Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 435 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8425778 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Savaş

Başaka 4 atmışlar ahahahaha :D:D Akşama Varela - Sabri eşleşmesini çekirdek alıp çitleyerek izlemek lazım. :D:D

Çevrimdışı mylife1903

Umarım Kayseri meşazımızı almıştır

Mesaj degildir masajdir o

Benim bildigim gs camiasi suan yumusatiyordur gayserili renk kardaslarini

Soyunma odasina girdigimde sirtini sivazliyaraktan masajliyordu....sivazliyaraktan dedim aklima geldi adriyanonun yerine kim oynayacak israelde

Çevrimdışı caner.eryigit

Ligi bitireceğimiz haftaydı bu be yazık oldu.namoğlunun Mhk başkanı olup sezon sonu bıraktığı yıllarda hep yosmalar şampiyon olmuş..(2 kez)bu yosmalar daha tehlikeli ne yapıp edip onlara yenilmemiz lazım...

Çevrimdışı cursedofdragon

Mesaj degildir masajdir o

Benim bildigim gs camiasi suan yumusatiyordur gayserili renk kardaslarini

Soyunma odasina girdigimde sirtini sivazliyaraktan masajliyordu....sivazliyaraktan dedim aklima geldi adriyanonun yerine kim oynayacak israelde

Muzlera ve şınaydır yok :D

Kayserinin başında sergen var :D

En son fener'i gondiklediler sıra gs'de hakem totoşluk yapmazsa sıra gs'de gondiklenme sırası :D  :evillol:

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Aksam ki macta cok eksik olacak Sergen Bey'den çok güzel bir hediye bekliyoruz camia olarak.

Ligi bitireceğimiz haftaydı bu be yazık oldu.namoğlunun Mhk başkanı olup sezon sonu bıraktığı yıllarda hep yosmalar şampiyon olmuş..(2 kez)bu yosmalar daha tehlikeli ne yapıp edip onlara yenilmemiz lazım...

Durun o maça daha var maçtan maça atlıyorsunuz önümüzde önce hapoel sonra akhisar sonra tekrar hapoel maclarımız var.

Çevrimdışı 38life

tek rakibimiz kendimiziz cuma günü kazansak puan farkı kaç oluyordu ?

Bunu zaten kazanamadığımız için söylüyorum. Karabük maçının önemine nekadar değindiğimi hatırlatmama gerek yok sanırım.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Bunu zaten kazanamadığımız için söylüyorum. Karabük maçının önemine nekadar değindiğimi hatırlatmama gerek yok sanırım.

ee bizi haklı çıkartmış oluyorsun o zaman işte ?

Biz tek rakibimiz kendimiziz diyoruz hata yapmasak zaten bizi yakalayacak takım yok diyoruz.

Sen bizim rakibimiz gs kendimizi kandırmayalım diyorsun  :alala:

Çevrimdışı Kuntz

Ligin ikinci yarısı genelde sert geçer. Millet can derdinde. Beşiktaş puan kaybetti diye sevinenlerin hallerini görüyoruz. Ama şundan eminim ki, rakiplerimiz ikinci bizden fazla puan kaybedecektir. Mevcut durumu korumamız bile şampiyonluk için yeterli.

Çevrimdışı caner.eryigit

Durun o maça daha var maçtan maça atlıyorsunuz önümüzde önce hapoel sonra akhisar sonra tekrar hapoel maclarımız var.
Valla hapoel falan umurumda değil Ligi koyalım Ligi.akhisardan geçen senenin acısını da çıkarmazsak o da bizim ayıbımız olur.gs maçında tek sıkıntı onlarda aynı fb gibi gücü olmadıkları için oyunu gerip tahrikler yapacaklar.biz bu psikolojiden nasıl çıkacağız o önemli...

Bu hafta bütün maçlar oynansında geri kalan bütün maçlar için tekrar bi puan tahmini yapalım :)

Çevrimdışı kyiv

Bu akşam Galatasaray'ın puan kaybedeceği iddaası Douglao oynarsa suya düşer.Kadroları görmeden heveslenmeyelim.Önemli olan Schneiderin veya Musleranın oynamaması değil Douglao oynamasın yeter Galatasaray'ın gizli forveti bu akşam oynuyorsa bilin ki 1 gol ve 1 asisti kesin vardır.( kendi kalesine ve yasine asist)

Çevrimdışı Tolga

Bizim gideceğimiz deplasmanlara Gs de gidecek o yüzden bu kırılganlık yaşayan Gs'nin özellikle deplasmanlar da çok puan kaybedeceğini düşünüyorum.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Ömer Kaan

Bu arada Akhisar Rizeyi yenerek potadan uzaklaştı ve Rizeyi ateş çemberine itti. Haftaya bi nebze rahatlamış Akhisarı dağıtıp, deplasman fakiri gs'nin zorda kalmış rizede boğulmasını izleyince rüzgar tamamen bize döner :)

Valla hapoel falan umurumda değil Ligi koyalım Ligi.akhisardan geçen senenin acısını da çıkarmazsak o da bizim ayıbımız olur.gs maçında tek sıkıntı onlarda aynı fb gibi gücü olmadıkları için oyunu gerip tahrikler yapacaklar.biz bu psikolojiden nasıl çıkacağız o önemli...

Vodafone Arenada bizi hiçbir anadolu takımı yenemez.

Çevrimdışı 38life

Maksimum 3 puan kayıpla çıkalım, önümüzü görelim...

[ Son Düzenleme: 12 Şubat 2017, 15:42:44 38life ]

Çevrimdışı 38life

ee bizi haklı çıkartmış oluyorsun o zaman işte ?

Biz tek rakibimiz kendimiziz diyoruz hata yapmasak zaten bizi yakalayacak takım yok diyoruz.

Sen bizim rakibimiz gs kendimizi kandırmayalım diyorsun  :alala:

Anlatamıyorum sanırım. Karabük maçını kazansaydık bu dediğin geçerliydi. Şuanda gs derbiye kadar puan kaybı yapmazsa 1 puan önümüze geçme fırsatını yakalayacak. Kendinden 1 puan öndeki rakibe "bizim rakibimiz değil" diyebilecek misin? Eğer dersen bu bir tercihtir bir yorum değildir derim ben.

Çevrimdışı Ensar

bu hafta Beşiktaşa büyük operasyon yapılıyor :bandit:
sanırım operasyon düğmesine bastılar ama bunu rakip takım maçlarını yönetecek hakemlere söylemeye unuttular :kop: :kop: :kop:
eee burda operasyon tam tamı çalan arkadaşlar yüzünüz kızarıyormu  :D
mümkün mü kızarması , bence değil abi :)
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı wbishop82

Bu akşam Galatasaray'ın puan kaybedeceği iddaası Douglao oynarsa suya düşer.Kadroları görmeden heveslenmeyelim.Önemli olan Schneiderin veya Musleranın oynamaması değil Douglao oynamasın yeter Galatasaray'ın gizli forveti bu akşam oynuyorsa bilin ki 1 gol ve 1 asisti kesin vardır.( kendi kalesine ve yasine asist)

douglao oynamıyor  :eyes

Anlatamıyorum sanırım. Karabük maçını kazansaydık bu dediğin geçerliydi. Şuanda gs derbiye kadar puan kaybı yapmazsa 1 puan önümüze geçme fırsatını yakalayacak. Kendinden 1 puan öndeki rakibe "bizim rakibimiz değil" diyebilecek misin? Eğer dersen bu bir tercihtir bir yorum değildir derim ben.

Ben varsayımlarla konuşmam muharrem gerçeklerle konuşurum şuan lider kim ?

Biz Kaç puanımız var 44 puan.

Sen bu akşam gs'yi kazandırıyorsun yetmiyor derbiyide kazandırıyorsun ondan sonra 1 puan önümüze geçerlerse bu konuşmaları yapabilecekmisin diyorsun ?

Ben şuandaki duruma bakarım ipler bizim elimizde biz kaybetmediğimiz sürece gerisi bizi ilgilendirmez yani herkes'in de dediği gibi "tek rakimiz kendimiziz" !

Çevrimdışı kyiv

Rizenin yenilmesi iyi oldu hatta Gaziantep te Adanayı yensin alt taraf kaynayıp dursun. Kimsenin kimseye yatma durumu oluşmasın.

Çevrimdışı Berat

Bana göre en ciddi rakibimiz olan Gs'deki balı küçümsemeyelim de, eksik meksik farketmez. Rakiplerin popo,bacak vs. en büyük asist kaynakları bu adamların. Avrupa Ligi'nde iyi bir rotasyon yapmamız lazım ortasahada özellikle.

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi sinsi operasyonlarin kumpascisi fetocu camia daha macini oynamadi, sen pacalari sivadin ama dere daha gozuhmiir
kazanır kaybeder bu önemli değil önemli olan operasyon diye konuşulan şeyin ne kadar boş çıktığı
hakem kötü olunca hemen operasyon damgası yapıştırmak sadece algı yaratmaktır. şindi birileride çıkacak
ters operasyondan bahsedecek Beşiktaş yenildi diye bütün rakipleri doğrandı diyecek :D
operasyon dediğin şey öyle kokuyla falan olmaz göstere göstere kafana odunu geçirirler.
iç dünyanda yaşadığın korkularını dışa vurursan bu ilk önce rakiplere yarar.
renkli basın zaten algı yaratmaya uğraşıyor. Eskiden böyle tetiklerlerdi.
hakemler kötü maç yönetecek gene olacak ama cuma akşamı Beşiktaş Beşiktaş gibi oynasaydı genede yenilmezdi.
yenilginin birinci sorumlusu kendimiziz. Diğer türlü anca kendimizi kandırırız.
kazandığımız maçlardada aleyhimize hakem hatası oldu. Kazandığımız için göze batmadı.
Beşiktaş taraftarı resmen bu konuda ağır yaralı sürekli bir şey bekliyor. Yanlış işler bunlar takıma inanın
bu takım şampiyon olacak olamazsada tek suçlu gene biz oluruz. Bizim yapacağımız şey felaket tam tamı
çalmak değil takıma güç vereceğiz destek olacağız. yoksa böyle yaratılan algı takımada yansırsa işte o zaman
kendi kendimize operasyon yapmış oluruz.

Çevrimdışı 38life

Ben varsayımlarla konuşmam muharrem gerçeklerle konuşurum şuan lider kim ?

Biz Kaç puanımız var 44 puan.

Sen bu akşam gs'yi kazandırıyorsun yetmiyor derbiyide kazandırıyorsun ondan sonra 1 puan önümüze geçerlerse bu konuşmaları yapabilecekmisin diyorsun ?

Ben şuandaki duruma bakarım ipler bizim elimizde biz kaybetmediğimiz sürece gerisi bizi ilgilendirmez yani herkes'in de dediği gibi "tek rakimiz kendimiziz" !

Varsayımlarla konuşmazsak hiç tahmin yapamayız. Konuştuğumuz herşey varsayımdan ibaret.

Ben favorilerin kazanacağını varsayarak hesap yapıyorum. Ve normali de budur zaten.

Çevrimdışı Gokhan-

Arkadaş amma çekiniyorsunuz şu dandik Gs'den, ben de iddia da bulunuyorum, bunlar bizi Toki'de yense bile yine şampiyon olamaz.

GG'77'nin deyimiyle kanırta kanırta şampiyon olacağız, heveslenecekler ama yiine de kaybedecekler en acısı da bu olacak onların adına.

İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Etiketler: