Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 283 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8507741 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Kaç kere söyledim bilmiyorum ama Ozzy bu takımın organizatörü. Onun yaptığı işi yapabilecek 2. adam yok. Pas kalitesini tek başına yüksek oranda arttırıyor. Hataları da oluyor elbette ama son derece faydalı ve efektif bir oyuncu. Yaşını aldıkça o pozisyonda çok daha iyi olacak. Talisca mücadele etkinliğini arttırdıkça Ozzy'nin verimi daha da artacaktır. Canlı canlı izlemek büyük keyif.
ben taliscayıda abouyuda eğer kalırlarsa gelecek sene izleyelim derim.
nasıl özel oyuncular oldukları ortaya çıkacak bu senenin büyük çoğunluğunu uyum sorunu yaşayarak geçirdiler
taliscanında sakatlığı onu çok geriletti. takıma uyumunu geciktirdi. Abou ilk yarı boyunca sarhoş gibi oynadı.
her ikiside takımda kalmak istiyor ve bunu önümüzdeki maçlarda sıklıkla gösterecekler. Taliscanın attığı golden sonra
şenol hocaya koşması hep bunun göstergesi beni alın diye yalvarıyor. Oyuncu bu kadar istekli olursa transferi zor olmaz
epl takımları devreye giremeyeceğine göre ben fransız takımlarına kaptıracağımızı sanmıyorum bu parayı verirlermi tabiki
verebilirler ama talisca gidermi burda huzuru buldu çok genç daha ve fransa gibi bir ülkeye gitmeye gönüllü olacağını sanmıyorum
bu sene Benfica yı çok zorlayacak gibi geliyor bana. bonservisi için belirlenen paranın yarısına bu işi bitirirler gibi geliyor bana
ama bir dahada Benficadan zor oyuncu kiralarız :D

Çevrimiçi Necmi

Trabzonspor deplasmanda aboubakar ile başlar mıyız sizce?

direk onunla başlarız adam deplasman golcüsü zaten ts defansını darmadağın eder.

Çevrimdışı Librarius

onun nedeni sol ayağıyla orta açamadığı için robbana yapmak için kutuya daha fazla yanaşma
mecburiyetinden oluyor. :D o kafadada topu babel ortalayınca kafamı döndürürken bizim oyuncuyu gördüm aha gol geliyor dedim
tam çevirdiğimde onun quaresma olduğunu anlayınca has..tir dedim. :evillol:

Quaresma'nin ortalari disinda hic bir hareketi beni heyecanlandirmiyor. Hele hele topla iceri katediyorsa,  topu %100 kotu kullanacagini biliyorum. Iceri topla katetmesini bu yuzden hic istemiyorum. O kenarda kalsin ve orta yapsin.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Librarius

Dün bir ara benim başım döndü izlerken. Dengemi kaybettim. Bizim takım o güveni sağladığında rakibi eşşek sudan gelinceye kadar dövüyor. Bi de o kadar güzel yapıyorlar ki bu işi. Rakip kalenin dibinde bi kaç pas, sonra bakmışsın stoperimize kadar geri dönmüş top, sonra diğer kanattan yine yükleniyoruz. Birinin canı sıkılırsa basıyor şutu. Bu sene bunu sürekli hale getiremedik ama gelecek sene için tam olarak beklentim ve olacak şey bu gibi. Domine etmek yeterli bir tabir olmayacak rakibin üstüne çıkıp sağlı sollu geçireceğiz. Adamlar geldiğine geleceğine bin pişman olacak. Seyirciye de yazık olacak. Fena kafa yapıyor izlerken :D.

Herkes gecen yil ki futbolu ozluyor ama bu yil oynadigimiz oyun daha buyuk. Gecen yil, iyi deliyorduk ama set oyununu bilmiyorduk. Gecen yil ozellikle ikinci yarinin ortalarina kadar, her an yenilebilirmis gibi oynuyorduk.

Evet bu yil gecen yil ki gibi delici degiliz ama kesinlikle daha guclu hukmediyoruz sahaya. Deliciligimizi de bir seviye yukari cekersek muazzam olur.

Umarim Senol hoca bir maceraya girisip Besiktas'i birakmaz. Lakin bu sinerjinin onu cok acik. Allah utandirmasin. 

Çevrimdışı taner37

direk onunla başlarız adam deplasman golcüsü zaten ts defansını darmadağın eder.
Aynen bende onu düşündüm siyah kobra salar zehrini Trabzon kalesine..

Trabzon'u tarumar edecek ikili..

Nedense Quaresma maçta kırmızı görecek gibi hissediyorum
[ Son Düzenleme: 04 Nisan 2017, 02:46:59 taner37 ]
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

DİKKAT !!!!   Bu arada isme özel atkı satıyoruz diye milleti arıyorlarmış biri aranmış kulübe bildirmiş ve kulüp bu numaranın kendileri ile alakası olmadığını söylemiş.

Bu durumu inceleyip sorgulamadan böyle bir şeye kalkışmayın önce doğruluğunu teyit ediniz.
doğruluğunu teyite falan gerek yok direk numarayı kulübe bildirin.
onlar gerekli müdahaleyi yapar ben bugün kulübe şikayette bulundum.
korsan ürün satışı olduğunu ve gerekli müdahalenin yapılması için ilgili departmana
bildirildiğini söylediler korsan ürün satan numara 0212 702 05 34 başka numaralarlada
yapabilirler bunu mutlaka şikayet edin.

https://www.kartalyuvasi.com.tr/korsan-ihbar

mutlaka bildirin arkadaşlar. kesinliklede satın almayın

Beşiktaşa ait olan numara budur 0850 399 1903 bildiğim kadarıyla artık telefonla satış yapmıyorlar.

Çevrimiçi Necmi

Herkes gecen yil ki futbolu ozluyor ama bu yil oynadigimiz oyun daha buyuk. Gecen yil, iyi deliyorduk ama set oyununu bilmiyorduk. Gecen yil ozellikle ikinci yarinin ortalarina kadar, her an yenilebilirmis gibi oynuyorduk.

Evet bu yil gecen yil ki gibi delici degiliz ama kesinlikle daha guclu hukmediyoruz sahaya. Deliciligimizi de bir seviye yukari cekersek muazzam olur.

Umarim Senol hoca bir maceraya girisip Besiktas'i birakmaz. Lakin bu sinerjinin onu cok acik. Allah utandirmasin. 
neden girişsin başarıya aç bir hoca Türkiyede hakettiği yeri alamadı bize katkısı büyük ama bizimde onun kariyerine
katkımız büyük elinde istediği gibi işleyeceği bir takım var ve başarıda akıyor. neden bırakıp gitsin.
ha burda her şeye ulaşır başarı tatmini yaşar ondan sonra farklı maceralar arayayımda der ama büyük ihtimal zirvede bırakır
bizden sonra milli takım olur gideceği yer diye tahmin ediyorum.
diyelim uefayı aldı ligde şampiyon olduk hocayı kesermi hiç sanmıyorum ondan sonraki hedefi belli direk aç bir şekilde şl ye saldırır.
bizim hocayı başarıya doyurmak zor :bandit:
onun açlığı takımada yansıyor. takımın sirkülasyona uğramasıda bence iyi çünkü doymuş oyuncuyla başarı yakalamak zordur.
takımı diri tutmanın yolu sürekli yenilemeden geçer. Her sene 3-4 oyuncu bence değişmesi sağlıklıdır. hem kadroyu sistematik olarak
güçlendirir hemde açlığını korursun hemde tecrübeyi azaltmamış olursun.

Çevrimiçi Necmi

Quaresma'nin ortalari disinda hic bir hareketi beni heyecanlandirmiyor. Hele hele topla iceri katediyorsa,  topu %100 kotu kullanacagini biliyorum. Iceri topla katetmesini bu yuzden hic istemiyorum. O kenarda kalsin ve orta yapsin.
Verba volant scripta manent.
söz uçar yazı kalır demek sanırım gece gece bunu çözmeye uğraştım :D

Çevrimiçi Necmi

işin doğrusu beni ortalarıda heyecanlandırmıyor :bandit:
 o kadar çok pozisyon yiyorki saçma sapan ortalarda zaten topu oraya getirene kadar 5 dakika pas yapıyoruz
sonra dağa taşa saçma bir orta son zamanlarda daha kötüsünü yapıyor kaleye şut atıyor
yok bir adam sezon başından beri kaleye attığı hiç bir şutututturamadığı halde hala neden ısrarla kaleye vurmayı dener
bunu anlamıyorum. birde bir oyuncuyu geçip sonra karşısına ikinci oyuncuyuda almak için dönmesinide anlamıyorum iki
oyuncuyu birden geçmeside ender olan bir şey peki neden deniyorsun sen onu yaparken bütün defansın yerleşmesine neden oluyorsun
zaten ondan sonrada geçsen bile yapacağın ortada bizim oyuncuların buluşma ihtimali iyice düşüyor.
birde neden sürekli arka direk arkasına orta yapıyor anlamıyorum bir keresinde hangi maçtı bilmiyorum göbekte kümelenmiş 5 oyuncumuz vardı
ve quaresma arka direğe orta yaptı ama orda hiç oyuncumuz yoktu :D
tamam iyi hoş katkısıda büyük ama yapabileceğinin onda biri bile değil insan bunu bilince çok sinirleniyor.
iyi bir quaresma burda herkes bilirki tek başına maç kazandırır.

Çevrimiçi Kapkarakartal

doğruluğunu teyite falan gerek yok direk numarayı kulübe bildirin.
onlar gerekli müdahaleyi yapar ben bugün kulübe şikayette bulundum.
korsan ürün satışı olduğunu ve gerekli müdahalenin yapılması için ilgili departmana
bildirildiğini söylediler korsan ürün satan numara 0212 702 05 34 başka numaralarlada
yapabilirler bunu mutlaka şikayet edin.

https://www.kartalyuvasi.com.tr/korsan-ihbar

mutlaka bildirin arkadaşlar. kesinliklede satın almayın

Beşiktaşa ait olan numara budur 0850 399 1903 bildiğim kadarıyla artık telefonla satış yapmıyorlar.

Bende bizi arayan numaranın kulüp veya yuva numarası olup olmadığının doğruluğunu teyit ettikten sonra ne alıyorsanız alın diğer türlüsü zaten dolandırıcı oluyor demek istedim yanlış anlaşıldım galiba :) Kulübe destek çıkalım diye paranızı kaptırmayın diye yazdım o dikkat olayını.

Çevrimdışı Librarius

neden girişsin başarıya aç bir hoca Türkiyede hakettiği yeri alamadı bize katkısı büyük ama bizimde onun kariyerine
katkımız büyük elinde istediği gibi işleyeceği bir takım var ve başarıda akıyor. neden bırakıp gitsin.
ha burda her şeye ulaşır başarı tatmini yaşar ondan sonra farklı maceralar arayayımda der ama büyük ihtimal zirvede bırakır
bizden sonra milli takım olur gideceği yer diye tahmin ediyorum.
diyelim uefayı aldı ligde şampiyon olduk hocayı kesermi hiç sanmıyorum ondan sonraki hedefi belli direk aç bir şekilde şl ye saldırır.
bizim hocayı başarıya doyurmak zor :bandit:
onun açlığı takımada yansıyor. takımın sirkülasyona uğramasıda bence iyi çünkü doymuş oyuncuyla başarı yakalamak zordur.
takımı diri tutmanın yolu sürekli yenilemeden geçer. Her sene 3-4 oyuncu bence değişmesi sağlıklıdır. hem kadroyu sistematik olarak
güçlendirir hemde açlığını korursun hemde tecrübeyi azaltmamış olursun.

Bende birakacagini dusunmuyorum ama yine de sozlesme uzatildi aciklamasi yapilmadigi icin hocanin bir maceraya girisme ihtimalini canli tutuyor. Giderse kendisi kaybeder. Kalsin bir 5 sene Besiktasimizda sonra milli takima gidebilir.

Kadro meselesine gelince, kesinlikle sirkulasyon sart. 3 veya 4 oyuncu hersene degismeli. Tabi bunu oyuncu satisiyla basarirsak cok iyi olur. Artik 8-15 milyon euro bonservis araliginda potansiyelli genc oyuncular alip parlatip sattiklarimizin yerine koyarak devam etmeliyiz. Allah utandirmasin.

Çevrimdışı Librarius

Verba volant scripta manent.
söz uçar yazı kalır demek sanırım gece gece bunu çözmeye uğraştım :D

Aynen oyle abi.  :D

Çevrimdışı Librarius

işin doğrusu beni ortalarıda heyecanlandırmıyor :bandit:
 o kadar çok pozisyon yiyorki saçma sapan ortalarda zaten topu oraya getirene kadar 5 dakika pas yapıyoruz
sonra dağa taşa saçma bir orta son zamanlarda daha kötüsünü yapıyor kaleye şut atıyor
yok bir adam sezon başından beri kaleye attığı hiç bir şutututturamadığı halde hala neden ısrarla kaleye vurmayı dener
bunu anlamıyorum. birde bir oyuncuyu geçip sonra karşısına ikinci oyuncuyuda almak için dönmesinide anlamıyorum iki
oyuncuyu birden geçmeside ender olan bir şey peki neden deniyorsun sen onu yaparken bütün defansın yerleşmesine neden oluyorsun
zaten ondan sonrada geçsen bile yapacağın ortada bizim oyuncuların buluşma ihtimali iyice düşüyor.
birde neden sürekli arka direk arkasına orta yapıyor anlamıyorum bir keresinde hangi maçtı bilmiyorum göbekte kümelenmiş 5 oyuncumuz vardı
ve quaresma arka direğe orta yaptı ama orda hiç oyuncumuz yoktu :D
tamam iyi hoş katkısıda büyük ama yapabileceğinin onda biri bile değil insan bunu bilince çok sinirleniyor.
iyi bir quaresma burda herkes bilirki tek başına maç kazandırır.

Artik degismeyecegine gore gidebildigimiz yere kadar gidecegiz. Fakat seneye Quaresma'yi hamle oyuncusu yapacak bir kanat oyuncusu alsak muazzam olur.

Az once Gencler macinin tekrarini izledim. Quaresma'nin kafasinda pas vermek gibi bir dusunce kesinlikle yok. Yahu cezasahasinda bombos arkadasi var, yavasca onune biraksa net pozsiyona girmis olacagiz. Fakat pasi atmiyor ve 3 kisinin arasinda bekleyen oyuncuya orta atiyor. Zaten bu mental sorunlari yuzunden dunya yildizi olamadi.  Adam gencliginden beri boyle, degismedi, degismeyecek. Ama yine de ismi bizimle ozdesleti ve bir degerimizdir.

Çevrimiçi Necmi

Bende bizi arayan numaranın kulüp veya yuva numarası olup olmadığının doğruluğunu teyit ettikten sonra ne alıyorsanız alın diğer türlüsü zaten dolandırıcı oluyor demek istedim yanlış anlaşıldım galiba :) Kulübe destek çıkalım diye paranızı kaptırmayın diye yazdım o dikkat olayını.
yok senin dediğini anladımda bu gün başıma geldi zaten bu konuda kulüp açıklaması var
tek numara kullanıyorlar o nedenle uyarmak istedim 0850 399 1903 bu numara haricinde kulübe ait başka bir
numara yok ama dikkat edilmesi gereken bir konu daha var vodafone adına aradıklarınıda söyleyebiliyorlar.
bunlara itibar edilmemeli.

Çevrimdışı cursedofdragon

beyler günaydın nasılsınız :)

ben hastayım  :iblush:

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı canU

Trabzon maçı çok kritik. Alıp ligi komple bitirirsek uefaya yüklenebiliriz. Zor maç olacak. Beraberliğe razıyım. yenilgi durumunda gs de kazanırsa baskı oluşabilir hiç gerek yok uefada gidebilelim:)

Çevrimdışı Ensar

biraz mizah  :)

yıl olmuş 2028 felan ve atiba hala daha oynuyor helal olsun :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Trabzon maçı çok kritik. Alıp ligi komple bitirirsek uefaya yüklenebiliriz. Zor maç olacak. Beraberliğe razıyım. yenilgi durumunda gs de kazanırsa baskı oluşabilir hiç gerek yok uefada gidebilelim:)
  senaryo belli yahu ts'yi yeniyoruz, ondan sonra gs başak maçı berabere bitiyor, Vodafone arenada feneri yenip şampiyonluğu ilan ediyoruz.  :D

Çevrimdışı mylife1903

senaryo belli yahu ts'yi yeniyoruz, ondan sonra gs başak maçı berabere bitiyor, Vodafone arenada feneri yenip şampiyonluğu ilan ediyoruz.  :D
Tosic rvosunu sunnet etsin mac sonuna dogru, seneye birakmayAlim o isi bu seneden seyi seediversin tosic, zaten zokoronun yaptigini yapamazsa tosic gozumde adam degildir.

Saha icinde olmadi da koridorda oldu o da olumlu, sahaya yansimasa da olumlu hem zaten sahaya yansimayinca ceza da vermiyorlar.  Etik kurulu kinasin tosici, kinama notasi pilaketi falan versinler onu da boynuna dolariz rvonun.

Oyle abuk sabuk hareketler yapip unuttugumuzu sanmasin, biz unutmadik tosic zaten sirp simdiden kamufle tekme kurslarina baslamistir.

O macta fbyi ilkyari evirecez delicez ikinci yari cevirip desicez mac sonu evirip cevirip delik desik etmis olacagiz. Ha tosic bu sene cok yoruldu erkenden tatile ciksin mac sonu cocuk. 4 mac cezalik bir ustun sirp teknolojisi olumlu

Çevrimdışı El Nino

Fabregas'a Beşiktaş'ımızın forması ne yakışır  :)

Çevrimdışı federo

5-9-11 puan farkları henüz birşey bitmiş değil sadece az kaldı hataya ve rahavete gerek yok  :steamed: :steamed:

Çevrimdışı tangaz

Gonalons olmasın o?  :)

Lyon kuralar çekildiğinden beri son derece kötüye giden bir grafik çiziyor.

Düşme hattındaki Bastia ve Lorient'le oynayacakları maçlar da yıpratıcı geçecektir.

Turu geçme şansımız epey umut verici düzeylere çıktı.

Kuralar şimdi çekilse, kimse pek üzülmezdi Lyon çıktığına.

ben gene üzülürdüm. miss gibi Genk çekmek varken  :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi MUSTAFA_

ben gene üzülürdüm. miss gibi Genk çekmek varken  :icool:
Bize küçük takımlarla eşleşmek yaramıyor. Liverpool u eleyip Brugge maçında takıldıktan sonra böyle bir önyargı da oluşmuş olabilir. Ben Lyon u eleyebileceğimizi düşünüyorum. Yeterki inanalım kendimize güvenelim. Hem kupayı alırken ne kadar iyi takım elersen o kadar daha tatlı olur o kupa

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Tosic rvosunu sunnet etsin mac sonuna dogru, seneye birakmayAlim o isi bu seneden seyi seediversin tosic, zaten zokoronun yaptigini yapamazsa tosic gozumde adam degildir.

Saha icinde olmadi da koridorda oldu o da olumlu, sahaya yansimasa da olumlu hem zaten sahaya yansimayinca ceza da vermiyorlar.  Etik kurulu kinasin tosici, kinama notasi pilaketi falan versinler onu da boynuna dolariz rvonun.

Oyle abuk sabuk hareketler yapip unuttugumuzu sanmasin, biz unutmadik tosic zaten sirp simdiden kamufle tekme kurslarina baslamistir.

O macta fbyi ilkyari evirecez delicez ikinci yari cevirip desicez mac sonu evirip cevirip delik desik etmis olacagiz. Ha tosic bu sene cok yoruldu erkenden tatile ciksin mac sonu cocuk. 4 mac cezalik bir ustun sirp teknolojisi olumlu
mükemmel senaryoda abi rvp oynamazsa ne olacak ?

Etiketler: