemiyorsak yenilmemeliyiz, berabere kalip haftayi bay gecmek bizim icin buyuk avantaj olur.
Katılıyorum en kotu ihtimal Puan farkini korumak lazim fakat boyle yakalamisken de koyup gecmek lazim abi :tabe: @mylife1903
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mylife1903

Katılıyorum en kotu ihtimal Puan farkini korumak lazim fakat boyle yakalamisken de koyup gecmek lazim abi :tabe: @mylife1903
Koyup gecmek lazim da bu heriflere hic sansimiz tutmuyor, abuk sabuk isler oluyor hep.

Çevrimdışı El Nino

Evet içimizdeki irlandalı benim ?

Sürekli Beşiktaş'ı ben kötülüyorum sürekli Beşiktaş'ı ben küçük düşürüyorum.Sürekli Beşiktaş'ın oyuncularını ben küçük düşürüyorum ?

Bunları hep ben yapıyorum.Beşiktaş başlığına gs haberlerini ben atıyorum bunları hep ben yapıyorum.

Daha demin gs'nin 65 milyon € yasağı kalkıyormuş diye mesaj atıldı.

Sıkıntı büyük diye mesajı ben attım zaten ?

266 tane mesajın var 15 tanesi mitrovic'i kötülemek.20 tanesi lyon bizi dağıtır ts yenemeyiz.

Eski mesajların açık gidip kendin bakabilirsin Beşiktaş'lı birinin yapmayacağı şeyler bunlar.

Herkes'e çaktırmadan ufak ufak laf sokuyorsun ?

15 ile 20'yi saymışsın da geride kalanlara kulp bulamamışsın hayırdır. Talisca'nın gollerinden sonra yaptığım paylaşımlara da baktıysan ben GS'li oluyorum herhalde değil mi?

Şimdi burada sana bir şey söylerdim ama ortama da bana da yakışmaz. Kusmuk akmış ağzından. Beni iyi rencide ediyorsun ama bu yaptıkların ve beni karalamak için attığın mesajlar sana geri dönmesin dikkat et. Sen giderken biz bu yollardan geri dönüyorduk koçum.

Benim eşim Ankaragücü taraftarı bende Beşiktaş lıyım. Ne yani Beşiktaş lıyız diye hiçbir şeye eleştiri getiremeyecek miyiz. Mitrovic'i sanki herkes beğeniyorda bir tek ben eleştiriyorum değil mi? Burada Quaresma'ya neler söylendi ama hiç birinde çıkıp böyle eleştiri getirmedin @cursedofdragon

Bazı şeyleri çok biliyorsan bence kendine sakla yada master yap. Bana fazla bulaşma gribim

Koyup gecmek lazim da bu heriflere hic sansimiz tutmuyor, abuk sabuk isler oluyor hep.
Abi Sampiyonluktan tabiki suphemiz yok ama Olası bir yenilgi alirsak Ardindan da Fb ye puan verirsek işler bi anda sarpa sarabilir tedbiri elden birakmamak lazim koyup gecelim olmadi Berabere kalalim oda olumlu :D

Çevrimdışı celiker1

Hic haberi cikmiyor, ilginc ve zor bir transfer
2-3 gün önce kontratı 1 yıl daha uzatıldı diye haber yapılmıştı :alala:
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı İhsan

65 milyon euro maaş kısıtlaması nedir ya? Bu adamlar ne kadar maaş veriyor abi?

Bırakın kaldırsınlar versinler 100 milyon euro maaş iyice batsınlar:)

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GS için kötü haber bence.

BU durumda aynı oyunculara GS 65 yerine 100 milyon verir....  :bandit:

GS ve 65 yanyana iyi oldu yaa...  :D
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı İhsan

Come to Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Ben degil Gülhan sen her mesaja Cevap veriyorsun sürekli birilerini itham ediyorsun

Ne sen ne de ben Moderator degiliz , @Necmi abi bu kaonuda seni defalarca uyardi , Burada bir hukugumuz var diye ben sana bir arkadas tavsiyesinde bulunayim dedim sen bana da ayni uslupla geldin

Evet bir cok kisi ile tartistim ama kimseyi emin olmadigim bir konuda suçlamadim ve kimseyi renkli olmakla itham etmedim senin gibi

Bundan Sonra evet Avukatıyım , Kimseyi Kanıtın olmadan Renkli olmakla itham edemezsin ve suclayamazsin bu forumda , Bu forumda Beşiktaşlı birine Renkli imasinda bulinamazsin bu forumda bunun karsiligi Cezadir ve bu konuda @Necmi abiyi goreve çağırıyorum :busted_cop: :busted_cop:

Bir daha benimle de bu üslupta konusmazsan sevinirim @cursedofdragon
senin beni göreve çağırmandanda bıktım :bandit:
görevlimiyim ben :bandit:

:lol: :lol:

Hayır abi burada Beşiktaşlı birine renkli ithaminda bulunmanin Suc oldugunu sen soyledin , Kanit yoksa Cezai yaptirim olacağını soyleyende sensin bende bu nedenle Sana rapor ediyorum bu durumu :bandit:

15 ile 20'yi saymışsın da geride kalanlara kulp bulamamışsın hayırdır. Talisca'nın gollerinden sonra yaptığım paylaşımlara da baktıysan ben GS'li oluyorum herhalde değil mi?

Şimdi burada sana bir şey söylerdim ama ortama da bana da yakışmaz. Kusmuk akmış ağzından. Beni iyi rencide ediyorsun ama bu yaptıkların ve beni karalamak için attığın mesajlar sana geri dönmesin dikkat et. Sen giderken biz bu yollardan geri dönüyorduk koçum.

Benim eşim Ankaragücü taraftarı bende Beşiktaş lıyım. Ne yani Beşiktaş lıyız diye hiçbir şeye eleştiri getiremeyecek miyiz. Mitrovic'i sanki herkes beğeniyorda bir tek ben eleştiriyorum değil mi? Burada Quaresma'ya neler söylendi ama hiç birinde çıkıp böyle eleştiri getirmedin @cursedofdragon

Bazı şeyleri çok biliyorsan bence kendine sakla yada master yap. Bana fazla bulaşma gribim
Sakin kal abi

Bu paylastigin fotolari sen mi o hale getiriyorsun ? O fotoları hemen indiriyorum telefonuma sen paylaştıktan sonra , Nasil bir program kullanıyorsun fotolari o hale getirmek için

Çevrimdışı arda

Rakitsky uyum sorunu yaşar mı peki? Yurt dışına çıkmamış hiç ya ondan dedim elimizde Boyko örneği de var. Ama Beck ona Türkçe öğretir gerçi Marcelo'nun badisi olacak. Aklımda deli sorular neyse 2 gün kaldı, 1-0 olsun bizim olsun..
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Nisan 2017, 18:52:08
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Puhahah çok iyiydi:)
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Allah da seni güldürsün abi.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Kuntz

Evet Eminim hafta olarak degil ama tarih olarak 27 Nisan da Sampigonlugu ilan etmişler

Bu sene referandumdan dolayi zaten 1 hafta gec bitecek lig muhtemelen 31.ci haftada sampiyon olmuslar

Bu tarz işlerde takvime bakılmaz. Her sene liglere değişik zamanlarda ara verilir. Önemli olan 34 haftalık lig periyodu baz alındığında şampiyonluğun ne zaman ilan edildiğidir. 30. hafta ilan edersek, en erken şampiyonluk ilan eden biz oluyoruz. Meselenin özü bu. Olaya da böyle bakmak lazım.

Çevrimdışı arda

Puhahah çok iyiydi:)
Allah da seni güldürsün abi.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

:lol: :lol: :lol:
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı ilhan mansız

sana bir şey yazmaya tırsıyorum benide renkli ilan edeceksin diye :bandit:
lyon maçından önce Ağaçlı yolda karşılaştığımızda üzerinde renkli birşeyler varda sanki, ben de şüphelendim😀😀. Bu arada Adana maçının hakemi iyi hakemdi, inşallah bozulmaz, sadece biz biraz hedefe yaklaştıkça fazla duyarlıyız. Adana maçında sadece Adana iyi OYNADIĞI ve hücuma Çıktığı için olası bir Tartışmalı durumda hakem aleyhimize karar verir mi diye düşündük aslında olay bundan ibaret.

Çevrimiçi underworld

Çevrimdışı ilhan mansız

:lol: :lol:

Hayır abi burada Beşiktaşlı birine renkli ithaminda bulunmanin Suc oldugunu sen soyledin , Kanit yoksa Cezai yaptirim olacağını soyleyende sensin bende bu nedenle Sana rapor ediyorum bu durumu :bandit:
Yunus, sen raportör müsün her şeyi rapor edip duruyorsun 😀😀

Çevrimiçi Necmi

lyon maçından önce Ağaçlı yolda karşılaştığımızda üzerinde renkli birşeyler varda sanki, ben de şüphelendim😀😀. Bu arada Adana maçının hakemi iyi hakemdi, inşallah bozulmaz, sadece biz biraz hedefe yaklaştıkça fazla duyarlıyız. Adana maçında sadece Adana iyi OYNADIĞI ve hücuma Çıktığı için olası bir Tartışmalı durumda hakem aleyhimize karar verir mi diye düşündük aslında olay bundan ibaret.
hayırdır renk körümü oldun :D

Çevrimdışı arda

Çevrimdışı ilhan mansız

hayırdır renk körümü oldun :D
o da olabilir, Başakşehir maçına gidiyor musunuz?

Çevrimiçi Necmi

o da olabilir, Başakşehir maçına gidiyor musunuz?
bilete yetişemedim

Çevrimdışı ilhan mansız

Etiketler: