Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 514 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8431041 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Fransızların hakem ve UEFA'dan bahsedecek yüzleri yok, Platini oradayken dönen tezgahların semeresini senelerce yediler.

Öte yandan PSG 4 pas üst üste yapmasa da, 1 gol attı 3 tane de karşı karşıya kaçırdı.

Barcelona maçlarında topla oynama oranı bir şey ifade etmiyor, ilk maçta da Barcelona topla %60'a yakın oynadı ama 4 tane yedi.

PSG'nin hocası da "sadece Barca yapabilirdi" dediyse, umarım seneye Bayern'le eşleşmezler diyelim biz de ona.
abi bence bu dortmund bile barcayı eleyebilir, Bayern hayli hayli eler zaten.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 09 Mart 2017, 09:39:21
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Günaydın Büyük BEŞİKTAŞ Ailesi,

Şampiyonun sahaya inmesine Kaldı 23 saat   :ok:

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Günaydın Büyük BEŞİKTAŞ Ailesi,

Şampiyonun sahaya inmesine Kaldı 23 saat   :ok:
yarın sabah 9 da mı oynanacak maç? :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 09 Mart 2017, 09:42:05
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
yarın sabah 9 da mı oynanacak maç? :)

Serhat abi çok pardon  :kop: :kop: :kop:

Kafam gitti biranda 13 saat olark düzeltelim  :halay:

Çevrimdışı tuncaboylu

Lafı açılmışken, şu Avrupa Ligi maçlarının bu saatte başlamasına da acayip kılım.

Tamam bizim saatler geri alınmadı 23.05, ama eski saatle de 22.05 oluyor. Her türlü mantıksız.

Portekiz ve İngiltere dışında hiç bir ülkeye uymayan saçma sapan bir saatte başlıyor maçlar.

Perşembe günü gece 11'de maçın başlasın, 1'de bitsin, sonra havaaalanı eve dönüş Cuma günü çöp oluyor.

Cumartesi istirahat, pazar yine maç.

Çevrimdışı Anıl1903

http://www.ntvspor.net/video-galeri/eski-dost-niko-kovi-nin-selami-var-58bfe250591e55147808609a?_ref=infinity gozlerim doldu. Besiktasliligimdan, Istanbullulugumdan, Galataliligimdan  gurur duydum .. Seviyorum ben  boyle Besiktasi, bu insanlari ... Hepsi benim, Besiktas  da  benim, Niko da  ben'im !.. Rum'u da, Turk'u de benim, biziz, hepimiziz !! ... Besiktaslilik  boyle  bir sey  iste .. 
Samimi ve içten bir röportaj olmuş.Kalplerinde her zaman Beşiktaş'a ve ülkemize  yer vermiş güzel insanlar.
[ Son Düzenleme: 09 Mart 2017, 10:02:59 Anıl1903 ]

Çevrimdışı Fatih_

abi bence bu dortmund bile barcayı eleyebilir, Bayern hayli hayli eler zaten.
Barca yı Real den başka kimsenin eleme şansı yok

Çevrimdışı tuncaboylu

Dünkü maç 4 dakika uzatılsa PSG bile eliyordu işte.  :alala:

Barcelona son 2 senedir elenmez/yenilmez bir izlenim vermiyor açıkçası.

Real Madrid de aynı şekilde, finale çıkamazsa şaşırmam.

O izlenimi veren bir Bayern var, onu da Atlecio Madrid gibi bir takım kilitleyebilir.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

bence Barca Münih eşleşmesinin favorisi münih olur.

Çevrimdışı Orhan

Konuşuldu mu bilmiyorum ama tweeter de söyle bir şey gördüm iki gün öncesi için

Abi bu sabah Oğuzhan bir radyoya konuk oldu. İki konuya değindi.Biri taraftar 10-15 dakikada gol gelmeyince homurdanmaya başlıyor @igdirBJK

Artık ligin kritik haftaları bizleri desteklemeye devam etsinler golü eninde sonunda buluruz dedi.  @igdirBJK

İkinci konuda taraftar yanlış anlamasın  İzmir marşını olur olmadık yerde kullanmayalım dedi hapoeli örnek verdi yerinde yapalım @igdirBJK

Rakip üstümüze hücum ettiğinde bunu söylemenin faydası yok dedi. Kadın taraftarlarımızın kadınlar gününü kutladı. @igdirBJK

(Radyoviva - yedek kulübesi) belki tekrari, haberi ya da kaydını bulursunuz @igdirBJK

Çevrimdışı Orhan

Abi bu sabah Oğuzhan bir radyoya konuk oldu. İki konuya değindi.Biri taraftar 10-15 dakikada gol gelmeyince homurdanmaya başlıyor @igdirBJK

Artık ligin kritik haftaları bizleri desteklemeye devam etsinler golü eninde sonunda buluruz dedi.  @igdirBJK

İkinci konuda taraftar yanlış anlamasın  İzmir marşını olur olmadık yerde kullanmayalım dedi hapoeli örnek verdi yerinde yapalım @igdirBJK

Rakip üstümüze hücum ettiğinde bunu söylemenin faydası yok dedi. Kadın taraftarlarımızın kadınlar gününü kutladı. @igdirBJK

(Radyoviva - yedek kulübesi) belki tekrari, haberi ya da kaydını bulursunuz @igdirBJK
Daha önce de ıslık ve yuhalamayın rakip ataklarını olumsuz etkilediğini söylemişti.Bence tribünler oyunculara kulak vermeli. Ki ozi bu konuda yeterince açık konuşan bir çocuk.

Çevrimdışı Fatih_

Dünkü maç 4 dakika uzatılsa PSG bile eliyordu işte.  :alala:

Barcelona son 2 senedir elenmez/yenilmez bir izlenim vermiyor açıkçası.

Real Madrid de aynı şekilde, finale çıkamazsa şaşırmam.

O izlenimi veren bir Bayern var, onu da Atlecio Madrid gibi bir takım kilitleyebilir.

Tarihi maça tanıklık ettik.
Babaların torunlarına anlatacakları denilen tarzda bir maç oldu.
içimize DNA mıza işlemiş resmen bu maç dışındaki herşey maç ile alakalı bir kelime yok.

Çevrimdışı benyv-

Hele şükür ntvspor'a göre atınç, ozi ve cenk kulübeye çekiliyor bu maçta. Tolgay, Aboubakar ve Tosic oynayacak büyük ihtimal. Mantıklı seçim olur, umarım farklı kadro olmaz. Ben Talisca'nın da bu maçta kontrollü başlamak adına kenarda başlaması gerektiğini düşünüyorum ama hoca oynatacak muhtemelen. 

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Vodafone Arena Yılın En İyi Stadının Seçildiği StadiumDB'de Halk Oylamasında İlk Sırada Yer Aldı

Tüm dünyada yeni yapılan statlar arasında en iyilerin seçildiği ‘Yılın Stadı’ yarışması halk oylamasında kazanan Vodafone Arena oldu. Yıllar önce Beşiktaşlıları dünyanın en iyi stadına kavuşturacak dev bir projenin hayallerini kurduklarını ifade eden Başkanımız Fikret Orman, “Şimdi bu hayalin gerçekleştirmenin onurunu ve gururunu duyuyorum” diye konuştu.

Dünyanın en iyileri arasında olmaktan büyük gurur duyduklarını belirten Başkanımız Fikret Orman, "Biz yıllar önce Beşiktaşlıları Avrupa’nın en iyi stadına kavuşturacak dev bir projenin hayallerini kurarken, şimdi bu hayalin gerçekleştirmenin onurunu ve gururunu duyuyorum. 2016’nın Nisan ayında 113 yıllık tarihimizde yeni bir sayfa açarak dünyanın en modern stadyumlarından birinin açılışını gerçekleştirdik.  Vodafone Arena daha birinci yılını doldurmadan hem eşsiz mimarisi hem de teknik özellikleriyle İstanbul'un önemli bir dokusu haline geldi. Sadece bir stadyum olarak değil aynı zamanda bir eğlence merkezi, konser arenası, yaşam alanı ve moda merkezi olarak konumlandırılarak şehre ve semte hizmet eden çok amaçlı bir şehir kompleksi, bir cazibe merkezi halini aldı. Bu başarımızın takdir edilip ödüllendirilmesinden büyük bir mutluluk duyuyorum. Emeği geçen herkese ve oylamada desteklerini esirgemeyen taraftarımıza da çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy ise şunları söyledi:

“Beşiktaş JK ile 4 yıl önce 150 milyon doları aşan toplam değeriyle sadece Türk spor tarihinin en büyük sponsorluk anlaşmasına değil, aynı zamanda uzun soluklu bir gönül birliğine imza attık. Vodafone Arena, dijitalleşme vizyonumuzun görkemli bir abidesi olarak İstanbul’un ve Türkiye’nin kalbindeki yerini aldı. Mimarisiyle ve altyapısıyla tüm dünyanın beğenisini toplayan bir yapı oldu. Bugün de Vodafone Arena’nın dünyanın en iyi stadyumu seçilmesinin gururunu yaşıyoruz. Tüm Beşiktaş camiasını tebrik ediyoruz.” #Beşiktaş
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı benyv-

Stadın Vodafone Arena adıyla önemli finallere ev sahipliği yapması ve çeşitli oylamalarda 1. olması sponsorluklarımız açısından da güzel getiriler sağlar, sponsorları teşvik eder sonuçta amaçları reklam. Böyle devam  :ebebe:

Çevrimiçi underworld

Bu konuda eksiğiz fakat zamanla evrilecez başka yolu yok.
Basket maçları da buna dahil.

Çevrimdışı ozankarakoc

Olympiakos'un bu sezon Avrupa'da oynadığı maçlar:

Olympiakos - Hapoel Be'er Sheva: 0-0
Hapoel Be'er Sheva - Olympiakos: 1-0
(Hapoel Be'er Sheva, İsrail Ligi'nde lider)

Arouca - Olympiakos: 0-1
Olympiakos - Arouca: 2-1
(Arouca, Portekiz Ligi'nde liderin 33 puan gerisinde, 12. sırada)

APOEL Nicosia - Olympiakos: 2-0
Olympiakos - APOEL Nicosia: 0-1
(APOEL Kıbrıs takımı, UEFA sıralamasında bizden bir sıra üstte)

FC Astana - Olympiakos: 1-1
Olympiakos - FC Astana: 4-1
(Astana, yeni başlayan Kazakistan Ligi'nde son sırada)

Young Boys - Olympiakos: 0-1
Olympiakos - Young Boys: 1-1
(Young Boys, 10 takımlı İsviçre Ligi'nde, Basel'in 15 puan gerisinde ikinci sırada)

Olympiakos - Osmanlıspor: 0-0
Osmanlıspor - Olympiakos: 0-3
(Osmanlıspor, lider Beşiktaş'ın 23 puan gerisinde 9. sırada)

Toplam:
12 maçta 5 galibiyet alabilmiş, 13 gol atmış 8 gol yemiş.

-

Haydi Beşiktaş! Napoli'yi İtalya'da deviren, Benfica'ya iki maçta da kök söktüren, hem Napoli'ye hem Benfica'ya iki maçta toplam 4'er gol atan, Olympiakos'u gol bile yemeden eleyen Be'er Sheva'yı iki maçta 5 gol atıp güle oynaya deviren Beşiktaş... Güldür yüzümüzü, aç turun kapısını!
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi underworld

forma konusuna gelince büyük satış rakamları bize hem prestij hemde kazanç anlamında büyük getirisi olacaktır.
Yüksek satış rakamları bizi diğer anlaşmada elimizi çok güçlendirir.Bu konuda 500 bin  rakamı bizim için gayet iyi olacaktır.
3-4 sene önce 150 bin formalardan 500 bin formalara geçmek heyy yavrum heyy ..!

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Hele şükür ntvspor'a göre atınç, ozi ve cenk kulübeye çekiliyor bu maçta. Tolgay, Aboubakar ve Tosic oynayacak büyük ihtimal. Mantıklı seçim olur, umarım farklı kadro olmaz. Ben Talisca'nın da bu maçta kontrollü başlamak adına kenarda başlaması gerektiğini düşünüyorum ama hoca oynatacak muhtemelen. 
aynen cenk ve ozi yedek olmalı bu maçta,  kadro şöyle  olmalı;
                          Fabri
Gg    marcelo Mitrovic( Tosic) Adriano
                Atiba Ginler
  Karijma      Talisca     Babel
               Aboubakar

Çevrimiçi underworld

psg turu kaybetmek için elinden geleni yapmış.
hele yedikleri ilk 3 gol komedi filmlerine konu olur cinsten  :lol:

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 09 Mart 2017, 11:58:35
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
psg turu kaybetmek için elinden geleni yapmış.
hele yedikleri ilk 3 gol komedi filmlerine konu olur cinsten  :lol:
sahaya 12 kişiyle çıksalar 3-0 hükmen yenik olurlardı yine tur psg nin olurdu hiç mi bir söyleyen olmamış bunlara :biggrinking:
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 09 Mart 2017, 12:04:17
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!

Beşiktaş ta herşey olumlu yönde değişti taraftarın bir kısmı değişime direniyor lümpen takılıyor.
rize maçında bile dakikalarca ahmetçakarla uğraştılar ne gerek varsa.
oğuzhan çok iyi analiz yapmış :claps:
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Inanilmaz duygulandim. Yonetim Niko abimizi rovansa davet etmelidir. Yenge'nin babasi Baba Hakki'nin arkadasiymis. Yonetim bu abimizi mutlaka rovansa davet etmeli. Ne tatli bir abimizdir Niko abimiz.
ben de  ayni seyi dusunuyorum  .. Fikret Baskan bunu  nazar-i itibara  alacaktir bence  .. Bunlari es  gecmez .. Niko  Kovi@nin esi Elisavet hanimi tanirim  kendisiyle 6-7 Eylul anmasi  icin  isbirligimiz de  olmustu  gecmiste .. Cok zeki, cok caliskan, cok kulturlu  ve sosyal bir kadindir .. Ve futboldan iyi anlar  :)
Yorgo

Çevrimiçi underworld

Real'in son 7 sezon formaları.

Bizde aynı şekilde iç saha formamızı belli bir standarta oturtmalıyız.
Beşiktaş iç saha maçlarına hep aynı forma ile çıkmalı ve o formada sade ve şık olmalı.

Etiketler: