Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 522 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8432219 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Cok duygulandim.

Adam benden duzgun turkce konusuyor. Simdi bu yunan ben turk ha yok artik. Bir ust kimlikte birlesmek gerekir bunun yolu da anadolu insani demektir.
Bir suru okuzun, magandanin, cahilin yasadigi ulkeden bu insanlar kaciyor. Ben yetkili olsam yurtdisinda yasayan bu insanlarin ve ailelerinin geri donusu icin proje hazirlardim, belki istiyorlardir vatana donusu.

Yuzde yuz eminim bu nikoya misafir olsam ac kalmam ustune annemin mutfagi kaplar masayi.

Neyse, rovansa kesin getirilmelidirler. Yunanistanda da bi stor aciversin baskan. Hatta yunanistandan da futbolcu transferi yapilmali. Uyum soRunu yasamazlar oyle kebap baklava yiyip efenim ben ishal oldum demezler.
:claps:
Yorgo

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

:claps:  :tabe:
Gyros, dolmadaki, tzatziki diyorsun. Ishal olmazlar bencede :D

Turkiyeden giden Yunanlar ve Yunanistandan gelen muslumanlar (Turk, Arnavut) ayni elmanin iki yarisi ve iki ulkenin dostlugu için temel faktör.

Balkan insani başka oluyor gerçekten de, devletler savas halinde iken bile halklar arasinda sevgi,  saygi var.

Bu abimizi de rövanşa çağirmaliyiz. Adam Istanbulun havasini getirdiniz dedi, o gercek havasini da solutmak bize düşer.
Yorgo

Çevrimiçi 38life

Real'in son 7 sezon formaları.

Bizde aynı şekilde iç saha formamızı belli bir standarta oturtmalıyız.
Beşiktaş iç saha maçlarına hep aynı forma ile çıkmalı ve o formada sade ve şık olmalı.

Geçtiğimiz yaz ben de bu konuya değinmiştim. Seninle aynı fikirdeydim. Chelsea'nin son 15 yılın formalarını bulup biraraya getirmiş ve paylaşmıştım burda. İnce detaylar dışında bir değişiklik yok. Adamlar her sene aynı formayla çıkıyor diyebiliriz. Bu takımın imajına kalite katıyor gerçekten. Asillik katıyor. Deplasmanlarda diğer 2 formayı değişe değişe giyersin. Aynı formayı almak istemeyen taraftar da o formaları alır. Eksisi olmaz Artısı olur bunun.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Necmi

dünkü maçta hakem 2 net penaltısını vermedi  psg'nin. mascerano ve pike elle bariz şekilde oynadılar. yine neymar'ın arkadAn tekmesine kırmızı çıkarmalıydı sarıyla geçiştirdi. ben dün barca'yı destekledim çünkü  sermaye ile kurulmuş takımlara karşıyım ancak barca ev sahibi olmanın avantajını haksızlığa varacak ölçüde gördü

:D Barça sermayeyle kurulmuş dünyanın en büyük takımıdır yanlız.
Katalon zenginler bir araya gelerek kurdu. Parayla şişirildi.

Çevrimiçi Necmi

Abi yoğunum son günlerde, birazda sağlık problemlerim var onları çözmeye çalışıyorum, ara verdim ama okumaya çalışıyorum fırsat buldukça.
@mylife1903
Geçmiş olsun @Serhat Akkaya
inşallah ciddi bir şey yoktur.

Çevrimdışı tangaz

:D Barça sermayeyle kurulmuş dünyanın en büyük takımıdır yanlız.
Katalon zenginler bir araya gelerek kurdu. Parayla şişirildi.

@Necmi abi dün ben barca mesajı yazdım sonra forumun basketbol şubesi sorumlusu @MUSTAFA_ bir yorum yazdı, bizim bu mesajları konu dışı die şey ettin sonra sen dahil onlarca mesaj yazdınız bu sayfada barca psg maçı için ama hiç şeyetmedin. bu çifte standartı şey etcem en sonunda  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

geçmiş olsun @Serhat Akkaya kesin @Necmi abinin çifte standartı hasta etmiştir seni  :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Geçmiş olsun @Serhat Akkaya
inşallah ciddi bir şey yoktur.
Çok ciddi bir şey değil abi, sağolasın..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı mylife1903

Okuya okuya gelince gozden kacmis, cifte sitandart en sevdigim.

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi dün ben barca mesajı yazdım sonra forumun basketbol şubesi sorumlusu @MUSTAFA_ bir yorum yazdı, bizim bu mesajları konu dışı die şey ettin sonra sen dahil onlarca mesaj yazdınız bu sayfada barca psg maçı için ama hiç şeyetmedin. bu çifte standartı şey etcem en sonunda  :bandit:
ama Murat tarihe tanıklık ettik akşam o mesajlar silinmezdi.
Birde buranın eski geleneğidir gece sohbetleri. Gündüz olduğunda temizlenir.
sunucu değiştireceğimiz için temizlik işine bu ara pek girmiyoruz. gece 12 den sabah 8 e kadar olan
mesajlar burda silinmez uykusu tutmayan arkadaşlar zaman geçirsin diye müdahale olmaz.
Eski arkadaşların hepsi bilir bunu stad nöbeti tutulduğunda sabaha kadar yüzlerce kişi aktif
olur sohbet yapardı. çok geyikler dönerdi. Bizim hassasiyetimiz gündüz için daha çok insanlar
işlerinden zaman çalıp bilgi almak için giriyor bir sürü gereksiz mesaj içinde kayboluyor @tangaz
çifte standart değil yani gece gündüz farkı

Çevrimdışı mylife1903

Abi yoğunum son günlerde, birazda sağlık problemlerim var onları çözmeye çalışıyorum, ara verdim ama okumaya çalışıyorum fırsat buldukça.
@mylife1903
Gecmis olsun @Serhat Akkaya hava soguk, terli terli gomersen ustune de bir bardak soguk su icersen hastalanirsin tabii

Hamladim hepimiz su sezon hayirlisiyla bir bitse de su hafriyat sezonunu acsak artik

Çevrimdışı mylife1903

sunucu değiştireceğimiz için temizlik işine bu ara pek girmiyoruz. gece 12 den sabah 8 e kadar olan
mesajlar burda silinmez uykusu tutmayan arkadaşlar zaman geçirsin diye müdahale olmaz.
Eski arkadaşların hepsi bilir bunu stad nöbeti tutulduğunda sabaha kadar yüzlerce kişi aktif
olur sohbet yapardı. çok geyikler dönerdi. Bizim hassasiyetimiz gündüz için daha çok insanlar
işlerinden zaman çalıp bilgi almak için giriyor bir sürü gereksiz mesaj içinde kayboluyor @tangaz
Gece gunduz farki da iyiymis
Konu disi yapip gece yapilmistir raporu getirsek gene de silenecek mi abi

Çevrimdışı tangaz

abi ben de maç bitince geceyarısından sonra şeyetmiştim mustafa da. silinmesin demiyoruz, geyik zamanlaması güselse güzeldir bunu da sonra silinmesini de eleştirmiyorum zaten biz yazdık silindi 10 dk sonra sen dahil patır kütür mesajlar dökülmeye başladı arada biz kaynadık. tarih sayfalarında biz de şey edecektik şey olduk  :icool:

Çevrimdışı tangaz

Okuya okuya gelince gozden kacmis, cifte sitandart en sevdigim.

çifte standartın kurbanı hep biz oluyoruz zaten hep adımız çıktığı için gün gelecek değerimiz anlaşılacak ama biz bu dünyadan göçmüş olacağız  :bandit:

Çevrimdışı tangaz

abi biz hangi saatte yapsak silinir. barca maçı bitince yazmıştım bende. rapor getirsek telafi sınavı istesek memlekete karşı poz vermemiz istenir  :photo:

Çevrimdışı caner.eryigit

Ve haftanın düdüğü Cüneyt Çakır...fbye palabıyık gsye Aydınus vermişler hayırlı işler...

Çevrimdışı tangaz

Ve haftanın düdüğü Cüneyt Çakır...fbye palabıyık gsye Aydınus vermişler hayırlı işler...

palabıyık kazmasına neden sürekli maç veriliyor? herif sürekli sıvıyor feneri kurtarma kalkındırma belki renkliler 2. olur operasyonu sürmeye dewam ediyor. aydınus ceza dönüşü iyi döndü bence. bizim maçın hakemini şey etmiyorum 2. devre başladıgından beri sürekli aleyhimize düdük çalınıyor zaten.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Ufukta eyyam görüyorum..
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi Necmi

Ben bilmem saate bakarım :D

Çevrimdışı tangaz

Çevrimdışı caner.eryigit

palabıyık kazmasına neden sürekli maç veriliyor? herif sürekli sıvıyor feneri kurtarma kalkındırma belki renkliler 2. olur operasyonu sürmeye dewam ediyor. aydınus ceza dönüşü iyi döndü bence. bizim maçın hakemini şey etmiyorum 2. devre başladıgından beri sürekli aleyhimize düdük çalınıyor zaten.
Vallahi abi ne bilim Başakşehir düşünsün de alelen yapıyorlar göstere göstere kamuoyu da yaptılar zaten Yok fb sezon başından beri şöyle doğranıyormuş falan filan...bence gs de fb de başakşehirde bu hafta puan kaybedecek ama fırat ve palabıyık yine güzellik yapabilirler herzamanki gibi 2.liğe heyacan gelsin

Çevrimiçi Necmi

abi biz hangi saatte yapsak silinir. barca maçı bitince yazmıştım bende. rapor getirsek telafi sınavı istesek memlekete karşı poz vermemiz istenir  :photo:
bir tane mesajın silinmiş onuda geri aldım
ama ağlıyorsun :bandit: eski gelenekleri bilmeyen yeni modlardan biri silmiştir.
zaten ben konuya girip sohbeti sürdürünce vaz geçmiş silmekten
gece sohbetleri siyaset cinsellik küfür hakaret içermediği sürece pek dokunmayız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

saatın bozuk o zaman  :bandit:
@tangaz abi bunlar #HalaMadrid yazan tayfa normal karşılıyorum  :D

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tangaz

ama ağlıyorsun :bandit: eski gelenekleri bilmeyen yeni modlardan biri silmiştir.
gece sohbetleri siyaset cinsellik küfür hakaret içermediği sürece pek dokunmayız.

bizi yanlış tanımışsın abi, biz ağlamayız ağlatırız  :bandit:

Çevrimdışı tangaz

geri alsan nolcakki iş işten geçmiş gitmiş. bak ağzınla itiraf ediyorsun çifte standartı sen topa girince uygulama değişmiş  :busted_cop:

Etiketler: