Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 19 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8529982 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

BeşiktaşTV önümüzdeki günlerde HD yayına geçiş yapıcak.

Türksat kanallarına katılmak için ise çalışmalar devam ediyor. :claps:

Hele şükür Sonunda :busted_cop:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı underworld

BeşiktaşTV önümüzdeki günlerde HD yayına geçiş yapıcak.

Türksat kanallarına katılmak için ise çalışmalar devam ediyor. :claps:

Hele şükür Sonunda :busted_cop:
Hadi inş

Çevrimdışı Ensar

mitrovic sınıfta kaldı diye haber gördüm :D yuh
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı murat baltacı

Dün Karabük değil de atıyorum Antep ile oynuyor olsaydık rahat galibiyet alacaktık herkes o zaman şampiyonluk şarkıları söyleyecekti.

Karabük deplasmanı kolay bir deplasman değil. Gs de orada yenildi. 1 yenilgi alınca herşey bitti diye bakarsak gerçekten şampiyon olamayız.

Bu takıma ve hocaya güveniyorum. Zor olacak ama yine şampiyon olacağız. Bizim gideceğimiz deplasmanların çoğuna Gs de gidecek.

Başakşehir'in de zor maçları var. Şampiyonluk iç saha performansımızla gelecek.
Karabük elbette zor deplasman ama biz geçen senede akhisar basaksehir gibi takımlara gereksiz puanlar verdik o zaman kadromuz yetersizdi oyun planımız belliydi o yüzden iki tane hucumcu bek alındı bu sene ama hoca oyuna etki etmiyor fener maçında da karabuktede oyuna etki edecek değişikliği yapsa puanları alırdık. Karabük otobüsü cekmisken bizde ilk yarı hiç top oynamamisken orta sahaya bir takviye bekleri hücuma çıkararak rahat gol bulabilirdik yine fener maçında kanatlardan birini çıkarıp stopere mitrovici alarak ikinci yarıya baslasak devamında tolgayi oyuna soksak maç bizimdi. Terimle gs ligi supururken bunları yapıyordu bazı maçlar sırf bişey yapmış olmak için çift forvete dönüp topu şişirip ceza sahası çevresinde dönen toplarla baskı yaratıyordu senol hocam hiç denemiyor bunları oyuna ve oyunculara sabit kaliyor.

Kendi ayağımıza sıkmazsak şampiyon oluruz ama asıl önemlisi yazın yapılacak hamleler alınacak oyuncular rakipleri maddi manevi sıkıntıya sokmusken sağlam kadroyu kurup ezip gecmemiz gerek ölmüş fb gs kısıtlı kadroyla direnen basaksehir gibi takımları heveslendirmeden kafalarına vura vura şampiyon olup üç beş sene toparlanmalarina fırsat vermeden ligi avrupayı goturmeliyiz.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı mylife1903

Okur o cocuk sinifta kalmadi da butunlemeye kaldi. Sonucta ilk defa kafa golu yedik. Iki hafta ustuste karsi karsiya pozisyonda tek pasta oyundan dustuk ve fazla ofsayt taktigi yapmaya basladik. Degisen nedir, sadece tosic.
O yedigimiz ikinci golu az irdelemek lazim aslinda, belki yanlis adam aldi bir daha izleyecek tahammulum olmadigi icin acip bakamiyorum alti pasta topu sektirenin cenk oldugunu hatirliyorum sadece.

Çevrimdışı cursedofdragon

kaç maç izlemişler :)

Abi yeminlen bu ülkede fitbol filan yok.

Çevrimdışı Orhan_

Ülkenin en sinsi takımından ses çıkmıyor bayadır. Bu gese bizim puan kaybından sonra heveslenmiştir. Sergen'in tokide bunları tokatlaması şart. Sonra da üstlerinden bizim geçip onları da saf dışı bırakmamız lazım.

Bu bizim apoel maçında sol bek kim oynucak beyler tek oynucak adam atınç gözüküyor  :alala:

Bu bizim apoel maçında sol bek kim oynucak beyler tek oynucak adam atınç gözüküyor  :alala:
Tosic :alala:

Beck - Adriano - Aboubakar Cezalı.

Çevrimdışı mylife1903

Tosic oynar herhalde. Adriyano, beck, abu cezali baska var mi?  Aslinda ggyi de oynatmamak lazim, dinlensin cocuk.

Tosic :alala:

Beck - Adriano - Aboubakar Cezalı.

unuttum bi an onu :D

Tosic oynar o zaman :)

Tosic oynar herhalde. Adriyano, beck, abu cezali baska var mi?  Aslinda ggyi de oynatmamak lazim, dinlensin cocuk.

gökhan dinlenemez başka adam yok abi :)

UEFA Avrupa liginde adı olmayan futbolcularımız ;

Rhodolfo
Ersan
Veli
Aras
Demba ba

Sakat oyuncularımız ;

Caner Erkin
Ömer

Cezalı olan oyuncularımız ;

Adriano
Beck
Abuobakar

Muhtemel kadromuz ;

Fabri

Gökhan     Marcelo    Mitrovic    Tosic

Atiba        İnler

Quaresma         Talisca             Babel

Cenk

Yedekler : Tolga,Atınç,Necip,Tolgay,Oğuzhan
[ Son Düzenleme: 12 Şubat 2017, 13:38:12 cursedofdragon ]

Çevrimdışı 38life

Dün de söylediğim gibi bizim rakibimiz Başakşehir değil. Fb hiç değil. Tek rakibimiz gs.

Tek rakibimiz kendimiziz lafına da katılmıyorum. Gs malesef ciddi anlamda rakibimiz şuan.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı cisse557

-Şu algıya bakar mısınız? Fenerbahçe'yi doğrayıp, Beşiktaş'ı şampiyon yapmaya çalışıyorlar diyenler Fetö'nün bu işte parmağı olduğu algısını nasıl işliyorlar akıllara. Dolaylı olarak Fetö'nün Beşiktaşı desteklediği algısı oluşturuluyor. Yaptıkları her pisliğe karşı çok da iyi olmamamiza rağmen koyup geçiyoruz. Beşiktaşlı başkan algısı da bir işe yaramayınca ellerinde bir tek kalan Fetö'yü ortaya atarak Cumhurbaşkanı'na ağlayıp lige bir şekilde müdahele edilmesi. Çünkü başarısızlıklarını örtbas edecek başka bir çıkış yolu kalmadı. Freni patlamış araç gibi bayır aşağı gittiklerinin farkındalar.
 -Sana da iki çift lafım var Şeytan. Tek bir Fenerbahçelinin bile aklında sokağa dökülme düşüncesi yokken tabiri caizse esegin aklına karpuz kabuğu düşürerek toplum adına en büyük kötülüğü sen yapıyorsun. Eğer bir gün futbolseverler sokağa çıkar da istenmeyen olaylar yaşanırsa ilk senin ifade vermen gerekir azmettiren sıfatıyla.
 -Adam gibi çıkın biz iyi yönetemedik başarısız olduk deyin. Ortada leş gibi oyun ve takım yapılanması varken başarısızlığı örtmek adına yapılan algılara inanan Fenerbahçeliler varsa size de bunları yaşamak müstahak be kardeşim.

Dün de söylediğim gibi bizim rakibimiz Başakşehir değil. Fb hiç değil. Tek rakibimiz gs.

Tek rakibimiz kendimiziz lafına da katılmıyorum. Gs malesef ciddi anlamda rakibimiz şuan.

tek rakibimiz kendimiziz cuma günü kazansak puan farkı kaç oluyordu ?

Caner Erkin' in instagram paylasimi ;

Sezon sonuda boyle sevinecegiz insAllah bize güvenin ⚫️⚪️⚫️⚪️

Fissek !!

Quaresma'nın son paylaşımı...

"Vamos voltar a fazer está festa contra tudo e contra todos Besiktas"

"Tekrar parti yapacağız. Herşeye ve herkese karşı BEŞİKTAŞ"

Çevrimiçi Necmi

Bursa maçında da görülmüştür ki bu sezon bizi şampiyon yapmayacakları net belli oldu. Akhisar maçında bir sıkıntı çıkmaz ama GS maçında olay büyüyecek.
Ben bir şey görmedim sen ne gördün :alala:

Çevrimiçi Kapkarakartal

Takım kenetlenmiş bu iyi taraftarda desteğini vermeli. Masabaşı oyunlara, tahriklere ve yaratılmaya çalışılan algıya gelmemeliyiz. Herkez biliyor bu takımı sahada futbolla yenemeyeceğini.

[ Son Düzenleme: 12 Şubat 2017, 14:13:29 Kapkarakartal ]

Çevrimiçi Necmi

Hala pembe tablo çizmeye devam edelim Bursa maçında 2003 2004 operasyonun devamı yapılıyor. Yönetim bile baktı pabuç pahalı daha önce yapması gereken açıklamaları bugün yapıyor. Günaydın!
maçın sonlarında hakem unuttu herhalde operasyonu :alala:

Çevrimdışı Gokhan-

Başakşehir'e an itinariyle 2-0 saplıyor kasımpaşa, Gs'de bu akşam puan kaybederse değme keyfime.
Fb'ye helal olsun ama bizimle puan farkını 8 puana indirdi, müthiş başarı.
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Başakşehir'e an itinariyle 2-0 saplıyor kasımpaşa, Gs'de bu akşam puan kaybederse değme keyfime.
Fb'ye helal olsun ama bizimle puan farkını 8 puana indirdi, müthiş başarı.

1 puan indirdik diye de t-shirt çıkartırlarmı nedersiniz :D  :evillol:

Etiketler: