Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 365 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8423224 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Bize küçük takımlarla eşleşmek yaramıyor. Liverpool u eleyip Brugge maçında takıldıktan sonra böyle bir önyargı da oluşmuş olabilir. Ben Lyon u eleyebileceğimizi düşünüyorum. Yeterki inanalım kendimize güvenelim. Hem kupayı alırken ne kadar iyi takım elersen o kadar daha tatlı olur o kupa

yok öyle bir tat. tarih son noktayı yazar mesela 2002 dünya üçüncüsü türkiye yazıyor kitaplarda ama hiç bir yerde hiiiç avrupalı bir ülke ile oynamadan 3. oldu yazmıyor  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı abdusta

Bize küçük takımlarla eşleşmek yaramıyor. Liverpool u eleyip Brugge maçında takıldıktan sonra böyle bir önyargı da oluşmuş olabilir. Ben Lyon u eleyebileceğimizi düşünüyorum. Yeterki inanalım kendimize güvenelim. Hem kupayı alırken ne kadar iyi takım elersen o kadar daha tatlı olur o kupa

Bizde Tecrübe onlarda gençlik ve deneyimsizlik var
kim sabırlı oynar az hata yaparsa o kazanır

ilk maça 3lu orta saha ve forvetsiz çıkarsak şaşırmam

Atiba-Necip veya Gökhan inler veya Tolgay-Oguzhan
önlerinde Talisca-Babel-
hatta Quaresma yerine Cenk

saygılar

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

lyonun abartıldığı kadar iyi takım olduğunu düşünmüyorum, napoli kadar iyi bir takım değil, başta lacazette olmak üzere birkaç tane iyi adamları var, tur ortada gibi görünüyor; önemli olan şey deplasmanda 1 gol'den fazlasını atmak ve 2 farklı mağlubiyet almamak böyle olursa Vodafone Arena'da yeneceğimizi düşünüyorum.
[ Son Düzenleme: 04 Nisan 2017, 11:13:50 Mehmet Ali C. ]

Çevrimiçi Necmi

yok ya bildiğin kupa işte müzende dururken kimi eledin diye bakmıyorlar :D

Çevrimdışı tangaz

lyonun abartıldığı kadar iyi takım olduğunu düşünmüyorum, napoli kadar iyi bir takım değil, başta lacazette olmak üzere birkaç tane iyi adamları var, tur ortada gibi görünüyor; önemli olan şey deplasmanda 1 gol'den fazlasını atmak ve 2 farklı mağlubiyet almamak böyle olursa Vodafone Arena'da yeneceğimizi düşünüyorum.

tur için doğru formülü yazmışsın  :ok:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi Necmi

Tosic rvosunu sunnet etsin mac sonuna dogru, seneye birakmayAlim o isi bu seneden seyi seediversin tosic, zaten zokoronun yaptigini yapamazsa tosic gozumde adam degildir.

Saha icinde olmadi da koridorda oldu o da olumlu, sahaya yansimasa da olumlu hem zaten sahaya yansimayinca ceza da vermiyorlar.  Etik kurulu kinasin tosici, kinama notasi pilaketi falan versinler onu da boynuna dolariz rvonun.

Oyle abuk sabuk hareketler yapip unuttugumuzu sanmasin, biz unutmadik tosic zaten sirp simdiden kamufle tekme kurslarina baslamistir.

O macta fbyi ilkyari evirecez delicez ikinci yari cevirip desicez mac sonu evirip cevirip delik desik etmis olacagiz. Ha tosic bu sene cok yoruldu erkenden tatile ciksin mac sonu cocuk. 4 mac cezalik bir ustun sirp teknolojisi olumlu
eğer o maça şampiyonluğu garantileyip çıkarsak ceza korkusu olmayan taraftarın durumunu düşünemedim :alala:
valla o zaman delmek için ilk yar deşmek için ikinci yarıyı bekleyecek kadar sabırlı olamaz taraftar ısınmaya bile çıkamazlar
kendilerini ısınırken tecavüze uğramış hissederler.  Düşündümde hissetmek ne kelime resmen tecavüze uğrarlar.

Çevrimiçi Necmi

ben yenilebileceğimizi bile aklıma getirmiyorum ordan en kötü beraberlikle döneriz gibime geliyor

Çevrimdışı tangaz

bu namoğlunu da şutlamak lazım yalnız bizim maç sonu şenol hoca açıkladı hakemlerin totoşluklarını dün maçı izlemedim ama geseye kıyak üstüne kıyak geçmiş namoğlu çetesi

Çevrimiçi Necmi

Her şeyi olan bir takıma karşı oynayacağız.
Mesela Galatasaray 10 kişi kaldığımız dakikadan sonra araya hiç top atmadı. Bir kere attı onda da Sinan Gümüş boş kaleye dışarı attı.
Ama Beşiktaş öyle değil.Araya top atar,Babel,Quaresma,Talisca gibi birebirde çok kolay adam eksiltebilen oyuculara sahip,uzaktan şut var,duran top var,tek pas var,önde baskı var,hızlı oyuncuları var...
Kısacası var oğlu var.

Bizde kim patlar ona göre taktik belirlemek gerekir.
Allah'a şükür beklere güvenim tam ama karşısındaki adamlar tam donanımlı son model silah gibi.
Eğer oynarsa Uğur patlayabilir,Onazi'nin Fenerbahçe maçı hala aklımda,Yusuf'a bu maç ağır gelebilir mi?

Ersun Yanal'ın bütün hünerlerini göstermesi gerekir.
Çok iyi analiz etmesi lazım.
Toplu oyunda çok iyi olan Beşiktaş,top bizdeyken bize nasıl önlem alacak Ersun Hoca'nın önceden sezmesi gerekir.
Hücumda çok etkili olan kanatlar geri dönüşlerde aynı seviyede değil.Bu açığı mutlaka kullanmak lazım.

Beşiktaş şu anda bizden 1-2 gömlek üstün bir takım.
Biz ise Beşiktaş olma yolunda ilerliyoruz.
Bu sene değil ama önümüzdeki sene ve asıl ondan sonraki sene aynı yolda ilerlersek bütün bunlara içerde dışarda kafa tutacak hatta dağıtacak bir takım olacağız Allah'ın izniyle.
Bu yüzden Rize maçının ikinci yarısını sinirden izlemeyip evden çıkan ben, bu maçta yenilirsek çok da üzülmeyeceğim açıkçası.

Çünkü 10-11'den sonra güvendiğim bir ekip var.Yönetimiyle,teknik ekibiyle, futbolcusuyla...

adam haklı şöyle bir düşündümde havadan yerden uzaktan duran top hiç affetmiyoruz. Baskılı oyunda oynayabiliyoruz
kontrada oynayabiliyoruz oyunu kapatmak istersek kapatabiliyoruz. biz harbiden komple bir takımız rakip için durdurulması
çok zor bir takım önlem alamazsın ne yapacağı sadece sahaya çıktığında belli olan bir takım aynı kadroyla oyun içinde bile
oyun şeklini kolayca değiştirebilen bir takım olduk :D on kişi bile kalsak kalemize yaklaştırmak istemiyorsak yaklaştırmıyoruz

Çevrimiçi Necmi

şimdi bir şeyi merak ettim harbiden biz topsuz oyunda nasılız :alala:
düşünüyorumda hep top bizde oluyor.  :D

Çevrimdışı sametbagan

Alıntı....

Güzel tespit katılıyorum :tabe:

Quaresma ile alakali bir ufak tespit...
Beşiktaşta bir oyuncu topu alınca kalan tüm oyuncular boş alana çıkıp topu ayağına alan oyuncuya pas kanalı açıyor. Takımda bunu yapmayan tek oyuncu Quaresma. O çızgiye veriyor arkasini. Sola geçince içeri gitmek geliyor aklına. Onun için bu kardeşiniz hep Quaresma solda daha etkili diye yazıyor. Bakın dün az kalsın soldan içeri koşup kafa ile gol atacakti. Sağda olunca hep çızgiye gitmek istiyor. Çok büyük yetenek orası başka
Ona bizim sanayide sabri ustada bir öndüzen rot balans ayarı çekmek lazım adam sürekli sağa çekiyor :D

Çevrimiçi underworld

gençler maçının 35 ten sonrası gibi sürekli pas oyunumuzu oynarsak ts taraftarı oyuncularını telaşa sürekleyecektir.
bizde bunu iyi değerlendirip   :boxin:

[ Son Düzenleme: 04 Nisan 2017, 12:30:34 underworld ]

Çevrimdışı federo

Katılıyorum, gollü beraberlik veya 3.2 gibi maglubiyette bile biz daha avantajlıyız burada  :ok:
Ama yenilmeden ve gol atarak döneceğimizi düşünüyorum, deplasmanda zaten kötüler biz burada taraftar ile onları yeriz inşallah :steamed: :steamed:

Çevrimiçi Necmi

gençler maçının 35 ten sonrası gibi sürekli pas oyunumuzu oynarsak ts taraftarı oyuncularını telaşa sürekleyecektir.
bizde bunu iyi değerlendirip   :boxin:

aklına estikçe bu gifleri paylaşıyorsun ya telefonla girenlerin kotalarını sömürdüğünün farkındamısın
biz burda imzada avatarda bile gife izin vermiyoruz. sadece arada bir kullanılır diye gifi engellemiyoruz.

Çevrimdışı Özgür Yılmaz

Geçmiş dönem şampiyonluklarının her biri için yayın gelirinden 1.5 milyon TL ödemiyor olsalardı, yani böyle bir adaletsizlik hiç yapılmamış olsaydı, istediğini yaptırmak daha kolay olabilirdi.
Bu durumda trabzonun ve gs nin yayın gelirinden aldığı para düşer mesela. Toplamın sabit kaldığını şampiyonluk başına verilenin o oranda düştüğünü varsayıyorum.
Çok büyük tartışmalar çıkar.

Dediğim gibi bunun da çözümü var. 1959 yılı öncesindeki Türkiye şampiyonlukları kabul edilir ve bunun yanı sıra geçmiş şampiyonluklar için yıllık yayın gelirinden ödenen para miktarının oranı düşürülebilir.

İngiltere nasıl ki Premier Lig'in kuruluşundan önceki İngiltere şampiyonluklarını kabul ediyorsa, Almanya nasıl ki Bundesliga'nın kuruluşundan önceki Almanya şampiyonluklarını kabul ediyorsa, İtalya nasıl ki Serie A'nın ulusal bir lig olmasından önceki İtalya şampiyonluklarını kabul ediyorsa, Fransa nasıl ki Ligue 1'in kuruluşundan önceki Fransa şampiyonluklarını kabul ediyorsa, Hollanda nasıl ki Eredivisie'nin kuruluşundan önceki Hollanda şampiyonluklarını kabul ediyorsa, Türkiye de Süper Lig'in kuruluşundan önceki Türkiye şampiyonluklarını kabul etmek durumundadır. Doğrusu budur.
Şeref'inle oyna Hakkı'nla kazan.

Çevrimdışı İhsan

:D
Topsuz oyunumuz iyi olduğu için top hep bizde.
Topu atabilecek çok seçeneklerimiz var. Hepsi hareket halinde.

Come to Beşiktaş

Çevrimiçi underworld

aklına estikçe bu gifleri paylaşıyorsun ya telefonla girenlerin kotalarını sömürdüğünün farkındamısın
biz burda imzada avatarda bile gife izin vermiyoruz. sadece arada bir kullanılır diye gifi engellemiyoruz.

haklısın , olaya hiç bu yönden bakmamıştım. :bawling: :bawling:

Çevrimdışı Kalyoncu

Deplasmandaki napoli maçı.

Çevrimdışı mylife1903

mükemmel senaryoda abi rvp oynamazsa ne olacak ?
O oynamazsa ki bence kart cezalisi olacaktir ona mahsuben diger hollandalilari seetmeliyiz

Çevrimdışı mylife1903

eğer o maça şampiyonluğu garantileyip çıkarsak ceza korkusu olmayan taraftarın durumunu düşünemedim :alala:
valla o zaman delmek için ilk yar deşmek için ikinci yarıyı bekleyecek kadar sabırlı olamaz taraftar ısınmaya bile çıkamazlar
kendilerini ısınırken tecavüze uğramış hissederler.  Düşündümde hissetmek ne kelime resmen tecavüze uğrarlar.
Tecavuz yataga yansimasinda abi basimiz agrimasin, sahaya yansisin tecavuz

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Çevrimiçi Necmi

haklısın , olaya hiç bu yönden bakmamıştım. :bawling: :bawling:
burda çok fazla insan işinde çalışırken mobil giriyor
dikkat etmek lazım o nedenle büyük boyutlu resim olsun gif gibi
kaynak sömüren şeyleri mümkün olduğu kadar kullanmamak gerekiyor

Çevrimdışı Gokhan-

Trabzonlular forumlarında bizim defans için harabe diyorlar  :D İnsan bi açar istatistiklere bakar bu adamlar kaç gol yemiş veya kaç pozisyon vermiş.
4 tane stoperini toplasan bir tane Marcelo etmez havalara bak hele.
Adı Şenol Güneş olan stadda başında Şenol Güneş'in olduğu bir takım bunlara koyup geçecek farkında değiller.
İkinci yarıda ki yenilmezlik ve iyi skorlar bunların bir taraflarını kaldırmış, hala ilk yarıda ki maçta hakem katliamı yüzünden yenildiklerini söyleyerek kendilerini teselli ediyorlar.

Bana kalırsa ne başında Kulis Rıza'nın olduğu Antalya ne de Sergen'in Kayserisi kadar tehlikeli ve iyi takım değiller.
3-1 veya 4-1 gibi bir skorla geçeriz diye düşünüyorum.
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimiçi Necmi

Deplasmandaki napoli maçı.
katılmıyorum orda topsuz oyun oynamadık 3 defa topa sahip olduk üçündede gol attık
onun dışında napoli oynadı biz seyrettik :D hatta bir ara oyuncular yetmedi süreyya napolide otobüs aramaya çıktı :evillol:

Çevrimdışı Gokhan-

katılmıyorum orda topsuz oyun oynamadık 3 defa topa sahip olduk üçündede gol attık
onun dışında napoli oynadı biz seyrettik :D hatta bir ara oyuncular yetmedi süreyya napolide otobüs aramaya çıktı :evillol:

Lanet gelsin o Napoli'ye abi, ne Liverpool, ne de Kiev hezimeti bu kadar bozmamıştı beni.
Skora baksan yendik ama adamlar kedi'nin fare ile oynadığı gibi oynadılar bizle  :lol:
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Etiketler: