Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 325 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8507474 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Gokhan-

Bu Fb'lilerin şirazesi kaydı harbiden, çaycısından malzemecisine hepsinin derdi Beşiktaş olmuş.
Halbuki dün bize karşı daha fazla hata oldu ama bunların ağlamasından geçilmiyor ortalık, gözyaşlarından yeni baraj yapılır İstanbul'un su sorununa katkıda bulunulur.
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Fikret ormanın eleştirilecek tarafları vardır tabi ama fikret başkan dan önce açıkçası fb ve gs bizi bu kadar takmazdi.simdi hepsinin derdi biz olduk.sirf bu yüzden fikret orman takdiri hakediyor.demirorenle kaybolan itibarimizi tekrar kazandık.

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Kefiniz daim olsun arkadaşlar. Febeş geçen yıl tüm maddi olanaklarını tüketti. Bu yılda sahaya Rıdvan'ı sürdü malum şekilde. Üstüne de medyadaki yancıları eklediler. Dozajı artırabildikler kadar arttıracaklar.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Düdük çalmadan oyunu bırakan oyuncuya en ağır para cezasını versinler.

Karabük maçında Oğuzhan itiraz etmek yerine pozisyona devam etseydi, defans oyuncuları da yerini kaybetmezdi.

Bu konuyla ilgili Cenk ve Oğuzhan'ın ukalalığı can sıkmaya başladı.

Çevrimdışı ozankarakoc

Son 10 maçlar itibarıyla şampiyonluk adaylarının performansları:

Beşiktaş:
6 Galibiyet, 2 Beraberlik, 2 Mağlubiyet
M G G G G M G B B G
20 Puan

Başakşehir:
5 Galibiyet, 4 Beraberlik, 1 Mağlubiyet
G M G B G B B B G G
19 Puan

Galatasaray:
6 Galibiyet, 1 Beraberlik, 3 Mağlubiyet
G M G G B G G G M M
19 Puan

Fenerbahçe:
5 Galibiyet, 3 Beraberlik, 2 Mağlubiyet
B M G B G G M B G G
18 Puan
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu Talisca biraz fizik çalışsa iyi olacak.
Sahada neredeyse üflesen uçacak gibi duruyor.

Tek umudum Abou ile daha hareketli bir oyun oynaması.

Çevrimdışı Kalyoncu

Son 10 maçlar itibarıyla şampiyonluk adaylarının performansları:

Beşiktaş:
6 Galibiyet, 2 Beraberlik, 2 Mağlubiyet
M G G G G M G B B G
20 Puan

Başakşehir:
5 Galibiyet, 4 Beraberlik, 1 Mağlubiyet
G M G B G B B B G G
19 Puan

Galatasaray:
6 Galibiyet, 1 Beraberlik, 3 Mağlubiyet
G M G G B G G G M M
19 Puan

Fenerbahçe:
5 Galibiyet, 3 Beraberlik, 2 Mağlubiyet
B M G B G G M B G G
18 Puan
Fenerbahçe şampiyonluk adayı :) bu çok iyimser yaklaşım olmuş. Fener bu kadar nasıl büyültülüyor anlamıyorum kontra atak futbolu oynayan basit bir Anadolu kulübü gibi. Osmanlıspor bunu fenerden 2-3 gömlek daha iyi yapıyor. Ben iddaamı ortaya atayım Ts fenerden önde bitirir ligi.

Çevrimdışı ekrembaser

Bu ruh hastaları bişey karıştırıyolar şeytan Sokağa davet ediyo satılık kalemleri liglere ara verilecek diyo sosyal medyadaki algıcıları devleti tehdit ediyo kimse de bu adamlara sesini çıkarmıyo ya bir yerden duyum aldılar TFF ile ilgili ya da şu an iç savaş çıkarmaya çalışıyolar şu an konuşulanlar yenilir yutulur değil bugün rıdvanla Güntekini arasındaki diyalog şöyle

Rıdvan:fener hakem yüzünden puan kaybetti
Güntekin:dünde Beşiktaş'ın penaltı ve kırmızı verilmedi yediği gol ofsayt
Rıdvan:olur öyle şeyler

Bunlar fenerliler galiba tinere başladı

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Advocaat: "Kol açık olsa karar doğrudur. Zaten benim düşüncem; hakem böyle bir anı kovalıyordu. Sanırım Beşiktaş'ın bu dünyada çok fazla dostu var."

Pereira vardı sürekli Beşiktaş'ta puan kaybedicek diye diye gitti :D

Buda bize taktı bunlara gelen bize takıyor :D  :evillol:
Advocat'ı bu sözlerinden dolayı PFDK'ye sevk etmeleri gerekmez mi ? Yönetimin inceden bi çalışma yapması lazım. :steamed:

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Bu ruh hastaları bişey karıştırıyolar şeytan Sokağa davet ediyo satılık kalemleri liglere ara verilecek diyo sosyal medyadaki algıcıları devleti tehdit ediyo kimse de bu adamlara sesini çıkarmıyo ya bir yerden duyum aldılar TFF ile ilgili ya da şu an iç savaş çıkarmaya çalışıyolar şu an konuşulanlar yenilir yutulur değil bugün rıdvanla Güntekini arasındaki diyalog şöyle

Rıdvan:fener hakem yüzünden puan kaybetti
Güntekin:dünde Beşiktaş'ın penaltı ve kırmızı verilmedi yediği gol ofsayt
Rıdvan:olur öyle şeyler

Bunlar fenerliler galiba tinere başladı
Hadi biz kokluyoruz da bunlar ekmeği bandırıp tüketiyorlar tineri zaar.  :evillol:

Çevrimdışı GÖRKEM

benzer düşünüyorum aynen katılıyorum.
ama bu defa da penaltı çıkmasa ve dönen topu yesek "bu nasıl  profesyonellik neden takibi bırakıp hakemle oynuyorsunuz denir"
iki ucu boklu değnek. yine de  ben oyuncu penaltı olduğuna inanıyorsa ısrarla istemesinden yanayım. bugün bursa olmayan penaltıyı böyle aldı

Hersey mümkün de bu Sezon kazandigimiz Penaltilarin hic bu kadar net olanini hatirlamiyorum. Simdiye kadar net olmayan Pozisyonlarda bile Hakemi baski altina alan bir Takim varken bu kadar net bir Pozisyona üstelik Topun kaleye girmesi kacinilmazken neden sesini bile cikarmaz. Fener gercekten dengemizi alt üst etmis. Bir Takim bu kadar kirilgan olmamali.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

TFF, Bursa-fener macının saatini 19:03 olarak yazmış siteye Yandık valla şimdi bir haftada bunu konuşurlar...

Çevrimdışı ekrembaser

TFF, Bursa-fener macının saatini 19:03 olarak yazmış siteye Yandık valla şimdi bir haftada bunu konuşurlar...

Bunun gibi 47 maç varmış bu sene ruh hastası bunlar başka bişey değiller

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Bunun gibi 47 maç varmış bu sene ruh hastası bunlar başka bişey değiller

Karınları ağrısa Beşiktaş'tan bilecekler yakında. Önce kendi hatasını sorgulamalı insan ;)

Çevrimiçi celiker1

Şeytan artık ciddi ciddi belli olduki bir yerlerden aldığı emirle tetikçiliğe başladı. Kayseri maçından sonra Dick'e karşı başlattığı operasyonla netleştirmişti bir yerlerden emir aldığını. Son haftalarda hakem mevzularıyla had safhaya ulaştı. Organize olup yürüyesek ya şu ŞEYTANA sosyal medyadan
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı hasann

Her ne kadar iyi Beşiktaşlı olsalar da oğuzhan da cenk de çok amatör ruhlular ve çocukça davranıyorlar.Olcay da böyleydi haksızlığa uğrayınca hakeme bağırmakla olmuyor o işler.Hem kendilerine hem de takıma zarar veriyorlar üstüne üstlük.Cenk her maçta faul beklediği pozisyonlardan sonra topu bırakıyor,Oğuzhan zaten sene başından beri kayıplarda.Bence bu sene sonu ikisi de satılmalı.Cenk gol kralı bitirirse Almanya'da alt sıra takımlarına 2-3'e okuturuz.Oğuzhan'da bu seneyle birlikte misyonunu tamamlayıp gider gibime geliyor.

Çevrimdışı ozankarakoc

Fenerbahçe şampiyonluk adayı :) bu çok iyimser yaklaşım olmuş. Fener bu kadar nasıl büyültülüyor anlamıyorum kontra atak futbolu oynayan basit bir Anadolu kulübü gibi. Osmanlıspor bunu fenerden 2-3 gömlek daha iyi yapıyor. Ben iddaamı ortaya atayım Ts fenerden önde bitirir ligi.

Galatasaray daha da kötü top oynuyor ama Kayseri'yi yendiklerinde puan farkı 2'ye inecek...

Ya kendimizi de çok büyütmememiz lazım, ya da bu rakipleri küçümsemememiz ;)
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı mylife1903

Galatasaray daha da kötü top oynuyor ama Kayseri'yi yendiklerinde puan farkı 2'ye inecek...

Ya kendimizi de çok büyütmememiz lazım, ya da bu rakipleri küçümsemememiz ;)
Gunaydin, biz ruzgara karsi onlar ruzgarla beraber kosunca boyle oluyor. Sanssiz camiayiz, ben kendimi bildim bilelimsans yuzumuze gulmez. Gsnin en az 6-7 tane sampiyonlugunu hatirliyorum hic top oynamadan. Bizim de bir okadar sampiyon olamadigimiz sezon hatirliyorum ligin en iyi topunu oynayarak.

400m yarisi dusunun bu gs ile fb once en icerde kim kosacak diye kavga ederler, sonra yanyana kosmaya karar verirler, biz bunlara bulasmayiz, pis kokulari gelmesin diye en dis kulvara gideriz, ha sonra ne olur bunlar yaris hakemlerini ayarlar hepimiz kosuya ayni hizadan baslariz.

Bizim gs ve fb ile mucadele verebilmemiz icin cok daha fazla efor sarfetmemiz gerekmektedir. Igrenc algi yaparlar, yuzsuz ve tutarsizdirlar. Ustelik hakemler iter bunlari ama hakem diye aglarlar. Federasyonu, gozlemcisi, temsilcisi hep yanlarindadir ams bunlar herkes bize dusman diye aglarlar.

Bizim hamurumuz mucadele ile yogrulmustur, kan ve gozyasi ile islatilip isyan ile kurutulmustur, alayina isyan.

Çevrimdışı İhsan

Bursa zor deplasman bizim de işimiz kolay olmayacak orada.

Her deplasmanımız zor olacak

GS
Antalya
Trabzon
Başak
Bursa
Antep

Antepin düşmesi kesinleşirse ancak kolay olur
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı mylife1903

Ridvancik hala agliyir efenim durduramiyoruz gozyaslarini, istanbulda tusunami alarmi verilmis

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı goktasoktay

Her deplasmanımız zor olacak

GS
Antalya
Trabzon
Başak
Bursa
Antep

Antepin düşmesi kesinleşirse ancak kolay olur
Başakşehirle içerde oynayacağız diye hatırlıyorum?

Edit dışardaymış, olsun o stada da yabancı değiliz..

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi
[ Son Düzenleme: 12 Şubat 2017, 11:14:05 goktasoktay ]

Çevrimdışı mylife1903

Bi midesi bulanan ben miyim?

Tivi maymunlarina bak
Besiktas-fb macinda karabukspor-besiktas macinda hakemi birakip oynanan oyuna bakacakmisiz ama bursaspor-fb macinda hoca birakmamis fbyi, oynatmamis fbyi, bursaspor 8 kisi kalmaliymis midem kalkti be, bu milletle boyle oynaniyor heryerde.

Sonra ben neden butun gun tuvalette oturuyorum, bagirsaklari temizlemeye calisiyorum bu pisliklerden, kelebek etkisi belki ben burda bi sinerji yaratip bunlarin agzina tukurursem, siz azicik vicdani hur, fikri hur olursunuz 1919 iletide 19 baslikta 5 sefer yapsam belki birseyler degisir.

Çevrimdışı Kalyoncu

Başakşehirle içerde oynayacağız diye hatırlıyorum?

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi
Yanlış hatırlıyosun. İçerde berabere kaldık.

Çevrimdışı mylife1903

Yanlış hatırlıyosun. İçerde berabere kaldık.
Orasi da evimiz sayilir yahu

Etiketler: